Extraliga Muži 2019/2020

Play-off

select
Finále Finále Matches

Víťaz I - Víťaz II

Zápasy ešte nie sú zadané

O 3.miesto O 3.miesto Matches

Porazený I - Porazený II

Zápasy ešte nie sú zadané

Semifinále Semifinále Matches

I) VK Prievidza - TJ Slávia Svidník

Zápasy ešte nie sú zadané



II) VK KDS Šport Košice - VK Spartak UJS Komárno

Zápasy ešte nie sú zadané

O 5.-8.miesto O 5.-8.miesto Matches

O 5.miesto: víťaz III - víťaz IV

Zápasy ešte nie sú zadané



O 7.miesto: porazený III - porazený IV

Zápasy ešte nie sú zadané



III) TJ Spartak Myjava - MVK Zvolen

Zápasy ešte nie sú zadané



IV) VK MIRAD PU Prešov - VKP Bystrina SPU Nitra

Zápasy ešte nie sú zadané

Štvrťfinále Štvrťfinále Matches

A) VK OSMOS Prievidza - MVK Zvolen

28.2.2020 - 18:00

ŠH Prievidza

28.2.2020 - 18:00

28.2.2020 - 18:00

VK OSMOS Prievidza

3 - 0

MVK Zvolen

Vaško Pavel
Poláčiková Lucia

28.2.2020 - 18:00

3 - 0

VK OSMOS Prievidza

MVK Zvolen

4.3.2020 - 18:00

ŠH ZŠ

4.3.2020 - 18:00

4.3.2020 - 18:00

MVK Zvolen

0 - 3

VK OSMOS Prievidza

Andrejčák Pavol
Niklová Jana

4.3.2020 - 18:00

0 - 3

MVK Zvolen

VK OSMOS Prievidza



B) VK KDS Šport Košice - VKP Bystrina SPU Nitra

29.2.2020 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

29.2.2020 - 18:30

29.2.2020 - 18:30

VK KDS Šport Košice

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

Smolko Miloslav
Hőger Peter

29.2.2020 - 18:30

3 - 1

VK KDS Šport Košice

VKP Bystrina SPU Nitra

4.3.2020 - 18:00

Mestská ŠH

4.3.2020 - 18:00

4.3.2020 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

2 - 3

VK KDS Šport Košice

Kováč Boris
Tiršel Fedor

4.3.2020 - 18:00

2 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

VK KDS Šport Košice



C) Spartak UJS Komárno -VK MIRAD PU Prešov

29.2.2020 - 18:00

ŠH Mestská

29.2.2020 - 18:00

29.2.2020 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov

Schimpl Igor
Moravčík Filip

29.2.2020 - 18:00

3 - 1

VK Spartak UJS Komárno

VK MIRAD PU Prešov

4.3.2020 - 19:00

ŠH Spojená škola

4.3.2020 - 19:00

4.3.2020 - 19:00

VK MIRAD PU Prešov

0 - 3

VK Spartak UJS Komárno

Malík Peter
Porvazník Igor

4.3.2020 - 19:00

0 - 3

VK MIRAD PU Prešov

VK Spartak UJS Komárno



D) TJ Slávia Svidník - TJ Spartak Myjava

29.2.2020 - 18:00

MŠH

29.2.2020 - 18:00

29.2.2020 - 18:00

TJ Slávia Svidník

3 - 1

TJ Spartak Myjava

Porvazník Igor
Sluk Alexander

29.2.2020 - 18:00

3 - 1

TJ Slávia Svidník

TJ Spartak Myjava

4.3.2020 - 18:30

MŠH

4.3.2020 - 18:30

4.3.2020 - 18:30

TJ Spartak Myjava

1 - 3

TJ Slávia Svidník

Sarka Miroslav
Viktoríni - Lisá Danica

4.3.2020 - 18:30

1 - 3

TJ Spartak Myjava

TJ Slávia Svidník