Extraliga Muži 2017/2018

Extraliga Muži 1. časť

select

1. kolo

23.9.2017 18:00

MŠH

23.9.2017 18:00

23.9.2017 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 2

MVK Zvolen

Viktoríni - Lisá Danica
Schimpl Igor

23.9.2017 18:00

3 - 2

TJ Spartak Myjava

MVK Zvolen

23.9.2017 18:00

MŠH

23.9.2017 18:00

23.9.2017 18:00

VKM Stará Ľubovňa

0 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Malík Peter
Andrejčák Pavol

23.9.2017 18:00

0 - 3

VKM Stará Ľubovňa

VK MIRAD PU Prešov

23.9.2017 18:30

MŠH Na Sihoti

23.9.2017 18:30

23.9.2017 18:30

COP Trenčín

0 - 3

TJ Slávia Svidník

Moravčík Filip
Kováč Boris

23.9.2017 18:30

0 - 3

COP Trenčín

TJ Slávia Svidník

24.9.2017 18:00

Mestská ŠH

24.9.2017 18:00

24.9.2017 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

VK KDS Šport Košice

Vaško Pavel
Fiľo Ján

24.9.2017 18:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

VK KDS Šport Košice



2. kolo

20.9.2017 19:30

ŠH Hotelová akadémia

20.9.2017 19:30

20.9.2017 19:30

VK KDS Šport Košice

3 - 0

VKM Stará Ľubovňa

Čunočka Peter
Tiňo Peter

20.9.2017 19:30

3 - 0

VK KDS Šport Košice

VKM Stará Ľubovňa

1.10.2017 17:00

ŠH Prievidza

1.10.2017 17:00

1.10.2017 17:00

VK Prievidza

3 - 0

COP Trenčín

Daruľa Dušan
Holčík Tibor

1.10.2017 17:00

3 - 0

VK Prievidza

COP Trenčín

11.10.2017 18:00

ŠH ZŠ

11.10.2017 18:00

11.10.2017 18:00

MVK Zvolen

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Fiľo Ján
Novotný Martin

11.10.2017 18:00

0 - 3

MVK Zvolen

VKP Bystrina SPU Nitra

13.10.2017 17:00

MŠH

13.10.2017 17:00

13.10.2017 17:00

TJ Slávia Svidník

3 - 0

TJ Spartak Myjava

Tiňo Peter
Čunočka Peter

13.10.2017 17:00

3 - 0

TJ Slávia Svidník

TJ Spartak Myjava



3. kolo

4.10.2017 18:00

Mestská ŠH

4.10.2017 18:00

4.10.2017 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 1

TJ Slávia Svidník

Svorenčík Michal
Pivarček Milan

4.10.2017 18:00

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

TJ Slávia Svidník

4.10.2017 18:00

ŠH Spojená škola

4.10.2017 18:00

4.10.2017 18:00

VK MIRAD PU Prešov

1 - 3

VK KDS Šport Košice

Porvazník Igor
Hőger Peter

4.10.2017 18:00

1 - 3

VK MIRAD PU Prešov

VK KDS Šport Košice

4.10.2017 18:30

MŠH

4.10.2017 18:30

4.10.2017 18:30

TJ Spartak Myjava

1 - 3

VK Prievidza

Kováč Boris
Tiršel Fedor

4.10.2017 18:30

1 - 3

TJ Spartak Myjava

VK Prievidza

4.10.2017 20:00

MŠH

4.10.2017 20:00

4.10.2017 20:00

VKM Stará Ľubovňa

2 - 3

MVK Zvolen

Andrejčák Pavol
Smolko Martin

4.10.2017 20:00

2 - 3

VKM Stará Ľubovňa

MVK Zvolen



4. kolo

7.10.2017 17:00

MŠH

7.10.2017 17:00

7.10.2017 17:00

TJ Slávia Svidník

3 - 0

VKM Stará Ľubovňa

Čunočka Peter
Tiňo Peter

7.10.2017 17:00

3 - 0

TJ Slávia Svidník

VKM Stará Ľubovňa

7.10.2017 17:00

MŠH Na Sihoti

7.10.2017 17:00

7.10.2017 17:00

COP Trenčín

1 - 3

TJ Spartak Myjava

Čuntala Peter
Yurlov Andrij

7.10.2017 17:00

1 - 3

COP Trenčín

TJ Spartak Myjava

7.10.2017 18:00

ŠH ZŠ

7.10.2017 18:00

7.10.2017 18:00

MVK Zvolen

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov

Sluk Alexander
Fiľo Ján

7.10.2017 18:00

3 - 1

MVK Zvolen

VK MIRAD PU Prešov

7.10.2017 18:00

Mestská ŠH

7.10.2017 18:00

7.10.2017 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

VK Prievidza

Mokrý Juraj
Vaško Pavel

7.10.2017 18:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

VK Prievidza



5. kolo

14.10.2017 16:00

ŠH Spojená škola

14.10.2017 16:00

14.10.2017 16:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 2

