Extraliga Muži 2020/2021

Extraliga Muži 1. časť

select
1. časť 1. časť Matches

1. kolo

odložené pre karanténu SK

ŠH – SŠŠ Trenčín

odložené pre karanténu SK

odložené pre karanténu SK

ŠŠ volejbal Trenčín

-

TJ Slávia Svidník


odložené pre karanténu SK

-

ŠŠ volejbal Trenčín

TJ Slávia Svidník

3.10.2020 - 18:30

ŠH Hotelová akadémia

3.10.2020 - 18:30

3.10.2020 - 18:30

VK KDS Šport Košice

3 - 1

VKP Bratislava

Porvazník Igor
Tiňo Peter

3.10.2020 - 18:30

3 - 1

VK KDS Šport Košice

VKP Bratislava

8.10.2020 - 18:00

MŠH

8.10.2020 - 18:00

8.10.2020 - 18:00

Rieker UJS Komárno

0 - 3

TJ Spartak Myjava

Kováč Boris
Szász Marek

8.10.2020 - 18:00

0 - 3

Rieker UJS Komárno

TJ Spartak Myjava

25.10.2020 - 17:00

ŠH Prievidza

25.10.2020 - 17:00

25.10.2020 - 17:00

VK OSMOS Prievidza

-

VK MIRAD UNIPO Prešov

Malík Peter
Niklová Jana

25.10.2020 - 17:00

-

VK OSMOS Prievidza

VK MIRAD UNIPO Prešov



2. kolo

odložené pre karanténu SK

MŠH

odložené pre karanténu SK

odložené pre karanténu SK

TJ Slávia Svidník

-

VKP Bratislava

Tiňo Peter
Sluk Alexander

odložené pre karanténu SK

-

TJ Slávia Svidník

VKP Bratislava

10.10.2020 - 17:00

ŠH PU

10.10.2020 - 17:00

10.10.2020 - 17:00

VK MIRAD UNIPO Prešov

3 - 1

VK KDS Šport Košice

Hőger Peter
Smolko Miloslav

10.10.2020 - 17:00

3 - 1

VK MIRAD UNIPO Prešov

VK KDS Šport Košice

21.10.2020 - 16:00

ŠH – SŠŠ Trenčín

21.10.2020 - 16:00

21.10.2020 - 16:00

ŠŠ volejbal Trenčín

0 - 3

Rieker UJS Komárno

Moravčík Filip
Juráček Miroslav

21.10.2020 - 16:00

0 - 3

ŠŠ volejbal Trenčín

Rieker UJS Komárno

21.10.2020 - 18:30

MŠH

21.10.2020 - 18:30

21.10.2020 - 18:30

TJ Spartak Myjava

3 - 1

VK OSMOS Prievidza

Schimpl Igor
Kováč Boris

21.10.2020 - 18:30

3 - 1

TJ Spartak Myjava

VK OSMOS Prievidza



3. kolo

odložené

MŠH

odložené

odložené

Rieker UJS Komárno

-

TJ Slávia Svidník


odložené

-

Rieker UJS Komárno

TJ Slávia Svidník

odložené

ŠH Prievidza

odložené

odložené

VK OSMOS Prievidza

-

ŠŠ volejbal Trenčín

Yurlov Andrij
Novotný Martin

odložené

-

VK OSMOS Prievidza

ŠŠ volejbal Trenčín

odložené

ŠH Hotelová akadémia

odložené

odložené

VK KDS Šport Košice

-

TJ Spartak Myjava

Andrejčák Pavol
Tiňo Peter

odložené

-

VK KDS Šport Košice

TJ Spartak Myjava

odložené

ŠH PU

odložené

odložené

VK MIRAD UNIPO Prešov

-

VKP Bratislava

Mokrý Juraj
Porvazník Igor

odložené

-

VK MIRAD UNIPO Prešov

VKP Bratislava



4. kolo

odložené pre karanténu KN

MŠH

odložené pre karanténu KN

odložené pre karanténu KN

Rieker UJS Komárno

-

VK OSMOS Prievidza


odložené pre karanténu KN

-

Rieker UJS Komárno

VK OSMOS Prievidza

17.10.2020 - 17:00

ŠH – SŠŠ Trenčín

17.10.2020 - 17:00

17.10.2020 - 17:00

ŠŠ volejbal Trenčín

1 - 3

VK KDS Šport Košice

Yurlov Andrij
Čuntala Peter

17.10.2020 - 17:00

1 - 3

ŠŠ volejbal Trenčín

VK KDS Šport Košice

17.10.2020 - 18:00

MŠH

17.10.2020 - 18:00

17.10.2020 - 18:00

TJ Slávia Svidník

0 - 3

VK MIRAD UNIPO Prešov

Niklová Jana
Sluk Alexander

17.10.2020 - 18:00

0 - 3

TJ Slávia Svidník

VK MIRAD UNIPO Prešov

17.10.2020 - 18:00

MŠH

17.10.2020 - 18:00

