Slovenský Pohár Muži 2018/2019


Finálový Turnaj Finálový Turnaj Standing

VK KDS Šport Košice

Semifinále

Finále

 

VK MIRAD PU Prešov

1

 

VK MIRAD PU Prešov

0

TJ Slávia Svidník

0

 
 

VKP Bystrina SPU Nitra

0

 

VK KDS Šport Košice

1

VK KDS Šport Košice

1

 

Semifinále

Finále

 

VK MIRAD PU Prešov

1

 

VK MIRAD PU Prešov

0

TJ Slávia Svidník

0

 
 

VKP Bystrina SPU Nitra

0

 

VK KDS Šport Košice

1

VK KDS Šport Košice

1

 

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#14

ĽubošKostoláni 5,3(53/10)

#3

PatrikLamanec 5,07(71/14)

#2

NikolasOndruš 5(15/3)

#11

JakubPetráš 4,8(24/5)

#18

MatejKubš 4,75(19/4)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#8

MichalSládeček 1(4/4)

#18

MarekMalina 0,6(6/10)

#11

LukaszPietrzak 0,57(4/7)

#13

MiroslavJakubov 0,57(8/14)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#3

JánMajcher 1,29(9/7)

#3

SamuelHolinga 1(3/3)

#11

LukaszPietrzak 1(7/7)

#8

MichalHudák 0,93(13/14)

#17

LukášKyjanica 0,8(4/5)

najviac bodujúci hráč(body)

#7

MartinSopko 57

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#18

MarekMalina 6

najlepší blokár(úspešné bloky)

#18

MarekMalina 7

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#11

PatrikMarčok 100 %(3/3)

#22

MariánVitko 76 %(16/21)

#5

MatúšSuchanič 75 %(3/4)

#11

ĽubošOchodnický 70 %(35/50)

#13

PatrikPokopec 68 %(21/31)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#17

LukášKyjanica 69 %(11/16)

#7

MartinSopko 59 %(52/88)

#3

JánMajcher 58 %(14/24)

#3

PatrikLamanec 58 %(65/113)

#13

PatrikPokopec 55 %(16/29)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Jendrejčák J.
(COP Trenčín)
SMEČIAR 1  
Malina M.
(VKP Bystrina SPU Nitra)

SMEČIAR 2  
Hudák M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 1  
Majcher J.
(TJ Slávia Svidník )
NAHRÁVAČ 1  
Valo D.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Spartak Myjava)
  • LIBERO 2  
    Ochodnický Ľ.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Porubský P.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • BLOKÁR 3  
    Červeň M.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • BLOKÁR 4  
    Bališin J.
    (VK KDS Šport Košice)
  • DIAGONÁL 2  
    Rehák I.
    (VK Spartak UJS Komárno)
  • SMEČIAR 3  
    Jakubov M.
    (VK KDS Šport Košice)
  • SMEČIAR 4  
    Kubš M.
    (VK Spartak UJS Komárno)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Jendrejčák J.
(COP Trenčín)
SMEČIAR 1  
Malina M.
(VKP Bystrina SPU Nitra)

SMEČIAR 2  
Hudák M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 1  
Majcher J.
(TJ Slávia Svidník )
NAHRÁVAČ 1  
Valo D.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Spartak Myjava)
  • LIBERO 2  
    Ochodnický Ľ.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Porubský P.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • BLOKÁR 3  
    Červeň M.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • BLOKÁR 4  
    Bališin J.
    (VK KDS Šport Košice)
  • DIAGONÁL 2  
    Rehák I.
    (VK Spartak UJS Komárno)
  • SMEČIAR 3  
    Jakubov M.
    (VK KDS Šport Košice)
  • SMEČIAR 4  
    Kubš M.
    (VK Spartak UJS Komárno)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Jendrejčák J.
(COP Trenčín)
SMEČIAR 1  
Malina M.
(VKP Bystrina SPU Nitra)

SMEČIAR 2  
Hudák M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 1  
Majcher J.
(TJ Slávia Svidník )
NAHRÁVAČ 1  
Valo D.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 2  
Ochodnický Ľ.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
NAHRÁVAČ 2  
Porubský P.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
BLOKÁR 3  
Červeň M.
(VK MIRAD PU Prešov)
SMEČIAR 3  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 4  
Bališin J.
(VK KDS Šport Košice)
SMEČIAR 4  
Kubš M.
(VK Spartak UJS Komárno)
DIAGONÁL 2  
Rehák I.
(VK Spartak UJS Komárno)