Extraliga Muži 2018/2019

Extraliga Muži 2. časť

Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumáciaPrevious Results
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

VK Prievidza

60

24

20

4

63

17

1958

1566

16

3

1

1

1

2

3,71

1,250

-

47

13

2

1

0

1

1

VK KDS Šport Košice

55

24

18

6

61

26

2022

1739

12

4

2

3

1

2

2,35

1,163

-

43

10

3

1

2

1

1

VKP Bystrina SPU Nitra

45

24

16

8

52

35

1980

1880

9

3

4

1

2

5

1,49

1,053

-

38

8

3

2

1

0

4

VK MIRAD PU Prešov

39

24

13

11

48

41

1971

1910

8

2

3

3

3

5

1,17

1,032

-

35

8

2

2

1

3

2




Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing Results Breakdown

Výsledky

Skupina 1.-4.

Hosťujúci tím

KE

PO

PD

NR

Domáci tím

VK KDS Šport Košice (KE)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov (PO)

3 - 2

0 - 3

2 - 3

VK Prievidza (PD)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra (NR)

3 - 0

3 - 2

1 - 3

Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumáciaPrevious Results
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

TJ Slávia Svidník

60

28

20

8

66

32

2274

2018

14

4

2

2

2

4

2,06

1,127

-

34

7

3

1

2

1

4

TJ Spartak Myjava

48

28

16

12

55

45

2266

2177

9

5

2

2

3

7

1,22

1,041

-

27

5

3

1

1

3

5

VK Spartak UJS Komárno

43

28

14

14

52

47

2154

2142

10

3

1

2

6

6

1,11

1,006

-

25

6

2

0

1

4

5

COP Trenčín

25

28

8

20

35

66

2058

2301

4

2

2

3

5

12

0,53

0,894

-

12

2

1

1

1

4

9

MVK Zvolen

21

28

7

21

28

69

1969

2252

3

2

2

2

3

16

0,41

0,874

-

9

1

1

1

1

1

13

VKM Stará Ľubovňa

0

28

0

28

2

84

1484

2151

0

0

0

0

2

26

0,02

0,690

-

0

0

0

0

0

2

16




Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Standing Results Breakdown

Výsledky

Skupina 5.-10.

Hosťujúci tím

TN

ZV

SK

MY

KN

SK

Domáci tím

COP Trenčín (TN)

3 - 1

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 0

MVK Zvolen (ZV)

3 - 2

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 0

TJ Slávia Svidník (SK)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TJ Spartak Myjava (MY)

3 - 0

3 - 2

2 - 3

3 - 1

3 - 0

VK Spartak UJS Komárno (KN)

3 - 2

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

VKM Stará Ľubovňa (SK)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3