Extraliga Muži 2018/2019

Extraliga Muži 2. časť

select
Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Matches

1. kolo

26.1.2019 - 18:00

ŠH Prievidza

26.1.2019 - 18:00

26.1.2019 - 18:00

VK Prievidza

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

Daruľa Dušan
Mokrý Juraj

26.1.2019 - 18:00

3 - 0

VK Prievidza

VK MIRAD PU Prešov

26.1.2019 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

26.1.2019 - 18:30

26.1.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

Sluk Alexander
Smolko Miloslav

26.1.2019 - 18:30

3 - 1

VK KDS Šport Košice

VKP Bystrina SPU Nitra



2. kolo

2.2.2019 - 16:00

ŠH Spojená škola

2.2.2019 - 16:00

2.2.2019 - 16:00

VK MIRAD PU Prešov

2 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Hőger Peter
Niklová Jana

2.2.2019 - 16:00

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

VKP Bystrina SPU Nitra

2.2.2019 - 19:00

ŠH Prievidza

2.2.2019 - 19:00

2.2.2019 - 19:00

VK Prievidza

2 - 3

VK KDS Šport Košice

Malík Peter
Daruľa Dušan

2.2.2019 - 19:00

2 - 3

VK Prievidza

VK KDS Šport Košice



3. kolo

9.2.2019 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

9.2.2019 - 18:30

9.2.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

Porvazník Igor
Mokrý Juraj

9.2.2019 - 18:30

3 - 0

VK KDS Šport Košice

VK MIRAD PU Prešov

9.2.2019 - 19:00

Mestská ŠH

9.2.2019 - 19:00

9.2.2019 - 19:00

VKP Bystrina SPU Nitra

1 - 3

VK Prievidza

Kováč Boris
Moravčík Filip

9.2.2019 - 19:00

1 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

VK Prievidza



4. kolo

23.2.2019 - 16:00

ŠH Spojená škola

23.2.2019 - 16:00

23.2.2019 - 16:00

VK MIRAD PU Prešov

-

VK Prievidza

Mokrý Juraj
Malík Peter

23.2.2019 - 16:00

-

VK MIRAD PU Prešov

VK Prievidza

23.2.2019 - 19:30

Mestská ŠH

23.2.2019 - 19:30

23.2.2019 - 19:30

VKP Bystrina SPU Nitra

-

VK KDS Šport Košice

Sarka Miroslav
Dovičovič ml. Dušan

23.2.2019 - 19:30

-

VKP Bystrina SPU Nitra

VK KDS Šport Košice



5. kolo

2.3.2019 - 18:00

Mestská ŠH

2.3.2019 - 18:00

2.3.2019 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

-

VK MIRAD PU Prešov


2.3.2019 - 18:00

-

VKP Bystrina SPU Nitra

VK MIRAD PU Prešov

2.3.2019 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

2.3.2019 - 18:30

2.3.2019 - 18:30

VK KDS Šport Košice

-

VK Prievidza


2.3.2019 - 18:30

-

VK KDS Šport Košice

VK Prievidza



6. kolo

9.3.2019 - 18:00

ŠH Spojená škola

9.3.2019 - 18:00

9.3.2019 - 18:00

VK MIRAD PU Prešov

-

VK KDS Šport Košice


9.3.2019 - 18:00

-

VK MIRAD PU Prešov

VK KDS Šport Košice

9.3.2019 - 18:00

ŠH Prievidza

9.3.2019 - 18:00

9.3.2019 - 18:00

VK Prievidza

-

VKP Bystrina SPU Nitra


9.3.2019 - 18:00

-

VK Prievidza

VKP Bystrina SPU Nitra

Skupina 5.-10. Skupina 5.-10. Matches

1. kolo

26.1.2019 - 17:00

ŠH – Športové gymnázium Trenčín

26.1.2019 - 17:00

