Niké Slovenský Pohár Muži 2021/2022


najviac bodujúci hráč(body / sety)

#7

MatúšKonc 6,5(26/4)

#9

ErikGulák 6,33(19/3)

#14

ĽubošKostoláni 5,78(52/9)

#4

MichalŠčerba 5,25(21/4)

#9

PeterMlynarčík 4,25(34/8)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#13

MartinSopko 1(3/3)

#14

ÁdámSzázvai 0,88(7/8)

#8

PatrikŠimko 0,67(2/3)

#4

TobiasViskup 0,5(1/2)

#7

MatúšKonc 0,5(2/4)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#17

JánJendrejčák 1,25(5/4)

#3

EmanuelKohút 1,12(9/8)

#16

RadoslavPrešinský 0,78(7/9)

#17

FrantišekOgurčák 0,75(3/4)

#9

PeterMlynarčík 0,75(6/8)

najviac bodujúci hráč(body)

#13

MichalTrubač 28

#7

MatúšKonc 26

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#13

MartinSopko 3

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#17

DmytroFedorenko 75 %(6/8)

#2

MarekHraňo 71 %(10/14)

#11

MartinTuris 71 %(15/21)

#1

MatúšKrajčo 70 %(7/10)

#3

MilanJavorčík 67 %(12/18)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#9

ErikGulák 63 %(17/27)

#3

EmanuelKohút 63 %(22/35)

#7

MatúšKonc 62 %(23/37)

#14

ĽubošKostoláni 57 %(46/81)

#4

MichalŠčerba 56 %(19/34)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 2  
Jendrejčák J.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
SMEČIAR 1  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Kohút E.
(Rieker UJS Komárno)
NAHRÁVAČ 1  
Vitko R.
(TJ Slávia Svidník )
LIBERO 1  
Hraňo M.
(VK OSMOS Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Turis M.
    (Rieker UJS Komárno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Porubský P.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • BLOKÁR 3  
    Macko Ľ.
    (TJ Slávia Svidník )
  • BLOKÁR 4  
    Šimko P.
    (VK OSMOS Prievidza)
  • DIAGONÁL 2  
    Százvai Á.
    (Rieker UJS Komárno)
  • SMEČIAR 3  
    Ogurčák F.
    (Rieker UJS Komárno)
  • SMEČIAR 4  
    Ščerba M.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 2  
Jendrejčák J.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
SMEČIAR 1  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Kohút E.
(Rieker UJS Komárno)
NAHRÁVAČ 1  
Vitko R.
(TJ Slávia Svidník )
LIBERO 1  
Hraňo M.
(VK OSMOS Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Turis M.
    (Rieker UJS Komárno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Porubský P.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • BLOKÁR 3  
    Macko Ľ.
    (TJ Slávia Svidník )
  • BLOKÁR 4  
    Šimko P.
    (VK OSMOS Prievidza)
  • DIAGONÁL 2  
    Százvai Á.
    (Rieker UJS Komárno)
  • SMEČIAR 3  
    Ogurčák F.
    (Rieker UJS Komárno)
  • SMEČIAR 4  
    Ščerba M.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 2  
Jendrejčák J.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
SMEČIAR 1  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Kohút E.
(Rieker UJS Komárno)
NAHRÁVAČ 1  
Vitko R.
(TJ Slávia Svidník )
LIBERO 1  
Hraňo M.
(VK OSMOS Prievidza)
LIBERO 2  
Turis M.
(Rieker UJS Komárno)
NAHRÁVAČ 2  
Porubský P.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 3  
Macko Ľ.
(TJ Slávia Svidník )
SMEČIAR 3  
Ogurčák F.
(Rieker UJS Komárno)
BLOKÁR 4  
Šimko P.
(VK OSMOS Prievidza)
SMEČIAR 4  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
DIAGONÁL 2  
Százvai Á.
(Rieker UJS Komárno)