Extraliga Muži 2020/2021


  • 17.10.2020 - 17:00

    ŠŠ volejbal Trenčín

    VK KDS Šport Košice

    1 - 3

    18/25  25/19  13/25  23/25

  • 17.10.2020 - 18:00

    TJ Slávia Svidník

    VK MIRAD UNIPO Prešov

    0 - 3

    16/25  18/25  26/28

  • 17.10.2020 - 18:00

    TJ Spartak Myjava

    VKP Bratislava

    3 - 1

    25/20  25/21  23/25  29/27

  • 21.10.2020 - 16:00

    ŠŠ volejbal Trenčín

    Rieker UJS Komárno

    0 - 3

    15/25  19/25  17/25

  • 21.10.2020 - 18:30

    TJ Spartak Myjava

    VK OSMOS Prievidza

    3 - 1

    25/22  25/14  22/25  25/12

  • 14:00 

    VK OSMOS Prievidza

    TJ Slávia Svidník

  • 17:00 

    VK MIRAD UNIPO Prešov

    TJ Spartak Myjava

  • 25.10.2020 - 17:00

    VK OSMOS Prievidza

    VK MIRAD UNIPO Prešov

  • 31.10.2020 - 00:00

    TJ Slávia Svidník

    TJ Spartak Myjava

  • 31.10.2020 - 00:00

    Rieker UJS Komárno

    VKP Bratislava

  • 31.10.2020 - 00:00

    VK OSMOS Prievidza

    VK KDS Šport Košice

    
17.10.2020 - 17:00

ŠŠ volejbal Trenčín

VK KDS Šport Košice

1 - 3

18/25  25/19  13/25  23/25

17.10.2020 - 18:00

TJ Slávia Svidník

VK MIRAD UNIPO Prešov

0 - 3

16/25  18/25  26/28

17.10.2020 - 18:00

TJ Spartak Myjava

VKP Bratislava

3 - 1

25/20  25/21  23/25  29/27

21.10.2020 - 16:00

ŠŠ volejbal Trenčín

Rieker UJS Komárno

0 - 3

15/25  19/25  17/25

21.10.2020 - 18:30

TJ Spartak Myjava

VK OSMOS Prievidza

3 - 1

25/22  25/14  22/25  25/12

14:00 

VK OSMOS Prievidza

TJ Slávia Svidník

17:00 

VK MIRAD UNIPO Prešov

TJ Spartak Myjava

25.10.2020 - 17:00

VK OSMOS Prievidza

VK MIRAD UNIPO Prešov

31.10.2020 - 00:00

TJ Slávia Svidník

TJ Spartak Myjava

31.10.2020 - 00:00

Rieker UJS Komárno

VKP Bratislava

31.10.2020 - 00:00

VK OSMOS Prievidza

VK KDS Šport Košice

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#3

PatrikLamanec 5,75(69/12)

#9

PeterMlynarčík 5,17(31/6)

#14

ĽubošKostoláni 5(40/8)

#7

MatúšKonc 5(55/11)

#3

LukaszSzarek 4,86(34/7)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#8

MichalPetráš 1(3/3)

#13

MartinSopko 0,86(6/7)

#14

BorisVelička 0,67(2/3)

#4

TobiasViskup 0,67(2/3)

#1

SamuelGoč 0,67(8/12)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#4

EduardPizur 1,33(16/12)

#7

JánTarabus 1,2(6/5)

#6

TiborMatušovský 1(2/2)

#17

FrantišekOgurčák 1(3/3)

#6

MichalZeman 0,91(10/11)

najviac bodujúci hráč(body)

#7

MatúšKonc 55

#2

ErikWatzka 48

#11

PatrikPokopec 42

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#2

ErikWatzka 7

#13

MartinSopko 6

najlepší blokár(úspešné bloky)

#6

MichalZeman 10

#1

SamuelGoč 9

#2

ErikWatzka 7

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#3

SimonPati-Nagy 100 %(6/6)

