Extraliga Muži 2020/2021


  • 15.1.2021 - 18:30

    VK OSMOS Prievidza

    Rieker UJS Komárno

    1 - 3

    23/25  21/25  25/20  18/25

  • 16.1.2021 - 18:00

    TJ Spartak Myjava

    VK KDS Šport Košice

    3 - 2

    25/14  20/25  22/25  25/23  19/17

  • 23.1.2021 - 00:00

    TJ Spartak Myjava

    VK MIRAD UNIPO Prešov

  • 23.1.2021 - 00:00

    TJ Slávia Svidník

    VK OSMOS Prievidza

  • 23.1.2021 - 00:00

    Rieker UJS Komárno

    VK KDS Šport Košice

  • 23.1.2021 - 18:00

    VKP Bratislava

    ŠŠ volejbal Trenčín

    
15.1.2021 - 18:30

VK OSMOS Prievidza

Rieker UJS Komárno

1 - 3

23/25  21/25  25/20  18/25

16.1.2021 - 18:00

TJ Spartak Myjava

VK KDS Šport Košice

3 - 2

25/14  20/25  22/25  25/23  19/17

23.1.2021 - 00:00

TJ Spartak Myjava

VK MIRAD UNIPO Prešov

23.1.2021 - 00:00

TJ Slávia Svidník

VK OSMOS Prievidza

23.1.2021 - 00:00

Rieker UJS Komárno

VK KDS Šport Košice

23.1.2021 - 18:00

VKP Bratislava

ŠŠ volejbal Trenčín

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#3

PatrikLamanec 5,47(235/43)

#14

ĽubošKostoláni 5,33(192/36)

#3

LukaszSzarek 5,19(166/32)

#9

PeterMlynarčík 4,97(189/38)

#8

MichalPetráš 4,8(144/30)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#8

MichalPetráš 0,63(19/30)

#9

PeterMlynarčík 0,53(20/38)

#3

MilanJavorčík 0,52(21/40)

#13

MartinSopko 0,5(10/20)

#3

PatrikLamanec 0,49(21/43)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#16

RadoslavPrešinský 1,05(41/39)

#9

IvoMikovčík 0,94(30/32)

#4

EduardPizur 0,84(36/43)

#4

MarekLudha 0,8(4/5)

#8

PeterKašper 0,76(26/34)

najviac bodujúci hráč(body)

#3

LukaszSzarek 166

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#11

PatrikPokopec 18

najlepší blokár(úspešné bloky)

#4

EduardPizur 36

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#3

SimonPati-Nagy 83 %(15/18)

#17

FrantišekOgurčák 68 %(79/116)

#18

TomášLampart 62 %(97/156)

#13

MartinSopko 61 %(72/118)

#7

MariánVitko 60 %(98/162)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#7

JánTarabus 53 %(59/112)

#3

PatrikLamanec 50 %(202/403)

#4

MarekLudha 50 %(9/18)

#4

TobiasViskup 50 %(38/76)

#9

FilipMačuha 50 %(63/126)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Prešinský R.
(VKP Bratislava)
SMEČIAR 1  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)

SMEČIAR 2  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Mikovčík I.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(Rieker UJS Komárno)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Valo D.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 3  
    Pizur E.
    (VK KDS Šport Košice)
  • BLOKÁR 4  
    Ludha M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Mlynarčík P.
    (Rieker UJS Komárno)
  • SMEČIAR 3  
    Sopko M.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • SMEČIAR 4  
    Petráš M.
    (TJ Slávia Svidník )

Tabuľka

1. časť

Prelínacia súťa

  
V
Body
No records to display.

Tabuľka

1. časť

1. časť 1. časť Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

VK MIRAD UNIPO Prešov

26

10

9

1

28

8

860

731

5

3

1

0

1

0

3,50

1,176

-

TJ Spartak Myjava

23

11

8

3

26

16

946

858

3

3

2

1

0

2

1,62

1,103

-

VKP Bratislava

19

11

6

5

23

16

905

833

5

1

0

1

3

1

1,44

1,086

-

Rieker UJS Komárno

19

11

6

5

22

17

899

860

4

2

0

1

2

2

1,29

1,045

-

VK KDS Šport Košice

16

11

5

6

20

23

953

967

1

3

1

2

1

3

0,87

0,986

-

TJ Slávia Svidník

15

10

5

5

18

18

818

792

3

1

1

1

1

3

1,00

1,033

-

VK OSMOS Prievidza

11

11

4

7

16

26

885

949

1

1

2

1

2

4

0,62

0,933

-

ŠŠ volejbal Trenčín

0

11

0

11

4

33

629

905

0

0

0

0

4

7

0,12

0,695

-




1. časť 1. časť Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť

Hosťujúci tím

KN

TN

SK

MY

KE

PO

PD

BA

Domáci tím

Rieker UJS Komárno (KN)

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

0 - 3

ŠŠ volejbal Trenčín (TN)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

TJ Slávia Svidník (SK)

0 - 3

3 - 0

2 - 3

0 - 3

3 - 1

TJ Spartak Myjava (MY)

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 1

VK KDS Šport Košice (KE)

3 - 2

3 - 1

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 1

VK MIRAD UNIPO Prešov (PO)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

VK OSMOS Prievidza (PD)

1 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 2

VKP Bratislava (BA)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Prelínacia súťa

Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Prešinský R.
(VKP Bratislava)
SMEČIAR 1  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)

SMEČIAR 2  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Mikovčík I.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(Rieker UJS Komárno)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Valo D.
    (TJ Spartak Myjava)
  • BLOKÁR 3  
    Pizur E.
    (VK KDS Šport Košice)
  • BLOKÁR 4  
    Ludha M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Mlynarčík P.
    (Rieker UJS Komárno)
  • SMEČIAR 3  
    Sopko M.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • SMEČIAR 4  
    Petráš M.
    (TJ Slávia Svidník )

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Prešinský R.
(VKP Bratislava)
SMEČIAR 1  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)

SMEČIAR 2  
Ščerba M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Mikovčík I.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(Rieker UJS Komárno)
LIBERO 2  
Lampart T.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 2  
Valo D.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 3  
Pizur E.
(VK KDS Šport Košice)
SMEČIAR 3  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 4  
Ludha M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 4  
Petráš M.
(TJ Slávia Svidník )
DIAGONÁL 2  
Mlynarčík P.
(Rieker UJS Komárno)