Extraliga Muži 2016/2017


  • 18.1.2017 - 18:00

    VK Prievidza

    VK KDS Šport Košice

    3 - 0

    25/23  25/21  25/22

  • 21.1.2017 - 17:00

    VKM Stará Ľubovňa

    COP Trenčín

    2 - 3

    25/22  25/27  26/24  20/25  11/15

  • 21.1.2017 - 18:00

    TJ Spartak Myjava

    TJ Slávia Svidník

    3 - 0

    25/17  25/9  25/22

  • 21.1.2017 - 18:00

    VK Spartak UJS Komárno

    VKP Bystrina SPU Nitra

    1 - 3

    23/25  19/25  26/24  22/25

  • 21.1.2017 - 19:00

    VK KDS Šport Košice

    VK MIRAD PU Prešov

    3 - 2

    18/25  25/21  20/25  25/19  15/10

  • 28.1.2017 - 17:00

    VK MIRAD PU Prešov

    VK Spartak UJS Komárno

    
18.1.2017 - 18:00

VK Prievidza

VK KDS Šport Košice

3 - 0

25/23  25/21  25/22

21.1.2017 - 17:00

VKM Stará Ľubovňa

COP Trenčín

2 - 3

25/22  25/27  26/24  20/25  11/15

21.1.2017 - 18:00

TJ Spartak Myjava

TJ Slávia Svidník

3 - 0

25/17  25/9  25/22

21.1.2017 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

VKP Bystrina SPU Nitra

1 - 3

23/25  19/25  26/24  22/25

21.1.2017 - 19:00

VK KDS Šport Košice

VK MIRAD PU Prešov

3 - 2

18/25  25/21  20/25  25/19  15/10

28.1.2017 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

VK Spartak UJS Komárno

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#1

VladimírKatona 5,03(322/64)

#2

ValdirSequeira 4,56(292/64)

#13

MiroslavJakubov 4,42(327/74)

#4

MarcelLux 4,24(263/62)

#3

UglješaIlić 4,12(243/59)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#7

MartinSopko 0,87(48/55)

#2

ValdirSequeira 0,61(39/64)

#13

MiroslavJakubov 0,58(43/74)

#10

LukaszCiupa 0,47(31/66)

#12

JakubIhnát 0,43(27/63)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#1

MarekLudha 1,08(67/62)

#10

ĽubošMacko 0,86(59/69)

#3

JánMajcher 0,75(50/67)

#8

PeterKašper 0,74(45/61)

#11

MichalČerveň 0,74(42/57)

najviac bodujúci hráč(body)

#17

MartinSopko 282

#4

MarcelLux 263

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#10

LukaszCiupa 31

#12

JakubIhnát 27

najlepší blokár(úspešné bloky)

#10

ĽubošMacko 59

#3

JánMajcher 50

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + prihrávka) / všetky prihrávky

#5

MatejKubš 67 %(135/201)

#1

ErikMattson 65 %(101/156)

#18

MarekMalina 63 %(112/178)

#22

MichalHovorka 62 %(23/37)

#9

RomanNémeth 60 %(124/207)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#14

TomášSkasko 56 %(116/207)

#1

MarekLudha 55 %(102/186)

#10

MarekMečiar 53 %(40/76)

#18

TomášHalanda 53 %(184/350)

#4

MatejFaron 52 %(111/214)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Sequeira V.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 2  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
NAHRÁVAČ 1  
Halaj J.
(VK MIRAD PU Prešov)
LIBERO 1  
Mattson E.
(VK Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Pápai P.
    (VK Spartak UJS Komárno )
  • NAHRÁVAČ 2  
    Zaťko J.
    (VKP Bystrina SPU Nitra )
  • BLOKÁR 3  
    Kašper P.
    (VKP Bystrina SPU Nitra )
  • BLOKÁR 4  
    Majcher J.
    (TJ Slávia Svidník )
  • DIAGONÁL 2  
    Katona V.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 3  
    Ciupa L.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 4  
    Ihnát J.
    (TJ Spartak Myjava)

Tabuľka

1. časť

   

VKP Bystrina SPU Nitra

47

VK MIRAD PU Prešov

37

VK Prievidza

33

VK KDS Šport Košice

30

VK Spartak UJS Komárno

24

TJ Spartak Myjava

20

TJ Slávia Svidník

17

COP Trenčín

6

VKM Stará Ľubovňa

2

Skupina 1.-5.

   

VKP Bystrina SPU Nitra

59

VK MIRAD PU Prešov

41

VK Prievidza

39

VK KDS Šport Košice

34

VK Spartak UJS Komárno

25

Skupina 6.-9.

   

TJ Spartak Myjava

26

TJ Slávia Svidník

20

COP Trenčín

8

VKM Stará Ľubovňa

3

Tabuľka

1. časť

   

VKP Bystrina SPU Nitra

47

VK MIRAD PU Prešov

37

VK Prievidza

33

VK KDS Šport Košice

30

VK Spartak UJS Komárno

24

TJ Spartak Myjava

20

TJ Slávia Svidník

17

COP Trenčín

6

VKM Stará Ľubovňa

2

Skupina 1.-5.

   

VKP Bystrina SPU Nitra

59

VK MIRAD PU Prešov

41

VK Prievidza

39

VK KDS Šport Košice

34

VK Spartak UJS Komárno

25

Skupina 6.-9.

   

TJ Spartak Myjava

26

TJ Slávia Svidník

20

COP Trenčín

8

VKM Stará Ľubovňa

3

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Sequeira V.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 2  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
NAHRÁVAČ 1  
Halaj J.
(VK MIRAD PU Prešov)
LIBERO 1  
Mattson E.
(VK Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Pápai P.
    (VK Spartak UJS Komárno )
  • NAHRÁVAČ 2  
    Zaťko J.
    (VKP Bystrina SPU Nitra )
  • BLOKÁR 3  
    Kašper P.
    (VKP Bystrina SPU Nitra )
  • BLOKÁR 4  
    Majcher J.
    (TJ Slávia Svidník )
  • DIAGONÁL 2  
    Katona V.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 3  
    Ciupa L.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 4  
    Ihnát J.
    (TJ Spartak Myjava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Sequeira V.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 2  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
NAHRÁVAČ 1  
Halaj J.
(VK MIRAD PU Prešov)
LIBERO 1  
Mattson E.
(VK Prievidza)
LIBERO 2  
Pápai P.
(VK Spartak UJS Komárno )
NAHRÁVAČ 2  
Zaťko J.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
BLOKÁR 3  
Kašper P.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
SMEČIAR 3  
Ciupa L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 4  
Majcher J.
(TJ Slávia Svidník )
SMEČIAR 4  
Ihnát J.
(TJ Spartak Myjava)
DIAGONÁL 2  
Katona V.
(TJ Spartak Myjava)