Extraliga Ženy 2017/2018


  • 14.4.2018 - 17:00

    VK Slávia EU Bratislava

    STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava

    2 - 3

    25/22  22/25  23/25  26/24  13/15

  • 14.4.2018 - 20:00

    VK TAMI STU Bratislava

    TJ Sokol Giraltovce

    0 - 3

    15/25  18/25  15/25

  • 15.4.2018 - 15:00

    TJ Sokol Giraltovce

    COP Nitra

    0 - 3

    20/25  21/25  13/25

  • 18:00 

    Hit UCM Trnava

    VK TAMI STU Bratislava

  • 22.4.2018 - 18:00

    VK TAMI STU Bratislava

    Hit UCM Trnava

  • 28.4.2018 - 18:00

    TJ Sokol Giraltovce

    Hit UCM Trnava

    
14.4.2018 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava

2 - 3

25/22  22/25  23/25  26/24  13/15

14.4.2018 - 20:00

VK TAMI STU Bratislava

TJ Sokol Giraltovce

0 - 3

15/25  18/25  15/25

15.4.2018 - 15:00

TJ Sokol Giraltovce

COP Nitra

0 - 3

20/25  21/25  13/25

18:00 

Hit UCM Trnava

VK TAMI STU Bratislava

22.4.2018 - 18:00

VK TAMI STU Bratislava

Hit UCM Trnava

28.4.2018 - 18:00

TJ Sokol Giraltovce

Hit UCM Trnava

Najnovšie Galérie

 
10
EZ03 Trnava - Kežmarok 2:3

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#15

EvaPaňková 4,8(48/10)

#4

SimonaJelínková 4,1(517/126)

#7

DarjaDoluda 4,06(479/118)

#11

NatasaSevarika 3,99(375/94)

#5

CapriRichardson 3,97(258/65)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#2

KatrinTrebichavská 0,67(2/3)

#9

SarahOndrejková 0,6(6/10)

#5

ErikaRešutíková 0,6(74/124)

#14

VeronikaMagyarová 0,54(55/101)

#1

KarolínaFričová 0,54(68/125)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#18

SimonaCigániková 0,82(77/94)

#16

EmmaErteltová 0,81(26/32)

#10

NikolaStümpelová 0,8(94/118)

#1

LauraBeneková 0,79(94/119)

#5

CapriRichardson 0,78(51/65)

najviac bodujúci hráč(body)

#7

DarjaDoluda 479

#11

NatasaSevarika 375

najlepšie podávajúci hráč(esá)

najlepší blokár(úspešné bloky)

príjem - positivity %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#11

KatarínaOlejníková 59 %(316/537)

#7

MonikaVojtechová 57 %(349/609)

#11

SilviaMurínová 56 %(15/27)

#2

LuciaNikmonová 54 %(216/397)

#2

EmaMagdinová 54 %(229/424)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#14

SandraSzabóová 54 %(193/355)

#10

NikolaStümpelová 53 %(229/435)

#5

CapriRichardson 52 %(185/354)

#4

SabrinaMüller 52 %(163/312)

#18

SimonaCigániková 49 %(144/295)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Šunderlíková K.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 2  
Cigániková S.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
SMEČIAR 1  
Fričová K.
(VK Slávia EU Bratislava)

SMEČIAR 2  
Sevarika N.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
BLOKÁR 1  
Stümpelová N.
(Volley project UKF Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Labiková Z.
(TJ Sokol Giraltovce)
LIBERO 1  
Vojtechová M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
  • LIBERO 2  
    Nikmonová L.
    (STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Ramajová D.
    (STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Beneková L.
    (VTC Pezinok - Bilíkova)
  • BLOKÁR 4  
    Szabóová S.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • DIAGONÁL 2  
    Radonjic I.
    (STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
  • SMEČIAR 3  
    Konečná M.
    (Volley project UKF Nitra)
  • SMEČIAR 4  
    Jelínková S.
    (VTC Pezinok - Bilíkova)

Tabuľka

1. časť

  

V

Body

STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava

17

51

Volley project UKF Nitra

16

46

VK Slávia EU Bratislava

14

44

VK EPERIA Prešov

10

29

KV MŠK Oktan Kežmarok

9

24

VTC Pezinok - Bilíkova

7

25

BK97 Stova Spišská Nová Ves

5

15

VK Nové Mesto nad Váhom

5

14

Hit UCM Trnava

4

12

COP Nitra

3

10

Skupina 1.-4.

