Slovenský Pohár Muži 2019/2020


najviac bodujúci hráč(body / sety)

#7

MartinSopko 6(60/10)

#14

ĽubošKostoláni 5,84(111/19)

#8

BohdanTatarenko 4,56(73/16)

#7

MatúšKonc 4,32(82/19)

#14

MarekGergely 4,25(17/4)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#7

MartinSopko 1,2(12/10)

#8

BohdanTatarenko 0,69(11/16)

#18

PatrikKudra 0,67(2/3)

#7

JakubHriňák 0,59(10/17)

#8

MichalHudák 0,5(1/2)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#6

MichalZeman 0,95(18/19)

#17

JánJendrejčák 0,86(12/14)

#18

ŠimonRzyman 0,78(7/9)

#7

JánTarabus 0,7(7/10)

#3

ViliamFejt 0,67(2/3)

najviac bodujúci hráč(body)

#7

MatúšKonc 82

#12

MartinPavelka 75

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#1

MarekLudha 7

najlepší blokár(úspešné bloky)

#1

MarekLudha 11

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#17

DmytroFedorenko 76 %(31/41)

#7

MartinSopko 75 %(30/40)

#8

BohdanTatarenko 74 %(70/94)

#4

MichalŠčerba 73 %(73/100)

#9

AdamRepka 70 %(26/37)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#7

MartinSopko 57 %(44/77)

#17

JánJendrejčák 55 %(24/44)

#17

FrantišekOgurčák 52 %(32/61)

#7

MatúšKonc 52 %(76/147)

#8

BohdanTatarenko 51 %(53/103)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Petráš J.
(VK Spartak UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(VK OSMOS Prievidza)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Rzyman Š.
(ŠŠ volejbal Trenčín)
BLOKÁR 1  
Kyjanica L.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Jurko J.
(VK MIRAD PU Prešov)
LIBERO 1  
Nemec Ľ.
(VK OSMOS Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Paňko S.
    (TJ Slávia Svidník )
  • NAHRÁVAČ 2  
    Valo D.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 3  
    Zeman M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 4  
    Jendrejčák J.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • DIAGONÁL 2  
    Pietrzak L.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 3  
    Tatarenko B.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 4  
    Pavelka M.
    (VK OSMOS Prievidza)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Petráš J.
(VK Spartak UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(VK OSMOS Prievidza)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Rzyman Š.
(ŠŠ volejbal Trenčín)
BLOKÁR 1  
Kyjanica L.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Jurko J.
(VK MIRAD PU Prešov)
LIBERO 1  
Nemec Ľ.
(VK OSMOS Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Paňko S.
    (TJ Slávia Svidník )
  • NAHRÁVAČ 2  
    Valo D.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 3  
    Zeman M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 4  
    Jendrejčák J.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • DIAGONÁL 2  
    Pietrzak L.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 3  
    Tatarenko B.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 4  
    Pavelka M.
    (VK OSMOS Prievidza)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Petráš J.
(VK Spartak UJS Komárno)
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(VK OSMOS Prievidza)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Rzyman Š.
(ŠŠ volejbal Trenčín)
BLOKÁR 1  
Kyjanica L.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Jurko J.
(VK MIRAD PU Prešov)
LIBERO 1  
Nemec Ľ.
(VK OSMOS Prievidza)
LIBERO 2  
Paňko S.
(TJ Slávia Svidník )
NAHRÁVAČ 2  
Valo D.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 3  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 3  
Tatarenko B.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 4  
Jendrejčák J.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
SMEČIAR 4  
Pavelka M.
(VK OSMOS Prievidza)
DIAGONÁL 2  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )