Extraliga Muži 2018/2019


  • 13.4.2019 - 17:00

    VK MIRAD PU Prešov

    VK Spartak UJS Komárno

    3 - 1

    26/28  25/20  25/22  25/10

  • 13.4.2019 - 18:00

    TJ Spartak Myjava

    MVK Zvolen

    3 - 1

    25/16  25/14  21/25  25/11

  • 13.4.2019 - 18:30

    VK KDS Šport Košice

    VKP Bystrina SPU Nitra

    3 - 1

    25/17  25/14  25/27  25/18

  • 14.4.2019 - 11:00

    VKM Stará Ľubovňa

    VK Nové Mesto nad Váhom

    2 - 3

    25/14  25/20  22/25  15/25  5/15

  • 14.4.2019 - 15:00

    VK Nové Mesto nad Váhom

    MVK Magnezit Revúca

    0 - 3

    13/25  20/25  22/25

  • 14.4.2019 - 18:00

    MVK Magnezit Revúca

    VKM Stará Ľubovňa

    3 - 2

    19/25  25/22  25/21  22/25  15/12

  • 17.4.2019 - 18:00

    MVK Zvolen

    TJ Spartak Myjava

    0 - 3

    15/25  22/25  15/25

  • 17.4.2019 - 18:00

    VK Prievidza

    VK KDS Šport Košice

    3 - 1

    25/23  16/25  25/17  25/11

  • 17.4.2019 - 18:00

    VKP Bystrina SPU Nitra

    TJ Slávia Svidník

    3 - 0

    26/24  25/23  25/22

  • 18.4.2019 - 19:30

    VK Prievidza

    VK KDS Šport Košice

    3 - 0

    25/9  25/23  26/24

  • 18:00 

    TJ Slávia Svidník

    VKP Bystrina SPU Nitra

  • 18:00 

    VK Spartak UJS Komárno

    VK MIRAD PU Prešov

  • 24.4.2019 - 17:00

    VK MIRAD PU Prešov

    VK Spartak UJS Komárno

  • 24.4.2019 - 18:00

    VKP Bystrina SPU Nitra

    TJ Slávia Svidník

  • 24.4.2019 - 18:30

    VK KDS Šport Košice

    VK Prievidza

  • 25.4.2019 - 18:30

    VK KDS Šport Košice

    VK Prievidza

  • 27.4.2019 - 11:00

    VK Nové Mesto nad Váhom

    VKM Stará Ľubovňa

  • 27.4.2019 - 15:00

    VKM Stará Ľubovňa

    MVK Magnezit Revúca

  • 27.4.2019 - 18:00

    VK Prievidza

    VK KDS Šport Košice

  • 27.4.2019 - 19:00

    MVK Magnezit Revúca

    VK Nové Mesto nad Váhom

    
13.4.2019 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

VK Spartak UJS Komárno

3 - 1

26/28  25/20  25/22  25/10

13.4.2019 - 18:00

TJ Spartak Myjava

MVK Zvolen

3 - 1

25/16  25/14  21/25  25/11

13.4.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 1

25/17  25/14  25/27  25/18

14.4.2019 - 11:00

VKM Stará Ľubovňa

VK Nové Mesto nad Váhom

2 - 3

25/14  25/20  22/25  15/25  5/15

14.4.2019 - 15:00

VK Nové Mesto nad Váhom

MVK Magnezit Revúca

0 - 3

13/25  20/25  22/25

14.4.2019 - 18:00

MVK Magnezit Revúca

VKM Stará Ľubovňa

3 - 2

19/25  25/22  25/21  22/25  15/12

17.4.2019 - 18:00

MVK Zvolen

TJ Spartak Myjava

0 - 3

15/25  22/25  15/25

17.4.2019 - 18:00

VK Prievidza

VK KDS Šport Košice

3 - 1

25/23  16/25  25/17  25/11

17.4.2019 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

TJ Slávia Svidník

3 - 0

26/24  25/23  25/22

18.4.2019 - 19:30

VK Prievidza

VK KDS Šport Košice

3 - 0

25/9  25/23  26/24

18:00 

TJ Slávia Svidník

VKP Bystrina SPU Nitra

18:00 

VK Spartak UJS Komárno

VK MIRAD PU Prešov

24.4.2019 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

VK Spartak UJS Komárno

24.4.2019 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

