Slovenský Pohár Muži 2019/2020


najviac bodujúci hráč(body / sety)

#14

ĽubošKostoláni 6(60/10)

#7

MartinSopko 6(60/10)

#12

MartinPavelka 5,11(46/9)

#10

IgorRehák 4,86(34/7)

#7

MatúšKonc 4,5(45/10)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#7

MartinSopko 1,2(12/10)

#7

JakubHriňák 1(9/9)

#8

BohdanTatarenko 0,71(5/7)

#18

PatrikKudra 0,67(2/3)

#21

LukášKyjanica 0,6(6/10)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#6

MichalZeman 0,9(9/10)

#17

JánJendrejčák 0,8(8/10)

#18

ŠimonRzyman 0,78(7/9)

#6

TiborMatušovský 0,78(7/9)

#11

LukaszPietrzak 0,71(5/7)

najviac bodujúci hráč(body)

#7

MartinSopko 60

#12

MartinPavelka 46

#7

MatúšKonc 45

najlepšie podávajúci hráč(esá)

najlepší blokár(úspešné bloky)

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#3

MatúšŠíma 89 %(8/9)

#8

BohdanTatarenko 78 %(36/46)

#7

MartinSopko 75 %(30/40)

#4

MichalŠčerba 73 %(73/100)

#4

MarekGergely 67 %(10/15)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#7

MartinSopko 57 %(44/77)

#8

BohdanTatarenko 57 %(21/37)

#11

PatrikPokopec 54 %(21/39)

#17

FrantišekOgurčák 52 %(32/61)

#2

ErikWatzka 52 %(26/50)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Petráš J.
(VK Spartak UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Matušovský T.
(TJ Slávia Svidník )
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Rzyman Š.
(ŠŠ volejbal Trenčín)
BLOKÁR 1  
Kyjanica L.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Vitko R.
(TJ Slávia Svidník )
LIBERO 1  
Nemec Ľ.
(VK OSMOS Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Jurko J.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • BLOKÁR 3  
    Ludha M.
    (VK OSMOS Prievidza)
  • BLOKÁR 4  
    Jendrejčák J.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • DIAGONÁL 2  
    Pietrzak L.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 3  
    Pavelka M.
    (VK OSMOS Prievidza)
  • SMEČIAR 4  
    Malina M.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Petráš J.
(VK Spartak UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Matušovský T.
(TJ Slávia Svidník )
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Rzyman Š.
(ŠŠ volejbal Trenčín)
BLOKÁR 1  
Kyjanica L.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Vitko R.
(TJ Slávia Svidník )
LIBERO 1  
Nemec Ľ.
(VK OSMOS Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Jurko J.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • BLOKÁR 3  
    Ludha M.
    (VK OSMOS Prievidza)
  • BLOKÁR 4  
    Jendrejčák J.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • DIAGONÁL 2  
    Pietrzak L.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 3  
    Pavelka M.
    (VK OSMOS Prievidza)
  • SMEČIAR 4  
    Malina M.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Petráš J.
(VK Spartak UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Matušovský T.
(TJ Slávia Svidník )
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Rzyman Š.
(ŠŠ volejbal Trenčín)
BLOKÁR 1  
Kyjanica L.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Vitko R.
(TJ Slávia Svidník )
LIBERO 1  
Nemec Ľ.
(VK OSMOS Prievidza)
LIBERO 2  
Lampart T.
(VK MIRAD PU Prešov)
NAHRÁVAČ 2  
Jurko J.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 3  
Ludha M.
(VK OSMOS Prievidza)
SMEČIAR 3  
Pavelka M.
(VK OSMOS Prievidza)
BLOKÁR 4  
Jendrejčák J.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
SMEČIAR 4  
Malina M.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
DIAGONÁL 2  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )