Niké Extraliga Ženy 2021/2022

Play-off

select
Finále Finále Matches

VK Slávia EU Bratislava - Volley project UKF Nitra

16.4.2022 - 17:00

ŠH Dom športu - Nová hala

16.4.2022 - 17:00

16.4.2022 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

2 - 3

Volley project UKF Nitra

Sarka Miroslav
Juráček Miroslav

16.4.2022 - 17:00

2 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Volley project UKF Nitra

19.4.2022 - 17:00

MŠH

19.4.2022 - 17:00

19.4.2022 - 17:00

Volley project UKF Nitra

1 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Schimpl Igor
Moravčík Filip

19.4.2022 - 17:00

1 - 3

Volley project UKF Nitra

VK Slávia EU Bratislava

26.4.2022 - 18:00

ŠH Dom športu - Nová hala

26.4.2022 - 18:00

26.4.2022 - 18:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

Volley project UKF Nitra

Juráček Miroslav
Moravčík Filip

26.4.2022 - 18:00

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

Volley project UKF Nitra

29.4.2022 - 19:15

MŠH

29.4.2022 - 19:15

29.4.2022 - 19:15

Volley project UKF Nitra

0 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Andrejčák Pavol
Niklová Jana

29.4.2022 - 19:15

0 - 3

Volley project UKF Nitra

VK Slávia EU Bratislava

O 3. miesto O 3. miesto Matches

VK Nové Mesto nad Váhom - VK Pirane Brusno

16.4.2022 - 18:00

MŠH

16.4.2022 - 18:00

16.4.2022 - 18:00

VK Nové Mesto nad Váhom

1 - 3

VK Pirane Brusno

Schimpl Igor
Dovičovič Dušan

16.4.2022 - 18:00

1 - 3

VK Nové Mesto nad Váhom

VK Pirane Brusno

19.4.2022 - 18:00

ŠH ZŠ

19.4.2022 - 18:00

19.4.2022 - 18:00

VK Pirane Brusno

0 - 3

VK Nové Mesto nad Váhom

Niklová Jana
Andrejčák Pavol

19.4.2022 - 18:00

0 - 3

VK Pirane Brusno

VK Nové Mesto nad Váhom

25.4.2022 - 19:00

MŠH

25.4.2022 - 19:00

25.4.2022 - 19:00

VK Nové Mesto nad Váhom

3 - 1

VK Pirane Brusno

Kováč Boris
Schimpl Igor

25.4.2022 - 19:00

3 - 1

VK Nové Mesto nad Váhom

VK Pirane Brusno

28.4.2022 - 18:00

ŠH ZŠ

28.4.2022 - 18:00

28.4.2022 - 18:00

VK Pirane Brusno

0 - 3

VK Nové Mesto nad Váhom

Porvazník Igor
Malík Peter

28.4.2022 - 18:00

0 - 3

VK Pirane Brusno

VK Nové Mesto nad Váhom

O 5. - 8. miesto O 5. - 8. miesto Matches

