Extraliga Muži 2016/2017


najviac bodujúci hráč(body / sety)

#2

ValdirSequeira 4,86(627/129)

#1

VladimírKatona 4,76(462/97)

#4

MarcelLux 4,28(492/115)

#3

UglješaIlić 4,28(402/94)

#2

IgorRehák 3,94(374/95)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#7

MartinSopko 0,64(74/116)

#2

ValdirSequeira 0,49(63/129)

#3

UglješaIlić 0,44(41/94)

#13

MiroslavJakubov 0,43(57/134)

#7

JakubHriňák 0,39(39/101)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#1

MarekLudha 0,97(111/115)

#10

ĽubošMacko 0,86(114/133)

#4

MatejFaron 0,68(52/76)

#14

RobertSzczerbaniuk 0,68(76/112)

#3

JánMajcher 0,68(69/102)

najviac bodujúci hráč(body)

#17

MartinSopko 524

#4

MarcelLux 492

#3

PatrikLamanec 466

najlepšie podávajúci hráč(esá)

najlepší blokár(úspešné bloky)

#10

ĽubošMacko 114

#1

MarekLudha 111

#3

JánMajcher 69

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + prihrávka) / všetky prihrávky

#8

JurajRak 64 %(16/25)

#22

MichalHovorka 62 %(23/37)

#20

PeterJanušek 61 %(151/248)

#4

MichalŠčerba 60 %(246/408)

#11

JozefPeleščák 60 %(193/323)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#14

TomášSkasko 56 %(169/300)

#15

MilošHorník 56 %(179/320)

#1

VladimírKatona 52 %(404/773)

#10

MarekMečiar 52 %(43/83)

#18

TomášHalanda 52 %(273/528)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Horník M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 1  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Zaťko J.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
LIBERO 1  
Mattson E.
(VK Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Pápai P.
    (VK Spartak UJS Komárno )
  • NAHRÁVAČ 2  
    Strugar R.
    (VK Prievidza)
  • BLOKÁR 3  
    Kašper P.
    (VKP Bystrina SPU Nitra )
  • BLOKÁR 4  
    Tarabus J.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Sequeira V.
    (VK Prievidza)
  • SMEČIAR 3  
    Patúc A.
    (VK Prievidza)
  • SMEČIAR 4  
    Sorokins R.
    (VK Prievidza)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Horník M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 1  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Zaťko J.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
LIBERO 1  
Mattson E.
(VK Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Pápai P.
    (VK Spartak UJS Komárno )
  • NAHRÁVAČ 2  
    Strugar R.
    (VK Prievidza)
  • BLOKÁR 3  
    Kašper P.
    (VKP Bystrina SPU Nitra )
  • BLOKÁR 4  
    Tarabus J.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Sequeira V.
    (VK Prievidza)
  • SMEČIAR 3  
    Patúc A.
    (VK Prievidza)
  • SMEČIAR 4  
    Sorokins R.
    (VK Prievidza)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Horník M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 1  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Zaťko J.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
LIBERO 1  
Mattson E.
(VK Prievidza)
LIBERO 2  
Pápai P.
(VK Spartak UJS Komárno )
NAHRÁVAČ 2  
Strugar R.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 3  
Kašper P.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
SMEČIAR 3  
Patúc A.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 4  
Tarabus J.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 4  
Sorokins R.
(VK Prievidza)
DIAGONÁL 2  
Sequeira V.
(VK Prievidza)