Extraliga Muži 2019/2020

Extraliga Muži 2. časť

Extraliga Muži 2019/2020 Best players MIDDLE BLOCKER
HráčOdohranéBLOKBLOKPodaniePodanieÚTOKÚTOKRanking
  ZS#=/TotBl ind.Bl ind.#=/TotSv ind.Sv ind.#=/TotSp ind.Sp ind.Index

1

Mikovčík Ivo
(VK MIRAD PU Prešov)

8

31

39

24

0

104

0,0281

0,0281

1

5

3

100

0,0029

0,0029

35

9

4

66

10,3333

10,3333

0,51004

2

Tarabus Ján
(VK Spartak UJS Komárno)

6

26

19

37

1

79

0,017

0,017

7

12

6

108

0,0117

0,0117

34

1

5

57

12,7719

12,7719

0,49209

3

Zeman Michal
(TJ Spartak Myjava)

7

23

22

23

7

88

0,0214

0,0214

5

4

2

81

0,0068

0,0068

36

3

4

67

9,9552

9,9552

0,48892

4

Borski Michal
(MVK Zvolen)

7

27

25

25

4

76

0,0207

0,0207

4

23

1

95

0,0041

0,0041

53

13

7

105

8,4857

8,4857

0,46908

5

Kyjanica Lukáš
(VKP Bystrina SPU Nitra)

6

20

12

15

0

37

0,013

0,013

8

15

4

67

0,013

0,013

33

7

3

54

8,5185

8,5185

0,46796

6

Ludha Marek
(VK OSMOS Prievidza)

5

16

15

19

0

45

0,0172

0,0172

3

7

3

56

0,0069

0,0069

27

4

3

49

6,5306

6,5306

0,4585

7

Matušovský Tibor
(TJ Slávia Svidník )

6

25

18

18

0

52

0,0165

0,0165

0

3

4

99

0,0037

0,0037

28

6

1

64

8,2031

8,2031

0,44166

8

Kašper Peter
(VK Spartak UJS Komárno)

6

23

17

16

1

54

0,0152

0,0152

1

1

6

72

0,0063

0,0063

20

3

8

46

4,5

4,5

0,44072

9

Pollák Andrej
(TJ Spartak Myjava)

7

22

11

15

3

55

0,0107

0,0107

7

9

2

98

0,0087

0,0087

17

6

1

35

6,2857

6,2857

0,42912

10

Prešinský Radoslav
(VK OSMOS Prievidza)

6

21

13

25

0

51

0,0128

0,0128

1

3

0

64

0,001

0,001

30

2

1

52

10,9038

10,9038

0,41126

11

Pizur Eduard
(VK KDS Šport Košice)

3

10

6

12

0

26

0,013

0,013

0

3

1

27

0,0022

0,0022

11

0

1

16

6,25

6,25

0,41039

12

Fejt Viliam
(VKP Bystrina SPU Nitra)

4

9

6

10

1

30

0,0098

0,0098

3

6

0

30

0,0049

0,0049

13

2

2

26

3,1154

3,1154

0,40026

13

Michalec Matúš
(MVK Zvolen)

8

30

16

26

4

79

0,0114

0,0114

0

6

0

90

0

0

39

3

9

75

10,8

10,8

0,39827

14

Billich Andrej
(ŠŠ volejbal Trenčín)

7

25

9

16

3

66

0,0079

0,0079

3

12

0

56

0,0026

0,0026

33

5

2

60

10,8333

10,8333

0,39097

15

Orolín Ján
(MVK Zvolen)

5

12

8

14

3

35

0,0093

0,0093

1

2

1

27

0,0023

0,0023

5

1

3

16

0,75

0,75

0,38127

16

Šiket Tomáš
(VK MIRAD PU Prešov)

7

24

6

7

3

26

0,0051

0,0051

3

6

2

56

0,0043

0,0043

11

0

2

28

7,7143

7,7143

0,37813

17

Baslar Miroslav
(ŠŠ volejbal Trenčín)

7

20

6

24

2

51

0,0053

0,0053

3

14

2

47

0,0044

0,0044

21

7

1

41

6,3415

6,3415

0,37718

18

Burkovskyi Valentyn
(VK KDS Šport Košice)

2

8

3

9

0

12

0,0088

0,0088

0

2

0

13

0

0

3

0

0

10

2,4

2,4

0,37041

19

Kríž Vladimír
(VK KDS Šport Košice)

