Extraliga Muži 2019/2020


  • 22.1.2020 - 18:00

    VK OSMOS Prievidza

    VK KDS Šport Košice

    0 - 3

    24/26  21/25  22/25

  • 25.1.2020 - 17:00

    VK MIRAD PU Prešov

    TJ Spartak Myjava

    2 - 3

    27/25  21/25  25/20  13/25  9/15

  • 25.1.2020 - 18:00

    TJ Slávia Svidník

    VK Spartak UJS Komárno

    3 - 2

    25/22  23/25  17/25  25/23  15/10

  • 26.1.2020 - 17:00

    VK MIRAD PU Prešov

    ŠŠ volejbal Trenčín

    3 - 0

    25/17  25/18  35/33

  • 26.1.2020 - 19:00

    VKP Bystrina SPU Nitra

    MVK Zvolen

    3 - 0

    25/22  25/19  25/20

  • 1.2.2020 - 17:00

    ŠŠ volejbal Trenčín

    TJ Spartak Myjava

  • 1.2.2020 - 17:00

    VK MIRAD PU Prešov

    MVK Zvolen

  • 1.2.2020 - 18:00

    VK Spartak UJS Komárno

    VK KDS Šport Košice

  • 1.2.2020 - 18:00

    VK OSMOS Prievidza

    TJ Slávia Svidník

  • 2.2.2020 - 17:00

    VK MIRAD PU Prešov

    VKP Bystrina SPU Nitra

    
22.1.2020 - 18:00

VK OSMOS Prievidza

VK KDS Šport Košice

0 - 3

24/26  21/25  22/25

25.1.2020 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

TJ Spartak Myjava

2 - 3

27/25  21/25  25/20  13/25  9/15

25.1.2020 - 18:00

TJ Slávia Svidník

VK Spartak UJS Komárno

3 - 2

25/22  23/25  17/25  25/23  15/10

26.1.2020 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

ŠŠ volejbal Trenčín

3 - 0

25/17  25/18  35/33

26.1.2020 - 19:00

VKP Bystrina SPU Nitra

MVK Zvolen

3 - 0

25/22  25/19  25/20

1.2.2020 - 17:00

ŠŠ volejbal Trenčín

TJ Spartak Myjava

1.2.2020 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

MVK Zvolen

1.2.2020 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

VK KDS Šport Košice

1.2.2020 - 18:00

VK OSMOS Prievidza

TJ Slávia Svidník

2.2.2020 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

VKP Bystrina SPU Nitra

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#14

ĽubošKostoláni 5,5(396/72)

#12

AdamKliment 5,2(26/5)

#7

MatúšKonc 5(365/73)

#2

TobiasViskup 4,87(73/15)

#11

LukaszPietrzak 4,77(358/75)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#7

MartinSopko 0,64(45/70)

#6

NikolayPavlov 0,64(7/11)

#14

ÁdámSzázvai 0,57(12/21)

#9

IvoRosina 0,5(1/2)

#2

TobiasViskup 0,47(7/15)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#9

IvoMikovčík 0,94(67/71)

#18

MichalZeman 0,94(16/17)

#6

MichalZeman 0,91(68/75)

#6

TiborMatušovský 0,8(59/74)

#7

JánTarabus 0,72(57/79)

najviac bodujúci hráč(body)

#7

MatúšKonc 365

#11

LukaszPietrzak 358

#3

PatrikLamanec 330

#7

MartinSopko 329

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#2

ErikWatzka 32

#12

MartinPavelka 30

najlepší blokár(úspešné bloky)

#7

JánTarabus 57

#4

EduardPizur 47

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#17

DmytroFedorenko 66 %(230/346)

#8

BohdanTatarenko 63 %(326/518)

#8

MichalHudák 63 %(135/215)

#12

MartinPavelka 62 %(271/438)

#15

MartinSlezák 62 %(56/91)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#12

AdamKliment 66 %(21/32)

#4

MarekGergely 58 %(53/92)

#7

MatúšKonc 55 %(327/593)

#11

PatrikPokopec 54 %(219/406)

#3

PatrikLamanec 53 %(278/525)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Mikovčík I.
(VK MIRAD PU Prešov)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(RD SVK 2001)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(RD SVK 2001)
LIBERO 1  
Marčok P.
(VK KDS Šport Košice)
  • LIBERO 2  
    Ochodnický Ľ.
    (TJ Spartak Myjava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Goč S.
    (VK KDS Šport Košice)
  • BLOKÁR 3  
    Tarabus J.
    (VK Spartak UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Kyjanica L.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • DIAGONÁL 2  
    Lamanec P.
    (VK KDS Šport Košice)
  • SMEČIAR 3  
    Ogurčák F.
    (VK Spartak UJS Komárno)
  • SMEČIAR 4  
    Pavelka M.
    (VK OSMOS Prievidza)

