Extraliga Muži 2018/2019


  • 19.1.2019 - 18:00

    VK Prievidza

    VK KDS Šport Košice

    1 - 3

    25/13  16/25  19/25  21/25

  • 19.1.2019 - 18:00

    MVK Zvolen

    COP Trenčín

    2 - 3

    25/18  30/28  23/25  22/25  8/15

  • 19.1.2019 - 18:00

    VK MIRAD PU Prešov

    VK Spartak UJS Komárno

    3 - 0

    25/16  25/23  25/23

  • 19.1.2019 - 18:00

    TJ Spartak Myjava

    TJ Slávia Svidník

    3 - 1

    30/28  22/25  25/23  25/18

  • 19.1.2019 - 18:00

    VKM Stará Ľubovňa

    VKP Bystrina SPU Nitra

    0 - 3

    12/25  22/25  18/25

    
19.1.2019 - 18:00

VK Prievidza

VK KDS Šport Košice

1 - 3

25/13  16/25  19/25  21/25

19.1.2019 - 18:00

MVK Zvolen

COP Trenčín

2 - 3

25/18  30/28  23/25  22/25  8/15

19.1.2019 - 18:00

VK MIRAD PU Prešov

VK Spartak UJS Komárno

3 - 0

25/16  25/23  25/23

19.1.2019 - 18:00

TJ Spartak Myjava

TJ Slávia Svidník

3 - 1

30/28  22/25  25/23  25/18

19.1.2019 - 18:00

VKM Stará Ľubovňa

VKP Bystrina SPU Nitra

0 - 3

12/25  22/25  18/25

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#12

MilanBencz 5,51(193/35)

#9

PeterMlynarčík 4,86(248/51)

#14

ĽubošKostoláni 4,56(196/43)

#13

JakubIhnát 4,46(263/59)

#7

MartinSopko 4,46(254/57)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#13

JakubIhnát 0,59(35/59)

#7

MartinSopko 0,56(32/57)

#7

JakubHriňák 0,5(32/64)

#13

MiroslavJakubov 0,45(25/55)

#11

LukaszPietrzak 0,44(28/64)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#15

PatrikMarjov 2(4/2)

#3

TomášBambura 1(1/1)

#1

MarekLudha 1(52/52)

#19

FilipMačuha 0,9(52/58)

#3

JánMajcher 0,87(55/63)

najviac bodujúci hráč(body)

#13

JakubIhnát 263

#7

MartinSopko 254

#11

JakubPetráš 246

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#7

MartinSopko 32

najlepší blokár(úspešné bloky)

#1

MarekLudha 52

#19

FilipMačuha 52

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#18

TomášLampart 67 %(218/323)

#1

MarekHraňo 66 %(244/367)

#4

MichalŠčerba 66 %(272/410)

#8

MariánVitko 65 %(188/290)

#13

JakubIhnát 65 %(158/244)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#9

PeterMlynarčík 54 %(208/388)

#2

LukášSmolej 53 %(56/106)

#13

JakubIhnát 53 %(213/404)

#11

LukaszPietrzak 52 %(224/427)

#3

PatrikLamanec 51 %(211/411)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Mačuha F.
(VK Prievidza)
SMEČIAR 1  
Ihnát J.
(VK Prievidza)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VK Prievidza)
NAHRÁVAČ 1  
Konc M.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 1  
Lampart T.
(VK MIRAD PU Prešov)
  • LIBERO 2  
    Hraňo M.
    (MVK Zvolen)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kliment A.
    (MVK Zvolen)
  • BLOKÁR 3  
    Mikovčík I.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • BLOKÁR 4  
    Kyjanica L.
    (COP Trenčín)
  • DIAGONÁL 2  
    Mlynarčík P.
    (VK Prievidza)
  • SMEČIAR 3  
    Sopko M.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • SMEČIAR 4  
    Jakubov M.
    (VK KDS Šport Košice)

Tabuľka

1. časť

  

V

Body

VK Prievidza

16

47

VK KDS Šport Košice

14

43

VKP Bystrina SPU Nitra

13

38

VK MIRAD PU Prešov

12

35

TJ Slávia Svidník

11

34

TJ Spartak Myjava

9

27

VK Spartak UJS Komárno

8

25

COP Trenčín

4

12

MVK Zvolen

3

9

VKM Stará Ľubovňa

0

0

Skupina 1.-4.

