Extraliga Muži 2017/2018

Play-off

select
Finále Finále Matches

Prievidza - Nitra

31.3.2018 19:00

ŠH Prievidza

31.3.2018 19:00

31.3.2018 19:00

VK Prievidza

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

Daruľa Dušan
Mokrý Juraj

31.3.2018 19:00

3 - 0

VK Prievidza

VKP Bystrina SPU Nitra

1.4.2018 18:00

ŠH Prievidza

1.4.2018 18:00

1.4.2018 18:00

VK Prievidza

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

Vaško Pavel
Malík Peter

1.4.2018 18:00

3 - 0

VK Prievidza

VKP Bystrina SPU Nitra

7.4.2018 16:30

Mestská ŠH

7.4.2018 16:30

7.4.2018 16:30

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 1

VK Prievidza

Sarka Miroslav
Schimpl Igor

7.4.2018 16:30

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

VK Prievidza

8.4.2018 16:30

Mestská ŠH

8.4.2018 16:30

8.4.2018 16:30

VKP Bystrina SPU Nitra

2 - 3

VK Prievidza

Schimpl Igor
Kováč Boris

8.4.2018 16:30

2 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

VK Prievidza

13.4.2018 18:00

ŠH Prievidza

13.4.2018 18:00

13.4.2018 18:00

VK Prievidza

2 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Malík Peter
Mokrý Juraj

13.4.2018 18:00

2 - 3

VK Prievidza

VKP Bystrina SPU Nitra

16.4.2018 18:00

Mestská ŠH

16.4.2018 18:00

16.4.2018 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

VK Prievidza

Vaško Pavel
Daruľa Dušan

16.4.2018 18:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

VK Prievidza

18.4.2018 18:00

ŠH Prievidza

18.4.2018 18:00

18.4.2018 18:00

VK Prievidza

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

Mokrý Juraj
Porvazník Igor

18.4.2018 18:00

3 - 1

VK Prievidza

VKP Bystrina SPU Nitra

O 3.miesto O 3.miesto Matches

Svidník - Prešov

31.3.2018 17:00

ŠH Spojená škola

31.3.2018 17:00

31.3.2018 17:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 1

TJ Slávia Svidník

Porvazník Igor
Hőger Peter

31.3.2018 17:00

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov

TJ Slávia Svidník

4.4.2018 17:00

MŠH

4.4.2018 17:00

4.4.2018 17:00

TJ Slávia Svidník

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov

Čunočka Peter
Tiňo Peter

4.4.2018 17:00

3 - 1

TJ Slávia Svidník

VK MIRAD PU Prešov

7.4.2018 17:00

ŠH Spojená škola

7.4.2018 17:00

7.4.2018 17:00

VK MIRAD PU Prešov

1 - 3

TJ Slávia Svidník

Malík Peter
Andrejčák Pavol

7.4.2018 17:00

1 - 3

VK MIRAD PU Prešov

TJ Slávia Svidník

11.4.2018 17:00

MŠH

11.4.2018 17:00

11.4.2018 17:00

TJ Slávia Svidník

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Tiňo Peter
Čunočka Peter

11.4.2018 17:00

2 - 3

TJ Slávia Svidník

VK MIRAD PU Prešov

14.4.2018 17:00

ŠH Spojená škola

14.4.2018 17:00

14.4.2018 17:00

VK MIRAD PU Prešov

0 - 3

TJ Slávia Svidník

Hőger Peter
Mokrý Juraj

14.4.2018 17:00

0 - 3

VK MIRAD PU Prešov

TJ Slávia Svidník

Semifinále Semifinále Matches

I) Prievidza - Svidník

10.3.2018 14:00

ŠH Prievidza

10.3.2018 14:00

10.3.2018 14:00

VK Prievidza

3 - 0

TJ Slávia Svidník

Malík Peter
Mokrý Juraj

10.3.2018 14:00

3 - 0

VK Prievidza

TJ Slávia Svidník

15.3.2018 18:00

MŠH

15.3.2018 18:00

15.3.2018 18:00

TJ Slávia Svidník

1 - 3

VK Prievidza

Hőger Peter
Porvazník Igor

15.3.2018 18:00

1 - 3

TJ Slávia Svidník

VK Prievidza

17.3.2018 14:00

ŠH Prievidza

17.3.2018 14:00

17.3.2018 14:00

VK Prievidza

3 - 0

TJ Slávia Svidník

Vaško Pavel
Daruľa Dušan

17.3.2018 14:00

3 - 0

VK Prievidza

TJ Slávia Svidník



II) Nitra - Prešov

10.3.2018 16:30

ŠH Mladosť

10.3.2018 16:30

10.3.2018 16:30

VKP Bystrina SPU Nitra

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Sarka Miroslav
Kováč Boris

10.3.2018 16:30

2 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

VK MIRAD PU Prešov

14.3.2018 19:00

ŠH Spojená škola

14.3.2018 19:00

14.3.2018 19:00

VK MIRAD PU Prešov

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Daruľa Dušan
Mokrý Juraj

14.3.2018 19:00

0 - 3

VK MIRAD PU Prešov

VKP Bystrina SPU Nitra

17.3.2018 16:30

Mestská ŠH

17.3.2018 16:30

17.3.2018 16:30

VKP Bystrina SPU Nitra

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Juráček Miroslav
Schimpl Igor

