Extraliga Ženy 2013/2014

Play-off

select
Finále Finále Matches

Doprastav Bratislava - Slávia EU Bratislava 3:1

9.4.2014 - 17:00

ŠH PKO

9.4.2014 - 17:00

9.4.2014 - 17:00

VK Doprastav Bratislava

3 - 1

VK Slávia EU Bratislava

Viktoríni - Lisá Danica
Schimpl Igor

9.4.2014 - 17:00

3 - 1

VK Doprastav Bratislava

VK Slávia EU Bratislava

12.4.2014 - 17:00

ŠH Mladosť

12.4.2014 - 17:00

12.4.2014 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 1

VK Doprastav Bratislava

Juráček Miroslav
Královič Lukáš

12.4.2014 - 17:00

3 - 1

VK Slávia EU Bratislava

VK Doprastav Bratislava

16.4.2014 - 18:00

ŠH PKO

16.4.2014 - 18:00

16.4.2014 - 18:00

VK Doprastav Bratislava

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

Schimpl Igor
Viktoríni - Lisá Danica

16.4.2014 - 18:00

3 - 0

VK Doprastav Bratislava

VK Slávia EU Bratislava

19.4.2014 - 17:00

ŠH Mladosť

19.4.2014 - 17:00

19.4.2014 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

2 - 3

VK Doprastav Bratislava

Juráček Miroslav
Královič Lukáš

19.4.2014 - 17:00

2 - 3

VK Slávia EU Bratislava

VK Doprastav Bratislava

O 3.miesto O 3.miesto Matches

Volley project UKF Nitra - VISTA real Pezinok 0:3

8.4.2014 - 17:00

ŠH SPU

8.4.2014 - 17:00

8.4.2014 - 17:00

Volley project UKF Nitra

2 - 3

VISTA real Pezinok

Sarka Miroslav
Smolko Miloslav

8.4.2014 - 17:00

2 - 3

Volley project UKF Nitra

VISTA real Pezinok

11.4.2014 - 19:00

ŠH SOŠ

11.4.2014 - 19:00

11.4.2014 - 19:00

VISTA real Pezinok

3 - 1

Volley project UKF Nitra

Kováč Boris
Sloboda Imrich

11.4.2014 - 19:00

3 - 1

VISTA real Pezinok

Volley project UKF Nitra

14.4.2014 - 19:00

ŠH SPU

14.4.2014 - 19:00

14.4.2014 - 19:00

Volley project UKF Nitra

1 - 3

VISTA real Pezinok

Viktoríni - Lisá Danica
Kováč Boris

14.4.2014 - 19:00

1 - 3

Volley project UKF Nitra

VISTA real Pezinok

Skupina o 5.-8.miesto Skupina o 5.-8.miesto Matches

O 5.miesto: Kežmarok - Spišská Nová Ves

5.4.2014 - 18:00

ŠH ŠKM

5.4.2014 - 18:00

5.4.2014 - 18:00

VK Spišská Nová Ves

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

Andrejčák Pavol
Niklová Jana

5.4.2014 - 18:00

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

KV MŠK Oktan Kežmarok

12.4.2014 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

12.4.2014 - 17:00

12.4.2014 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

2 - 3

VK Spišská Nová Ves

Drobňák František
Servický Ján

12.4.2014 - 17:00

2 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

VK Spišská Nová Ves



O 7.miesto: Paneurópa - COP Nitra

4.4.2014 - 17:00

ŠH Olympia

4.4.2014 - 17:00

4.4.2014 - 17:00

COP Nitra

3 - 2

VŠK Paneurópa

Pivarček Milan
Szász Marek

4.4.2014 - 17:00

3 - 2

COP Nitra

VŠK Paneurópa

12.4.2014 - 17:00

ŠH FEI STU

12.4.2014 - 17:00

12.4.2014 - 17:00

VŠK Paneurópa

3 - 0

COP Nitra

Sloboda Imrich
Svorenčík Michal

12.4.2014 - 17:00

3 - 0

VŠK Paneurópa

COP Nitra



Paneurópa BA-Spiš. Nová Ves 1:2...Zlatý set 14:16

22.3.2014 - 18:00

ŠH ŠKM

22.3.2014 - 18:00

22.3.2014 - 18:00

VK Spišská Nová Ves

3 - 0

VŠK Paneurópa

Höger Peter
Myšková Petra

22.3.2014 - 18:00

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

VŠK Paneurópa

29.3.2014 - 17:00

ŠH FEI STU

29.3.2014 - 17:00

29.3.2014 - 17:00

VŠK Paneurópa

3 - 1

VK Spišská Nová Ves

Schimpl Igor
Gerboc Andrej

29.3.2014 - 17:00

3 - 1

VŠK Paneurópa

VK Spišská Nová Ves



KV MŠK Oktan Kežmarok - COP Nitra 2:0

21.3.2014 - 17:00

ŠH Olympia

21.3.2014 - 17:00

21.3.2014 - 17:00

COP Nitra

1 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Pivarček Milan
Szász Marek