TJ Slávia Svidník

Porvazník Igor
Čunočka Peter

14.10.2017 16:00

3 - 2

VK MIRAD PU Prešov

TJ Slávia Svidník

14.10.2017 17:00

MŠH

14.10.2017 17:00

14.10.2017 17:00

VKM Stará Ľubovňa

0 - 3

VK Prievidza

Daruľa Dušan
Malík Peter

14.10.2017 17:00

0 - 3

VKM Stará Ľubovňa

VK Prievidza

14.10.2017 19:00

ŠH Hotelová akadémia

14.10.2017 19:00

14.10.2017 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 0

MVK Zvolen

Smolko Miloslav
Tiňo Peter

14.10.2017 19:00

3 - 0

VK KDS Šport Košice

MVK Zvolen

15.10.2017 18:00

Mestská ŠH

15.10.2017 18:00

15.10.2017 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

COP Trenčín

Sarka Miroslav
Juráček Miroslav

15.10.2017 18:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

COP Trenčín



6. kolo

18.10.2017 17:00

MŠH

18.10.2017 17:00

18.10.2017 17:00

TJ Slávia Svidník

1 - 3

VK KDS Šport Košice

Hőger Peter
Porvazník Igor

18.10.2017 17:00

1 - 3

TJ Slávia Svidník

VK KDS Šport Košice

18.10.2017 17:00

MŠH Na Sihoti

18.10.2017 17:00

18.10.2017 17:00

COP Trenčín

3 - 1

VKM Stará Ľubovňa

Yurlov Andrij
Moravčík Filip

18.10.2017 17:00

3 - 1

COP Trenčín

VKM Stará Ľubovňa

18.10.2017 18:00

ŠH Prievidza

18.10.2017 18:00

18.10.2017 18:00

VK Prievidza

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

Malík Peter
Mokrý Juraj

18.10.2017 18:00

3 - 0

VK Prievidza

VK MIRAD PU Prešov

18.10.2017 18:30

MŠH

18.10.2017 18:30

18.10.2017 18:30

TJ Spartak Myjava

1 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Juráček Miroslav
Gerboc Andrej

18.10.2017 18:30

1 - 3

TJ Spartak Myjava

VKP Bystrina SPU Nitra



7. kolo

21.10.2017 16:00

ŠH Spojená škola

21.10.2017 16:00

21.10.2017 16:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 0

COP Trenčín

Tatraj Peter
Porvazník Igor

21.10.2017 16:00

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

COP Trenčín

21.10.2017 17:00

MŠH

21.10.2017 17:00

21.10.2017 17:00

VKM Stará Ľubovňa

0 - 3

TJ Spartak Myjava

Smolko Miloslav
Andrejčák Pavol

21.10.2017 17:00

0 - 3

VKM Stará Ľubovňa

TJ Spartak Myjava

21.10.2017 18:00

ŠH ZŠ

21.10.2017 18:00

21.10.2017 18:00

MVK Zvolen

0 - 3

TJ Slávia Svidník

Niklová Jana
Kohút Ľuboš

21.10.2017 18:00

0 - 3

MVK Zvolen

TJ Slávia Svidník

21.10.2017 19:00

ŠH Hotelová akadémia

21.10.2017 19:00

21.10.2017 19:00

VK KDS Šport Košice

1 - 3

VK Prievidza

Vaško Pavel
Fiľo Ján

21.10.2017 19:00

1 - 3

VK KDS Šport Košice

VK Prievidza



8. kolo

20.10.2017 19:00

ŠH Hotelová akadémia

20.10.2017 19:00

20.10.2017 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 0

COP Trenčín


20.10.2017 19:00

3 - 0

VK KDS Šport Košice

COP Trenčín

26.10.2017 19:30

ŠH Spojená škola

26.10.2017 19:30

26.10.2017 19:30

VK MIRAD PU Prešov

3 - 0

TJ Spartak Myjava

Čunočka Peter
Porvazník Igor

26.10.2017 19:30

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

TJ Spartak Myjava

28.10.2017 20:00

ŠH Prievidza

28.10.2017 20:00

28.10.2017 20:00

VK Prievidza

3 - 0

MVK Zvolen

Novotný Martin
Malík Peter

28.10.2017 20:00

3 - 0

VK Prievidza

MVK Zvolen

12.11.2017 16:00

MŠH

12.11.2017 16:00

12.11.2017 16:00

VKM Stará Ľubovňa

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Čunočka Peter
Daruľa Dušan

12.11.2017 16:00

0 - 3

VKM Stará Ľubovňa

VKP Bystrina SPU Nitra



9. kolo

4.11.2017 16:00

ŠH Spojená škola

4.11.2017 16:00

4.11.2017 16:00

VK MIRAD PU Prešov

2 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Hőger Peter
Andrejčák Pavol

