Extraliga Muži 2020/2021


  • 3.3.2021 - 18:00

    TJ Spartak Myjava

    VK KDS Šport Košice

    0 - 3

    20/25  23/25  22/25

  • 6.3.2021 - 18:00

    Rieker UJS Komárno

    TJ Slávia Svidník

    3 - 0

    25/19  25/21  27/25

  • 6.3.2021 - 19:00

    VK KDS Šport Košice

    TJ Spartak Myjava

    1 - 3

    25/16  21/25  15/25  22/25

  • 10.3.2021 - 00:00

    TJ Spartak Myjava

    VK KDS Šport Košice

  • 10.3.2021 - 00:00

    TJ Slávia Svidník

    VK OSMOS Prievidza

  • 13.3.2021 - 00:00

    VKP Bratislava

    TJ Slávia Svidník

  • 13.3.2021 - 00:00

    VK KDS Šport Košice

    TJ Spartak Myjava

    
3.3.2021 - 18:00

TJ Spartak Myjava

VK KDS Šport Košice

0 - 3

20/25  23/25  22/25

6.3.2021 - 18:00

Rieker UJS Komárno

TJ Slávia Svidník

3 - 0

25/19  25/21  27/25

6.3.2021 - 19:00

VK KDS Šport Košice

TJ Spartak Myjava

1 - 3

25/16  21/25  15/25  22/25

10.3.2021 - 00:00

TJ Spartak Myjava

VK KDS Šport Košice

10.3.2021 - 00:00

TJ Slávia Svidník

VK OSMOS Prievidza

13.3.2021 - 00:00

VKP Bratislava

TJ Slávia Svidník

13.3.2021 - 00:00

VK KDS Šport Košice

TJ Spartak Myjava

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#3

PatrikLamanec 5,34(427/80)

#3

LukaszSzarek 5,06(248/49)

#14

ĽubošKostoláni 4,82(323/67)

#11

LukaszPietrzak 4,75(304/64)

#9

PeterMlynarčík 4,68(276/59)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#13

MartinSopko 0,68(23/34)

#7

PeterPorubský 0,47(17/36)

#3

PatrikLamanec 0,45(36/80)

#3

MilanJavorčík 0,44(24/55)

#8

MichalPetráš 0,43(25/58)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#16

RadoslavPrešinský 0,97(67/69)

#9

IvoMikovčík 0,85(39/46)

#8

PeterKašper 0,75(39/52)

#9

FilipMačuha 0,67(33/49)

#4

EduardPizur 0,67(57/85)

najviac bodujúci hráč(body)

#11

LukaszPietrzak 304

#5

MarekGergely 286

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#1

SamuelGoč 36

najlepší blokár(úspešné bloky)

#4

EduardPizur 57

#6

MichalZeman 42

#1

SamuelGoč 40

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#3

SimonPati-Nagy 75 %(24/32)

#17

FrantišekOgurčák 68 %(125/185)

#13

MartinSopko 63 %(130/208)

#18

TomášLampart 60 %(137/227)

#7

MariánVitko 60 %(155/257)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#27

TomášVojkovič 78 %(7/9)

#19

FilipMačuha 54 %(35/65)

#2

ErikWatzka 52 %(170/328)

#7

JánTarabus 51 %(59/116)

#5

MarekGergely 51 %(239/471)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Prešinský R.
(VKP Bratislava)
SMEČIAR 1  
Gergely M.
(VKP Bratislava)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(Rieker UJS Komárno)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Jurko J.
    (TJ Slávia Svidník )
  • BLOKÁR 3  
    Mačuha F.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Mikovčík I.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • DIAGONÁL 2  
    Pietrzak L.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 3  
    Pokopec P.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Watzka E.
    (TJ Spartak Myjava)

Tabuľka

1. časť

Prelínacia súťa

  
V
Body
No records to display.

O 5.-7.miesto

Tabuľka

1. časť

1. časť 1. časť Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

VK MIRAD UNIPO Prešov

34

14

11

3

38

15

1235

1090

6

4

1

2

1

0

2,53

1,133

-

TJ Spartak Myjava

31

14

11

3

35

20

1244

1114

3

5

3

1

0

2

1,75

1,117

-

VKP Bratislava

28

14

9

5

32

16

1131

985

8

1

0

1

3

1

2,00

1,148

-

Rieker UJS Komárno

24

14

8

6

28

22

1140

1104

5

2

1

1

2

3

1,27

1,033

-

TJ Slávia Svidník

20

14

7

7

26

26

1189

1157

4

1

2

1

3

3

1,00

1,028

-

VK KDS Šport Košice

20

14

6

8

25

30

1212

1234

1

4

1

3

1

4

0,83

0,982

-

VK OSMOS Prievidza

11

14

4

10

17

35

1078

1191

1

1

2

1

3

6

0,49

0,905

-

ŠŠ volejbal Trenčín

0

14

0

14

5

42

799

1153

0

0

0

0

5

9

0,12

0,693

-




1. časť 1. časť Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť

Hosťujúci tím

KN

TN

SK

MY

KE

PO

PD

BA

Domáci tím

Rieker UJS Komárno (KN)

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

0 - 3

ŠŠ volejbal Trenčín (TN)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

TJ Slávia Svidník (SK)

0 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 1

TJ Spartak Myjava (MY)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 2

3 - 1

3 - 1

VK KDS Šport Košice (KE)

3 - 2

3 - 1

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 1

VK MIRAD UNIPO Prešov (PO)

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

VK OSMOS Prievidza (PD)

1 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 2

1 - 3

0 - 3

3 - 2

VKP Bratislava (BA)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Prelínacia súťa

Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

O 5.-7.miesto

O 5.-7.miesto O 5.-7.miesto Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

TJ Slávia Svidník

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

VK OSMOS Prievidza

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

VKP Bratislava

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




O 5.-7.miesto O 5.-7.miesto Standing Results Breakdown

Výsledky

O 5.-7.miesto

Hosťujúci tím

SK

PD

BA

Domáci tím

TJ Slávia Svidník (SK)

VK OSMOS Prievidza (PD)

VKP Bratislava (BA)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Prešinský R.
(VKP Bratislava)
SMEČIAR 1  
Gergely M.
(VKP Bratislava)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(Rieker UJS Komárno)
  • LIBERO 2  
    Lampart T.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Jurko J.
    (TJ Slávia Svidník )
  • BLOKÁR 3  
    Mačuha F.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 4  
    Mikovčík I.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • DIAGONÁL 2  
    Pietrzak L.
    (TJ Slávia Svidník )
  • SMEČIAR 3  
    Pokopec P.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Watzka E.
    (TJ Spartak Myjava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Prešinský R.
(VKP Bratislava)
SMEČIAR 1  
Gergely M.
(VKP Bratislava)

SMEČIAR 2  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 1  
Pavličko B.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(Rieker UJS Komárno)
LIBERO 2  
Lampart T.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
NAHRÁVAČ 2  
Jurko J.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 3  
Mačuha F.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 3  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 4  
Mikovčík I.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)
SMEČIAR 4  
Watzka E.
(TJ Spartak Myjava)
DIAGONÁL 2  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )