Niké Extraliga Muži 2021/2022


  • 15.1.2022 - 17:00

    TJ Slávia Svidník

    VK OSMOS Prievidza

    3 - 0

    25/13  25/21  25/15

  • 15.1.2022 - 20:00

    Rieker UJS Komárno

    VK MIRAD UNIPO Prešov

    2 - 3

    25/18  23/25  19/25  25/17  8/15

  • 21.1.2022 - 17:30

    VK OSMOS Prievidza

    Rieker UJS Komárno

  • 22.1.2022 - 15:00

    ŠŠ volejbal Trenčín

    TJ Slávia Svidník

  • 22.1.2022 - 18:00

    VKP Bratislava

    TJ Spartak Myjava

  • 25.1.2022 - 18:00

    TJ Spartak Myjava

    ŠŠ volejbal Trenčín

    
15.1.2022 - 17:00

TJ Slávia Svidník

VK OSMOS Prievidza

3 - 0

25/13  25/21  25/15

15.1.2022 - 20:00

Rieker UJS Komárno

VK MIRAD UNIPO Prešov

2 - 3

25/18  23/25  19/25  25/17  8/15

21.1.2022 - 17:30

VK OSMOS Prievidza

Rieker UJS Komárno

22.1.2022 - 15:00

ŠŠ volejbal Trenčín

TJ Slávia Svidník

22.1.2022 - 18:00

VKP Bratislava

TJ Spartak Myjava

25.1.2022 - 18:00

TJ Spartak Myjava

ŠŠ volejbal Trenčín

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#3

PatrikLamanec 5,16(253/49)

#9

PeterMlynarčík 4,92(192/39)

#7

ŠimonKozák 4,6(138/30)

#20

DaoudaYacoubou 4,2(185/44)

#17

DmytroFedorenko 4(140/35)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#4

MichalŠčerba 0,64(30/47)

#9

PeterMlynarčík 0,51(20/39)

#14

ÁdámSzázvai 0,48(19/40)

#13

MartinSopko 0,41(12/29)

#3

MilanJavorčík 0,32(11/34)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#9

IvoMikovčík 0,74(28/38)

#8

PeterKašper 0,72(29/40)

#6

MichalZeman 0,72(23/32)

#17

JánJendrejčák 0,69(29/42)

#16

RobertPijaček 0,67(2/3)

najviac bodujúci hráč(body)

#20

DaoudaYacoubou 185

#5

MichalKilian 152

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#13

MartinSopko 12

najlepší blokár(úspešné bloky)

#10

ĽubošMacko 28

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#18

TomášLampart 65 %(134/207)

#17

DmytroFedorenko 62 %(120/195)

#4

MichalŠčerba 60 %(150/249)

#18

MatejKubš 60 %(112/186)

#2

MarekHraňo 60 %(15/25)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#4

TobiasViskup 55 %(65/118)

#7

MatúšKonc 54 %(121/226)

#8

MichalHudák 53 %(23/43)

#13

MichalTrubač 52 %(86/164)

#13

JánosSánta 51 %(37/72)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Mlynarčík P.
(Rieker UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Kašper P.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Yacoubou D.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Belička A.
(ŠŠ volejbal Trenčín)
LIBERO 1  
Hraňo M.
(VK OSMOS Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Valo D.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 3  
    Kohút E.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Macko Ľ.
    (TJ Slávia Svidník )
  • DIAGONÁL 2  
    Lamanec P.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • SMEČIAR 3  
    Petruf A.
    (ŠŠ volejbal Trenčín)
  • SMEČIAR 4  
    Sopko M.
    (TJ Slávia Svidník )

Tabuľka

1. časť

Tabuľka

1. časť

1. časť 1. časť Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

VK MIRAD UNIPO Prešov

35

14

12

2

38

12

1185

1021

7

4

1

0

2

0

3,17

1,161

-

Rieker UJS Komárno

33

13

11

2

36

13

1146

967

5

5

1

1

1

0

2,77

1,185

-

TJ Spartak Myjava

27

13

9

4

29

15

1025

883

6

3

0

0

2

2

1,93

1,161

-

TJ Slávia Svidník

23

14

8

6

27

22

1077

1020

6

0

2

1

1

4

1,23

1,056

-

VKP Bratislava

14

12

4

8

21

24

982

972

4

0

0

2

5

1

0,88

1,010

-

VK OSMOS Prievidza

6

14

2

12

7

36

834

1024

2

0

0

0

1

11

0,19

0,814

-

ŠŠ volejbal Trenčín

0

12

0

12

0

36

538

900

0

0

0

0

0

12

0,00

0,598

-




1. časť 1. časť Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť

Hosťujúci tím

KN

TN

SK

MY

PO

PD

BA

Domáci tím

Rieker UJS Komárno (KN)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1


2 - 3

3 - 0

3 - 1

ŠŠ volejbal Trenčín (TN)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

TJ Slávia Svidník (SK)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0


3 - 0

3 - 2

TJ Spartak Myjava (MY)

1 - 3

3 - 0

3 - 1

0 - 3


3 - 1

3 - 0

3 - 0

VK MIRAD UNIPO Prešov (PO)

3 - 1

3 - 0

3 - 0


3 - 0

3 - 1

3 - 1

VK OSMOS Prievidza (PD)

0 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3


0 - 3

0 - 3

0 - 3

VKP Bratislava (BA)

1 - 3

3 - 0

2 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Mlynarčík P.
(Rieker UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Kašper P.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Yacoubou D.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Belička A.
(ŠŠ volejbal Trenčín)
LIBERO 1  
Hraňo M.
(VK OSMOS Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Valo D.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 3  
    Kohút E.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Macko Ľ.
    (TJ Slávia Svidník )
  • DIAGONÁL 2  
    Lamanec P.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • SMEČIAR 3  
    Petruf A.
    (ŠŠ volejbal Trenčín)
  • SMEČIAR 4  
    Sopko M.
    (TJ Slávia Svidník )

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Mlynarčík P.
(Rieker UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Kašper P.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Yacoubou D.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Belička A.
(ŠŠ volejbal Trenčín)
LIBERO 1  
Hraňo M.
(VK OSMOS Prievidza)
LIBERO 2  
Lampart T.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 2  
Valo D.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 3  
Kohút E.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 3  
Petruf A.
(ŠŠ volejbal Trenčín)
BLOKÁR 4  
Macko Ľ.
(TJ Slávia Svidník )
SMEČIAR 4  
Sopko M.
(TJ Slávia Svidník )
DIAGONÁL 2  
Lamanec P.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)