TJ Slávia Svidník

24.4.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

VK Prievidza

25.4.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

VK Prievidza

27.4.2019 - 11:00

VK Nové Mesto nad Váhom

VKM Stará Ľubovňa

27.4.2019 - 15:00

VKM Stará Ľubovňa

MVK Magnezit Revúca

27.4.2019 - 18:00

VK Prievidza

VK KDS Šport Košice

27.4.2019 - 19:00

MVK Magnezit Revúca

VK Nové Mesto nad Váhom

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#12

MilanBencz 5,51(193/35)

#23

MartinZelený 5,25(42/8)

#9

PeterMlynarčík 4,7(428/91)

#14

ĽubošKostoláni 4,69(422/90)

#11

LukaszPietrzak 4,52(561/124)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#18

AndrejPetráš 0,75(6/8)

#23

MartinZelený 0,62(5/8)

#7

MartinSopko 0,62(62/100)

#13

JakubIhnát 0,57(58/101)

#13

MiroslavJakubov 0,49(51/105)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#23

MartinZelený 1,12(9/8)

#3

TomášBambura 1(1/1)

#14

LukášKyjanica 0,78(63/81)

#3

JánMajcher 0,76(91/120)

#1

MarekLudha 0,75(70/93)

najviac bodujúci hráč(body)

#11

JakubPetráš 517

#3

PatrikLamanec 476

#2

IgorRehák 455

#13

JakubIhnát 445

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#13

JakubIhnát 58

najlepší blokár(úspešné bloky)

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#9

DominikMračko 79 %(15/19)

#4

MartinBreznanik 78 %(18/23)

#15

ĽubomírMúka 76 %(45/59)

#22

ŠimonVislocký 70 %(16/23)

#23

MartinZelený 68 %(28/41)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#15

AdamŠevcech 56 %(30/54)

#7

MatúšKonc 54 %(249/459)

#11

LukaszPietrzak 53 %(463/873)

#13

JakubIhnát 52 %(361/696)

#14

LukášKyjanica 51 %(147/287)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(VK Prievidza)
SMEČIAR 1  
Zelený M.
(MVK Magnezit Revúca)

SMEČIAR 2  
Ihnát J.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 1  
Kyjanica L.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Konc M.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 1  
Breznanik M.
(MVK Magnezit Revúca)
  • LIBERO 2  
    Múka Ľ.
    (MVK Magnezit Revúca)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Ochodnický Ľ.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • BLOKÁR 3  
    Majcher J.
    (TJ Slávia Svidník )
  • BLOKÁR 4  
    Mikovčík I.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • DIAGONÁL 2  
    Lamanec P.
    (VK KDS Šport Košice)
  • SMEČIAR 3  
    Sopko M.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • SMEČIAR 4  
    Sopko M.
    (VK KDS Šport Košice)

Tabuľka

1. časť

  

V

Body

VK Prievidza

16

47

VK KDS Šport Košice

14

43

VKP Bystrina SPU Nitra

13

38

VK MIRAD PU Prešov

12

35

TJ Slávia Svidník

11

34

TJ Spartak Myjava

9

27

VK Spartak UJS Komárno

8

25

COP Trenčín

4

12

MVK Zvolen

3

9

VKM Stará Ľubovňa

0

0

Skupina 1.-4.

  

V

Body

VK Prievidza

20

60

VK KDS Šport Košice

18

55

VKP Bystrina SPU Nitra

16

45

VK MIRAD PU Prešov

13

39

Prelínacia súťa

  

V

Body

MVK Magnezit Revúca

2

5

VK Nové Mesto nad Váhom

1

2

VKM Stará Ľubovňa

0

2

Skupina 5.-10.