17.3.2018 16:30

2 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

VK MIRAD PU Prešov

21.3.2018 19:00

ŠH Spojená škola

21.3.2018 19:00

21.3.2018 19:00

VK MIRAD PU Prešov

1 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Malík Peter
Vaško Pavel

21.3.2018 19:00

1 - 3

VK MIRAD PU Prešov

VKP Bystrina SPU Nitra

24.3.2018 16:30

Mestská ŠH

24.3.2018 16:30

24.3.2018 16:30

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 2

VK MIRAD PU Prešov

Mokrý Juraj
Daruľa Dušan

24.3.2018 16:30

3 - 2

VKP Bystrina SPU Nitra

VK MIRAD PU Prešov

O 5.-8.miesto O 5.-8.miesto Matches

III) Trenčín - Košice

10.3.2018 19:00

ŠH Hotelová akadémia

10.3.2018 19:00

10.3.2018 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 0

COP Trenčín

Tiňo Peter
Smolko Martin

10.3.2018 19:00

3 - 0

VK KDS Šport Košice

COP Trenčín

17.3.2018 15:00

MŠH Na Sihoti

17.3.2018 15:00

17.3.2018 15:00

COP Trenčín

0 - 3

VK KDS Šport Košice

Viktoríni - Lisá Danica
Gerboc Andrej

17.3.2018 15:00

0 - 3

COP Trenčín

VK KDS Šport Košice



IV) Zvolen - Myjava

10.3.2018 18:00

MŠH

10.3.2018 18:00

10.3.2018 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 0

MVK Zvolen

Tiršel Fedor
Moravčík Filip

10.3.2018 18:00

3 - 0

TJ Spartak Myjava

MVK Zvolen

17.3.2018 18:00

ŠH ZŠ

17.3.2018 18:00

17.3.2018 18:00

MVK Zvolen

1 - 3

TJ Spartak Myjava

Smolko Miloslav
Niklová Jana

17.3.2018 18:00

1 - 3

MVK Zvolen

TJ Spartak Myjava



O 5.miesto: Košice - Myjava

24.3.2018 19:00

ŠH Hotelová akadémia

24.3.2018 19:00

24.3.2018 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 0

TJ Spartak Myjava

Tiňo Peter
Smolko Martin

24.3.2018 19:00

3 - 0

VK KDS Šport Košice

TJ Spartak Myjava

31.3.2018 18:00

MŠH

31.3.2018 18:00

31.3.2018 18:00

TJ Spartak Myjava

2 - 3

VK KDS Šport Košice

Moravčík Filip
Kováč Boris

31.3.2018 18:00

2 - 3

TJ Spartak Myjava

VK KDS Šport Košice



O 7.miesto: Trenčín - Zvolen

24.3.2018 18:00

ŠH ZŠ

24.3.2018 18:00

24.3.2018 18:00

MVK Zvolen

1 - 3

COP Trenčín

Andrejčák Pavol
Kohút Ľuboš

24.3.2018 18:00

1 - 3

MVK Zvolen

COP Trenčín

30.3.2018 16:00

MŠH Na Sihoti

30.3.2018 16:00

30.3.2018 16:00

COP Trenčín

3 - 1

MVK Zvolen

Yurlov Andrij
Čuntala Peter

30.3.2018 16:00

3 - 1

COP Trenčín

MVK Zvolen

Štvrťfinále Štvrťfinále Matches

A) Prievidza - Trenčín

24.2.2018 18:00

ŠH Prievidza

24.2.2018 18:00

24.2.2018 18:00

VK Prievidza

3 - 1

COP Trenčín

Kohút Ľuboš
Daruľa Dušan

24.2.2018 18:00

3 - 1

VK Prievidza

COP Trenčín

2.3.2018 16:00

MŠH Na Sihoti

2.3.2018 16:00

2.3.2018 16:00

COP Trenčín

0 - 3

VK Prievidza

Čuntala Peter
Daruľa Dušan

2.3.2018 16:00

0 - 3

COP Trenčín

VK Prievidza



B) Nitra - Zvolen

24.2.2018 16:00

Mestská ŠH

24.2.2018 16:00

24.2.2018 16:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

MVK Zvolen

Tiršel Fedor
Sarka Miroslav

24.2.2018 16:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

MVK Zvolen

3.3.2018 18:00

ŠH ZŠ

3.3.2018 18:00

3.3.2018 18:00

MVK Zvolen

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Sluk Alexander
Smolko Miloslav

3.3.2018 18:00

0 - 3

MVK Zvolen

VKP Bystrina SPU Nitra



C) Prešov - Myjava

23.2.2018 19:00

ŠH Spojená škola

23.2.2018 19:00

23.2.2018 19:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 0

TJ Spartak Myjava

Porvazník Igor
Hőger Peter

23.2.2018 19:00

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

TJ Spartak Myjava

3.3.2018 18:00

MŠH

3.3.2018 18:00

3.3.2018 18:00

TJ Spartak Myjava

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Juráček Miroslav
Sarka Miroslav

3.3.2018 18:00

2 - 3

TJ Spartak Myjava

VK MIRAD PU Prešov



D) Svidník - Košice

22.2.2018 17:00

MŠH

22.2.2018 17:00

22.2.2018 17:00

TJ Slávia Svidník

3 - 0

VK KDS Šport Košice

Čunočka Peter
Tiňo Peter

22.2.2018 17:00

3 - 0

TJ Slávia Svidník

VK KDS Šport Košice

3.3.2018 19:00

ŠH Hotelová akadémia

3.3.2018 19:00

3.3.2018 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 1

TJ Slávia Svidník

Vaško Pavel
Andrejčák Pavol

3.3.2018 19:00

3 - 1

VK KDS Šport Košice

TJ Slávia Svidník

7.3.2018 17:00

MŠH

7.3.2018 17:00

7.3.2018 17:00

TJ Slávia Svidník

3 - 2

VK KDS Šport Košice

Tiňo Peter
Porvazník Igor

7.3.2018 17:00

3 - 2

TJ Slávia Svidník

VK KDS Šport Košice