Niké Slovenský Pohár Ženy 2022/2023


  • 11.2.2023 - 11:00

    VK Nové Mesto nad Váhom

    VKP Bratislava

  • 11.2.2023 - 17:00

    Hit UCM Trnava

    VK Slávia EU Bratislava

  • 12.2.2023 - 13:00

    Víťaz SF1

    Víťaz SF2

    
11.2.2023 - 11:00

VK Nové Mesto nad Váhom

VKP Bratislava

11.2.2023 - 17:00

Hit UCM Trnava

VK Slávia EU Bratislava

12.2.2023 - 13:00

Víťaz SF1

Víťaz SF2

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#8

IvanaPovrazníková 5,5(33/6)

#8

MichaelaKánová 4,5(18/4)

#13

YoanaNikolova 4,5(36/8)

#17

ZuzanaKonárová 4,17(25/6)

#4

KristínaČierna 4(24/6)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#17

TerezaPodhradská 1,5(3/2)

#18

LindaKovalčíková 1(3/3)

#14

MichaelaRosinská 0,83(5/6)

#15

PetraRitterová 0,75(3/4)

#10

MiriamaBalberčáková 0,67(2/3)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#21

ViktóriaKönigová 1(2/2)

#7

EmaSmiešková 0,88(7/8)

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#12

OlenaMoroz 4

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#1

PetraŠtefaníková 100 %(5/5)

#1

MichaelaPállová 64 %(16/25)

#17

ZuzanaKonárová 62 %(21/34)

#8

MaríaPelozo 56 %(18/32)

#4

LíviaŠromovská 55 %(11/20)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#17

SafariShekoufeh 75 %(9/12)

#4

AdriánaLímová 67 %(14/21)

#2

LuciaSpevár 58 %(7/12)

#8

ViktóriaVeliká 57 %(20/35)

#6

FiorellaMurillo Medina 49 %(20/41)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Čierna K.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
BLOKÁR 2  
Balberčáková M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
SMEČIAR 1  
Koldová T.
(VK Nové Mesto nad Váhom)

SMEČIAR 2  
Nikolova Y.
(VK Pirane Brusno)
BLOKÁR 1  
Podhradská T.
(VK Slávia EU Bratislava)
NAHRÁVAČ 1  
Cibulová K.
(Slávia Bratislava)
LIBERO 1  
Štefaníková P.
(VK Prešov)
  • LIBERO 2  
    Pállová M.
    (Volley project UKF Nitra)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Moníková B.
    (Nové Mesto nad Váhom)
  • BLOKÁR 3  
    Vojtechová R.
    (Volley project UKF Nitra)
  • BLOKÁR 4  
    Moroz O.
    (VK Pirane Brusno)
  • DIAGONÁL 2  
    Doluda D.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • SMEČIAR 3  
    Hrušecká T.
    (VKP Bratislava)
  • SMEČIAR 4  
    Kánová M.
    (VK Slávia EU Bratislava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Čierna K.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
BLOKÁR 2  
Balberčáková M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
SMEČIAR 1  
Koldová T.
(VK Nové Mesto nad Váhom)

SMEČIAR 2  
Nikolova Y.
(VK Pirane Brusno)
BLOKÁR 1  
Podhradská T.
(VK Slávia EU Bratislava)
NAHRÁVAČ 1  
Cibulová K.
(Slávia Bratislava)
LIBERO 1  
Štefaníková P.
(VK Prešov)
  • LIBERO 2  
    Pállová M.
    (Volley project UKF Nitra)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Moníková B.
    (Nové Mesto nad Váhom)
  • BLOKÁR 3  
    Vojtechová R.
    (Volley project UKF Nitra)
  • BLOKÁR 4  
    Moroz O.
    (VK Pirane Brusno)
  • DIAGONÁL 2  
    Doluda D.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • SMEČIAR 3  
    Hrušecká T.
    (VKP Bratislava)
  • SMEČIAR 4  
    Kánová M.
    (VK Slávia EU Bratislava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Čierna K.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
BLOKÁR 2  
Balberčáková M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
SMEČIAR 1  
Koldová T.
(VK Nové Mesto nad Váhom)

SMEČIAR 2  
Nikolova Y.
(VK Pirane Brusno)
BLOKÁR 1  
Podhradská T.
(VK Slávia EU Bratislava)
NAHRÁVAČ 1  
Cibulová K.
(Slávia Bratislava)
LIBERO 1  
Štefaníková P.
(VK Prešov)
LIBERO 2  
Pállová M.
(Volley project UKF Nitra)
NAHRÁVAČ 2  
Moníková B.
(Nové Mesto nad Váhom)
BLOKÁR 3  
Vojtechová R.
(Volley project UKF Nitra)
SMEČIAR 3  
Hrušecká T.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 4  
Moroz O.
(VK Pirane Brusno)
SMEČIAR 4  
Kánová M.
(VK Slávia EU Bratislava)
DIAGONÁL 2  
Doluda D.
(VK Slávia EU Bratislava)