17.10.2020 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 1

VKP Bratislava

Viktoríni - Lisá Danica
Moravčík Filip

17.10.2020 - 18:00

3 - 1

TJ Spartak Myjava

VKP Bratislava



5. kolo

odložené pre karanténu KE

ŠH Hotelová akadémia

odložené pre karanténu KE

odložené pre karanténu KE

VK KDS Šport Košice

-

Rieker UJS Komárno

Hőger Peter
Porvazník Igor

odložené pre karanténu KE

-

VK KDS Šport Košice

Rieker UJS Komárno

odložené

ŠH – SŠŠ Trenčín

odložené

odložené

ŠŠ volejbal Trenčín

-

VKP Bratislava

Juráček Miroslav
Moravčík Filip

odložené

-

ŠŠ volejbal Trenčín

VKP Bratislava

24.10.2020 - 14:00

ŠH Prievidza

24.10.2020 - 14:00

24.10.2020 - 14:00

VK OSMOS Prievidza

-

TJ Slávia Svidník

Malík Peter
Holčík Tibor

24.10.2020 - 14:00

-

VK OSMOS Prievidza

TJ Slávia Svidník

24.10.2020 - 17:00

ŠH PU

24.10.2020 - 17:00

24.10.2020 - 17:00

VK MIRAD UNIPO Prešov

-

TJ Spartak Myjava

Smolko Miloslav
Sluk Alexander

24.10.2020 - 17:00

-

VK MIRAD UNIPO Prešov

TJ Spartak Myjava



6. kolo

odložené

ŠH – SŠŠ Trenčín

odložené

odložené

ŠŠ volejbal Trenčín

-

VK MIRAD UNIPO Prešov


odložené

-

ŠŠ volejbal Trenčín

VK MIRAD UNIPO Prešov

31.10.2020 - 00:00

MŠH

31.10.2020 - 00:00

31.10.2020 - 00:00

TJ Slávia Svidník

-

TJ Spartak Myjava


31.10.2020 - 00:00

-

TJ Slávia Svidník

TJ Spartak Myjava

31.10.2020 - 00:00

MŠH

31.10.2020 - 00:00

31.10.2020 - 00:00

Rieker UJS Komárno

-

VKP Bratislava


31.10.2020 - 00:00

-

Rieker UJS Komárno

VKP Bratislava

31.10.2020 - 00:00

ŠH Prievidza

31.10.2020 - 00:00

31.10.2020 - 00:00

VK OSMOS Prievidza

-

VK KDS Šport Košice


31.10.2020 - 00:00

-

VK OSMOS Prievidza

VK KDS Šport Košice



7. kolo

7.11.2020 - 00:00

ŠH Hotelová akadémia

7.11.2020 - 00:00

7.11.2020 - 00:00

VK KDS Šport Košice

-

TJ Slávia Svidník


7.11.2020 - 00:00

-

VK KDS Šport Košice

TJ Slávia Svidník

7.11.2020 - 00:00

ŠH Dom športu - Nová hala

7.11.2020 - 00:00

7.11.2020 - 00:00

VKP Bratislava

-

VK OSMOS Prievidza


7.11.2020 - 00:00

-

VKP Bratislava

VK OSMOS Prievidza

7.11.2020 - 00:00

ŠH PU

7.11.2020 - 00:00

7.11.2020 - 00:00

VK MIRAD UNIPO Prešov

-

Rieker UJS Komárno


7.11.2020 - 00:00

-

VK MIRAD UNIPO Prešov

Rieker UJS Komárno

7.11.2020 - 00:00

MŠH

7.11.2020 - 00:00

7.11.2020 - 00:00

TJ Spartak Myjava

-

ŠŠ volejbal Trenčín


7.11.2020 - 00:00

-

TJ Spartak Myjava

ŠŠ volejbal Trenčín



8. kolo

14.11.2020 - 00:00

MŠH

14.11.2020 - 00:00

14.11.2020 - 00:00

TJ Slávia Svidník

-

ŠŠ volejbal Trenčín


14.11.2020 - 00:00

-

TJ Slávia Svidník

ŠŠ volejbal Trenčín

14.11.2020 - 00:00

MŠH

14.11.2020 - 00:00

14.11.2020 - 00:00

TJ Spartak Myjava

-

Rieker UJS Komárno


14.11.2020 - 00:00

-

TJ Spartak Myjava

Rieker UJS Komárno

14.11.2020 - 00:00

ŠH PU

14.11.2020 - 00:00

14.11.2020 - 00:00

VK MIRAD UNIPO Prešov

-

VK OSMOS Prievidza


14.11.2020 - 00:00

-

VK MIRAD UNIPO Prešov

VK OSMOS Prievidza

14.11.2020 - 00:00

ŠH Dom športu - Nová hala

14.11.2020 - 00:00

14.11.2020 - 00:00

VKP Bratislava

-

VK KDS Šport Košice


14.11.2020 - 00:00

-

VKP Bratislava

VK KDS Šport Košice