26.1.2019 - 17:00

COP Trenčín

3 - 1

MVK Zvolen

Holčík Tibor
Čuntala Peter

26.1.2019 - 17:00

3 - 1

COP Trenčín

MVK Zvolen

26.1.2019 - 18:00

MŠH

26.1.2019 - 18:00

26.1.2019 - 18:00

TJ Slávia Svidník

3 - 0

VKM Stará Ľubovňa

Tiňo Peter
Čuntala Peter

26.1.2019 - 18:00

3 - 0

TJ Slávia Svidník

VKM Stará Ľubovňa

26.1.2019 - 18:00

MŠH

26.1.2019 - 18:00

26.1.2019 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 1

VK Spartak UJS Komárno

Dovičovič ml. Dušan
Svorenčík Michal

26.1.2019 - 18:00

3 - 1

TJ Spartak Myjava

VK Spartak UJS Komárno

27.1.2019 - 16:00

ŠH – Športové gymnázium Trenčín

27.1.2019 - 16:00

27.1.2019 - 16:00

COP Trenčín

3 - 2

VK Spartak UJS Komárno

Kohút Ľuboš
Kováč Boris

27.1.2019 - 16:00

3 - 2

COP Trenčín

VK Spartak UJS Komárno

27.1.2019 - 19:00

MŠH

27.1.2019 - 19:00

27.1.2019 - 19:00

TJ Spartak Myjava

3 - 2

MVK Zvolen

Viktoríni - Lisá Danica
Královič Lukáš

27.1.2019 - 19:00

3 - 2

TJ Spartak Myjava

MVK Zvolen



2. kolo

2.2.2019 - 17:30

MŠH

2.2.2019 - 17:30

2.2.2019 - 17:30

VKM Stará Ľubovňa

0 - 3

COP Trenčín

Andrejčák Pavol
Čunočka Peter

2.2.2019 - 17:30

0 - 3

VKM Stará Ľubovňa

COP Trenčín

2.2.2019 - 18:00

ŠH Mestská

2.2.2019 - 18:00

2.2.2019 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

1 - 3

MVK Zvolen

Svorenčík Michal
Kováč Boris

2.2.2019 - 18:00

1 - 3

VK Spartak UJS Komárno

MVK Zvolen

2.2.2019 - 18:00

MŠH

2.2.2019 - 18:00

2.2.2019 - 18:00

TJ Slávia Svidník

3 - 0

TJ Spartak Myjava

Sluk Alexander
Tiňo Peter

2.2.2019 - 18:00

3 - 0

TJ Slávia Svidník

TJ Spartak Myjava

3.2.2019 - 17:00

MŠH

3.2.2019 - 17:00

3.2.2019 - 17:00

TJ Slávia Svidník

3 - 0

COP Trenčín

Tiňo Peter
Sluk Alexander

3.2.2019 - 17:00

3 - 0

TJ Slávia Svidník

COP Trenčín

3.2.2019 - 19:00

MŠH

3.2.2019 - 19:00

3.2.2019 - 19:00

VKM Stará Ľubovňa

0 - 3

TJ Spartak Myjava

Čunočka Peter
Andrejčák Pavol

3.2.2019 - 19:00

0 - 3

VKM Stará Ľubovňa

TJ Spartak Myjava



3. kolo

6.2.2019 - 18:00

ŠH ZŠ

6.2.2019 - 18:00

6.2.2019 - 18:00

MVK Zvolen

0 - 3

TJ Slávia Svidník

Poláčiková Lucia
Daruľa Dušan

6.2.2019 - 18:00

0 - 3

MVK Zvolen

TJ Slávia Svidník

9.2.2019 - 14:00

ŠH Mestská

9.2.2019 - 14:00

9.2.2019 - 14:00

VK Spartak UJS Komárno

3 - 1

TJ Slávia Svidník

Královič Lukáš
Svorenčík Michal

9.2.2019 - 14:00

3 - 1

VK Spartak UJS Komárno

TJ Slávia Svidník

9.2.2019 - 15:00

ŠH ZŠ

9.2.2019 - 15:00

9.2.2019 - 15:00

MVK Zvolen

3 - 0

VKM Stará Ľubovňa

Daruľa Dušan
Poláčiková Lucia

9.2.2019 - 15:00

3 - 0

MVK Zvolen

VKM Stará Ľubovňa

9.2.2019 - 18:00

MŠH

9.2.2019 - 18:00

9.2.2019 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 0

COP Trenčín

Dovičovič ml. Dušan
Gerboc Andrej

9.2.2019 - 18:00

3 - 0

TJ Spartak Myjava

COP Trenčín

10.2.2019 - 18:00

ŠH Mestská

10.2.2019 - 18:00

