Extraliga Muži 2018/2019


  • 13.10.2018 - 17:00

    VKP Bystrina SPU Nitra

    VK KDS Šport Košice

    3 - 2

    25/21  20/25  11/25  25/17  15/13

  • 13.10.2018 - 18:00

    TJ Slávia Svidník

    COP Trenčín

    3 - 0

    25/22  25/17  25/9

  • 13.10.2018 - 18:00

    TJ Spartak Myjava

    VK MIRAD PU Prešov

    1 - 3

    25/22  18/25  27/29  17/25

  • 13.10.2018 - 19:00

    VK Prievidza

    VK Spartak UJS Komárno

    3 - 1

    25/9  19/25  25/11  25/11

  • 14.10.2018 - 17:00

    VKM Stará Ľubovňa

    MVK Zvolen

    1 - 3

    19/25  15/25  25/22  20/25

  • 17.10.2018 - 17:00

    VK MIRAD PU Prešov

    VK Prievidza

    3 - 0

    25/17  25/20  26/24

  • 17.10.2018 - 17:00

    COP Trenčín

    VKP Bystrina SPU Nitra

    0 - 3

    18/25  23/25  15/25

  • 17.10.2018 - 18:00

    MVK Zvolen

    TJ Spartak Myjava

    0 - 3

    27/29  21/25  16/25

  • 17.10.2018 - 18:30

    VK KDS Šport Košice

    VKM Stará Ľubovňa

    3 - 0

    25/20  25/13  26/24

  • 18.10.2018 - 18:00

    VK Spartak UJS Komárno

    TJ Slávia Svidník

  • 20.10.2018 - 17:00

    VK MIRAD PU Prešov

    MVK Zvolen

  • 20.10.2018 - 18:00

    TJ Spartak Myjava

    VK KDS Šport Košice

  • 20.10.2018 - 18:00

    VKP Bystrina SPU Nitra

    VK Spartak UJS Komárno

  • 20.10.2018 - 19:00

    VKM Stará Ľubovňa

    COP Trenčín

  • 20.10.2018 - 19:00

    VK Prievidza

    TJ Slávia Svidník

  • 24.10.2018 - 18:30

    COP Trenčín

    TJ Spartak Myjava

    
13.10.2018 - 17:00

VKP Bystrina SPU Nitra

VK KDS Šport Košice

3 - 2

25/21  20/25  11/25  25/17  15/13

13.10.2018 - 18:00

TJ Slávia Svidník

COP Trenčín

3 - 0

25/22  25/17  25/9

13.10.2018 - 18:00

TJ Spartak Myjava

VK MIRAD PU Prešov

1 - 3

25/22  18/25  27/29  17/25

13.10.2018 - 19:00

VK Prievidza

VK Spartak UJS Komárno

3 - 1

25/9  19/25  25/11  25/11

14.10.2018 - 17:00

VKM Stará Ľubovňa

MVK Zvolen

1 - 3

19/25  15/25  25/22  20/25

17.10.2018 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

VK Prievidza

3 - 0

25/17  25/20  26/24

17.10.2018 - 17:00

COP Trenčín

VKP Bystrina SPU Nitra

0 - 3

18/25  23/25  15/25

17.10.2018 - 18:00

MVK Zvolen

TJ Spartak Myjava

0 - 3

27/29  21/25  16/25

17.10.2018 - 18:30

VK KDS Šport Košice

VKM Stará Ľubovňa

3 - 0

25/20  25/13  26/24

18.10.2018 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

TJ Slávia Svidník

20.10.2018 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

MVK Zvolen

20.10.2018 - 18:00

TJ Spartak Myjava

VK KDS Šport Košice

20.10.2018 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

VK Spartak UJS Komárno

20.10.2018 - 19:00

VKM Stará Ľubovňa

COP Trenčín

20.10.2018 - 19:00

VK Prievidza

TJ Slávia Svidník

24.10.2018 - 18:30

COP Trenčín

TJ Spartak Myjava

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#12

MilanBencz 5,7(114/20)

#9

PeterMlynarčík 5,25(84/16)

#7

MartinSopko 5,06(86/17)

#14

ĽubošKostoláni 4,71(33/7)

#13

JakubIhnát 4,61(83/18)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#4

MichalŠčerba 0,6(9/15)

#7

JakubHriňák 0,6(9/15)

