Slovenský Pohár 2016/2017


VK MIRAD PU Prešov

Semifinále

Finále

 

VKP Bystrina SPU Nitra

3

 

VKP Bystrina SPU Nitra

1

VK Spartak UJS Komárno

0

 
 

VK MIRAD PU Prešov

3

 

VK MIRAD PU Prešov

3

VK Prievidza

2

 

Semifinále

Finále

 

VKP Bystrina SPU Nitra

3

 

VKP Bystrina SPU Nitra

1

VK Spartak UJS Komárno

0

 
 

VK MIRAD PU Prešov

3

 

VK MIRAD PU Prešov

3

VK Prievidza

2

 

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#3

UglješaIlić 5,9(59/10)

#2

ValdirSequeira 5,5(66/12)

#2

IgorRehák 5,43(38/7)

#4

MarcelLux 4,78(43/9)

#12

JakubIhnát 4(32/8)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#12

JakubIhnát 0,88(7/8)

#14

MariánHrušík 0,78(7/9)

#7

MartinSopko 0,56(5/9)

#2

ErikWatzka 0,5(1/2)

#9

MartinKudra 0,5(1/2)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#8

PeterKašper 1,29(9/7)

#7

StanislavKotian 1(1/1)

#10

ĽubošMacko 1(9/9)

#12

RóbertDemčák 0,9(9/10)

#1

MarekLudha 0,86(6/7)

najviac bodujúci hráč(body)

#4

MarcelLux 43

#2

IgorRehák 38

#18

AndrejPatúc 37

najlepšie podávajúci hráč(esá)

najlepší blokár(úspešné bloky)

#7

MatejHukel 7

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + prihrávka) / všetky prihrávky

#12

JakubIhnát 76 %(19/25)

#7

MartinSopko 64 %(39/61)

#3

ĽubošOchodnický 63 %(22/35)

#13

PatrikPokopec 63 %(20/32)

#18

MarekMalina 60 %(12/20)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#11

MatúšDurec 79 %(19/24)

#14

RobertSzczerbaniuk 68 %(17/25)

#8

MichalHudák 67 %(2/3)

#2

IgorRehák 56 %(35/62)

#18

AndrejPatúc 55 %(31/56)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Sequeira V.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 2  
Kašper P.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
SMEČIAR 1  
Hrušík M.
(VK Spartak UJS Komárno )

SMEČIAR 2  
Halanda T.
(VK Spartak UJS Komárno )
BLOKÁR 1  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Strugar R.
(VK Prievidza)
LIBERO 1  
Lampart T.
(VK MIRAD PU Prešov)
  • LIBERO 2  
    Ochodnický Ľ.
    (TJ Spartak Myjava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Podstupka S.
    (VK Spartak UJS Komárno )
  • BLOKÁR 3  
    Ludha M.
    (VKP Bystrina SPU Nitra )
  • BLOKÁR 4  
    Demčák R.
    (VK Spartak UJS Komárno )
  • DIAGONÁL 2  
    Ilić U.
    (VK Spartak UJS Komárno )
  • SMEČIAR 3  
    Patúc A.
    (VK Prievidza)
  • SMEČIAR 4  
    Janušek P.
    (VK Spartak UJS Komárno )

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Sequeira V.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 2  
Kašper P.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
SMEČIAR 1  
Hrušík M.
(VK Spartak UJS Komárno )

SMEČIAR 2  
Halanda T.
(VK Spartak UJS Komárno )
BLOKÁR 1  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Strugar R.
(VK Prievidza)
LIBERO 1  
Lampart T.
(VK MIRAD PU Prešov)
  • LIBERO 2  
    Ochodnický Ľ.
    (TJ Spartak Myjava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Podstupka S.
    (VK Spartak UJS Komárno )
  • BLOKÁR 3  
    Ludha M.
    (VKP Bystrina SPU Nitra )
  • BLOKÁR 4  
    Demčák R.
    (VK Spartak UJS Komárno )
  • DIAGONÁL 2  
    Ilić U.
    (VK Spartak UJS Komárno )
  • SMEČIAR 3  
    Patúc A.
    (VK Prievidza)
  • SMEČIAR 4  
    Janušek P.
    (VK Spartak UJS Komárno )

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Sequeira V.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 2  
Kašper P.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
SMEČIAR 1  
Hrušík M.
(VK Spartak UJS Komárno )

SMEČIAR 2  
Halanda T.
(VK Spartak UJS Komárno )
BLOKÁR 1  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Strugar R.
(VK Prievidza)
LIBERO 1  
Lampart T.
(VK MIRAD PU Prešov)
LIBERO 2  
Ochodnický Ľ.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 2  
Podstupka S.
(VK Spartak UJS Komárno )
BLOKÁR 3  
Ludha M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
SMEČIAR 3  
Patúc A.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 4  
Demčák R.
(VK Spartak UJS Komárno )
SMEČIAR 4  
Janušek P.
(VK Spartak UJS Komárno )
DIAGONÁL 2  
Ilić U.
(VK Spartak UJS Komárno )