Niké Extraliga Ženy 2022/2023


  • 2.12.2022 - 19:30

    Projekt RD SVF

    VKP Bratislava

    0 - 3

    12/25  16/25  11/25

  • 3.12.2022 - 16:00

    VK Pirane Brusno

    VK Nové Mesto nad Váhom

    3 - 0

    26/24  25/20  25/17

  • 3.12.2022 - 16:00

    VK Prešov

    Hit UCM Trnava

    1 - 3

    19/25  25/21  13/25  22/25

  • 3.12.2022 - 19:00

    Volley project UKF Nitra

    VA UNIZA Žilina

    3 - 1

    23/25  25/22  25/17  25/20

  • 16:00 

    ŠVK Pezinok

    VK Slávia EU Bratislava

  • 7.12.2022 - 17:00

    VK Slávia EU Bratislava

    VK Pirane Brusno

  • 7.12.2022 - 19:00

    VK Nové Mesto nad Váhom

    Projekt RD SVF

  • 7.12.2022 - 19:00

    VA UNIZA Žilina

    ŠVK Pezinok

  • 7.12.2022 - 19:30

    VKP Bratislava

    VK Prešov

  • 8.12.2022 - 19:00

    Hit UCM Trnava

    Volley project UKF Nitra

  • 10.12.2022 - 16:00

    VK Prešov

    VK Nové Mesto nad Váhom

  • 10.12.2022 - 16:00

    VK Pirane Brusno

    VA UNIZA Žilina

  • 10.12.2022 - 17:00

    Projekt RD SVF

    VK Slávia EU Bratislava

  • 10.12.2022 - 19:00

    ŠVK Pezinok

    Volley project UKF Nitra

  • 10.12.2022 - 20:30

    VKP Bratislava

    Hit UCM Trnava

    
2.12.2022 - 19:30

Projekt RD SVF

VKP Bratislava

0 - 3

12/25  16/25  11/25

3.12.2022 - 16:00

VK Pirane Brusno

VK Nové Mesto nad Váhom

3 - 0

26/24  25/20  25/17

3.12.2022 - 16:00

VK Prešov

Hit UCM Trnava

1 - 3

19/25  25/21  13/25  22/25

3.12.2022 - 19:00

Volley project UKF Nitra

VA UNIZA Žilina

3 - 1

23/25  25/22  25/17  25/20

16:00 

ŠVK Pezinok

VK Slávia EU Bratislava

7.12.2022 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

VK Pirane Brusno

7.12.2022 - 19:00

VK Nové Mesto nad Váhom

Projekt RD SVF

7.12.2022 - 19:00

VA UNIZA Žilina

ŠVK Pezinok

7.12.2022 - 19:30

VKP Bratislava

VK Prešov

8.12.2022 - 19:00

Hit UCM Trnava

Volley project UKF Nitra

10.12.2022 - 16:00

VK Prešov

VK Nové Mesto nad Váhom

10.12.2022 - 16:00

VK Pirane Brusno

VA UNIZA Žilina

10.12.2022 - 17:00

Projekt RD SVF

VK Slávia EU Bratislava

10.12.2022 - 19:00

ŠVK Pezinok

Volley project UKF Nitra

10.12.2022 - 20:30

VKP Bratislava

Hit UCM Trnava

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#14

MichaelaRosinská 4,83(203/42)

#13

YoanaNikolova 4,82(164/34)

#17

ZuzanaKonárová 4,47(179/40)

#18

MarínaSiládiová 3,85(154/40)

#16

DeanaValentová 3,85(154/40)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#16

LilianaBarbieriková 0,67(2/3)

#13

YoanaNikolova 0,65(22/34)

#14

MichaelaRosinská 0,64(27/42)

#5

SofiaSivičeková 0,56(24/43)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#17

TerezaPodhradská 1,18(13/11)

#16

ViktóriaOndrejková 0,86(32/37)

#8

RenátaVojtechová 0,86(30/35)

#14

MichaelaSchniererová 0,82(27/33)

#6

TamaraKapinová 0,75(3/4)

najviac bodujúci hráč(body)

#13

YoanaNikolova 164

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#13

YoanaNikolova 22

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#1

MichaelaPállová 67 %(78/117)

#8

MaríaPelozo 58 %(66/113)

#22

EmaMagdinová 54 %(51/94)

#2

DenisaMartáková 53 %(74/140)

#13

YoanaNikolova 52 %(98/190)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#12

TatianaGrófová 67 %(4/6)

#9

SimonaHáberová 64 %(7/11)

#2

LuciaSpevár 59 %(52/88)

#8

SandraKováčiková 50 %(5/10)

#8

MichaelaKánová 43 %(79/183)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Čierna K.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
BLOKÁR 2  
Földesiová R.
(VK Slávia EU Bratislava)
SMEČIAR 1  
Rosinská M.
(Hit UCM Trnava)

SMEČIAR 2  
Nikolova Y.
(VK Pirane Brusno)
BLOKÁR 1  
Límová A.
(Hit UCM Trnava)
NAHRÁVAČ 1  
Cibulová K.
(Slávia Bratislava)
LIBERO 1  
Pállová M.
(Volley project UKF Nitra)
  • LIBERO 2  
    Pelozo M.
    (VKP Bratislava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Zámožíková Z.
    (Pezinok)
  • BLOKÁR 3  
    Lukáčová K.
    (VK Prešov)
  • BLOKÁR 4  
    Slivková K.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • DIAGONÁL 2  
    Dreisigová N.
    (Projekt RD SVF)
  • SMEČIAR 3  
    Kánová M.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • SMEČIAR 4  
    Fričová A.
    (VK Slávia EU Bratislava)

Tabuľka

Skupina 1.-4.

