Extraliga Muži 2019/2020


  • 30.11.2019 - 13:30

    VK Spartak UJS Komárno

    TJ Slávia Svidník

    3 - 2

    23/25  23/25  34/32  25/21  15/13

  • 30.11.2019 - 18:00

    MVK Zvolen

    VK MIRAD PU Prešov

    2 - 3

    31/29  22/25  19/25  25/17  12/15

  • 30.11.2019 - 18:00

    TJ Spartak Myjava

    ŠŠ volejbal Trenčín

    3 - 0

    25/22  25/15  25/18

  • 1.12.2019 - 18:00

    VKP Bystrina SPU Nitra

    VK OSMOS Prievidza

    1 - 3

    25/22  21/25  21/25  23/25

  • 2.12.2019 - 16:00

    ŠŠ volejbal Trenčín

    RD SVK 2001

    3 - 1

    25/23  21/25  25/16  25/22

  • 3.12.2019 - 11:00

    TJ Spartak Myjava

    RD SVK 2001

    3 - 0

    25/12  25/19  25/21

  • 4.12.2019 - 18:00

    VKP Bystrina SPU Nitra

    TJ Slávia Svidník

    1 - 3

    25/19  23/25  23/25  21/25

  • 6.12.2019 - 19:00

    VK MIRAD PU Prešov

    VK KDS Šport Košice

  • 17:00 

    ŠŠ volejbal Trenčín

    VKP Bystrina SPU Nitra

  • 18:00 

    VK OSMOS Prievidza

    MVK Zvolen

  • 18:00 

    TJ Slávia Svidník

    TJ Spartak Myjava

  • 11.12.2019 - 17:00

    ŠŠ volejbal Trenčín

    MVK Zvolen

  • 11.12.2019 - 18:00

    TJ Slávia Svidník

    VK MIRAD PU Prešov

  • 11.12.2019 - 18:30

    TJ Spartak Myjava

    VK Spartak UJS Komárno

  • 11.12.2019 - 18:30

    VK KDS Šport Košice

    VK OSMOS Prievidza

  • 14.12.2019 - 17:00

    VK MIRAD PU Prešov

    VK OSMOS Prievidza

  • 14.12.2019 - 18:00

    VK Spartak UJS Komárno

    VKP Bystrina SPU Nitra

  • 14.12.2019 - 18:00

    TJ Slávia Svidník

    MVK Zvolen

  • 14.12.2019 - 18:00

    ŠŠ volejbal Trenčín

    VK KDS Šport Košice

    
30.11.2019 - 13:30

VK Spartak UJS Komárno

TJ Slávia Svidník

3 - 2

23/25  23/25  34/32  25/21  15/13

30.11.2019 - 18:00

MVK Zvolen

VK MIRAD PU Prešov

2 - 3

31/29  22/25  19/25  25/17  12/15

30.11.2019 - 18:00

TJ Spartak Myjava

ŠŠ volejbal Trenčín

3 - 0

25/22  25/15  25/18

1.12.2019 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

VK OSMOS Prievidza

1 - 3

25/22  21/25  21/25  23/25

2.12.2019 - 16:00

ŠŠ volejbal Trenčín

RD SVK 2001

3 - 1

25/23  21/25  25/16  25/22

3.12.2019 - 11:00

TJ Spartak Myjava

RD SVK 2001

3 - 0

25/12  25/19  25/21

4.12.2019 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

TJ Slávia Svidník

1 - 3

25/19  23/25  23/25  21/25

6.12.2019 - 19:00

VK MIRAD PU Prešov

VK KDS Šport Košice

17:00 

ŠŠ volejbal Trenčín

VKP Bystrina SPU Nitra

18:00 

VK OSMOS Prievidza

MVK Zvolen

18:00 

TJ Slávia Svidník

TJ Spartak Myjava

11.12.2019 - 17:00

ŠŠ volejbal Trenčín

MVK Zvolen

11.12.2019 - 18:00

TJ Slávia Svidník

VK MIRAD PU Prešov

11.12.2019 - 18:30

TJ Spartak Myjava

VK Spartak UJS Komárno

11.12.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

VK OSMOS Prievidza

14.12.2019 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

VK OSMOS Prievidza

14.12.2019 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

VKP Bystrina SPU Nitra

14.12.2019 - 18:00

TJ Slávia Svidník

MVK Zvolen

14.12.2019 - 18:00

ŠŠ volejbal Trenčín

VK KDS Šport Košice

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#14

ĽubošKostoláni 5,6(263/47)

#7

MatúšKonc 5,16(222/43)

#17

DmytroFedorenko 4,87(229/47)

#2

TobiasViskup 4,87(73/15)

#7

MartinSopko 4,7(202/43)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#7

MartinSopko 0,74(32/43)

#14

ÁdámSzázvai 0,57(12/21)

#2

ErikWatzka 0,55(24/44)

#11

LukaszPietrzak 0,49(22/45)

#2

TobiasViskup 0,47(7/15)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#18

MichalZeman 0,94(16/17)

#6

MichalZeman 0,89(39/44)

#7

JánTarabus 0,81(38/47)

#17

JánJendrejčák 0,72(34/47)

#16

RadoslavPrešinský 0,72(26/36)

najviac bodujúci hráč(body)