4.11.2017 16:00

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

VKP Bystrina SPU Nitra

4.11.2017 16:00

MŠH

4.11.2017 16:00

4.11.2017 16:00

TJ Slávia Svidník

2 - 3

VK Prievidza

Tiňo Peter
Porvazník Igor

4.11.2017 16:00

2 - 3

TJ Slávia Svidník

VK Prievidza

4.11.2017 18:00

ŠH ZŠ

4.11.2017 18:00

4.11.2017 18:00

MVK Zvolen

0 - 3

COP Trenčín

Novotný Martin
Niklová Jana

4.11.2017 18:00

0 - 3

MVK Zvolen

COP Trenčín

4.11.2017 19:00

ŠH Hotelová akadémia

4.11.2017 19:00

4.11.2017 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 0

TJ Spartak Myjava

Smolko Miloslav
Fiľo Ján

4.11.2017 19:00

3 - 0

VK KDS Šport Košice

TJ Spartak Myjava



10. kolo

11.11.2017 16:00

ŠH Spojená škola

11.11.2017 16:00

11.11.2017 16:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 0

VKM Stará Ľubovňa

Smolko Martin
Čunočka Peter

11.11.2017 16:00

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

VKM Stará Ľubovňa

11.11.2017 17:00

MŠH

11.11.2017 17:00

11.11.2017 17:00

TJ Slávia Svidník

3 - 0

COP Trenčín

Tatraj Peter
Tiňo Peter

11.11.2017 17:00

3 - 0

TJ Slávia Svidník

COP Trenčín

11.11.2017 18:00

ŠH ZŠ

11.11.2017 18:00

11.11.2017 18:00

MVK Zvolen

0 - 3

TJ Spartak Myjava

Daruľa Dušan
Poláčiková Lucia

11.11.2017 18:00

0 - 3

MVK Zvolen

TJ Spartak Myjava

11.11.2017 19:00

ŠH Hotelová akadémia

11.11.2017 19:00

11.11.2017 19:00

VK KDS Šport Košice

1 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Porvazník Igor
Mokrý Juraj

11.11.2017 19:00

1 - 3

VK KDS Šport Košice

VKP Bystrina SPU Nitra



11. kolo

12.11.2017 19:00

MŠH Na Sihoti

12.11.2017 19:00

12.11.2017 19:00

COP Trenčín

0 - 3

VK Prievidza

Tiršel Fedor
Čuntala Peter

12.11.2017 19:00

0 - 3

COP Trenčín

VK Prievidza

17.11.2017 15:00

Mestská ŠH

17.11.2017 15:00

17.11.2017 15:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

MVK Zvolen

Sluk Alexander
Kováč Boris

17.11.2017 15:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

MVK Zvolen

17.11.2017 18:30

MŠH

17.11.2017 18:30

17.11.2017 18:30

TJ Spartak Myjava

3 - 2

TJ Slávia Svidník

Viktoríni - Lisá Danica
Schimpl Igor

17.11.2017 18:30

3 - 2

TJ Spartak Myjava

TJ Slávia Svidník

17.11.2017 20:00

MŠH

17.11.2017 20:00

17.11.2017 20:00

VKM Stará Ľubovňa

0 - 3

VK KDS Šport Košice

Čunočka Peter
Smolko Miloslav

17.11.2017 20:00

0 - 3

VKM Stará Ľubovňa

VK KDS Šport Košice



12. kolo

19.11.2017 17:00

ŠH Prievidza

19.11.2017 17:00

19.11.2017 17:00

VK Prievidza

3 - 0

TJ Spartak Myjava

Malík Peter
Poláčiková Lucia

19.11.2017 17:00

3 - 0

VK Prievidza

TJ Spartak Myjava

19.11.2017 17:00

MŠH

19.11.2017 17:00

19.11.2017 17:00

TJ Slávia Svidník

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

Čunočka Peter
Tiršel Fedor

19.11.2017 17:00

3 - 1

TJ Slávia Svidník

VKP Bystrina SPU Nitra

19.11.2017 17:00

ŠH ZŠ

19.11.2017 17:00

19.11.2017 17:00

MVK Zvolen

3 - 0

VKM Stará Ľubovňa

Niklová Jana
Holčík Tibor

19.11.2017 17:00

3 - 0

MVK Zvolen

VKM Stará Ľubovňa

19.11.2017 19:00

ŠH Hotelová akadémia

19.11.2017 19:00

19.11.2017 19:00

VK KDS Šport Košice

1 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Andrejčák Pavol
Vaško Pavel

19.11.2017 19:00

1 - 3

VK KDS Šport Košice

VK MIRAD PU Prešov



13. kolo

15.11.2017 18:00

ŠH Prievidza

15.11.2017 18:00

15.11.2017 18:00

VK Prievidza

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

Daruľa Dušan
Mokrý Juraj

15.11.2017 18:00

3 - 1

VK Prievidza

VKP Bystrina SPU Nitra

25.11.2017 16:00

ŠH Spojená škola

25.11.2017 16:00

25.11.2017 16:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 0

MVK Zvolen

Mokrý Juraj
Daruľa Dušan

25.11.2017 16:00

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

MVK Zvolen

25.11.2017 17:00

MŠH

25.11.2017 17:00