#11

LukaszPietrzak 0,6(9/15)

#13

JakubIhnát 0,56(10/18)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#8

PeterKašper 1,05(21/20)

#1

TomášBambura 1(1/1)

#1

MarekLudha 0,94(17/18)

#11

MatúšMichalec 0,8(12/15)

#11

MichalČerveň 0,76(13/17)

najviac bodujúci hráč(body)

#12

MilanBencz 114

#7

MartinSopko 86

#13

JakubIhnát 83

najlepšie podávajúci hráč(esá)

najlepší blokár(úspešné bloky)

#1

MarekLudha 17

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#8

MariánVitko 72 %(64/89)

#18

MiroslavVrtielka 70 %(43/61)

#5

MarekHraňo 70 %(70/100)

#18

MarekMalina 70 %(48/69)

#12

PeterMalachovský 68 %(17/25)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#13

JánosSánta 67 %(2/3)

#14

ĽubošKostoláni 64 %(28/44)

#1

MarekLudha 61 %(36/59)

#9

PeterMlynarčík 60 %(75/125)

#7

MatúšKonc 53 %(41/77)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Mačuha F.
(VK Prievidza)
SMEČIAR 1  
Ihnát J.
(VK Prievidza)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VK Prievidza)
NAHRÁVAČ 1  
Jančura M.
(VK Prievidza)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Spartak Myjava)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pliasetskyi I.
    (VK Prievidza)
  • BLOKÁR 3  
    Kašper P.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • BLOKÁR 4  
    Kyjanica L.
    (COP Trenčín)
  • DIAGONÁL 2  
    Rehák I.
    (VK Spartak UJS Komárno)
  • SMEČIAR 3  
    Hudák M.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • SMEČIAR 4  
    Jakubov M.
    (VK KDS Šport Košice)

Tabuľka

1. časť

  

V

Body

VKP Bystrina SPU Nitra

4

12

VK MIRAD PU Prešov

4

11

VK Prievidza

4

11

TJ Slávia Svidník

3

10

VK KDS Šport Košice

3

10

TJ Spartak Myjava

3

9

VK Spartak UJS Komárno

2

6

MVK Zvolen

1

3

COP Trenčín

0

0

VKM Stará Ľubovňa

0

0

Skupina 1.-4.

  

V

Body

No records to display.

Prelínacia súťa

  

V

Body

No records to display.

Skupina 5.-10.

  

V

Body

No records to display.

Tabuľka

1. časť

  

V

Body

VKP Bystrina SPU Nitra

4

12

VK MIRAD PU Prešov

4

11

VK Prievidza

4

11

TJ Slávia Svidník

3

10

VK KDS Šport Košice

3

10

TJ Spartak Myjava

3

9

VK Spartak UJS Komárno

2

6

MVK Zvolen

1

3

COP Trenčín

0

0

VKM Stará Ľubovňa

0

0

Skupina 1.-4.

  

V

Body

No records to display.

Prelínacia súťa

  

V

Body

No records to display.

Skupina 5.-10.

  

V

Body

No records to display.

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Mačuha F.
(VK Prievidza)
SMEČIAR 1  
Ihnát J.
(VK Prievidza)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VK Prievidza)
NAHRÁVAČ 1  
Jančura M.
(VK Prievidza)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Spartak Myjava)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pliasetskyi I.
    (VK Prievidza)
  • BLOKÁR 3  
    Kašper P.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • BLOKÁR 4  
    Kyjanica L.
    (COP Trenčín)
  • DIAGONÁL 2  
    Rehák I.
    (VK Spartak UJS Komárno)
  • SMEČIAR 3  
    Hudák M.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • SMEČIAR 4  
    Jakubov M.
    (VK KDS Šport Košice)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Mačuha F.
(VK Prievidza)
SMEČIAR 1  
Ihnát J.
(VK Prievidza)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VK Prievidza)
NAHRÁVAČ 1  
Jančura M.
(VK Prievidza)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 2  
Lampart T.
(VK MIRAD PU Prešov)
NAHRÁVAČ 2  
Pliasetskyi I.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 3  
Kašper P.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
SMEČIAR 3  
Hudák M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 4  
Kyjanica L.
(COP Trenčín)
SMEČIAR 4  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)
DIAGONÁL 2  
Rehák I.
(VK Spartak UJS Komárno)