Extraliga Muži 2019/2020

Extraliga Muži 2. časť

select
Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Matches

1. kolo

11.1.2020 - 18:00

MŠH

11.1.2020 - 18:00

11.1.2020 - 18:00

TJ Slávia Svidník

0 - 3

VK OSMOS Prievidza

Porvazník Igor
Hőger Peter

11.1.2020 - 18:00

0 - 3

TJ Slávia Svidník

VK OSMOS Prievidza

11.1.2020 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

11.1.2020 - 18:30

11.1.2020 - 18:30

VK KDS Šport Košice

3 - 1

VK Spartak UJS Komárno

Tiňo Peter
Smolko Miloslav

11.1.2020 - 18:30

3 - 1

VK KDS Šport Košice

VK Spartak UJS Komárno



2. kolo

17.1.2020 - 19:00

ŠH Mestská

17.1.2020 - 19:00

17.1.2020 - 19:00

VK Spartak UJS Komárno

2 - 3

VK OSMOS Prievidza

Moravčík Filip
Vaško Pavel

17.1.2020 - 19:00

2 - 3

VK Spartak UJS Komárno

VK OSMOS Prievidza

18.1.2020 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

18.1.2020 - 18:30

18.1.2020 - 18:30

VK KDS Šport Košice

3 - 0

TJ Slávia Svidník

Hőger Peter
Porvazník Igor

18.1.2020 - 18:30

3 - 0

VK KDS Šport Košice

TJ Slávia Svidník



3. kolo

22.1.2020 - 18:00

ŠH Prievidza

22.1.2020 - 18:00

22.1.2020 - 18:00

VK OSMOS Prievidza

0 - 3

VK KDS Šport Košice

Vaško Pavel
Malík Peter

22.1.2020 - 18:00

0 - 3

VK OSMOS Prievidza

VK KDS Šport Košice

25.1.2020 - 18:00

MŠH

25.1.2020 - 18:00

25.1.2020 - 18:00

TJ Slávia Svidník

3 - 2

VK Spartak UJS Komárno

Sluk Alexander
Tiňo Peter

25.1.2020 - 18:00

3 - 2

TJ Slávia Svidník

VK Spartak UJS Komárno



4. kolo

1.2.2020 - 18:00

ŠH Mestská

1.2.2020 - 18:00

1.2.2020 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

3 - 0

VK KDS Šport Košice

Kováč Boris
Sarka Miroslav

1.2.2020 - 18:00

3 - 0

VK Spartak UJS Komárno

VK KDS Šport Košice

1.2.2020 - 18:00

ŠH Prievidza

1.2.2020 - 18:00

1.2.2020 - 18:00

VK OSMOS Prievidza

3 - 1

TJ Slávia Svidník

Moravčík Filip
Malík Peter

1.2.2020 - 18:00

3 - 1

VK OSMOS Prievidza

TJ Slávia Svidník



5. kolo

15.2.2020 - 18:00

MŠH

15.2.2020 - 18:00

15.2.2020 - 18:00

TJ Slávia Svidník

3 - 2

VK KDS Šport Košice

Sluk Alexander
Tiňo Peter

15.2.2020 - 18:00

3 - 2

TJ Slávia Svidník

VK KDS Šport Košice

19.2.2020 - 17:30

ŠH Prievidza

19.2.2020 - 17:30

19.2.2020 - 17:30

VK OSMOS Prievidza

1 - 3

VK Spartak UJS Komárno

Malík Peter
Vaško Pavel

19.2.2020 - 17:30

1 - 3

VK OSMOS Prievidza

VK Spartak UJS Komárno



6. kolo

22.2.2020 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

22.2.2020 - 18:30

22.2.2020 - 18:30

VK KDS Šport Košice

0 - 3

VK OSMOS Prievidza

Mokrý Juraj
Malík Peter

22.2.2020 - 18:30

0 - 3

VK KDS Šport Košice

VK OSMOS Prievidza

23.2.2020 - 17:00

ŠH Mestská

23.2.2020 - 17:00

23.2.2020 - 17:00

VK Spartak UJS Komárno

3 - 2

TJ Slávia Svidník

Sarka Miroslav
Schimpl Igor

23.2.2020 - 17:00

3 - 2

VK Spartak UJS Komárno

TJ Slávia Svidník

Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Matches

1. kolo

11.1.2020 - 18:00

MŠH

11.1.2020 - 18:00

11.1.2020 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 0

ŠŠ volejbal Trenčín

Dovičovič ml. Dušan
Čuntala Peter

11.1.2020 - 18:00

3 - 0

TJ Spartak Myjava

ŠŠ volejbal Trenčín

11.1.2020 - 18:00

Mestská ŠH

11.1.2020 - 18:00

11.1.2020 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

0 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Viktoríni - Lisá Danica
Moravčík Filip

11.1.2020 - 18:00

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

VK MIRAD PU Prešov

12.2.2020 - 19:00

ŠH ZŠ

12.2.2020 - 19:00

12.2.2020 - 19:00

MVK Zvolen

1 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Yurlov Andrij
Henček Marek