10.2.2019 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

3 - 0

VKM Stará Ľubovňa

Viktoríni - Lisá Danica
Dovičovič ml. Dušan

10.2.2019 - 18:00

3 - 0

VK Spartak UJS Komárno

VKM Stará Ľubovňa



4. kolo

21.2.2019 - 18:00

ŠH Mestská

21.2.2019 - 18:00

21.2.2019 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

3 - 2

COP Trenčín

Moravčík Filip
Kováč Boris

21.2.2019 - 18:00

3 - 2

VK Spartak UJS Komárno

COP Trenčín

22.2.2019 - 19:00

ŠH ZŠ

22.2.2019 - 19:00

22.2.2019 - 19:00

MVK Zvolen

3 - 2

COP Trenčín

Holčík Tibor
Smolko Miloslav

22.2.2019 - 19:00

3 - 2

MVK Zvolen

COP Trenčín

23.2.2019 - 18:00

ŠH ZŠ

23.2.2019 - 18:00

23.2.2019 - 18:00

MVK Zvolen

-

TJ Spartak Myjava

Smolko Miloslav
Holčík Tibor

23.2.2019 - 18:00

-

MVK Zvolen

TJ Spartak Myjava

23.2.2019 - 19:00

MŠH

23.2.2019 - 19:00

23.2.2019 - 19:00

VKM Stará Ľubovňa

-

TJ Slávia Svidník

Čunočka Peter
Niklová Jana

23.2.2019 - 19:00

-

VKM Stará Ľubovňa

TJ Slávia Svidník

24.2.2019 - 18:00

ŠH Mestská

24.2.2019 - 18:00

24.2.2019 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

-

TJ Spartak Myjava

Juráček Miroslav
Královič Lukáš

24.2.2019 - 18:00

-

VK Spartak UJS Komárno

TJ Spartak Myjava



5. kolo

2.3.2019 - 16:00

ŠH – Športové gymnázium Trenčín

2.3.2019 - 16:00

2.3.2019 - 16:00

COP Trenčín

-

TJ Slávia Svidník


2.3.2019 - 16:00

-

COP Trenčín

TJ Slávia Svidník

2.3.2019 - 18:00

ŠH ZŠ

2.3.2019 - 18:00

2.3.2019 - 18:00

MVK Zvolen

-

VK Spartak UJS Komárno


2.3.2019 - 18:00

-

MVK Zvolen

VK Spartak UJS Komárno

2.3.2019 - 18:00

MŠH

2.3.2019 - 18:00

2.3.2019 - 18:00

TJ Spartak Myjava

-

VKM Stará Ľubovňa


2.3.2019 - 18:00

-

TJ Spartak Myjava

VKM Stará Ľubovňa

3.3.2019 - 16:00

ŠH – Športové gymnázium Trenčín

3.3.2019 - 16:00

3.3.2019 - 16:00

COP Trenčín

-

VKM Stará Ľubovňa


3.3.2019 - 16:00

-

COP Trenčín

VKM Stará Ľubovňa

3.3.2019 - 17:00

MŠH

3.3.2019 - 17:00

3.3.2019 - 17:00

TJ Spartak Myjava

-

TJ Slávia Svidník


3.3.2019 - 17:00

-

TJ Spartak Myjava

TJ Slávia Svidník



6.kolo

9.3.2019 - 18:00

ŠH – Športové gymnázium Trenčín

9.3.2019 - 18:00

9.3.2019 - 18:00

COP Trenčín

-

TJ Spartak Myjava


9.3.2019 - 18:00

-

COP Trenčín

TJ Spartak Myjava

9.3.2019 - 18:00

MŠH

9.3.2019 - 18:00

9.3.2019 - 18:00

TJ Slávia Svidník

-

MVK Zvolen


9.3.2019 - 18:00

-

TJ Slávia Svidník

MVK Zvolen

9.3.2019 - 18:00

MŠH

9.3.2019 - 18:00

9.3.2019 - 18:00

VKM Stará Ľubovňa

-

VK Spartak UJS Komárno


9.3.2019 - 18:00

-

VKM Stará Ľubovňa

VK Spartak UJS Komárno

10.3.2019 - 18:00

MŠH

10.3.2019 - 18:00

10.3.2019 - 18:00

TJ Slávia Svidník

-

VK Spartak UJS Komárno


10.3.2019 - 18:00

-

TJ Slávia Svidník

VK Spartak UJS Komárno

10.3.2019 - 18:00

MŠH

10.3.2019 - 18:00

10.3.2019 - 18:00

VKM Stará Ľubovňa

-

MVK Zvolen


10.3.2019 - 18:00

-

VKM Stará Ľubovňa

MVK Zvolen