#7

MatúšKonc 222

#11

LukaszPietrzak 210

#7

MartinSopko 202

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#2

ErikWatzka 24

#12

MartinPavelka 16

najlepší blokár(úspešné bloky)

#7

JánTarabus 38

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#9

ĽubošOchodnický 66 %(127/191)

#11

PatrikMarčok 66 %(47/71)

#11

PatrikPokopec 64 %(144/225)

#12

MartinPavelka 63 %(179/282)

#17

DmytroFedorenko 63 %(142/224)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#6

MichalZeman 57 %(78/137)

#7

MatúšKonc 56 %(195/350)

#2

ErikWatzka 54 %(110/203)

#17

DmytroFedorenko 54 %(205/380)

#18

MichalZeman 53 %(27/51)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Tarabus J.
(VK Spartak UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Ogurčák F.
(VK Spartak UJS Komárno)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(RD SVK 2001)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(RD SVK 2001)
LIBERO 1  
Marčok P.
(VK KDS Šport Košice)
  • LIBERO 2  
    Ochodnický Ľ.
    (TJ Spartak Myjava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Barták P.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 3  
    Kyjanica L.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • BLOKÁR 4  
    Jendrejčák J.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • DIAGONÁL 2  
    Kostoláni Ľ.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • SMEČIAR 3  
    Watzka E.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Pavelka M.
    (VK OSMOS Prievidza)

Tabuľka

1. časť

  

V

Body

TJ Spartak Myjava

10

30

VK OSMOS Prievidza

9

27

TJ Slávia Svidník

9

27

VK KDS Šport Košice

8

21

VKP Bystrina SPU Nitra

7

20

VK Spartak UJS Komárno

6

20

VK MIRAD PU Prešov

6

19

MVK Zvolen

1

4

RD SVK 2001

1

3

ŠŠ volejbal Trenčín

1

3

Skupina 1.-4.

  

V

Body

No records to display.

Prelínacia súťa

  

V

Body

No records to display.

Skupina 5.-10.

  

V

Body

No records to display.

Tabuľka

1. časť

1. časť 1. časť Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

TJ Spartak Myjava

30

12

10

2

32

12

1024

901

5

4

1

1

0

1

2,67

1,136

-

VK OSMOS Prievidza

27

12

9

3

28

12

942

855

6

3

0

0

1

2

2,33

1,102

-

TJ Slávia Svidník

27

12

9

3

32

15

1099

972

5

2

2

2

1

0

2,13

1,131

-

VK KDS Šport Košice

21

11

8

3

26

16

949

869

4

1

3

0

2

1

1,62

1,092

-

VKP Bystrina SPU Nitra

20

13

7

6

24

23

1069

1043

3

3

1

0

3

3

1,04

1,025

-

VK Spartak UJS Komárno

20

12

6

6

27

21

1107

1018

4

1

1

3

3

0

1,29

1,087

-

VK MIRAD PU Prešov

19

12

6

6

24

21

995

997

4

1

1

2

2

2

1,14

0,998

-

MVK Zvolen

4

11

1

10

6

30

723

877

1

0

0

1

1

8

0,20

0,824

-

RD SVK 2001

3

9

1

8

6

24

573

726

1

0

0

0

3

5

0,25

0,789

-

ŠŠ volejbal Trenčín

3

12

1

11

3

34

691

914

0

1

0

0

0

11

0,09

0,756

-




1. časť 1. časť Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť

Hosťujúci tím

ZV

RD01

TN

SK

MY

KE

PO

PD

KN

NR

Domáci tím

MVK Zvolen (ZV)

0 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

RD SVK 2001 (RD01)

ŠŠ volejbal Trenčín (TN)

3 - 1

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

TJ Slávia Svidník (SK)

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

TJ Spartak Myjava (MY)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

VK KDS Šport Košice (KE)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov (PO)

3 - 0

3 - 0

2 - 3

1 - 3

3 - 0

VK OSMOS Prievidza (PD)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

VK Spartak UJS Komárno (KN)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

2 - 3

1 - 3

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra (NR)

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 1

1 - 3

3 - 1

Skupina 1.-4.

Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing Results Breakdown

Prelínacia súťa

Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

Skupina 5.-10.

Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Standing Results Breakdown

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Tarabus J.
(VK Spartak UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Ogurčák F.
(VK Spartak UJS Komárno)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(RD SVK 2001)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(RD SVK 2001)
LIBERO 1  
Marčok P.
(VK KDS Šport Košice)
  • LIBERO 2  
    Ochodnický Ľ.
    (TJ Spartak Myjava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Barták P.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 3  
    Kyjanica L.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • BLOKÁR 4  
    Jendrejčák J.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • DIAGONÁL 2  
    Kostoláni Ľ.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • SMEČIAR 3  
    Watzka E.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Pavelka M.
    (VK OSMOS Prievidza)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Tarabus J.
(VK Spartak UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Ogurčák F.
(VK Spartak UJS Komárno)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(RD SVK 2001)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(RD SVK 2001)
LIBERO 1  
Marčok P.
(VK KDS Šport Košice)
LIBERO 2  
Ochodnický Ľ.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 2  
Barták P.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 3  
Kyjanica L.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
SMEČIAR 3  
Watzka E.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 4  
Jendrejčák J.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
SMEČIAR 4  
Pavelka M.
(VK OSMOS Prievidza)
DIAGONÁL 2  
Kostoláni Ľ.
(VKP Bystrina SPU Nitra)