9. kolo

17.11.2020 - 00:00

ŠH Dom športu - Nová hala

17.11.2020 - 00:00

17.11.2020 - 00:00

VKP Bratislava

-

TJ Slávia Svidník


17.11.2020 - 00:00

-

VKP Bratislava

TJ Slávia Svidník

17.11.2020 - 00:00

ŠH Hotelová akadémia

17.11.2020 - 00:00

17.11.2020 - 00:00

VK KDS Šport Košice

-

VK MIRAD UNIPO Prešov


17.11.2020 - 00:00

-

VK KDS Šport Košice

VK MIRAD UNIPO Prešov

17.11.2020 - 00:00

ŠH Prievidza

17.11.2020 - 00:00

17.11.2020 - 00:00

VK OSMOS Prievidza

-

TJ Spartak Myjava


17.11.2020 - 00:00

-

VK OSMOS Prievidza

TJ Spartak Myjava

17.11.2020 - 00:00

MŠH

17.11.2020 - 00:00

17.11.2020 - 00:00

Rieker UJS Komárno

-

ŠŠ volejbal Trenčín


17.11.2020 - 00:00

-

Rieker UJS Komárno

ŠŠ volejbal Trenčín



10. kolo

21.11.2020 - 00:00

MŠH

21.11.2020 - 00:00

21.11.2020 - 00:00

TJ Slávia Svidník

-

Rieker UJS Komárno


21.11.2020 - 00:00

-

TJ Slávia Svidník

Rieker UJS Komárno

21.11.2020 - 00:00

ŠH – SŠŠ Trenčín

21.11.2020 - 00:00

21.11.2020 - 00:00

ŠŠ volejbal Trenčín

-

VK OSMOS Prievidza


21.11.2020 - 00:00

-

ŠŠ volejbal Trenčín

VK OSMOS Prievidza

21.11.2020 - 00:00

MŠH

21.11.2020 - 00:00

21.11.2020 - 00:00

TJ Spartak Myjava

-

VK KDS Šport Košice


21.11.2020 - 00:00

-

TJ Spartak Myjava

VK KDS Šport Košice

21.11.2020 - 18:00

ŠH Dom športu - Nová hala

21.11.2020 - 18:00

21.11.2020 - 18:00

VKP Bratislava

-

VK MIRAD UNIPO Prešov


21.11.2020 - 18:00

-

VKP Bratislava

VK MIRAD UNIPO Prešov



11. kolo

28.11.2020 - 00:00

ŠH PU

28.11.2020 - 00:00

28.11.2020 - 00:00

VK MIRAD UNIPO Prešov

-

TJ Slávia Svidník


28.11.2020 - 00:00

-

VK MIRAD UNIPO Prešov

TJ Slávia Svidník

28.11.2020 - 00:00

ŠH Dom športu - Nová hala

28.11.2020 - 00:00

28.11.2020 - 00:00

VKP Bratislava

-

TJ Spartak Myjava


28.11.2020 - 00:00

-

VKP Bratislava

TJ Spartak Myjava

28.11.2020 - 00:00

ŠH Hotelová akadémia

28.11.2020 - 00:00

28.11.2020 - 00:00

VK KDS Šport Košice

-

ŠŠ volejbal Trenčín


28.11.2020 - 00:00

-

VK KDS Šport Košice

ŠŠ volejbal Trenčín

28.11.2020 - 00:00

ŠH Prievidza

28.11.2020 - 00:00

28.11.2020 - 00:00

VK OSMOS Prievidza

-

Rieker UJS Komárno


28.11.2020 - 00:00

-

VK OSMOS Prievidza

Rieker UJS Komárno



12. kolo

5.12.2020 - 00:00

MŠH

5.12.2020 - 00:00

5.12.2020 - 00:00

TJ Slávia Svidník

-

VK OSMOS Prievidza


5.12.2020 - 00:00

-

TJ Slávia Svidník

VK OSMOS Prievidza

5.12.2020 - 00:00

MŠH

5.12.2020 - 00:00

5.12.2020 - 00:00

Rieker UJS Komárno

-

VK KDS Šport Košice


5.12.2020 - 00:00

-

Rieker UJS Komárno

VK KDS Šport Košice

5.12.2020 - 00:00

MŠH

5.12.2020 - 00:00

5.12.2020 - 00:00

TJ Spartak Myjava

-

VK MIRAD UNIPO Prešov


5.12.2020 - 00:00

-

TJ Spartak Myjava

VK MIRAD UNIPO Prešov

5.12.2020 - 18:00

ŠH Dom športu - Nová hala

5.12.2020 - 18:00

5.12.2020 - 18:00

VKP Bratislava

-

ŠŠ volejbal Trenčín


5.12.2020 - 18:00

-

VKP Bratislava

ŠŠ volejbal Trenčín



13. kolo

12.12.2020 - 00:00

MŠH

12.12.2020 - 00:00

12.12.2020 - 00:00

TJ Spartak Myjava

-

TJ Slávia Svidník


12.12.2020 - 00:00

-

TJ Spartak Myjava

TJ Slávia Svidník

12.12.2020 - 00:00

ŠH PU

12.12.2020 - 00:00