6

21

5

19

1

41

0,0054

0,0054

2

4

1

76

0,0032

0,0032

14

2

6

32

3,9375

3,9375

0,36856

20

Mačuha Filip
(VK OSMOS Prievidza)

6

19

6

9

0

27

0,0059

0,0059

0

2

0

31

0

0

19

3

1

32

8,9062

8,9062

0,3644

21

Macko Ľuboš
(TJ Slávia Svidník )

4

12

3

5

0

14

0,0041

0,0041

1

4

1

26

0,0027

0,0027

11

2

2

25

3,36

3,36

0,35794

22

Zeman Ondrej
(TJ Spartak Myjava)

3

5

1

0

0

1

0,0024

0,0024

2

1

0

9

0,0049

0,0049

1

0

0

1

5

5

0,35391

23

Forró Balázs
(VK Spartak UJS Komárno)

3

7

2

5

0

9

0,0034

0,0034

1

1

1

13

0,0034

0,0034

1

0

0

5

1,4

1,4

0,35274

24

Jendrejčák Ján
(VK KDS Šport Košice)

3

8

2

4

0

8

0,0043

0,0043

1

4

0

14

0,0021

0,0021

2

0

3

7

-1,1429

-1,1429

0,35146

25

Margicin Matúš
(VK MIRAD PU Prešov)

5

10

3

8

0

15

0,0036

0,0036

1

0

1

23

0,0024

0,0024

4

1

1

13

1,5385

1,5385

0,35085

26

Machovec Marek
(VK KDS Šport Košice)

3

7

2

1

0

4

0,0043

0,0043

0

2

0

14

0

0

1

0

0

1

7

7

0,34165

27

Šellong Daniel
(TJ Slávia Svidník )

5

16

2

9

0

18

0,0022

0,0022

0

0

0

32

0

0

10

2

2

20

4,8

4,8

0,33816

28

Šimko Patrik
(MVK Zvolen)

3

3

1

1

1

3

0,0021

0,0021

0

0

0

5

0

0

2

0

0

3

2

2

0,33336

29

Jurík Samuel
(VKP Bystrina SPU Nitra)

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,31911

30

Marjov Patrik
(TJ Slávia Svidník )

3

10

0

5

0

7

0

0

0

0

0

11

0

0

7

1

1

9

5,5556

5,5556

0,31911

Výpočet poradia

Blokár

Ranking berie do úvahy:

  • Index Servisu (SV ind.): pozitívne servisy delené celkovým počtom bodov (poradie je k dispozícii len v prípade, že hráč servoval aspoň raz za set)

  • Index Útoku (Sp ind.): pozitívne útoky mínus negatívne útoky delené celkovým počtom útokov (poradie je k dispozícii len v prípade, že hráč útočil najmenej trikrát za set)

  • Index Bloku (Bl ind.): pozitívne bloky delené celkovým počtom bodov

Konečné poradie hráčov je založené na celkovom "indexe", ktorý určuje vplyv hráča na hru. Inými slovami, vyjadruje dôležitosť hráča smerom k pravdepodobnosti víťazstva tímu. Tento konečný Index je vypočítaný s ohľadom na indexy pre každú hernú činnosť jednotlivca ("IND.") a koeficientom, ktorý indikuje dôležitosť hráča smerom k pravdepodobnosti víťazstva tímu. Každý jednotlivý index je vypočítaný s ohľadom na jednotlivé pozitívne a negatívne činnosti hráča založené na počte uhraných bodov tímov a vynásobené koeficientom, ktorý indikuje ako je dôležitá činnosť konkrétneho postu z pohľadu pravdepodobnosti úspechu tímu. Ikony vedľa každého stĺpca zručnosti poskytujú predstavu o "váhe" herných činností vo vzťahu k pravdepodobnosti úspechu tímu. The final Index is calculated also considering the following criteria:

  • Minimálny počet servisov za set:  1

  • Minimálny počet útokov za set:  1

Podanie

  • # Eso

  • / Slash

  • = Chyba

ÚTOK

  • # Bod

  • / Zablokovaný

  • = Chyba

BLOK

  • # Bod

  • / Blok v sieti

  • = Vytlčený blok

Filtre sú zadané

  • Minimálny počet odohraných zápasov:  1