Niké Slovenský Pohár Muži 2022/2023


  • 11.2.2023 - 14:00

    TJ Spartak Myjava

    Rieker UJS Komárno

  • 11.2.2023 - 20:00

    VKP Bratislava

    VK MIRAD UNIPO Prešov

  • 12.2.2023 - 16:00

    Víťaz SFI

    Víťaz SFII

    
11.2.2023 - 14:00

TJ Spartak Myjava

Rieker UJS Komárno

11.2.2023 - 20:00

VKP Bratislava

VK MIRAD UNIPO Prešov

12.2.2023 - 16:00

Víťaz SFI

Víťaz SFII

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#2

LukášSmolej 5,75(46/8)

#7

MatúšKonc 5,14(36/7)

#8

LukaszSzarek 5(5/1)

#4

AdriánVančo 5(15/3)

#12

VincentRzyman 4,71(33/7)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#15

PatrikMarjov 1,33(4/3)

#9

FilipMačuha 1(1/1)

#13

DominikValo 0,71(5/7)

#4

TobiasViskup 0,6(3/5)

#14

TomášSkasko 0,6(6/10)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#4

BranislavHanúsek 1,5(3/2)

#9

FilipMačuha 1(1/1)

#8

LukaszSzarek 1(1/1)

#2

JurajRak 1(1/1)

najviac bodujúci hráč(body)

#7

MatúšKonc 36

#2

ErikWatzka 35

#14

TomášSkasko 34

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#13

DominikValo 5

najlepší blokár(úspešné bloky)

#1

SamuelGoč 6

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#3

MatúšŠíma 75 %(18/24)

#4

MichalŠčerba 74 %(23/31)

#5

SimonPati-Nagy 67 %(8/12)

#3

MartinSopko 65 %(28/43)

#20

BranislavSkasko 59 %(72/123)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#6

MichalZeman 78 %(21/27)

#3

EmanuelKohút 67 %(6/9)

#9

SamuelFekete 67 %(8/12)

#14

ÁdámSzázvai 62 %(8/13)

#2

ErikWatzka 60 %(29/48)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Skasko T.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Hanúsek B.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Gergely M.
(Rieker UJS Komárno)

SMEČIAR 2  
Javorčík M.
(VolleyTeam Prievidza)
BLOKÁR 1  
Marjov P.
(VKP Bratislava)
NAHRÁVAČ 1  
Belas B.
(Bratislava)
LIBERO 1  
Šíma M.
(TJ Spartak Myjava)
  • LIBERO 2  
    Pati-Nagy S.
    (Rieker UJS Komárno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Gabko E.
    (Komárno)
  • BLOKÁR 3  
    Kohút E.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Zeman M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Kudra M.
    (VolleyTeam Prievidza)
  • SMEČIAR 3  
    Konc M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Smolej L.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Skasko T.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Hanúsek B.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Gergely M.
(Rieker UJS Komárno)

SMEČIAR 2  
Javorčík M.
(VolleyTeam Prievidza)
BLOKÁR 1  
Marjov P.
(VKP Bratislava)
NAHRÁVAČ 1  
Belas B.
(Bratislava)
LIBERO 1  
Šíma M.
(TJ Spartak Myjava)
  • LIBERO 2  
    Pati-Nagy S.
    (Rieker UJS Komárno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Gabko E.
    (Komárno)
  • BLOKÁR 3  
    Kohút E.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Zeman M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Kudra M.
    (VolleyTeam Prievidza)
  • SMEČIAR 3  
    Konc M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Smolej L.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Skasko T.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Hanúsek B.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Gergely M.
(Rieker UJS Komárno)

SMEČIAR 2  
Javorčík M.
(VolleyTeam Prievidza)
BLOKÁR 1  
Marjov P.
(VKP Bratislava)
NAHRÁVAČ 1  
Belas B.
(Bratislava)
LIBERO 1  
Šíma M.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 2  
Pati-Nagy S.
(Rieker UJS Komárno)
NAHRÁVAČ 2  
Gabko E.
(Komárno)
BLOKÁR 3  
Kohút E.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 3  
Konc M.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 4  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 4  
Smolej L.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
DIAGONÁL 2  
Kudra M.
(VolleyTeam Prievidza)