Niké Extraliga Muži 2021/2022


Finále Finále Standing

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#3

PatrikLamanec 5,03(327/65)

#9

PeterMlynarčík 5(410/82)

#7

ŠimonKozák 4,6(138/30)

#9

ErikGulák 4,41(348/79)

#20

DaoudaYacoubou 4,23(317/75)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#4

MichalŠčerba 0,53(47/89)

#13

MartinSopko 0,43(27/63)

#3

EmanuelKohút 0,35(29/82)

#14

ÁdámSzázvai 0,34(22/64)

#13

MichalTrubač 0,34(22/64)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#9

IvoMikovčík 0,73(54/74)

#8

PeterKašper 0,72(58/81)

#14

FilipMačuha 0,67(58/86)

#3

EmanuelKohút 0,67(55/82)

#6

MichalZeman 0,66(50/76)

najviac bodujúci hráč(body)

#9

ErikGulák 348

#7

MatúšKonc 336

#3

PatrikLamanec 327

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#13

MartinSopko 27

#12

RadovanVitko 23

najlepší blokár(úspešné bloky)

#14

FilipMačuha 58

#6

MichalZeman 50

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#18

TomášLampart 66 %(264/401)

#17

FrantišekOgurčák 62 %(207/335)

#17

DmytroFedorenko 62 %(120/195)

#3

MilanJavorčík 61 %(144/238)

#11

MartinTuris 60 %(245/405)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#3

EmanuelKohút 59 %(147/250)

#4

TobiasViskup 55 %(107/196)

#9

PeterMlynarčík 53 %(350/659)

#7

MatúšKonc 52 %(298/573)

#20

DaoudaYacoubou 52 %(278/537)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Mlynarčík P.
(Rieker UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Kohút E.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Yacoubou D.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Kasperkevič M.
(Rieker UJS Komárno)
LIBERO 1  
Lampart T.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • LIBERO 2  
    Vitko M.
    (TJ Slávia Svidník )
  • NAHRÁVAČ 2  
    Belička A.
    (ŠŠ volejbal Trenčín)
  • BLOKÁR 3  
    Mačuha F.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 4  
    Zeman M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Lamanec P.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • SMEČIAR 3  
    Sopko M.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 4  
    Trubač M.
    (VKP Bratislava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Mlynarčík P.
(Rieker UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Kohút E.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Yacoubou D.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Kasperkevič M.
(Rieker UJS Komárno)
LIBERO 1  
Lampart T.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • LIBERO 2  
    Vitko M.
    (TJ Slávia Svidník )
  • NAHRÁVAČ 2  
    Belička A.
    (ŠŠ volejbal Trenčín)
  • BLOKÁR 3  
    Mačuha F.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 4  
    Zeman M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Lamanec P.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • SMEČIAR 3  
    Sopko M.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 4  
    Trubač M.
    (VKP Bratislava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Mlynarčík P.
(Rieker UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Kohút E.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Yacoubou D.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Kasperkevič M.
(Rieker UJS Komárno)
LIBERO 1  
Lampart T.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
LIBERO 2  
Vitko M.
(TJ Slávia Svidník )
NAHRÁVAČ 2  
Belička A.
(ŠŠ volejbal Trenčín)
BLOKÁR 3  
Mačuha F.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 3  
Sopko M.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 4  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 4  
Trubač M.
(VKP Bratislava)
DIAGONÁL 2  
Lamanec P.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)