21.3.2014 - 17:00

1 - 3

COP Nitra

KV MŠK Oktan Kežmarok

29.3.2014 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

29.3.2014 - 17:00

29.3.2014 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 2

COP Nitra

Drobňák František
Servický Ján

29.3.2014 - 17:00

3 - 2

KV MŠK Oktan Kežmarok

COP Nitra

Semifinále Semifinále Matches

VK Doprastav Bratislava - VISTA real Pezinok 3:0

23.3.2014 - 18:00

ŠH PKO

23.3.2014 - 18:00

23.3.2014 - 18:00

VK Doprastav Bratislava

3 - 0

VISTA real Pezinok

Schimpl Igor
Královič Lukáš

23.3.2014 - 18:00

3 - 0

VK Doprastav Bratislava

VISTA real Pezinok

27.3.2014 - 18:30

ŠH SOŠ

27.3.2014 - 18:30

27.3.2014 - 18:30

VISTA real Pezinok

0 - 3

VK Doprastav Bratislava

Sarka Miroslav
Sloboda Imrich

27.3.2014 - 18:30

0 - 3

VISTA real Pezinok

VK Doprastav Bratislava

29.3.2014 - 19:00

ŠH PKO

29.3.2014 - 19:00

29.3.2014 - 19:00

VK Doprastav Bratislava

3 - 1

VISTA real Pezinok

Juráček Miroslav
Pivarček Milan

29.3.2014 - 19:00

3 - 1

VK Doprastav Bratislava

VISTA real Pezinok



Slávia EU Bratislava-Volley project UKF Nitra 3:0

22.3.2014 - 17:00

ŠH Mladosť

22.3.2014 - 17:00

22.3.2014 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

Volley project UKF Nitra

Juráček Miroslav
Svorenčík Michal

22.3.2014 - 17:00

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

Volley project UKF Nitra

26.3.2014 - 17:00

ŠH SPU

26.3.2014 - 17:00

26.3.2014 - 17:00

Volley project UKF Nitra

1 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Vaško Pavel
Szász Marek

26.3.2014 - 17:00

1 - 3

Volley project UKF Nitra

VK Slávia EU Bratislava

29.3.2014 - 17:00

ŠH Mladosť

29.3.2014 - 17:00

29.3.2014 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 1

Volley project UKF Nitra

Sarka Miroslav
Tiršel Fedor

29.3.2014 - 17:00

3 - 1

VK Slávia EU Bratislava

Volley project UKF Nitra

Štvrťfinále Štvrťfinále Matches

VK Doprastav Bratislava - COP Nitra 2:0

12.3.2014 - 16:00

ŠH PKO

12.3.2014 - 16:00

12.3.2014 - 16:00

VK Doprastav Bratislava

3 - 0

COP Nitra

Viktoríni - Lisá Danica
Svorenčík Michal

12.3.2014 - 16:00

3 - 0

VK Doprastav Bratislava

COP Nitra

16.3.2014 - 17:00

ŠH Olympia

16.3.2014 - 17:00

16.3.2014 - 17:00

COP Nitra

0 - 3

VK Doprastav Bratislava

Kováč Boris
Smolko Miloslav

16.3.2014 - 17:00

0 - 3

COP Nitra

VK Doprastav Bratislava



VK Slávia EU Bratislava - VK Spišská Nová Ves 2:0

8.3.2014 - 17:00

ŠH Mladosť

8.3.2014 - 17:00

8.3.2014 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

Schimpl Igor
Královič Lukáš

8.3.2014 - 17:00

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

VK Spišská Nová Ves

12.3.2014 - 18:00

ŠH ŠKM

12.3.2014 - 18:00

12.3.2014 - 18:00

VK Spišská Nová Ves

0 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Niklová Jana
Andrejčák Pavol

12.3.2014 - 18:00

0 - 3

VK Spišská Nová Ves

VK Slávia EU Bratislava



Volley project UKF Nitra-Paneurópa Bratislava 2:0

7.3.2014 - 18:00

ŠH SPU

7.3.2014 - 18:00

7.3.2014 - 18:00

Volley project UKF Nitra

3 - 0

VŠK Paneurópa

Juráček Miroslav
Sarka Miroslav

7.3.2014 - 18:00

3 - 0

Volley project UKF Nitra

VŠK Paneurópa

12.3.2014 - 18:30

ŠH FEI STU

12.3.2014 - 18:30

12.3.2014 - 18:30

VŠK Paneurópa

2 - 3

Volley project UKF Nitra

Sarka Miroslav
Schimpl Igor

12.3.2014 - 18:30

2 - 3

VŠK Paneurópa

Volley project UKF Nitra



KV MŠK Oktan Kežmarok - VISTA real Pezinok 0:2

8.3.2014 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

8.3.2014 - 17:00

8.3.2014 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

1 - 3

VISTA real Pezinok

Malík Peter
Daruľa Dušan

8.3.2014 - 17:00

1 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

VISTA real Pezinok

12.3.2014 - 19:00

ŠH SOŠ

12.3.2014 - 19:00

12.3.2014 - 19:00

VISTA real Pezinok

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

Juráček Miroslav
Pivarček Milan

12.3.2014 - 19:00

3 - 0

VISTA real Pezinok

KV MŠK Oktan Kežmarok