Extraliga Muži 2018/2019

Play-off

select
Finále Finále Matches

Prievidza - Košice

17.4.2019 - 18:00

ŠH Prievidza

17.4.2019 - 18:00

17.4.2019 - 18:00

VK Prievidza

3 - 1

VK KDS Šport Košice

Schimpl Igor
Sarka Miroslav

17.4.2019 - 18:00

3 - 1

VK Prievidza

VK KDS Šport Košice

18.4.2019 - 19:30

ŠH Prievidza

18.4.2019 - 19:30

18.4.2019 - 19:30

VK Prievidza

3 - 0

VK KDS Šport Košice

Malík Peter
Vaško Pavel

18.4.2019 - 19:30

3 - 0

VK Prievidza

VK KDS Šport Košice

24.4.2019 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

24.4.2019 - 18:30

24.4.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

3 - 1

VK Prievidza

Hőger Peter
Daruľa Dušan

24.4.2019 - 18:30

3 - 1

VK KDS Šport Košice

VK Prievidza

25.4.2019 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

25.4.2019 - 18:30

25.4.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

0 - 3

VK Prievidza

Mokrý Juraj
Porvazník Igor

25.4.2019 - 18:30

0 - 3

VK KDS Šport Košice

VK Prievidza

27.4.2019 - 18:00

ŠH Prievidza

27.4.2019 - 18:00

27.4.2019 - 18:00

VK Prievidza

3 - 0

VK KDS Šport Košice

Daruľa Dušan
Schimpl Igor

27.4.2019 - 18:00

3 - 0

VK Prievidza

VK KDS Šport Košice

O 3.miesto O 3.miesto Matches

Nitra - Svidník

17.4.2019 - 18:00

Mestská ŠH

17.4.2019 - 18:00

17.4.2019 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

TJ Slávia Svidník

Niklová Jana
Andrejčák Pavol

17.4.2019 - 18:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

TJ Slávia Svidník

20.4.2019 - 18:00

MŠH

20.4.2019 - 18:00

20.4.2019 - 18:00

TJ Slávia Svidník

2 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Tiňo Peter
Sluk Alexander

20.4.2019 - 18:00

2 - 3

TJ Slávia Svidník

VKP Bystrina SPU Nitra

24.4.2019 - 18:00

Mestská ŠH

24.4.2019 - 18:00

24.4.2019 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

TJ Slávia Svidník

Kováč Boris
Moravčík Filip

24.4.2019 - 18:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

TJ Slávia Svidník

Semifinále Semifinále Matches

I) Prievidza - Svidník

30.3.2019 - 18:00

ŠH Prievidza

30.3.2019 - 18:00

30.3.2019 - 18:00

VK Prievidza

3 - 1

TJ Slávia Svidník

Andrejčák Pavol
Niklová Jana

30.3.2019 - 18:00

3 - 1

VK Prievidza

TJ Slávia Svidník

3.4.2019 - 18:00

MŠH

3.4.2019 - 18:00

3.4.2019 - 18:00

TJ Slávia Svidník

1 - 3

VK Prievidza

Sluk Alexander
Porvazník Igor

3.4.2019 - 18:00

1 - 3

TJ Slávia Svidník

VK Prievidza

6.4.2019 - 19:30

ŠH Prievidza

6.4.2019 - 19:30

6.4.2019 - 19:30

VK Prievidza

3 - 0

TJ Slávia Svidník

Moravčík Filip
Mokrý Juraj

6.4.2019 - 19:30

3 - 0

VK Prievidza

TJ Slávia Svidník



II) Košice - Nitra

30.3.2019 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

30.3.2019 - 18:30

30.3.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

Porvazník Igor
Mokrý Juraj

30.3.2019 - 18:30

3 - 1

VK KDS Šport Košice

VKP Bystrina SPU Nitra

3.4.2019 - 20:00

Mestská ŠH

3.4.2019 - 20:00

3.4.2019 - 20:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 1

VK KDS Šport Košice

Juráček Miroslav
Sarka Miroslav

3.4.2019 - 20:00

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

VK KDS Šport Košice

6.4.2019 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

6.4.2019 - 18:30

6.4.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

2 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Daruľa Dušan
Malík Peter

6.4.2019 - 18:30

2 - 3

VK KDS Šport Košice

VKP Bystrina SPU Nitra

10.4.2019 - 18:00

Mestská ŠH

10.4.2019 - 18:00

10.4.2019 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

0 - 3

VK KDS Šport Košice

Schimpl Igor
Vaško Pavel

10.4.2019 - 18:00

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

VK KDS Šport Košice

13.4.2019 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

13.4.2019 - 18:30

13.4.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

Mokrý Juraj
Hőger Peter

13.4.2019 - 18:30

3 - 1

VK KDS Šport Košice

VKP Bystrina SPU Nitra

O 5.-8.miesto O 5.-8.miesto Matches

III) Prešov - Zvolen

30.3.2019 - 16:00

ŠH Spojená škola

30.3.2019 - 16:00

30.3.2019 - 16:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 1

MVK Zvolen

Čunočka Peter
Hőger Peter

30.3.2019 - 16:00

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov

MVK Zvolen

6.4.2019 - 18:00

ŠH ZŠ

6.4.2019 - 18:00

6.4.2019 - 18:00

MVK Zvolen

0 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Niklová Jana
Smolko Miloslav