  

V

Body

No records to display.

Prelínacia súťa

  

V

Body

No records to display.

Skupina 5.-10.

  

V

Body

No records to display.

Tabuľka

1. časť

1. časť 1. časť Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

VK Prievidza

47

18

16

2

49

10

1460

1120

13

2

1

0

1

1

4,90

1,304

-

VK KDS Šport Košice

43

18

14

4

47

17

1493

1247

10

3

1

2

1

1

2,76

1,197

-

VKP Bystrina SPU Nitra

38

18

13

5

41

22

1482

1358

8

3

2

1

0

4

1,86

1,091

-

VK MIRAD PU Prešov

35

18

12

6

41

24

1499

1373

8

2

2

1

3

2

1,71

1,092

-

TJ Slávia Svidník

34

18

11

7

38

26

1450

1353

7

3

1

2

1

4

1,46

1,072

-

TJ Spartak Myjava

27

18

9

9

32

32

1435

1433

5

3

1

1

3

5

1,00

1,001

-

VK Spartak UJS Komárno

25

18

8

10

30

32

1302

1383

6

2

0

1

4

5

0,94

0,941

-

COP Trenčín

12

18

4

14

18

45

1265

1487

2

1

1

1

4

9

0,40

0,851

-

MVK Zvolen

9

18

3

15

12

48

1200

1435

1

1

1

1

1

13

0,25

0,836

-

VKM Stará Ľubovňa

0

18

0

18

2

54

1003

1400

0

0

0

0

2

16

0,04

0,716

-




1. časť 1. časť Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť

Hosťujúci tím

TN

ZV

SK

MY

KE

PO

PD

KN

SL

NR

Domáci tím

COP Trenčín (TN)

2 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

MVK Zvolen (ZV)

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

TJ Slávia Svidník (SK)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

TJ Spartak Myjava (MY)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

0 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 2

VK KDS Šport Košice (KE)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov (PO)

3 - 1

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK Prievidza (PD)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

VK Spartak UJS Komárno (KN)

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 0

0 - 3

VKM Stará Ľubovňa (SL)

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra (NR)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 0

Skupina 1.-4.

Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing Results Breakdown

Prelínacia súťa

Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

Skupina 5.-10.

Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Standing Results Breakdown

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Mačuha F.
(VK Prievidza)
SMEČIAR 1  
Ihnát J.
(VK Prievidza)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VK Prievidza)
NAHRÁVAČ 1  
Konc M.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 1  
Lampart T.
(VK MIRAD PU Prešov)
  • LIBERO 2  
    Hraňo M.
    (MVK Zvolen)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kliment A.
    (MVK Zvolen)
  • BLOKÁR 3  
    Mikovčík I.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • BLOKÁR 4  
    Kyjanica L.
    (COP Trenčín)
  • DIAGONÁL 2  
    Mlynarčík P.
    (VK Prievidza)
  • SMEČIAR 3  
    Sopko M.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • SMEČIAR 4  
    Jakubov M.
    (VK KDS Šport Košice)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Mačuha F.
(VK Prievidza)
SMEČIAR 1  
Ihnát J.
(VK Prievidza)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VK Prievidza)
NAHRÁVAČ 1  
Konc M.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 1  
Lampart T.
(VK MIRAD PU Prešov)
LIBERO 2  
Hraňo M.
(MVK Zvolen)
NAHRÁVAČ 2  
Kliment A.
(MVK Zvolen)
BLOKÁR 3  
Mikovčík I.
(VK MIRAD PU Prešov)
SMEČIAR 3  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 4  
Kyjanica L.
(COP Trenčín)
SMEČIAR 4  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)
DIAGONÁL 2  
Mlynarčík P.
(VK Prievidza)