12.2.2020 - 19:00

1 - 3

MVK Zvolen

VK MIRAD PU Prešov



2. kolo

17.1.2020 - 18:00

MŠH

17.1.2020 - 18:00

17.1.2020 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 0

MVK Zvolen

Juráček Miroslav
Královič Lukáš

17.1.2020 - 18:00

3 - 0

TJ Spartak Myjava

MVK Zvolen

18.1.2020 - 18:00

MŠH

18.1.2020 - 18:00

18.1.2020 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

Schimpl Igor
Kováč Boris

18.1.2020 - 18:00

3 - 0

TJ Spartak Myjava

VKP Bystrina SPU Nitra

18.1.2020 - 18:00

ŠH – SŠŠ Trenčín

18.1.2020 - 18:00

18.1.2020 - 18:00

ŠŠ volejbal Trenčín

0 - 3

MVK Zvolen

Kohút Ľuboš
Tiršel Fedor

18.1.2020 - 18:00

0 - 3

ŠŠ volejbal Trenčín

MVK Zvolen

19.1.2020 - 16:00

ŠH – SŠŠ Trenčín

19.1.2020 - 16:00

19.1.2020 - 16:00

ŠŠ volejbal Trenčín

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Gerboc Andrej
Pivarček Milan

19.1.2020 - 16:00

0 - 3

ŠŠ volejbal Trenčín

VKP Bystrina SPU Nitra



3. kolo

25.1.2020 - 17:00

ŠH Spojená škola

25.1.2020 - 17:00

25.1.2020 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

2 - 3

TJ Spartak Myjava

Smolko Miloslav
Andrejčák Pavol

25.1.2020 - 17:00

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

TJ Spartak Myjava

26.1.2020 - 17:00

ŠH Spojená škola

26.1.2020 - 17:00

26.1.2020 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 0

ŠŠ volejbal Trenčín

Čunočka Peter
Niklová Jana

26.1.2020 - 17:00

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

ŠŠ volejbal Trenčín

26.1.2020 - 19:00

Mestská ŠH

26.1.2020 - 19:00

26.1.2020 - 19:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 1

MVK Zvolen

Szász Marek
Holčík Tibor

26.1.2020 - 19:00

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

MVK Zvolen



4. kolo

1.2.2020 - 17:00

ŠH – SŠŠ Trenčín

1.2.2020 - 17:00

1.2.2020 - 17:00

ŠŠ volejbal Trenčín

0 - 3

TJ Spartak Myjava

Tiršel Fedor
Čuntala Peter

1.2.2020 - 17:00

0 - 3

ŠŠ volejbal Trenčín

TJ Spartak Myjava

1.2.2020 - 17:00

ŠH Spojená škola

1.2.2020 - 17:00

1.2.2020 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

2 - 3

MVK Zvolen

Andrejčák Pavol
Čunočka Peter

1.2.2020 - 17:00

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

MVK Zvolen

2.2.2020 - 17:00

ŠH Spojená škola

2.2.2020 - 17:00

2.2.2020 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

Hőger Peter
Sluk Alexander

2.2.2020 - 17:00

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

VKP Bystrina SPU Nitra



5. kolo

15.2.2020 - 16:00

ŠH – SŠŠ Trenčín

15.2.2020 - 16:00

15.2.2020 - 16:00

ŠŠ volejbal Trenčín

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

Vaško Pavel
Pivarček Milan

15.2.2020 - 16:00

3 - 0

ŠŠ volejbal Trenčín

VKP Bystrina SPU Nitra

15.2.2020 - 18:00

ŠH ZŠ

15.2.2020 - 18:00

15.2.2020 - 18:00

MVK Zvolen

0 - 3

TJ Spartak Myjava

Kohút Ľuboš
Niklová Jana

15.2.2020 - 18:00

0 - 3

MVK Zvolen

TJ Spartak Myjava

16.2.2020 - 18:00

Mestská ŠH

16.2.2020 - 18:00

16.2.2020 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

0 - 3

TJ Spartak Myjava

Dovičovič ml. Dušan
Juráček Miroslav

16.2.2020 - 18:00

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

TJ Spartak Myjava

16.2.2020 - 18:00

ŠH ZŠ

16.2.2020 - 18:00

16.2.2020 - 18:00

MVK Zvolen

3 - 2

ŠŠ volejbal Trenčín

Holčík Tibor
Novotný Martin

16.2.2020 - 18:00

3 - 2

MVK Zvolen

ŠŠ volejbal Trenčín



6.kolo

22.2.2020 - 18:00

ŠH ZŠ

22.2.2020 - 18:00

22.2.2020 - 18:00

MVK Zvolen

1 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Niklová Jana
Yurlov Andrij

22.2.2020 - 18:00

1 - 3

MVK Zvolen

VKP Bystrina SPU Nitra

22.2.2020 - 18:00

ŠH – SŠŠ Trenčín

22.2.2020 - 18:00

22.2.2020 - 18:00

ŠŠ volejbal Trenčín

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Čuntala Peter
Tiršel Fedor

22.2.2020 - 18:00

2 - 3

ŠŠ volejbal Trenčín

VK MIRAD PU Prešov

23.2.2020 - 18:00

MŠH

23.2.2020 - 18:00

23.2.2020 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

Viktoríni - Lisá Danica
Královič Lukáš

23.2.2020 - 18:00

3 - 0

TJ Spartak Myjava

VK MIRAD PU Prešov