#18

TomášLampart 79 %(23/29)

#11

MartinTuris 75 %(30/40)

#8

MichalHudák 71 %(5/7)

#17

FrantišekOgurčák 70 %(7/10)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#17

FrantišekOgurčák 73 %(8/11)

#13

MilanMarinič 67 %(2/3)

#7

JánTarabus 63 %(10/16)

#9

FilipMačuha 60 %(9/15)

#3

PatrikLamanec 56 %(61/109)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Szarek L.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 2  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Petráš M.
(TJ Slávia Svidník )

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Pizur E.
(VK KDS Šport Košice)
NAHRÁVAČ 1  
Barták P.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(Rieker UJS Komárno)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Ševcech Š.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 3  
    Tarabus J.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Mikovčík I.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • DIAGONÁL 2  
    Lamanec P.
    (VK KDS Šport Košice)
  • SMEČIAR 3  
    Watzka E.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Ogurčák F.
    (Rieker UJS Komárno)

Tabuľka

Prelínacia súťa

  
V
Body
No records to display.

Tabuľka

1. časť

1. časť 1. časť Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

TJ Spartak Myjava

9

3

3

0

9

2

274

219

1

2

0

0

0

0

4,50

1,251

-

VK MIRAD UNIPO Prešov

6

2

2

0

6

1

176

145

1

1

0

0

0

0

6,00

1,214

-

VK KDS Šport Košice

6

3

2

1

7

5

277

264

0

2

0

0

1

0

1,40

1,049

-

Rieker UJS Komárno

3

2

1

1

3

3

128

126

1

0

0

0

0

1

1,00

1,016

-

VKP Bratislava

0

2

0

2

2

6

180

200

0

0

0

0

2

0

0,33

0,900

-

VK OSMOS Prievidza

0

1

0

1

1

3

73

97

0

0

0

0

1

0

0,33

0,753

-

ŠŠ volejbal Trenčín

0

2

0

2

1

6

130

169

0

0

0

0

1

1

0,17

0,769

-

TJ Slávia Svidník

0

1

0

1

0

3

60

78

0

0

0

0

0

1

0,00

0,769

-




1. časť 1. časť Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť

Hosťujúci tím

KN

TN

SK

MY

KE

PO

PD

BA

Domáci tím

Rieker UJS Komárno (KN)

0 - 3

ŠŠ volejbal Trenčín (TN)

0 - 3

1 - 3

TJ Slávia Svidník (SK)

0 - 3

TJ Spartak Myjava (MY)

3 - 1

3 - 1

VK KDS Šport Košice (KE)

3 - 1

VK MIRAD UNIPO Prešov (PO)

3 - 1

VK OSMOS Prievidza (PD)

VKP Bratislava (BA)

Prelínacia súťa

Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Szarek L.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 2  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Petráš M.
(TJ Slávia Svidník )

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Pizur E.
(VK KDS Šport Košice)
NAHRÁVAČ 1  
Barták P.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(Rieker UJS Komárno)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Ševcech Š.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 3  
    Tarabus J.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Mikovčík I.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • DIAGONÁL 2  
    Lamanec P.
    (VK KDS Šport Košice)
  • SMEČIAR 3  
    Watzka E.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Ogurčák F.
    (Rieker UJS Komárno)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Szarek L.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 2  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Petráš M.
(TJ Slávia Svidník )

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Pizur E.
(VK KDS Šport Košice)
NAHRÁVAČ 1  
Barták P.
(TJ Spartak Myjava)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(Rieker UJS Komárno)
LIBERO 2  
Lampart T.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 2  
Ševcech Š.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 3  
Tarabus J.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 3  
Watzka E.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 4  
Mikovčík I.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
SMEČIAR 4  
Ogurčák F.
(Rieker UJS Komárno)
DIAGONÁL 2  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)