Extraliga Muži 2016/2017


  • 18.3.2017 - 15:30

    COP Trenčín

    VKP Bystrina SPU Nitra

    0 - 3

    17/25  20/25  18/25

  • 18.3.2017 - 17:00

    TJ Slávia Svidník

    VK MIRAD PU Prešov

    1 - 3

    18/25  17/25  25/13  16/25

  • 18.3.2017 - 18:00

    TJ Spartak Myjava

    VK Prievidza

    1 - 3

    29/31  25/19  15/25  18/25

  • 23.3.2017 - 19:00

    VK KDS Šport Košice

    VK Spartak UJS Komárno

    3 - 2

    22/25  19/25  25/15  25/19  15/10

  • 17:00 

    VK MIRAD PU Prešov

    VK Prievidza

  • 17:00 

    TJ Slávia Svidník

    TJ Spartak Myjava

  • 18:00 

    VKP Bystrina SPU Nitra

    VK KDS Šport Košice

  • 26.3.2017 - 17:00

    COP Trenčín

    VK Spartak UJS Komárno

  • 29.3.2017 - 19:00

    VK KDS Šport Košice

    VKP Bystrina SPU Nitra

  • 30.3.2017 - 18:00

    VK Prievidza

    VK MIRAD PU Prešov

  • 1.4.2017 - 16:30

    TJ Spartak Myjava

    TJ Slávia Svidník

  • 1.4.2017 - 17:00

    VK MIRAD PU Prešov

    VK Prievidza

  • 1.4.2017 - 18:00

    VK Spartak UJS Komárno

    COP Trenčín

  • 1.4.2017 - 18:00

    VKP Bystrina SPU Nitra

    VK KDS Šport Košice

    
18.3.2017 - 15:30

COP Trenčín

VKP Bystrina SPU Nitra

0 - 3

17/25  20/25  18/25

18.3.2017 - 17:00

TJ Slávia Svidník

VK MIRAD PU Prešov

1 - 3

18/25  17/25  25/13  16/25

18.3.2017 - 18:00

TJ Spartak Myjava

VK Prievidza

1 - 3

29/31  25/19  15/25  18/25

23.3.2017 - 19:00

VK KDS Šport Košice

VK Spartak UJS Komárno

3 - 2

22/25  19/25  25/15  25/19  15/10

17:00 

VK MIRAD PU Prešov

VK Prievidza

17:00 

TJ Slávia Svidník

TJ Spartak Myjava

18:00 

VKP Bystrina SPU Nitra

VK KDS Šport Košice

26.3.2017 - 17:00

COP Trenčín

VK Spartak UJS Komárno

29.3.2017 - 19:00

VK KDS Šport Košice

VKP Bystrina SPU Nitra

30.3.2017 - 18:00

VK Prievidza

VK MIRAD PU Prešov

1.4.2017 - 16:30

TJ Spartak Myjava

TJ Slávia Svidník

1.4.2017 - 17:00

VK MIRAD PU Prešov

VK Prievidza

1.4.2017 - 18:00

VK Spartak UJS Komárno

COP Trenčín

1.4.2017 - 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

VK KDS Šport Košice

Najnovšie Galérie

1  
46
EM109 Trenčín - Nitra 0:3
1  
13
EM108 Košice - Komárno 3:1
1  
2
EM107 Prievidza - Myjava 3:0
1  
12
EM92 Košice - Prievidza 3:2
1  
9
EM87 Košice - Nitra 0:3
1  
45
EM100 Trenčín - Svidník 0:3

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#1

VladimírKatona 4,93(409/83)

#2

ValdirSequeira 4,77(420/88)

#3

UglješaIlić 4,31(388/90)

#4

MarcelLux 4,31(379/88)

#2

IgorRehák 4,04(275/68)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#7

MartinSopko 0,82(64/78)

#2

ValdirSequeira 0,55(48/88)

#13

MiroslavJakubov 0,47(49/104)

#3

UglješaIlić 0,42(38/90)

#10

LukaszCiupa 0,41(35/86)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#1

MarekLudha 1,02(84/82)

#10

ĽubošMacko 0,84(80/95)

#8

PeterKašper 0,73(55/75)

#4

MatejFaron 0,68(52/76)

#3

JánMajcher 0,68(60/88)

najviac bodujúci hráč(body)