Tabuľka

1. časť

1. časť 1. časť Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

VK KDS Šport Košice

35

17

13

4

41

23

1456

1322

6

3

4

0

2

2

1,78

1,101

-

TJ Slávia Svidník

36

17

12

5

43

23

1509

1352

7

2

3

3

1

1

1,87

1,116

-

VK OSMOS Prievidza

35

17

12

5

38

20

1336

1221

8

3

1

0

2

3

1,90

1,094

-

VK Spartak UJS Komárno

35

17

11

6

42

24

1546

1404

6

4

1

3

3

0

1,75

1,101

-

TJ Spartak Myjava

33

17

11

6

37

24

1392

1303

6

4

1

1

2

3

1,54

1,068

-

VKP Bystrina SPU Nitra

29

17

10

7

33

27

1383

1344

5

4

1

0

3

4

1,22

1,029

-

VK MIRAD PU Prešov

27

17

8

9

35

30

1447

1415

6

1

1

4

3

2

1,17

1,023

-

ŠŠ volejbal Trenčín

6

17

2

15

6

46

981

1281

1

1

0

0

0

15

0,13

0,766

-

MVK Zvolen

4

17

1

16

8

48

1120

1375

1

0

0

1

3

12

0,17

0,814

-

RD SVK 2001

3

9

1

8

6

24

573

726

1

0

0

0

3

5

0,25

0,789

-




1. časť 1. časť Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť

Hosťujúci tím

ZV

RD01

TN

SK

MY

KE

PO

PD

KN

NR

Domáci tím

MVK Zvolen (ZV)

0 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

RD SVK 2001 (RD01)

ŠŠ volejbal Trenčín (TN)

3 - 0

3 - 1

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3


0 - 3

TJ Slávia Svidník (SK)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 0

TJ Spartak Myjava (MY)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

2 - 3

VK KDS Šport Košice (KE)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 2

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov (PO)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

VK OSMOS Prievidza (PD)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

VK Spartak UJS Komárno (KN)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra (NR)

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

1 - 3

3 - 1

Skupina 1.-4.

Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumáciaPredchádzajúce výsledky
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

VK KDS Šport Košice

44

20

16

4

50

24

1707

1533

8

4

4

0

2

2

2,08

1,114

-

35

6

3

4

0

2

2

VK OSMOS Prievidza

40

20

14

6

44

25

1584

1466

9

3

2

0

2

4

1,76

1,080

-

35

8

3

1

0

2

3

TJ Slávia Svidník

38

20

13

7

46

31

1739

1610

7

2

4

3

1

3

1,48

1,080

-

36

7

2

3

3

1

1

VK Spartak UJS Komárno

37

20

11

9

47

33

1839

1712

6

4

1

5

4

0

1,42

1,074

-

35

6

4

1

3

3

0




Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing Results Breakdown

Výsledky

Skupina 1.-4.

Hosťujúci tím

SK

KE

PD

KN

Domáci tím

TJ Slávia Svidník (SK)

0 - 3

3 - 2

VK KDS Šport Košice (KE)

3 - 0

3 - 1

VK OSMOS Prievidza (PD)

0 - 3

VK Spartak UJS Komárno (KN)

2 - 3

Prelínacia súťa

Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

Skupina 5.-10.

Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumáciaPredchádzajúce výsledky
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

TJ Spartak Myjava

44

21

15

6

49

26

1727

1569

9

4

2

1

2

3

1,88

1,101

-

33

6

4

1

1

2

3

VKP Bystrina SPU Nitra

35

21

12

9

39

33

1642

1613

7

4

1

0

3

6

1,18

1,018

-

29

5

4

1

0

3

4

VK MIRAD PU Prešov

34

20

10

10

43

33

1702

1645

8

1

1

5

3

2

1,30

1,035

-

27

6

1

1

4

3

2

MVK Zvolen

7

20

2

18

11

54

1306

1585

2

0

0

1

3

14

0,20

0,824

-

4

1

0

0

1

3

12

ŠŠ volejbal Trenčín

6

21

2

19

6

58

1233

1593

1

1

0

0

0

19

0,10

0,774

-

6

1

1

0

0

0

15




Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Standing Results Breakdown

Výsledky

Skupina 5.-10.

Hosťujúci tím

ZV

TN

MY

PO

NR

Domáci tím

MVK Zvolen (ZV)

ŠŠ volejbal Trenčín (TN)

0 - 3

0 - 3

TJ Spartak Myjava (MY)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov (PO)

3 - 0

2 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra (NR)

3 - 0

0 - 3

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Mikovčík I.
(VK MIRAD PU Prešov)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(RD SVK 2001)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(RD SVK 2001)
LIBERO 1  
Marčok P.
(VK KDS Šport Košice)
  • LIBERO 2  
    Ochodnický Ľ.
    (TJ Spartak Myjava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Goč S.
    (VK KDS Šport Košice)
  • BLOKÁR 3  
    Tarabus J.
    (VK Spartak UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Kyjanica L.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • DIAGONÁL 2  
    Lamanec P.
    (VK KDS Šport Košice)
  • SMEČIAR 3  
    Ogurčák F.
    (VK Spartak UJS Komárno)
  • SMEČIAR 4  
    Pavelka M.
    (VK OSMOS Prievidza)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Mikovčík I.
(VK MIRAD PU Prešov)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(RD SVK 2001)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(RD SVK 2001)
LIBERO 1  
Marčok P.
(VK KDS Šport Košice)
LIBERO 2  
Ochodnický Ľ.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 2  
Goč S.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 3  
Tarabus J.
(VK Spartak UJS Komárno)
SMEČIAR 3  
Ogurčák F.
(VK Spartak UJS Komárno)
BLOKÁR 4  
Kyjanica L.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
SMEČIAR 4  
Pavelka M.
(VK OSMOS Prievidza)
DIAGONÁL 2  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)