Extraliga Muži 2017/2018


VK Spartak UJS Komárno


VKM Stará Ľubovňa

 
 

VO AC UNIZA Žilina

Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

VK Spartak UJS Komárno

9

4

3

1

9

6

345

343

0

3

0

0

0

1

1,50

1,006

-

VKM Stará Ľubovňa

7

4

2

2

9

6

342

319

2

0

0

1

1

0

1,50

1,072

-

VO AC UNIZA Žilina

2

4

1

3

5

11

342

367

0

0

1

0

2

1

0,45

0,932

-




Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

Výsledky

Prelínacia súťaž

Hosťujúci tím

KN

SL

ZA

Domáci tím

VK Spartak UJS Komárno (KN)

3 - 1

3 - 1

VKM Stará Ľubovňa (SL)

3 - 0

3 - 0

VO AC UNIZA Žilina (ZA)

1 - 3

3 - 2

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#23

JurajRak 5,27(79/15)

#15

ŠimonKozák 4,59(395/86)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#12

JakubIhnát 0,76(78/102)

#12

MatúšŠíma 0,75(6/8)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#1

KristófBalogh 1(1/1)

#10

MiroslavRolček 0,88(7/8)

najviac bodujúci hráč(body)

#11

LukaszPietrzak 505

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#7

MartinSopko 70

najlepší blokár(úspešné bloky)

#15

MilošHorník 86

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#21

SimonPati-Nagy 100 %(4/4)

#3

RudolfDedič 68 %(15/22)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#0

MilanJavorčík 55 %(235/424)

#4

MatejFaron 55 %(165/299)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Kyjanica L.
(COP Trenčín)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Lux M.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VK Prievidza)
NAHRÁVAČ 1  
Hollý T.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(VK Spartak UJS Komárno)
  • LIBERO 2  
    Vitko M.
    (VK KDS Šport Košice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Sánta J.
    (VK Spartak UJS Komárno)
  • BLOKÁR 3  
    Horník M.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • BLOKÁR 4  
    de O.V.F.R.
    (VK Prievidza)
  • DIAGONÁL 2  
    Braga D.S.M.
    (VK Prievidza)
  • SMEČIAR 3  
    Ihnát J.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Jakubov M.
    (VK KDS Šport Košice)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Kyjanica L.
(COP Trenčín)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Lux M.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VK Prievidza)
NAHRÁVAČ 1  
Hollý T.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(VK Spartak UJS Komárno)
  • LIBERO 2  
    Vitko M.
    (VK KDS Šport Košice)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Sánta J.
    (VK Spartak UJS Komárno)
  • BLOKÁR 3  
    Horník M.
    (VKP Bystrina SPU Nitra)
  • BLOKÁR 4  
    de O.V.F.R.
    (VK Prievidza)
  • DIAGONÁL 2  
    Braga D.S.M.
    (VK Prievidza)
  • SMEČIAR 3  
    Ihnát J.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Jakubov M.
    (VK KDS Šport Košice)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Pietrzak L.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 2  
Kyjanica L.
(COP Trenčín)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD PU Prešov)

SMEČIAR 2  
Lux M.
(TJ Slávia Svidník )
BLOKÁR 1  
Ludha M.
(VK Prievidza)
NAHRÁVAČ 1  
Hollý T.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
LIBERO 1  
Pati-Nagy S.
(VK Spartak UJS Komárno)
LIBERO 2  
Vitko M.
(VK KDS Šport Košice)
NAHRÁVAČ 2  
Sánta J.
(VK Spartak UJS Komárno)
BLOKÁR 3  
Horník M.
(VKP Bystrina SPU Nitra)
SMEČIAR 3  
Ihnát J.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 4  
de O.V.F.R.
(VK Prievidza)
SMEČIAR 4  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)
DIAGONÁL 2  
Braga D.S.M.
(VK Prievidza)