#17

MartinSopko 398

#3

UglješaIlić 388

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#10

LukaszCiupa 35

najlepší blokár(úspešné bloky)

#10

ĽubošMacko 80

#3

JánMajcher 60

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + prihrávka) / všetky prihrávky

#5

MatejKubš 63 %(195/308)

#22

MichalHovorka 62 %(23/37)

#1

ErikMattson 61 %(130/214)

#20

PeterJanušek 60 %(116/193)

#9

RomanNémeth 60 %(144/241)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#14

TomášSkasko 56 %(136/241)

#7

AndrejGrut 53 %(176/332)

#1

VladimírKatona 51 %(361/701)

#18

TomášHalanda 51 %(258/503)

#10

MarekMečiar 51 %(41/80)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Sequeira V.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 2  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
SMEČIAR 1  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
NAHRÁVAČ 1  
Zaťko J.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
LIBERO 1  
Mattson E.
(VK Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Vitko M.
    (VK KDS Šport Košice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Halaj J.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • BLOKÁR 3  
    Kašper P.
    (VKP Bystrina SPU Nitra )
  • BLOKÁR 4  
    Tarabus J.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Katona V.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 3  
    Ciupa L.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 4  
    Patúc A.
    (VK Prievidza)

Tabuľka

1. časť

  

V

Lopty

VKP Bystrina SPU Nitra

16

47

VK MIRAD PU Prešov

12

37

VK Prievidza

11

33

VK KDS Šport Košice

11

30

VK Spartak UJS Komárno

8

24

TJ Spartak Myjava

6

20

TJ Slávia Svidník

5

17

COP Trenčín

2

6

VKM Stará Ľubovňa

1

2

Skupina 1.-5.

  

V

Lopty

VKP Bystrina SPU Nitra

22

66

VK MIRAD PU Prešov

16

51

VK Prievidza

16

48

VK KDS Šport Košice

16

40

VK Spartak UJS Komárno

8

26

Skupina 6.-9.

  

V

Lopty

TJ Spartak Myjava

12

38

TJ Slávia Svidník

9

28

COP Trenčín

3

9

VKM Stará Ľubovňa

2

6

Tabuľka

1. časť

  

V

Lopty

VKP Bystrina SPU Nitra

16

47

VK MIRAD PU Prešov

12

37

VK Prievidza

11

33

VK KDS Šport Košice

11

30

VK Spartak UJS Komárno

8

24

TJ Spartak Myjava

6

20

TJ Slávia Svidník

5

17

COP Trenčín

2

6

VKM Stará Ľubovňa

1

2

Skupina 1.-5.

  

V

Lopty

VKP Bystrina SPU Nitra

22

66

VK MIRAD PU Prešov

16

51

VK Prievidza

16

48

VK KDS Šport Košice

16

40

VK Spartak UJS Komárno

8

26

Skupina 6.-9.

  

V

Lopty

TJ Spartak Myjava

12

38

TJ Slávia Svidník

9

28

COP Trenčín

3

9

VKM Stará Ľubovňa

2

6

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Sequeira V.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 2  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
SMEČIAR 1  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
NAHRÁVAČ 1  
Zaťko J.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
LIBERO 1  
Mattson E.
(VK Prievidza)
  • LIBERO 2  
    Vitko M.
    (VK KDS Šport Košice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Halaj J.
    (VK MIRAD PU Prešov)
  • BLOKÁR 3  
    Kašper P.
    (VKP Bystrina SPU Nitra )
  • BLOKÁR 4  
    Tarabus J.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Katona V.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 3  
    Ciupa L.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 4  
    Patúc A.
    (VK Prievidza)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Sequeira V.
(VK Prievidza)
BLOKÁR 2  
Macko Ľ.
(VK MIRAD PU Prešov)
SMEČIAR 1  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
NAHRÁVAČ 1  
Zaťko J.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
LIBERO 1  
Mattson E.
(VK Prievidza)
LIBERO 2  
Vitko M.
(VK KDS Šport Košice)
NAHRÁVAČ 2  
Halaj J.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 3  
Kašper P.
(VKP Bystrina SPU Nitra )
SMEČIAR 3  
Ciupa L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 4  
Tarabus J.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 4  
Patúc A.
(VK Prievidza)
DIAGONÁL 2  
Katona V.
(TJ Spartak Myjava)