6.4.2019 - 18:00

0 - 3

MVK Zvolen

VK MIRAD PU Prešov



IV) Myjava - Komárno

30.3.2019 - 18:00

MŠH

30.3.2019 - 18:00

30.3.2019 - 18:00

TJ Spartak Myjava

2 - 3

VK Spartak UJS Komárno

Čuntala Peter
Yurlov Andrij

30.3.2019 - 18:00

2 - 3

TJ Spartak Myjava

VK Spartak UJS Komárno

4.4.2019 - 18:00

ŠH Mestská

4.4.2019 - 18:00

4.4.2019 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

3 - 1

TJ Spartak Myjava

Viktoríni - Lisá Danica
Svorenčík Michal

4.4.2019 - 18:00

3 - 1

VK Spartak UJS Komárno

TJ Spartak Myjava



O 5.miesto: Prešov - Komárno

13.4.2019 - 17:00

ŠH Spojená škola

13.4.2019 - 17:00

13.4.2019 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 1

VK Spartak UJS Komárno

Andrejčák Pavol
Sluk Alexander

13.4.2019 - 17:00

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov

VK Spartak UJS Komárno

20.4.2019 - 18:00

ŠH Mestská

20.4.2019 - 18:00

20.4.2019 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Moravčík Filip
Szász Marek

20.4.2019 - 18:00

2 - 3

VK Spartak UJS Komárno

VK MIRAD PU Prešov



O 7.miesto: Myjava - Zvolen

13.4.2019 - 18:00

MŠH

13.4.2019 - 18:00

13.4.2019 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 1

MVK Zvolen

Yurlov Andrij
Daruľa Dušan

13.4.2019 - 18:00

3 - 1

TJ Spartak Myjava

MVK Zvolen

17.4.2019 - 18:00

ŠH ZŠ

17.4.2019 - 18:00

17.4.2019 - 18:00

MVK Zvolen

0 - 3

TJ Spartak Myjava

Holčík Tibor
Kohút Ľuboš

17.4.2019 - 18:00

0 - 3

MVK Zvolen

TJ Spartak Myjava

Štvrťfinále Štvrťfinále Matches

A) Prievidza - Zvolen

16.3.2019 - 15:30

ŠH Prievidza

16.3.2019 - 15:30

16.3.2019 - 15:30

VK Prievidza

3 - 0

MVK Zvolen

Yurlov Andrij
Moravčík Filip

16.3.2019 - 15:30

3 - 0

VK Prievidza

MVK Zvolen

23.3.2019 - 18:00

ŠH ZŠ

23.3.2019 - 18:00

23.3.2019 - 18:00

MVK Zvolen

1 - 3

VK Prievidza

Smolko Miloslav
Andrejčák Pavol

23.3.2019 - 18:00

1 - 3

MVK Zvolen

VK Prievidza



B) Košice - Komárno

16.3.2019 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

16.3.2019 - 18:30

16.3.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

3 - 0

VK Spartak UJS Komárno

Porvazník Igor
Hőger Peter

16.3.2019 - 18:30

3 - 0

VK KDS Šport Košice

VK Spartak UJS Komárno

23.3.2019 - 18:00

ŠH Mestská

23.3.2019 - 18:00

23.3.2019 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

0 - 3

VK KDS Šport Košice

Kováč Boris
Niklová Jana

23.3.2019 - 18:00

0 - 3

VK Spartak UJS Komárno

VK KDS Šport Košice



C) Nitra - Myjava

17.3.2019 - 18:00

Mestská ŠH

17.3.2019 - 18:00

17.3.2019 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

TJ Spartak Myjava

Kováč Boris
Sarka Miroslav

17.3.2019 - 18:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

TJ Spartak Myjava

22.3.2019 - 18:00

MŠH

22.3.2019 - 18:00

22.3.2019 - 18:00

TJ Spartak Myjava

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Juráček Miroslav
Schimpl Igor

22.3.2019 - 18:00

0 - 3

TJ Spartak Myjava

VKP Bystrina SPU Nitra



D) Prešov - Svidník

16.3.2019 - 16:00

ŠH Spojená škola

16.3.2019 - 16:00

16.3.2019 - 16:00

VK MIRAD PU Prešov

2 - 3

TJ Slávia Svidník

Mokrý Juraj
Daruľa Dušan

16.3.2019 - 16:00

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

TJ Slávia Svidník

23.3.2019 - 18:00

MŠH

23.3.2019 - 18:00

23.3.2019 - 18:00

TJ Slávia Svidník

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Hőger Peter
Porvazník Igor

23.3.2019 - 18:00

2 - 3

TJ Slávia Svidník

VK MIRAD PU Prešov

27.3.2019 - 19:00

ŠH Spojená škola

27.3.2019 - 19:00

27.3.2019 - 19:00

VK MIRAD PU Prešov

0 - 3

TJ Slávia Svidník

Malík Peter
Andrejčák Pavol

27.3.2019 - 19:00

0 - 3

VK MIRAD PU Prešov

TJ Slávia Svidník