Extraliga Ženy 2013/2014


SVM Senica


VC Univerzita J. Selyeho Komárno

 
 

VK TASK Martin

Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

SVM Senica

18

6

6

0

18

0

450

300

6

0

0

0

0

0

-

1,500

-

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

9

6

3

3

11

12

478

506

1

1

1

1

0

2

0,92

0,945

-

VK TASK Martin

8

6

3

3

9

11

423

450

2

0

1

0

0

3

0,82

0,940

-

VK ELBA Prešov

1

6

0

6

3

18

407

502

0

0

0

1

1

4

0,17

0,811

-




Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

Výsledky

Prelínacia súťaž

Hosťujúci tím

SVM Senica

VC Univerzita J

VK ELBA Prešov

VK TASK Martin

Domáci tím

SVM Senica (SVM Senica)

3 - 0

3 - 0


3 - 0

VC Univerzita J. Selyeho Komárno (VC Univerzita J)

0 - 3

3 - 2


3 - 1

3 - 0

VK ELBA Prešov (VK ELBA Prešov)

0 - 3


0 - 3

VK TASK Martin (VK TASK Martin)

3 - 2

3 - 0


3 - 0

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#9

TatianaDragašeková 4,03(379/94)

#5

KristinaYordanska 4,01(357/89)

#8

MonikaŠmitalová 3,97(373/94)

#12

MonikaStankovianska 3,81(183/48)

#14

VeronikaRichweissová 3,64(357/98)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#4

DominikaDrobňáková 0,8(41/51)

#3

MichaelaAbrhámová 0,59(17/29)

#8

MonikaŠmitalová 0,57(54/94)

#11

KatarínaOlejníková 0,56(49/88)

#1

KamilaZaťková 0,54(50/93)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#8

MonikaŠmitalová 1,09(102/94)

#9

ZuzanaČontofalská 1(73/73)

#7

SimonaKóšová 0,86(50/58)

#14

AleoscarBlanco Iriarte 0,86(43/50)

#5

KristinaYordanska 0,85(76/89)

najlepší blokár(úspešné bloky)

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#5

ValentínaSikelová 76 %(62/82)

#8

KatarínaMóderová 73 %(122/166)

#5

VeronikaPisarčíková 70 %(317/456)

#10

DominikaŠkodová 65 %(244/373)

#14

MartinaSrncová 64 %(36/56)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#5

KristinaYordanska 62 %(268/431)

#3

MichaelaAbrhámová 60 %(56/93)

#14

AleoscarBlanco Iriarte 55 %(100/182)

#2

LuciaSpevár 55 %(113/206)

#13

LíviaHronská Kručovská 52 %(113/217)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Golitková A.
(VŠK Paneurópa)
BLOKÁR 2  
Blanco I.A.
(VISTA real Pezinok)
SMEČIAR 1  
Richweissová V.
(Volley project UKF Nitra)

SMEČIAR 2  
Drobňáková D.
(VK Doprastav Bratislava)
BLOKÁR 1  
Šmitalová M.
(VISTA real Pezinok)
NAHRÁVAČ 1  
Kwasowska M.
(VK Spišská Nová Ves)
LIBERO 1  
Kubaliaková R.
(VŠK Paneurópa)
  • LIBERO 2  
    Michalovičová M.
    (COP Nitra)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Zaťková K.
    (VK Spišská Nová Ves)
  • BLOKÁR 3  
    Abrhámová M.
    (VK Doprastav Bratislava)
  • BLOKÁR 4  
    Yordanska K.
    (VK Spišská Nová Ves)
  • DIAGONÁL 2  
    Šípková D.
    (COP Nitra)
  • SMEČIAR 3  
    Cagáňová H.
    (VISTA real Pezinok)
  • SMEČIAR 4  
    Bognárová L.
    (VŠK Paneurópa)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Golitková A.
(VŠK Paneurópa)
BLOKÁR 2  
Blanco I.A.
(VISTA real Pezinok)
SMEČIAR 1  
Richweissová V.
(Volley project UKF Nitra)

SMEČIAR 2  
Drobňáková D.
(VK Doprastav Bratislava)
BLOKÁR 1  
Šmitalová M.
(VISTA real Pezinok)
NAHRÁVAČ 1  
Kwasowska M.
(VK Spišská Nová Ves)
LIBERO 1  
Kubaliaková R.
(VŠK Paneurópa)
  • LIBERO 2  
    Michalovičová M.
    (COP Nitra)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Zaťková K.
    (VK Spišská Nová Ves)
  • BLOKÁR 3  
    Abrhámová M.
    (VK Doprastav Bratislava)
  • BLOKÁR 4  
    Yordanska K.
    (VK Spišská Nová Ves)
  • DIAGONÁL 2  
    Šípková D.
    (COP Nitra)
  • SMEČIAR 3  
    Cagáňová H.
    (VISTA real Pezinok)
  • SMEČIAR 4  
    Bognárová L.
    (VŠK Paneurópa)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Golitková A.
(VŠK Paneurópa)
BLOKÁR 2  
Blanco I.A.
(VISTA real Pezinok)
SMEČIAR 1  
Richweissová V.
(Volley project UKF Nitra)

SMEČIAR 2  
Drobňáková D.
(VK Doprastav Bratislava)
BLOKÁR 1  
Šmitalová M.
(VISTA real Pezinok)
NAHRÁVAČ 1  
Kwasowska M.
(VK Spišská Nová Ves)
LIBERO 1  
Kubaliaková R.
(VŠK Paneurópa)
LIBERO 2  
Michalovičová M.
(COP Nitra)
NAHRÁVAČ 2  
Zaťková K.
(VK Spišská Nová Ves)
BLOKÁR 3  
Abrhámová M.
(VK Doprastav Bratislava)
SMEČIAR 3  
Cagáňová H.
(VISTA real Pezinok)
BLOKÁR 4  
Yordanska K.
(VK Spišská Nová Ves)
SMEČIAR 4  
Bognárová L.
(VŠK Paneurópa)
DIAGONÁL 2  
Šípková D.
(COP Nitra)