Niké Extraliga Muži 2023/2024


  • 24.2.2024 - 16:00

    SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF

    ŠVK Tatran Banská Bystrica - Slovenská Ľupča

    0 - 3

    15/25  22/25  18/25

  • 24.2.2024 - 16:00

    VK MIRAD UNIPO Prešov

    Rieker UJS Komárno

    3 - 2

    25/23  18/25  25/17  16/25  15/13

  • 24.2.2024 - 19:00

    TJ Spartak Myjava

    VKP FTVŠ UK Bratislava

    1 - 3

    13/25  23/25  25/19  12/25

  • 24.2.2024 - 19:00

    VK Slávia SPU Nitra

    TJ Slávia Svidník

    0 - 3

    21/25  22/25  19/25

  • 2.3.2024 - 19:00

    ŠVK Tatran Banská Bystrica - Slovenská Ľupča

    VK Slávia SPU Nitra

  • 2.3.2024 - 19:00

    SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF

    TJ Slávia Svidník

  • 2.3.2024 - 19:00

    VKP FTVŠ UK Bratislava

    VK MIRAD UNIPO Prešov

  • 2.3.2024 - 19:00

    Rieker UJS Komárno

    TJ Spartak Myjava

    
24.2.2024 - 16:00

SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF

ŠVK Tatran Banská Bystrica - Slovenská Ľupča

0 - 3

15/25  22/25  18/25

24.2.2024 - 16:00

VK MIRAD UNIPO Prešov

Rieker UJS Komárno

3 - 2

25/23  18/25  25/17  16/25  15/13

24.2.2024 - 19:00

TJ Spartak Myjava

VKP FTVŠ UK Bratislava

1 - 3

13/25  23/25  25/19  12/25

24.2.2024 - 19:00

VK Slávia SPU Nitra

TJ Slávia Svidník

0 - 3

21/25  22/25  19/25

2.3.2024 - 19:00

ŠVK Tatran Banská Bystrica - Slovenská Ľupča

VK Slávia SPU Nitra

2.3.2024 - 19:00

SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF

TJ Slávia Svidník

2.3.2024 - 19:00

VKP FTVŠ UK Bratislava

VK MIRAD UNIPO Prešov

2.3.2024 - 19:00

Rieker UJS Komárno

TJ Spartak Myjava

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#4

AdriánVančo 4,98(284/57)

#4

MichalŠčerba 4,88(317/65)

#12

MartinRendla 4,58(197/43)

#1

MartinNemec 4,5(9/2)

#2

MartinPavelka 4,5(36/8)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#15

JeffLam 0,67(24/36)

#9

ErikGulák 0,51(32/63)

#14

ÁdámSzázvai 0,5(20/40)

#4

MichalŠčerba 0,49(32/65)

#13

MichalTrubač 0,47(25/53)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#17

AndrejBillich 1,04(71/68)

#6

MichalZeman 0,97(60/62)

#15

RodrigoDe Moraes 0,78(53/68)

#4

BranislavHanúsek 0,77(40/52)

#3

EmanuelKohút 0,74(23/31)

najviac bodujúci hráč(body)

#4

AdriánVančo 284

#4

TobiasViskup 280

#5

MichalKilian 257

#7

RenanSalton 255

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#7

RenanSalton 27

#13

MichalTrubač 25

#15

JeffLam 24

najlepší blokár(úspešné bloky)

#6

MichalZeman 60

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#2

MartinPavelka 71 %(32/45)

#8

MatejTurčáni 65 %(13/20)

#11

BartolomejJakubík 64 %(45/70)

#1

MariánVitko 64 %(174/271)

#1

ĽubošNemec 61 %(132/218)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#17

AndrejBillich 61 %(126/208)

#8

MatejTurčáni 59 %(10/17)

#15

RodrigoDe Moraes 56 %(149/264)

#4

MichalŠčerba 55 %(256/468)

#1

MartinNemec 53 %(9/17)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Viskup T.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 2  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Trubač M.
(VKP FTVŠ UK Bratislava)
BLOKÁR 1  
Billich A.
(VKP FTVŠ UK Bratislava)
NAHRÁVAČ 1  
Lévay M.
(Komárno)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Slávia Svidník )
  • LIBERO 2  
    Jakubík B.
    (VKP FTVŠ UK Bratislava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kasperkevič M.
    (Komárno)
  • BLOKÁR 3  
    Mačuha F.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Hanúsek B.
    (Rieker UJS Komárno)
  • DIAGONÁL 2  
    Mlynarčík P.
    (Rieker UJS Komárno)
  • SMEČIAR 3  
    Kilian M.
    (VK Slávia SPU Nitra)
  • SMEČIAR 4  
    Lam J.
    (Rieker UJS Komárno)

Tabuľka

Sk. "A" (1.-4)

Sk. "B" (5.-8)

Tabuľka

1. časť

1. časť 1. časť - Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

Rieker UJS Komárno

33

14

12

2

38

14

1200

999

7

2

3

0

2

0

2,71

1,201

-

VK MIRAD UNIPO Prešov

31

14

10

4

32

15

1092

959

7

3

0

1

0

3

2,13

1,139

-

TJ Spartak Myjava

28

14

10

4

31

19

1143

1034

5

3

2

0

1

3

1,63

1,105

-

VKP FTVŠ UK Bratislava

29

14

9

5

34

17

1198

1053

7

2

0

2

3

0

2,00

1,138

-

TJ Slávia Svidník

29

14

9

5

34

19

1213

1098

6

2

1

3

1

1

1,79

1,105

-

VK Slávia SPU Nitra

9

14

3

11

12

34

946

1111

2

1

0

0

3

8

0,35

0,852

-

SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF

6

14

2

12

8

37

835

1101

1

1

0

0

2

10

0,22

0,758

-

ŠVK Tatran Banská Bystrica - Slovenská Ľupča

3

14

1

13

6

40

853

1125

0

1

0

0

3

10

0,15

0,758

-




1. časť 1. časť - Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť

Hosťujúci tím

Banská Bystrica

Bratislava

Komárno

Myjava

Nitra

Prešov

SŠŠ TN - RD SVF

Svidník

Domáci tím

ŠVK Tatran Banská Bystrica - Slovenská Ľupča (Banská Bystrica)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