O 5. miesto: VKP Bratislava - VK Prešov

2.4.2022 - 17:00

ŠH Spojená škola

2.4.2022 - 17:00

2.4.2022 - 17:00

VK Prešov

0 - 3

VKP Bratislava

Tiňo Peter
Smolko Miloslav

2.4.2022 - 17:00

0 - 3

VK Prešov

VKP Bratislava

9.4.2022 - 16:00

ŠH Dom športu - Nová hala

9.4.2022 - 16:00

9.4.2022 - 16:00

VKP Bratislava

3 - 0

VK Prešov

Gerboc Andrej
Pivarček Milan

9.4.2022 - 16:00

3 - 0

VKP Bratislava

VK Prešov



O 7. miesto: ŠVK Pezinok - Hit UCM Trnava

2.4.2022 - 18:00

ŠH SOŠ

2.4.2022 - 18:00

2.4.2022 - 18:00

ŠVK Pezinok

2 - 3

Hit UCM Trnava

Dovičovič Dušan
Moravčík Filip

2.4.2022 - 18:00

2 - 3

ŠVK Pezinok

Hit UCM Trnava

6.4.2022 - 19:00

MŠH

6.4.2022 - 19:00

6.4.2022 - 19:00

Hit UCM Trnava

3 - 0

ŠVK Pezinok

Kováč Boris
Juráček Miroslav

6.4.2022 - 19:00

3 - 0

Hit UCM Trnava

ŠVK Pezinok



III) VKP Bratislava - Hit UCM Trnava

19.3.2022 - 19:00

ŠH Dom športu - Nová hala

19.3.2022 - 19:00

19.3.2022 - 19:00

VKP Bratislava

3 - 1

Hit UCM Trnava

Svorenčík Michal
Schimpl Igor

19.3.2022 - 19:00

3 - 1

VKP Bratislava

Hit UCM Trnava

23.3.2022 - 19:00

MŠH

23.3.2022 - 19:00

23.3.2022 - 19:00

Hit UCM Trnava

1 - 3

VKP Bratislava

Gerboc Andrej
Štěpánek Jaromír

23.3.2022 - 19:00

1 - 3

Hit UCM Trnava

VKP Bratislava



IV) VK Prešov - ŠVK Pezinok

19.3.2022 - 17:00

ŠH Spojená škola

19.3.2022 - 17:00

19.3.2022 - 17:00

VK Prešov

3 - 0

ŠVK Pezinok

Andrejčák Pavol
Tiňo Peter

19.3.2022 - 17:00

3 - 0

VK Prešov

ŠVK Pezinok

24.3.2022 - 19:00

ŠH SOŠ

24.3.2022 - 19:00

24.3.2022 - 19:00

ŠVK Pezinok

0 - 3

VK Prešov

Pivarček Milan
Svorenčík Michal

24.3.2022 - 19:00

0 - 3

ŠVK Pezinok

VK Prešov

Semifinále Semifinále Matches

I) VK Slávia EU Bratislava - VK Pirane Brusno

16.3.2022 - 19:00

ŠH Dom športu - Nová hala

16.3.2022 - 19:00

16.3.2022 - 19:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 1

VK Pirane Brusno

Viktoríni - Lisá Danica
Sarka Miroslav

16.3.2022 - 19:00

3 - 1

VK Slávia EU Bratislava

VK Pirane Brusno

19.3.2022 - 17:00

ŠH ZŠ

19.3.2022 - 17:00

19.3.2022 - 17:00

VK Pirane Brusno

2 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Malík Peter
Smolko Miloslav

