Extraliga Ženy 2017/2018


Hit UCM Trnava


COP Nitra

 
 

TJ Sokol Giraltovce

Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

Hit UCM Trnava

16

6

5

1

17

6

534

465

2

3

0

1

0

0

2,83

1,148

-

COP Nitra

12

6

4

2

13

7

482

399

3

1

0

0

1

1

1,86

1,208

-

TJ Sokol Giraltovce

8

6

3

3

11

12

509

500

1

1

1

0

2

1

0,92

1,018

-

VK TAMI STU Bratislava

0

6

0

6

2

18

334

495

0

0

0

0

2

4

0,11

0,675

-




Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

Výsledky

Prelínacia súťaž

Hosťujúci tím

COPNR

TT

Sokol

TAMI

Domáci tím

COP Nitra (COPNR)

1 - 3

3 - 1

3 - 0

Hit UCM Trnava (TT)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

TJ Sokol Giraltovce (Sokol)

0 - 3

3 - 2

3 - 1

VK TAMI STU Bratislava (TAMI )

0 - 3

0 - 3

0 - 3

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#0

5,33(144/27)

#4

SimonaJelínková 4,1(517/126)

#7

DarjaDoluda 4,08(518/127)

#11

NatasaSevarika 3,99(375/94)

#5

CapriRichardson 3,97(258/65)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#18

SlávkaVasičková 1(3/3)

#2

KatrinTrebichavská 0,67(2/3)

#9

SarahOndrejková 0,6(6/10)

#5

ErikaRešutíková 0,6(74/124)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#18

SimonaCigániková 0,82(77/94)

#16

EmmaErteltová 0,81(26/32)

#8

LenkaRežná 0,8(102/128)

#10

NikolaStümpelová 0,8(94/118)

#1

LauraBeneková 0,79(94/119)

najviac bodujúci hráč(body)

#11

NatasaSevarika 375

najlepšie podávajúci hráč(esá)

najlepší blokár(úspešné bloky)

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#11

KatarínaOlejníková 59 %(316/537)

#7

MonikaVojtechová 57 %(349/609)

#16

DominikaRužbaská 55 %(78/143)

#2

LuciaNikmonová 54 %(216/397)

#2

EmaMagdinová 53 %(232/434)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#14

SandraSzabóová 54 %(193/355)

#10

NikolaStümpelová 53 %(229/435)

#5

CapriRichardson 52 %(185/354)

#4

SabrinaMüller 52 %(163/312)

#18

SimonaCigániková 49 %(144/295)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Šunderlíková K.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 2  
Cigániková S.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
SMEČIAR 1  
Fričová K.
(VK Slávia EU Bratislava)

SMEČIAR 2  
Sevarika N.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
BLOKÁR 1  
Stümpelová N.
(Volley project UKF Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Ramajová D.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
LIBERO 1  
Ružbaská D.
(TJ Sokol Giraltovce)
  • LIBERO 2  
    Vojtechová M.
    (VK Nové Mesto nad Váhom)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Sedláčková L.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Beneková L.
    (VTC Pezinok - Bilíkova)
  • BLOKÁR 4  
    Režná L.
    (Hit UCM Trnava)
  • DIAGONÁL 2  
    Radonjic I.
    (STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
  • SMEČIAR 3  
    Konečná M.
    (Volley project UKF Nitra)
  • SMEČIAR 4  
    Jelínková S.
    (VTC Pezinok - Bilíkova)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Šunderlíková K.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 2  
Cigániková S.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
SMEČIAR 1  
Fričová K.
(VK Slávia EU Bratislava)

SMEČIAR 2  
Sevarika N.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
BLOKÁR 1  
Stümpelová N.
(Volley project UKF Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Ramajová D.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
LIBERO 1  
Ružbaská D.
(TJ Sokol Giraltovce)
  • LIBERO 2  
    Vojtechová M.
    (VK Nové Mesto nad Váhom)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Sedláčková L.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Beneková L.
    (VTC Pezinok - Bilíkova)
  • BLOKÁR 4  
    Režná L.
    (Hit UCM Trnava)
  • DIAGONÁL 2  
    Radonjic I.
    (STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
  • SMEČIAR 3  
    Konečná M.
    (Volley project UKF Nitra)
  • SMEČIAR 4  
    Jelínková S.
    (VTC Pezinok - Bilíkova)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Šunderlíková K.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 2  
Cigániková S.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
SMEČIAR 1  
Fričová K.
(VK Slávia EU Bratislava)

SMEČIAR 2  
Sevarika N.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
BLOKÁR 1  
Stümpelová N.
(Volley project UKF Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Ramajová D.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
LIBERO 1  
Ružbaská D.
(TJ Sokol Giraltovce)
LIBERO 2  
Vojtechová M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
NAHRÁVAČ 2  
Sedláčková L.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 3  
Beneková L.
(VTC Pezinok - Bilíkova)
SMEČIAR 3  
Konečná M.
(Volley project UKF Nitra)
BLOKÁR 4  
Režná L.
(Hit UCM Trnava)
SMEČIAR 4  
Jelínková S.
(VTC Pezinok - Bilíkova)
DIAGONÁL 2  
Radonjic I.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)