  

V

Body

TJ Slávia Svidník

20

60

TJ Spartak Myjava

16

48

VK Spartak UJS Komárno

14

43

COP Trenčín

8

25

MVK Zvolen

7

21

VKM Stará Ľubovňa

0

0

Tabuľka

1. časť

1. časť 1. časť Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

VK Prievidza

47

18

16

2

49

10

1460

1120

13

2

1

0

1

1

4,90

1,304

-

VK KDS Šport Košice

43

18

14

4

47

17

1493

1247

10

3

1

2

1

1

2,76

1,197

-

VKP Bystrina SPU Nitra

38

18

13

5

41

22

1482

1358

8

3

2

1

0

4

1,86

1,091

-

VK MIRAD PU Prešov

35

18

12

6

41

24

1499

1373

8

2

2

1

3

2

1,71

1,092

-

TJ Slávia Svidník

34

18

11

7

38

26

1450

1353

7

3

1

2

1

4

1,46

1,072

-

TJ Spartak Myjava

27

18

9

9

32

32

1435

1433

5

3

1

1

3

5

1,00

1,001

-

VK Spartak UJS Komárno

25

18

8

10

30

32

1302

1383

6

2

0

1

4

5

0,94

0,941

-

COP Trenčín

12

18

4

14

18

45

1265

1487

2

1

1

1

4

9

0,40

0,851

-

MVK Zvolen

9

18

3

15

12

48

1200

1435

1

1

1

1

1

13

0,25

0,836

-

VKM Stará Ľubovňa

0

18

0

18

2

54

1003

1400

0

0

0

0

2

16

0,04

0,716

-




1. časť 1. časť Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť

Hosťujúci tím

TN

ZV

SK

MY

KE

PO

PD

KN

SL

NR

Domáci tím

COP Trenčín (TN)

2 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

MVK Zvolen (ZV)

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

TJ Slávia Svidník (SK)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

TJ Spartak Myjava (MY)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

0 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 2

VK KDS Šport Košice (KE)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov (PO)

3 - 1

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VK Prievidza (PD)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

VK Spartak UJS Komárno (KN)

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 0

0 - 3

VKM Stará Ľubovňa (SL)

1 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra (NR)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 0

Skupina 1.-4.

Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumáciaPrevious Results
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   SP3-03-13-22-31-30-3

VK Prievidza

60

24

20

4

63

17

1958

1566

16

3

1

1

1

2

3,71

1,250

-

47

13

2

1

0

1

1

VK KDS Šport Košice

55

24

18

6

61

26

2022

1739

12

4

2

3

1

2

2,35

1,163

-

43

10

3

1

2

1

1

VKP Bystrina SPU Nitra

45

24

16

8

52

35

1980

1880

9

3

4

1

2

5

1,49

1,053

-

38

8

3

2

1

0

4

VK MIRAD PU Prešov

39

24

13

11

48

41

1971

1910

8

2

3

3

3

5

1,17

1,032

-

35

8

2

2

1

3

2




Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Standing Results Breakdown

Výsledky

Skupina 1.-4.

Hosťujúci tím

KE

PO

PD

NR

Domáci tím

VK KDS Šport Košice (KE)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov (PO)

3 - 2

0 - 3

2 - 3

VK Prievidza (PD)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra (NR)

3 - 0

3 - 2

1 - 3

Prelínacia súťa

Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

MVK Magnezit Revúca

5

2

2

0

6

2

181

160

1

0

1

0

0

0

3,00

1,131

-

VK Nové Mesto nad Váhom

2

2

1

1

3

5

154

167

0

0

1

0

0

1

0,60

0,922

-

VKM Stará Ľubovňa

2

2

0

2

4

6

197

205

0

0

0

2

0

0

0,67

0,961

-




Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

Výsledky

Prelínacia súťaž

Hosťujúci tím

RA

NM

SL

Domáci tím

MVK Magnezit Revúca (RA)

3 - 2

VK Nové Mesto nad Váhom (NM)

0 - 3

VKM Stará Ľubovňa (SL)

2 - 3

Skupina 5.-10.