  
V
Body
No records to display.

Skupina 5.-10.

  
V
Body
No records to display.

O 5.-8. miesto

  
V
Body
No records to display.

Tabuľka

1. časť

1. časť 1. časť Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

VKP Bratislava

28

11

9

2

30

9

922

717

6

3

0

1

1

0

3,33

1,286

-

VK Slávia EU Bratislava

26

9

9

0

27

4

754

518

6

2

1

0

0

0

6,75

1,456

-

Hit UCM Trnava

26

11

9

2

30

13

988

850

4

3

2

1

1

0

2,31

1,162

-

Projekt RD SVF

21

11

7

4

24

16

880

847

4

2

1

1

1

2

1,50

1,039

-

Volley project UKF Nitra

18

10

6

4

21

16

839

773

3

2

1

1

1

2

1,31

1,085

-

VK Nové Mesto nad Váhom

17

11

6

5

19

19

840

804

3

2

1

0

1

4

1,00

1,045

-

VK Prešov

8

11

2

9

14

28

842

984

1

1

0

2

4

3

0,50

0,856

-

ŠVK Pezinok

7

10

2

8

10

24

655

790

2

0

0

1

2

5

0,42

0,829

-

VK Pirane Brusno

5

11

2

9

7

29

674

870

1

0

1

0

1

8

0,24

0,775

-

VA UNIZA Žilina

3

11

1

10

7

31

692

933

0

1

0

0

4

6

0,23

0,742

-




1. časť 1. časť Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť

Hosťujúci tím

Brusno

Nitra

Nové Mesto

Pezinok

Prešov

RD SVF

Slávia

Trnava

VKP

Žilina

Domáci tím

VK Pirane Brusno (Brusno)

0 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Volley project UKF Nitra (Nitra)

3 - 1

3 - 2

0 - 3

1 - 3

3 - 1

VK Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto)

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 1

0 - 3

ŠVK Pezinok (Pezinok)

3 - 0

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

VK Prešov (Prešov)

2 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

Projekt RD SVF (RD SVF)

3 - 0

3 - 0

3 - 2

0 - 3

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava (Slávia)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

Hit UCM Trnava (Trnava)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 0

VKP Bratislava (VKP)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

VA UNIZA Žilina (Žilina)

3 - 1

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

Skupina 1.-4.

Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing



Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing Results Breakdown

Skupina 5.-10.

Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Standing



Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Standing Results Breakdown

O 5.-8. miesto

O 5. - 8. miesto O 5. - 8. miesto Standing



O 5. - 8. miesto O 5. - 8. miesto Standing Results Breakdown

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Čierna K.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
BLOKÁR 2  
Földesiová R.
(VK Slávia EU Bratislava)
SMEČIAR 1  
Rosinská M.
(Hit UCM Trnava)

SMEČIAR 2  
Nikolova Y.
(VK Pirane Brusno)
BLOKÁR 1  
Límová A.
(Hit UCM Trnava)
NAHRÁVAČ 1  
Cibulová K.
(Slávia Bratislava)
LIBERO 1  
Pállová M.
(Volley project UKF Nitra)
  • LIBERO 2  
    Pelozo M.
    (VKP Bratislava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Zámožíková Z.
    (Pezinok)
  • BLOKÁR 3  
    Lukáčová K.
    (VK Prešov)
  • BLOKÁR 4  
    Slivková K.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • DIAGONÁL 2  
    Dreisigová N.
    (Projekt RD SVF)
  • SMEČIAR 3  
    Kánová M.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • SMEČIAR 4  
    Fričová A.
    (VK Slávia EU Bratislava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Čierna K.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
BLOKÁR 2  
Földesiová R.
(VK Slávia EU Bratislava)
SMEČIAR 1  
Rosinská M.
(Hit UCM Trnava)

SMEČIAR 2  
Nikolova Y.
(VK Pirane Brusno)
BLOKÁR 1  
Límová A.
(Hit UCM Trnava)
NAHRÁVAČ 1  
Cibulová K.
(Slávia Bratislava)
LIBERO 1  
Pállová M.
(Volley project UKF Nitra)
LIBERO 2  
Pelozo M.
(VKP Bratislava)
NAHRÁVAČ 2  
Zámožíková Z.
(Pezinok)
BLOKÁR 3  
Lukáčová K.
(VK Prešov)
SMEČIAR 3  
Kánová M.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 4  
Slivková K.
(VK Slávia EU Bratislava)
SMEČIAR 4  
Fričová A.
(VK Slávia EU Bratislava)
DIAGONÁL 2  
Dreisigová N.
(Projekt RD SVF)