  

V

Body

STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava

21

62

Volley project UKF Nitra

20

57

VK Slávia EU Bratislava

18

58

VK EPERIA Prešov

10

29

Prelínacia súťa

  

V

Body

Hit UCM Trnava

3

9

COP Nitra

3

9

TJ Sokol Giraltovce

1

3

VK TAMI STU Bratislava

0

0

Skupina 5.-10.

  

V

Body

KV MŠK Oktan Kežmarok

17

47

VTC Pezinok - Bilíkova

16

50

VK Nové Mesto nad Váhom

9

26

BK97 Stova Spišská Nová Ves

9

25

Hit UCM Trnava

8

24

COP Nitra

4

18

Tabuľka

1. časť

  

V

Body

STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava

17

51

Volley project UKF Nitra

16

46

VK Slávia EU Bratislava

14

44

VK EPERIA Prešov

10

29

KV MŠK Oktan Kežmarok

9

24

VTC Pezinok - Bilíkova

7

25

BK97 Stova Spišská Nová Ves

5

15

VK Nové Mesto nad Váhom

5

14

Hit UCM Trnava

4

12

COP Nitra

3

10

Skupina 1.-4.

  

V

Body

STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava

21

62

Volley project UKF Nitra

20

57

VK Slávia EU Bratislava

18

58

VK EPERIA Prešov

10

29

Prelínacia súťa

  

V

Body

Hit UCM Trnava

3

9

COP Nitra

3

9

TJ Sokol Giraltovce

1

3

VK TAMI STU Bratislava

0

0

Skupina 5.-10.

  

V

Body

KV MŠK Oktan Kežmarok

17

47

VTC Pezinok - Bilíkova

16

50

VK Nové Mesto nad Váhom

9

26

BK97 Stova Spišská Nová Ves

9

25

Hit UCM Trnava

8

24

COP Nitra

4

18

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Šunderlíková K.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 2  
Cigániková S.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
SMEČIAR 1  
Fričová K.
(VK Slávia EU Bratislava)

SMEČIAR 2  
Sevarika N.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
BLOKÁR 1  
Stümpelová N.
(Volley project UKF Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Labiková Z.
(TJ Sokol Giraltovce)
LIBERO 1  
Vojtechová M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
  • LIBERO 2  
    Nikmonová L.
    (STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Ramajová D.
    (STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Beneková L.
    (VTC Pezinok - Bilíkova)
  • BLOKÁR 4  
    Szabóová S.
    (VK Slávia EU Bratislava)
  • DIAGONÁL 2  
    Radonjic I.
    (STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
  • SMEČIAR 3  
    Konečná M.
    (Volley project UKF Nitra)
  • SMEČIAR 4  
    Jelínková S.
    (VTC Pezinok - Bilíkova)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Šunderlíková K.
(VK Slávia EU Bratislava)
BLOKÁR 2  
Cigániková S.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
SMEČIAR 1  
Fričová K.
(VK Slávia EU Bratislava)

SMEČIAR 2  
Sevarika N.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
BLOKÁR 1  
Stümpelová N.
(Volley project UKF Nitra)
NAHRÁVAČ 1  
Labiková Z.
(TJ Sokol Giraltovce)
LIBERO 1  
Vojtechová M.
(VK Nové Mesto nad Váhom)
LIBERO 2  
Nikmonová L.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
NAHRÁVAČ 2  
Ramajová D.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)
BLOKÁR 3  
Beneková L.
(VTC Pezinok - Bilíkova)
SMEČIAR 3  
Konečná M.
(Volley project UKF Nitra)
BLOKÁR 4  
Szabóová S.
(VK Slávia EU Bratislava)
SMEČIAR 4  
Jelínková S.
(VTC Pezinok - Bilíkova)
DIAGONÁL 2  
Radonjic I.
(STRABAG Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava)