Slovenský Pohár Ženy 2018/2019


Finále Finále Standing

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#6

PaulaKubová 5,86(41/7)

#2

ZuzanaŠepeľová 5,17(62/12)

#8

VeronikaJakábová 4,71(33/7)

#8

MartinaKonečná 4,67(14/3)

#15

ZuzanaPísečná 4,67(56/12)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#6

PaulaKubová 1(7/7)

#8

VeronikaJakábová 0,86(6/7)

#2

ZuzanaŠepeľová 0,83(10/12)

#10

BiankaBodnárová 0,67(2/3)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#18

ZuzanaHalušková 1,33(4/3)

#9

LenkaRežná 1,33(4/3)

#13

MonikaFrindtová 1,08(13/12)

#8

MartinaKonečná 1(3/3)

#20

Kelsey O'Neill 0,83(10/12)

najviac bodujúci hráč(body)

najlepšie podávajúci hráč(esá)

najlepší blokár(úspešné bloky)

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#7

MonikaVojtechová 80 %(12/15)

#6

PaulaKubová 74 %(31/42)

#8

MartinaKonečná 73 %(8/11)

#3

SoňaNehilová 69 %(9/13)

#7

AliaksandraKarabinovich 69 %(11/16)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#20

Kelsey O'Neill 58 %(26/45)

#17

MiroslavaReháková 50 %(5/10)

#2

NikolaStümpelová 47 %(23/49)

#2

ZuzanaŠepeľová 46 %(47/102)

#15

KarynaDenysova 46 %(62/135)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Kubová P.
(KV MŠK Oktan Kežmarok)
BLOKÁR 2  
Halušková Z.
(Volley project UKF Nitra)
SMEČIAR 1  
Šepeľová Z.
(VK Slávia EU Bratislava)

SMEČIAR 2  
Jakábová V.
(KV MŠK Oktan Kežmarok)
BLOKÁR 1  
Frindtová M.
(VTC Pezinok - Bilíkova)
NAHRÁVAČ 1  
Nelson T.
(VK Slávia EU Bratislava)
LIBERO 1  
Vojtechová M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
  • LIBERO 2  
    Gondeková D.
    (Hit UCM Trnava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Koseková B.
    (VTC Pezinok - Bilíkova)
  • BLOKÁR 3  
    Režná L.
    (Hit UCM Trnava)
  • BLOKÁR 4  
    Körmendyová K.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • DIAGONÁL 2  
    Reháková M.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • SMEČIAR 3  
    Fričová K.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • SMEČIAR 4  
    Bodnárová B.
    (VK Prešov)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Kubová P.
(KV MŠK Oktan Kežmarok)
BLOKÁR 2  
Halušková Z.
(Volley project UKF Nitra)
SMEČIAR 1  
Šepeľová Z.
(VK Slávia EU Bratislava)

SMEČIAR 2  
Jakábová V.
(KV MŠK Oktan Kežmarok)
BLOKÁR 1  
Frindtová M.
(VTC Pezinok - Bilíkova)
NAHRÁVAČ 1  
Nelson T.
(VK Slávia EU Bratislava)
LIBERO 1  
Vojtechová M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
  • LIBERO 2  
    Gondeková D.
    (Hit UCM Trnava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Koseková B.
    (VTC Pezinok - Bilíkova)
  • BLOKÁR 3  
    Režná L.
    (Hit UCM Trnava)
  • BLOKÁR 4  
    Körmendyová K.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • DIAGONÁL 2  
    Reháková M.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • SMEČIAR 3  
    Fričová K.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • SMEČIAR 4  
    Bodnárová B.
    (VK Prešov)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Kubová P.
(KV MŠK Oktan Kežmarok)
BLOKÁR 2  
Halušková Z.
(Volley project UKF Nitra)
SMEČIAR 1  
Šepeľová Z.
(VK Slávia EU Bratislava)

SMEČIAR 2  
Jakábová V.
(KV MŠK Oktan Kežmarok)
BLOKÁR 1  
Frindtová M.
(VTC Pezinok - Bilíkova)
NAHRÁVAČ 1  
Nelson T.
(VK Slávia EU Bratislava)
LIBERO 1  
Vojtechová M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
LIBERO 2  
Gondeková D.
(Hit UCM Trnava)
NAHRÁVAČ 2  
Koseková B.
(VTC Pezinok - Bilíkova)
BLOKÁR 3  
Režná L.
(Hit UCM Trnava)
SMEČIAR 3  
Fričová K.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 4  
Körmendyová K.
(VK Slávia EU Bratislava)
SMEČIAR 4  
Bodnárová B.
(VK Prešov)
DIAGONÁL 2  
Reháková M.
(VK Slávia EU Bratislava)