Extraliga Ženy 2019/2020


Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#5

ErikaSalanciová 5,14(226/44)

#4

LuciaHerdová 4,33(303/70)

#2

ZuzanaŠepeľová 3,92(310/79)

#17

MartinaVajdová 3,62(29/8)

#4

SimonaJelínková 3,51(228/65)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#5

HaleyTempleton 0,61(30/49)

#5

ErikaSalanciová 0,59(26/44)

#7

TerezaHrušecká 0,5(6/12)

#2

TatianaGrófová 0,48(36/75)

#7

DarjaDoluda 0,45(25/55)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#7

TerezaHrušecká 1,08(13/12)

#6

KristínaRáchelová 1,01(68/67)

#17

VanessaSilva 0,94(62/66)

#14

TerezaHrušecká 0,84(56/67)

#4

MajaŠandrk 0,72(53/74)

najviac bodujúci hráč(body)

#4

LuciaHerdová 303

najlepšie podávajúci hráč(esá)

najlepší blokár(úspešné bloky)

#17

VanessaSilva 62

#4

MajaŠandrk 53

príjem - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#7

MonikaVojtechová 64 %(212/329)

#1

MichaelaŠpanková 59 %(234/394)

#1

LuciaBehúnová 56 %(265/472)

#7

LuciaTrnavská 56 %(28/50)

#2

DenisaMartáková 54 %(225/420)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#4

MajaŠandrk 52 %(119/228)

#14

TerezaHrušecká 49 %(121/245)

#17

VanessaSilva 47 %(152/322)

#3

AgostinaSoria 46 %(16/35)

#17

AnnaGavronová 46 %(93/204)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Doluda D.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 2  
Ráchelová K.
(Strabag VC Bilíkova Pezinok)
SMEČIAR 1  
Herdová L.
(Strabag VC Bilíkova Pezinok)

SMEČIAR 2  
Šepeľová Z.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 1  
Hrušecká T.
(RD SVK 2002)
NAHRÁVAČ 1  
Snopková A.
(Strabag VC Bilíkova Pezinok)
LIBERO 1  
Vojtechová M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
  • LIBERO 2  
    Španková M.
    (Volley project UKF Nitra)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Templeton H.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Silva V.
    (VK Brusno)
  • BLOKÁR 4  
    Šandrk M.
    (Volley project UKF Nitra)
  • DIAGONÁL 2  
    Fasuleva A.
    (VK Brusno)
  • SMEČIAR 3  
    Trach A.
    (Strabag VC Bilíkova Pezinok)
  • SMEČIAR 4  
    Salanciová E.
    (Volley project UKF Nitra)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Doluda D.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 2  
Ráchelová K.
(Strabag VC Bilíkova Pezinok)
SMEČIAR 1  
Herdová L.
(Strabag VC Bilíkova Pezinok)

SMEČIAR 2  
Šepeľová Z.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 1  
Hrušecká T.
(RD SVK 2002)
NAHRÁVAČ 1  
Snopková A.
(Strabag VC Bilíkova Pezinok)
LIBERO 1  
Vojtechová M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
  • LIBERO 2  
    Španková M.
    (Volley project UKF Nitra)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Templeton H.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Silva V.
    (VK Brusno)
  • BLOKÁR 4  
    Šandrk M.
    (Volley project UKF Nitra)
  • DIAGONÁL 2  
    Fasuleva A.
    (VK Brusno)
  • SMEČIAR 3  
    Trach A.
    (Strabag VC Bilíkova Pezinok)
  • SMEČIAR 4  
    Salanciová E.
    (Volley project UKF Nitra)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Doluda D.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 2  
Ráchelová K.
(Strabag VC Bilíkova Pezinok)
SMEČIAR 1  
Herdová L.
(Strabag VC Bilíkova Pezinok)

SMEČIAR 2  
Šepeľová Z.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 1  
Hrušecká T.
(RD SVK 2002)
NAHRÁVAČ 1  
Snopková A.
(Strabag VC Bilíkova Pezinok)
LIBERO 1  
Vojtechová M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
LIBERO 2  
Španková M.
(Volley project UKF Nitra)
NAHRÁVAČ 2  
Templeton H.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 3  
Silva V.
(VK Brusno)
SMEČIAR 3  
Trach A.
(Strabag VC Bilíkova Pezinok)
BLOKÁR 4  
Šandrk M.
(Volley project UKF Nitra)
SMEČIAR 4  
Salanciová E.
(Volley project UKF Nitra)
DIAGONÁL 2  
Fasuleva A.
(VK Brusno)