Slovenský Pohár Muži 2020/2021


Slovenský Pohár Slovenský Pohár Standing

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#7

MatúšKonc 4,67(14/3)

#11

PatrikPokopec 4,5(18/4)

#9

PeterMlynarčík 4,4(22/5)

#17

FrantišekOgurčák 4,2(21/5)

#17

MartinSopko 4,2(21/5)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#2

ErikWatzka 1(4/4)

#8

PatrikŠimko 0,5(2/4)

#4

TobiasViskup 0,33(1/3)

#5

ViliamFejt 0,25(1/4)

#7

MarošKasperkevič 0,25(1/4)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#15

VladimírKríž 1,4(7/5)

#8

PeterKašper 1,2(6/5)

#17

MartinSopko 0,8(4/5)

#17

FrantišekOgurčák 0,8(4/5)

#4

EduardPizur 0,8(4/5)

najviac bodujúci hráč(body)

#17

MartinSopko 21

#11

PatrikPokopec 18

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#5

ViliamFejt 1

najlepší blokár(úspešné bloky)

#17

MartinSopko 4

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#18

ŠimonRzyman 100 %(4/4)

#11

PatrikPokopec 89 %(16/18)

#9

ĽubošOchodnický 79 %(11/14)

#11

MartinTuris 76 %(19/25)

#17

FrantišekOgurčák 71 %(15/21)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#9

FilipMačuha 62 %(8/13)

#13

MiroslavJakubov 60 %(15/25)

#7

MatúšKonc 59 %(13/22)

#10

MichalKilian 59 %(13/22)

#17

FrantišekOgurčák 57 %(17/30)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Viskup T.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 2  
Kašper P.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK KDS Šport Košice)

SMEČIAR 2  
Watzka E.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 1  
Kríž V.
(VK KDS Šport Košice)
NAHRÁVAČ 1  
Goč S.
(VK KDS Šport Košice)
LIBERO 1  
Turis M.
(Rieker UJS Komárno)
  • LIBERO 2  
    Ochodnický Ľ.
    (TJ Spartak Myjava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kasperkevič M.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 3  
    Pizur E.
    (VK KDS Šport Košice)
  • BLOKÁR 4  
    Zeman M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Lamanec P.
    (VK KDS Šport Košice)
  • SMEČIAR 3  
    Ogurčák F.
    (Rieker UJS Komárno)
  • SMEČIAR 4  
    Pokopec P.
    (TJ Spartak Myjava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Viskup T.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 2  
Kašper P.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK KDS Šport Košice)

SMEČIAR 2  
Watzka E.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 1  
Kríž V.
(VK KDS Šport Košice)
NAHRÁVAČ 1  
Goč S.
(VK KDS Šport Košice)
LIBERO 1  
Turis M.
(Rieker UJS Komárno)
  • LIBERO 2  
    Ochodnický Ľ.
    (TJ Spartak Myjava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Kasperkevič M.
    (Rieker UJS Komárno)
  • BLOKÁR 3  
    Pizur E.
    (VK KDS Šport Košice)
  • BLOKÁR 4  
    Zeman M.
    (TJ Spartak Myjava)
  • DIAGONÁL 2  
    Lamanec P.
    (VK KDS Šport Košice)
  • SMEČIAR 3  
    Ogurčák F.
    (Rieker UJS Komárno)
  • SMEČIAR 4  
    Pokopec P.
    (TJ Spartak Myjava)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Viskup T.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 2  
Kašper P.
(Rieker UJS Komárno)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK KDS Šport Košice)

SMEČIAR 2  
Watzka E.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 1  
Kríž V.
(VK KDS Šport Košice)
NAHRÁVAČ 1  
Goč S.
(VK KDS Šport Košice)
LIBERO 1  
Turis M.
(Rieker UJS Komárno)
LIBERO 2  
Ochodnický Ľ.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 2  
Kasperkevič M.
(Rieker UJS Komárno)
BLOKÁR 3  
Pizur E.
(VK KDS Šport Košice)
SMEČIAR 3  
Ogurčák F.
(Rieker UJS Komárno)
BLOKÁR 4  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 4  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)
DIAGONÁL 2  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)