VKP FTVŠ UK Bratislava (Bratislava)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

2 - 3

Rieker UJS Komárno (Komárno)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 2

TJ Spartak Myjava (Myjava)

3 - 1

3 - 2

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 2

VK Slávia SPU Nitra (Nitra)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

VK MIRAD UNIPO Prešov (Prešov)

3 - 0

0 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF (SŠŠ TN - RD SVF)

3 - 1

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

TJ Slávia Svidník (Svidník)

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

Sk. "A" (1.-4)

Skupina "A" (1.-4.) Skupina "A" (1. - 4.) Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumáciaPredchádzajúce výsledky
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

VKP FTVŠ UK Bratislava

44

19

14

5

49

19

1613

1399

10

4

0

2

3

0

2,58

1,153

-

29

7

2

0

2

3

0

Rieker UJS Komárno

38

19

13

6

46

26

1648

1436

8

2

3

2

3

1

1,77

1,148

-

33

7

2

3

0

2

0

VK MIRAD UNIPO Prešov

36

19

12

7

38

27

1458

1381

7

4

1

1

0

6

1,41

1,056

-

31

7

3

0

1

0

3

TJ Spartak Myjava

33

19

12

7

39

30

1553

1468

6

3

3

0

3

4

1,30

1,058

-

28

5

3

2

0

1

3




Skupina "A" (1.-4.) Skupina "A" (1. - 4.) Standing Results Breakdown

Výsledky

Skupina "A" (1.-4.)

Hosťujúci tím

Bratislava

Komárno

Myjava

Prešov

Domáci tím

VKP FTVŠ UK Bratislava (Bratislava)

3 - 0

3 - 0

Rieker UJS Komárno (Komárno)

1 - 3

3 - 0

TJ Spartak Myjava (Myjava)

1 - 3

3 - 2

3 - 0

VK MIRAD UNIPO Prešov (Prešov)

0 - 3

3 - 2

3 - 1

Sk. "B" (5.-8)

Skupina "B" (5.-8.) Skupina "B" (5. - 8.) Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumáciaPredchádzajúce výsledky
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

TJ Slávia Svidník

44

19

14

5

49

19

1594

1388

11

2

1

3

1

1

2,58

1,148

-

29

6

2

1

3

1

1

VK Slávia SPU Nitra

15

19

5

14

18

45

1312

1502

2

3

0

0

3

11

0,40

0,874

-

9

2

1

0

0

3

8

SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF

12

19

4

15

15

46

1169

1460

3

1

0

0

3

12

0,33

0,801

-

6

1

1

0

0

2

10

ŠVK Tatran Banská Bystrica - Slovenská Ľupča

6

19

2

17

10

52

1194

1507

1

1

0

0

4

13

0,19

0,792

-

3

0

1

0

0

3

10




Skupina "B" (5.-8.) Skupina "B" (5. - 8.) Standing Results Breakdown

Výsledky

Skupina "B" (5.-8.)

Hosťujúci tím

Banská Bystrica

Nitra

SŠŠ TN - RD SVF

Svidník

Domáci tím

ŠVK Tatran Banská Bystrica - Slovenská Ľupča (Banská Bystrica)

0 - 3

0 - 3

VK Slávia SPU Nitra (Nitra)

3 - 1

3 - 1

0 - 3

SŠŠ Trenčín - Projekt RD SVF (SŠŠ TN - RD SVF)

0 - 3

3 - 0

TJ Slávia Svidník (Svidník)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Viskup T.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 2  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Trubač M.
(VKP FTVŠ UK Bratislava)
BLOKÁR 1  
Billich A.
(VKP FTVŠ UK Bratislava)
NAHRÁVAČ 1  
Lévay M.
(Komárno)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Slávia Svidník )
  • LIBERO 2  
    Jakubík B.
    (VKP FTVŠ UK Bratislava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kasperkevič M.
    (Komárno)
  • BLOKÁR 3  
    Mačuha F.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Hanúsek B.
    (Rieker UJS Komárno)
  • DIAGONÁL 2  
    Mlynarčík P.
    (Rieker UJS Komárno)
  • SMEČIAR 3  
    Kilian M.
    (VK Slávia SPU Nitra)
  • SMEČIAR 4  
    Lam J.
    (Rieker UJS Komárno)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Viskup T.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 2  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Trubač M.
(VKP FTVŠ UK Bratislava)
BLOKÁR 1  
Billich A.
(VKP FTVŠ UK Bratislava)
NAHRÁVAČ 1  
Lévay M.
(Komárno)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Slávia Svidník )
LIBERO 2  
Jakubík B.
(VKP FTVŠ UK Bratislava)
NAHRÁVAČ 2  
Kasperkevič M.
(Komárno)
BLOKÁR 3  
Mačuha F.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 3  
Kilian M.
(VK Slávia SPU Nitra)
BLOKÁR 4  
Hanúsek B.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 4  
Lam J.
(Rieker UJS Komárno)
DIAGONÁL 2  
Mlynarčík P.
(Rieker UJS Komárno)