Extraliga Ženy 2016/2017


  • 18.1.2017 - 18:00

    Senický volejbalový klub

    COP Nitra

    1 - 3

    25/15  8/25  12/25  21/25

  • 18.1.2017 - 19:00

    TJ Slávia TU Zvolen

    Hit UCM Trnava

    3 - 1

    25/22  19/25  27/25  25/22

  • 19.1.2017 - 18:00

    Volley project UKF Nitra

    VTC Pezinok

    3 - 0

    25/23  25/18  25/12

  • 19.1.2017 - 18:00

    VK EPERIA Prešov

    VK Slávia EU Bratislava

    0 - 3

    30/32  22/25  23/25

  • 21.1.2017 - 18:00

    VTC Pezinok

    Senický volejbalový klub

    3 - 0

    25/12  26/24  25/15

  • 21.1.2017 - 18:00

    COP Nitra

    KV MŠK Oktan Kežmarok

    1 - 3

    25/20  16/25  23/25  12/25

  • 21.1.2017 - 18:00

    1. Bratislavský volejbalový klub

    TJ Slávia TU Zvolen

    3 - 0

    25/15  25/9  25/17

  • 21.1.2017 - 18:00

    Hit UCM Trnava

    VK EPERIA Prešov

    3 - 2

    19/25  25/18  16/25  25/22  15/11

  • 21.1.2017 - 18:00

    VK Slávia EU Bratislava

    Volley project UKF Nitra

    3 - 1

    25/15  22/25  25/15  25/23

  • 18:00 

    VTC Pezinok

    COP Nitra

  • 27.1.2017 - 17:00

    VK Slávia EU Bratislava

    KV MŠK Oktan Kežmarok

  • 28.1.2017 - 18:00

    VTC Pezinok

    Hit UCM Trnava

  • 28.1.2017 - 18:00

    Volley project UKF Nitra

    1. Bratislavský volejbalový klub

  • 28.1.2017 - 18:00

    Senický volejbalový klub

    VK EPERIA Prešov

  • 28.1.2017 - 19:00

    TJ Slávia TU Zvolen

    COP Nitra

    
18.1.2017 - 18:00

Senický volejbalový klub

COP Nitra

1 - 3

25/15  8/25  12/25  21/25

18.1.2017 - 19:00

TJ Slávia TU Zvolen

Hit UCM Trnava

3 - 1

25/22  19/25  27/25  25/22

19.1.2017 - 18:00

Volley project UKF Nitra

VTC Pezinok

3 - 0

25/23  25/18  25/12

19.1.2017 - 18:00

VK EPERIA Prešov

VK Slávia EU Bratislava

0 - 3

30/32  22/25  23/25

21.1.2017 - 18:00

VTC Pezinok

Senický volejbalový klub

3 - 0

25/12  26/24  25/15

21.1.2017 - 18:00

COP Nitra

KV MŠK Oktan Kežmarok

1 - 3

25/20  16/25  23/25  12/25

21.1.2017 - 18:00

1. Bratislavský volejbalový klub

TJ Slávia TU Zvolen

3 - 0

25/15  25/9  25/17

21.1.2017 - 18:00

Hit UCM Trnava

VK EPERIA Prešov

3 - 2

19/25  25/18  16/25  25/22  15/11

21.1.2017 - 18:00

VK Slávia EU Bratislava

Volley project UKF Nitra

3 - 1

25/15  22/25  25/15  25/23

18:00 

VTC Pezinok

COP Nitra

27.1.2017 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

KV MŠK Oktan Kežmarok

28.1.2017 - 18:00

VTC Pezinok

Hit UCM Trnava

28.1.2017 - 18:00

Volley project UKF Nitra

1. Bratislavský volejbalový klub

28.1.2017 - 18:00

Senický volejbalový klub

VK EPERIA Prešov

28.1.2017 - 19:00

TJ Slávia TU Zvolen

COP Nitra

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#2

MonikaStankovianska 4,86(243/50)

#7

KarinŠunderlíková 4(176/44)

#2

AnastasiiaTrach 3,71(208/56)

#11

VeronikaRichweissová 3,69(203/55)

#6

MáriaKostelanská 3,66(234/64)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#2

ZuzanaŠepeľová 0,9(26/29)

#7

KarinŠunderlíková 0,7(31/44)

#9

TatianaDragašeková 0,65(17/26)

#10

AnnaBecková 0,63(36/57)

#2

MonikaStankovianska 0,62(31/50)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#7

MichaelaCandráková 1,02(51/50)

#8

TeréziaWiderman 0,87(34/39)

#18

SimonaCigániková 0,76(31/41)

#10

NikolaStümpelová 0,71(39/55)

#5

MonikaFrindtová 0,69(27/39)

najviac bodujúci hráč(body)

#7

DarjaDoluda 210

najlepšie podávajúci hráč(esá)

najlepší blokár(úspešné bloky)

#14

VandaZimová 36

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + prihrávka) / všetky prihrávky

#2

EmaMagdinová 56 %(151/270)

#11

PaulaZatrochová 56 %(137/245)

