Niké Slovenský Pohár Ženy 2023/2024


najviac bodujúci hráč(body / sety)

#2

DenisaMartáková 4,33(52/12)

#8

MichaelaKánová 4,25(34/8)

#5

RadkaHašková 3,86(54/14)

#15

ZuzanaPísečná 3,86(54/14)

#12

KarolínaMatalíková 3,82(65/17)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#14

ZuzanaStoličná 1(3/3)

#11

KatarínaLukáčová 0,88(7/8)

#11

LenkaKvasnová 0,7(7/10)

#17

DorotaNebusová 0,67(2/3)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#10

RenátaVojtechová 0,92(11/12)

#44

SimonaŠimeková 0,88(7/8)

#8

NatáliaZubková 0,86(6/7)

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#1

PetraŠtefaníková 69 %(20/29)

#22

EmaMagdinová 62 %(33/53)

#17

DorotaNebusová 60 %(6/10)

#77

JanaNeupauerová 53 %(26/49)

#14

ZuzanaJusthová 52 %(40/77)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#13

VladimíraMüllerová 60 %(3/5)

#1

Anny CarolinyAlves Ramos 44 %(22/50)

#10

BiankaBodnárová 43 %(39/91)

#17

DianaNávratová 41 %(12/29)

#1

SynthiaMederly 41 %(9/22)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Jančová M.
(Hit UCM Trnava)
BLOKÁR 2  
Lukáčová K.
(VK Prešov)
SMEČIAR 1  
Tomková E.
(VK Pirane Brusno)

SMEČIAR 2  
Kánová M.
(Slávia Kooperativa EUBA)
BLOKÁR 1  
Földesiová R.
(Slávia Kooperativa EUBA)
NAHRÁVAČ 1  
Konečná P.
(Slávia Kooperativa EUBA)
LIBERO 1  
Štefaníková P.
(VK Prešov)
  • LIBERO 2  
    Magdinová E.
    (Slávia Kooperativa EUBA)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Sivičeková S.
    (Trnava)
  • BLOKÁR 3  
    Smiešková E.
    (VKP FTVŠ UK Bratislava)
  • BLOKÁR 4  
    Písečná Ľ.
    (ŠVK Pezinok)
  • DIAGONÁL 2  
    Krajčírová V.
    (VK Pirane Brusno)
  • SMEČIAR 3  
    Hrušecká T.
    (VKP FTVŠ UK Bratislava)
  • SMEČIAR 4  
    Hudecová R.
    (VKP FTVŠ UK Bratislava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Jančová M.
(Hit UCM Trnava)
BLOKÁR 2  
Lukáčová K.
(VK Prešov)
SMEČIAR 1  
Tomková E.
(VK Pirane Brusno)

SMEČIAR 2  
Kánová M.
(Slávia Kooperativa EUBA)
BLOKÁR 1  
Földesiová R.
(Slávia Kooperativa EUBA)
NAHRÁVAČ 1  
Konečná P.
(Slávia Kooperativa EUBA)
LIBERO 1  
Štefaníková P.
(VK Prešov)
  • LIBERO 2  
    Magdinová E.
    (Slávia Kooperativa EUBA)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Sivičeková S.
    (Trnava)
  • BLOKÁR 3  
    Smiešková E.
    (VKP FTVŠ UK Bratislava)
  • BLOKÁR 4  
    Písečná Ľ.
    (ŠVK Pezinok)
  • DIAGONÁL 2  
    Krajčírová V.
    (VK Pirane Brusno)
  • SMEČIAR 3  
    Hrušecká T.
    (VKP FTVŠ UK Bratislava)
  • SMEČIAR 4  
    Hudecová R.
    (VKP FTVŠ UK Bratislava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Jančová M.
(Hit UCM Trnava)
BLOKÁR 2  
Lukáčová K.
(VK Prešov)
SMEČIAR 1  
Tomková E.
(VK Pirane Brusno)

SMEČIAR 2  
Kánová M.
(Slávia Kooperativa EUBA)
BLOKÁR 1  
Földesiová R.
(Slávia Kooperativa EUBA)
NAHRÁVAČ 1  
Konečná P.
(Slávia Kooperativa EUBA)
LIBERO 1  
Štefaníková P.
(VK Prešov)
LIBERO 2  
Magdinová E.
(Slávia Kooperativa EUBA)
NAHRÁVAČ 2  
Sivičeková S.
(Trnava)
BLOKÁR 3  
Smiešková E.
(VKP FTVŠ UK Bratislava)
SMEČIAR 3  
Hrušecká T.
(VKP FTVŠ UK Bratislava)
BLOKÁR 4  
Písečná Ľ.
(ŠVK Pezinok)
SMEČIAR 4  
Hudecová R.
(VKP FTVŠ UK Bratislava)
DIAGONÁL 2  
Krajčírová V.
(VK Pirane Brusno)