19.3.2022 - 17:00

2 - 3

VK Pirane Brusno

VK Slávia EU Bratislava

23.3.2022 - 17:00

ŠH Dom športu - Nová hala

23.3.2022 - 17:00

23.3.2022 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

2 - 3

VK Pirane Brusno

Schimpl Igor
Viktoríni - Lisá Danica

23.3.2022 - 17:00

2 - 3

VK Slávia EU Bratislava

VK Pirane Brusno

26.3.2022 - 19:30

ŠH ZŠ

26.3.2022 - 19:30

26.3.2022 - 19:30

VK Pirane Brusno

3 - 1

VK Slávia EU Bratislava

Mokrý Juraj
Yurlov Andrij

26.3.2022 - 19:30

3 - 1

VK Pirane Brusno

VK Slávia EU Bratislava

30.3.2022 - 19:00

ŠH Dom športu - Nová hala

30.3.2022 - 19:00

30.3.2022 - 19:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 1

VK Pirane Brusno

Královič Lukáš
Sarka Miroslav

30.3.2022 - 19:00

3 - 1

VK Slávia EU Bratislava

VK Pirane Brusno



II) Volley project UKF Nitra - VK Nové Mesto n/V

16.3.2022 - 18:00

MŠH

16.3.2022 - 18:00

16.3.2022 - 18:00

Volley project UKF Nitra

3 - 2

VK Nové Mesto nad Váhom

Kováč Boris
Tiršel Fedor

16.3.2022 - 18:00

3 - 2

Volley project UKF Nitra

VK Nové Mesto nad Váhom

19.3.2022 - 18:00

MŠH

19.3.2022 - 18:00

19.3.2022 - 18:00

VK Nové Mesto nad Váhom

3 - 1

Volley project UKF Nitra

Sarka Miroslav
Viktoríni - Lisá Danica

19.3.2022 - 18:00

3 - 1

VK Nové Mesto nad Váhom

Volley project UKF Nitra

23.3.2022 - 18:00

MŠH

23.3.2022 - 18:00

23.3.2022 - 18:00

Volley project UKF Nitra

3 - 0

VK Nové Mesto nad Váhom

Andrejčák Pavol
Královič Lukáš

23.3.2022 - 18:00

3 - 0

Volley project UKF Nitra

VK Nové Mesto nad Váhom

26.3.2022 - 18:00

MŠH

26.3.2022 - 18:00

26.3.2022 - 18:00

VK Nové Mesto nad Váhom

0 - 3

Volley project UKF Nitra

Malík Peter
Tiršel Fedor

26.3.2022 - 18:00

0 - 3

VK Nové Mesto nad Váhom

Volley project UKF Nitra

Štvrťfinále Štvrťfinále Matches

A) VK Slávia EU Bratislava - Hit UCM Trnava

5.3.2022 - 16:00

ŠH Dom športu - Nová hala

5.3.2022 - 16:00

5.3.2022 - 16:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

Hit UCM Trnava

Viktoríni - Lisá Danica
Svorenčík Michal

5.3.2022 - 16:00

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

Hit UCM Trnava

9.3.2022 - 19:00

MŠH

9.3.2022 - 19:00

9.3.2022 - 19:00

Hit UCM Trnava

0 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Gerboc Andrej
Schimpl Igor

9.3.2022 - 19:00

0 - 3

Hit UCM Trnava

VK Slávia EU Bratislava



B) Volley project UKF Nitra - ŠVK Pezinok

5.3.2022 - 18:00

MŠH

5.3.2022 - 18:00

5.3.2022 - 18:00

Volley project UKF Nitra

3 - 0

ŠVK Pezinok

Tiršel Fedor
Pivarček Milan

5.3.2022 - 18:00

3 - 0

Volley project UKF Nitra

ŠVK Pezinok

9.3.2022 - 19:00

ŠH SOŠ

9.3.2022 - 19:00

9.3.2022 - 19:00

ŠVK Pezinok

0 - 3

Volley project UKF Nitra

Juráček Miroslav
Sarka Miroslav

9.3.2022 - 19:00

0 - 3

ŠVK Pezinok

Volley project UKF Nitra



C) VK Nové Mesto nad Váhom - VK Prešov

5.3.2022 - 18:00

MŠH

5.3.2022 - 18:00

5.3.2022 - 18:00

VK Nové Mesto nad Váhom

3 - 0

VK Prešov

Čuntala Peter
Yurlov Andrij

5.3.2022 - 18:00

3 - 0

VK Nové Mesto nad Váhom

VK Prešov

10.3.2022 - 20:15

ŠH Spojená škola

10.3.2022 - 20:15

10.3.2022 - 20:15

VK Prešov

2 - 3

VK Nové Mesto nad Váhom

Smolko Miloslav
Niklová Jana

10.3.2022 - 20:15

2 - 3

VK Prešov

VK Nové Mesto nad Váhom



D) VK Pirane Brusno - VKP Bratislava

5.3.2022 - 17:00

ŠH ZŠ

5.3.2022 - 17:00

5.3.2022 - 17:00

VK Pirane Brusno

3 - 2

VKP Bratislava

Mokrý Juraj
Porvazník Igor

5.3.2022 - 17:00

3 - 2

VK Pirane Brusno

VKP Bratislava

9.3.2022 - 17:00

ŠH Dom športu - Nová hala

9.3.2022 - 17:00

9.3.2022 - 17:00

VKP Bratislava

3 - 1

VK Pirane Brusno

Královič Lukáš
Dovičovič Dušan

9.3.2022 - 17:00

3 - 1

VKP Bratislava

VK Pirane Brusno

12.3.2022 - 19:30

ŠH ZŠ

12.3.2022 - 19:30

12.3.2022 - 19:30

VK Pirane Brusno

3 - 0

VKP Bratislava

Malík Peter
Yurlov Andrij

12.3.2022 - 19:30

3 - 0

VK Pirane Brusno

VKP Bratislava