#11

VeronikaRichweissová 53 %(143/269)

#6

MáriaKostelanská 53 %(208/393)

#14

DominikaRužbaská 53 %(159/301)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#14

SandraSzabóová 60 %(73/121)

#10

NikolaStümpelová 59 %(122/207)

#10

AnnaBecková 56 %(144/258)

#7

LýdiaLabudová 52 %(95/183)

#7

KarinŠunderlíková 50 %(134/269)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Stankovianska M.
(Volley project UKF Nitra)
BLOKÁR 2  
Režná L.
(Hit UCM Trnava)
SMEČIAR 1  
Richweissová V.
(Volley project UKF Nitra)

SMEČIAR 2  
Fričová K.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 1  
Stümpelová N.
(Volley project UKF Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Hradecká D.
(Volley project UKF Nitra)
LIBERO 1  
Trnavská L.
(TJ Slávia TU Zvolen)
  • LIBERO 2  
    Olejníková I.
    (VK EPERIA Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Tőrőková L.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Becková A.
    (KV MŠK Oktan Kežmarok)
  • BLOKÁR 4  
    Candráková M.
    (1. Bratislavský volejbalový klub)
  • DIAGONÁL 2  
    Šunderlíková K.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • SMEČIAR 3  
    Hudecová R.
    (1. Bratislavský volejbalový klub)
  • SMEČIAR 4  
    Kostelanská M.
    (Hit UCM Trnava)

Tabuľka

1. časť

   

VK Slávia EU Bratislava

53

Volley project UKF Nitra

48

1. Bratislavský volejbalový klub

41

KV MŠK Oktan Kežmarok

35

VTC Pezinok

21

Hit UCM Trnava

21

COP Nitra

18

VK EPERIA Prešov

16

TJ Slávia TU Zvolen

10

Senický volejbalový klub

4

Skupina 1.-4.

   

VK Slávia EU Bratislava

53

Volley project UKF Nitra

48

1. Bratislavský volejbalový klub

41

KV MŠK Oktan Kežmarok

35

Skupina 5.-10.

   

VTC Pezinok

21

Hit UCM Trnava

21

COP Nitra

18

VK EPERIA Prešov

16

TJ Slávia TU Zvolen

10

Senický volejbalový klub

4

Tabuľka

1. časť

   

VK Slávia EU Bratislava

53

Volley project UKF Nitra

48

1. Bratislavský volejbalový klub

41

KV MŠK Oktan Kežmarok

35

VTC Pezinok

21

Hit UCM Trnava

21

COP Nitra

18

VK EPERIA Prešov

16

TJ Slávia TU Zvolen

10

Senický volejbalový klub

4

Skupina 1.-4.

   

VK Slávia EU Bratislava

53

Volley project UKF Nitra

48

1. Bratislavský volejbalový klub

41

KV MŠK Oktan Kežmarok

35

Skupina 5.-10.

   

VTC Pezinok

21

Hit UCM Trnava

21

COP Nitra

18

VK EPERIA Prešov

16

TJ Slávia TU Zvolen

10

Senický volejbalový klub

4

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Stankovianska M.
(Volley project UKF Nitra)
BLOKÁR 2  
Režná L.
(Hit UCM Trnava)
SMEČIAR 1  
Richweissová V.
(Volley project UKF Nitra)

SMEČIAR 2  
Fričová K.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 1  
Stümpelová N.
(Volley project UKF Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Hradecká D.
(Volley project UKF Nitra)
LIBERO 1  
Trnavská L.
(TJ Slávia TU Zvolen)
  • LIBERO 2  
    Olejníková I.
    (VK EPERIA Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Tőrőková L.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Becková A.
    (KV MŠK Oktan Kežmarok)
  • BLOKÁR 4  
    Candráková M.
    (1. Bratislavský volejbalový klub)
  • DIAGONÁL 2  
    Šunderlíková K.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • SMEČIAR 3  
    Hudecová R.
    (1. Bratislavský volejbalový klub)
  • SMEČIAR 4  
    Kostelanská M.
    (Hit UCM Trnava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Stankovianska M.
(Volley project UKF Nitra)
BLOKÁR 2  
Režná L.
(Hit UCM Trnava)
SMEČIAR 1  
Richweissová V.
(Volley project UKF Nitra)

SMEČIAR 2  
Fričová K.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 1  
Stümpelová N.
(Volley project UKF Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Hradecká D.
(Volley project UKF Nitra)
LIBERO 1  
Trnavská L.
(TJ Slávia TU Zvolen)
LIBERO 2  
Olejníková I.
(VK EPERIA Prešov)
NAHRÁVAČ 2  
Tőrőková L.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 3  
Becková A.
(KV MŠK Oktan Kežmarok)
SMEČIAR 3  
Hudecová R.
(1. Bratislavský volejbalový klub)
BLOKÁR 4  
Candráková M.
(1. Bratislavský volejbalový klub)
SMEČIAR 4  
Kostelanská M.
(Hit UCM Trnava)
DIAGONÁL 2  
Šunderlíková K.
(VK Slávia EU Bratislava)