Extraliga Ženy 2013/2014

Extraliga Ženy 2. časť

select
Skupina 1.-4. Skupina 1.-4. Matches

1. kolo

12.1.2014 - 18:00

ŠH PKO

12.1.2014 - 18:00

12.1.2014 - 18:00

VK Doprastav Bratislava

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

Szász Marek
Gerboc Andrej

12.1.2014 - 18:00

3 - 0

VK Doprastav Bratislava

KV MŠK Oktan Kežmarok

12.1.2014 - 18:00

ŠH SPU

12.1.2014 - 18:00

12.1.2014 - 18:00

Volley project UKF Nitra

1 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Niklová Jana
Vaško Pavel

12.1.2014 - 18:00

1 - 3

Volley project UKF Nitra

VK Slávia EU Bratislava



2. kolo

23.1.2014 - 16:00

ŠH PKO

23.1.2014 - 16:00

23.1.2014 - 16:00

VK Doprastav Bratislava

3 - 0

Volley project UKF Nitra

Sloboda Imrich
Svorenčík Michal

23.1.2014 - 16:00

3 - 0

VK Doprastav Bratislava

Volley project UKF Nitra

25.1.2014 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

25.1.2014 - 17:00

25.1.2014 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

2 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Daruľa Dušan
Čunočka Peter

25.1.2014 - 17:00

2 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

VK Slávia EU Bratislava



3. kolo

6.12.2013 - 17:00

ŠH Mladosť

6.12.2013 - 17:00

6.12.2013 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

2 - 3

VK Doprastav Bratislava


6.12.2013 - 17:00

2 - 3

VK Slávia EU Bratislava

VK Doprastav Bratislava

8.2.2014 - 17:00

ŠH SPU

8.2.2014 - 17:00

8.2.2014 - 17:00

Volley project UKF Nitra

3 - 1

KV MŠK Oktan Kežmarok

Viktoríni - Lisá Danica
Schimpl Igor

8.2.2014 - 17:00

3 - 1

Volley project UKF Nitra

KV MŠK Oktan Kežmarok



4. kolo

15.2.2014 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

15.2.2014 - 17:00

15.2.2014 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

0 - 3

VK Doprastav Bratislava

Servický Ján
Čunočka Peter

15.2.2014 - 17:00

0 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

VK Doprastav Bratislava

15.2.2014 - 17:00

ŠH Mladosť

15.2.2014 - 17:00

15.2.2014 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 2

Volley project UKF Nitra

Královič Lukáš
Juráček Miroslav

15.2.2014 - 17:00

3 - 2

VK Slávia EU Bratislava

Volley project UKF Nitra



5. kolo

21.2.2014 - 18:00

ŠH SPU

21.2.2014 - 18:00

21.2.2014 - 18:00

Volley project UKF Nitra

0 - 3

VK Doprastav Bratislava

Kováč Boris
Královič Lukáš

21.2.2014 - 18:00

0 - 3

Volley project UKF Nitra

VK Doprastav Bratislava

22.2.2014 - 17:00

ŠH Mladosť

22.2.2014 - 17:00

22.2.2014 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

Viktoríni - Lisá Danica
Gerboc Andrej

22.2.2014 - 17:00

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

KV MŠK Oktan Kežmarok



6. kolo

18.10.2013 - 17:30

ŠH PKO

18.10.2013 - 17:30

18.10.2013 - 17:30

VK Doprastav Bratislava

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava


18.10.2013 - 17:30

3 - 0

VK Doprastav Bratislava

VK Slávia EU Bratislava

1.3.2014 - 18:00

MŠH Vlada Jančeka

1.3.2014 - 18:00

1.3.2014 - 18:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 1

Volley project UKF Nitra

Daruľa Dušan
Hnát Fedor

1.3.2014 - 18:00

3 - 1

KV MŠK Oktan Kežmarok

Volley project UKF Nitra

Skupina 5.-9. Skupina 5.-9. Matches

1. kolo

4.1.2014 - 19:00

ŠH SOŠ

4.1.2014 - 19:00

4.1.2014 - 19:00

VISTA real Pezinok

3 - 1

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

Královič Lukáš
Juráček Miroslav

4.1.2014 - 19:00

3 - 1

VISTA real Pezinok

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

8.1.2014 - 18:00

ŠH ŠKM

8.1.2014 - 18:00

8.1.2014 - 18:00

VK Spišská Nová Ves

3 - 0

COP Nitra

Myšková Petra
Höger Peter

8.1.2014 - 18:00

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

COP Nitra



2. kolo

11.1.2014 - 14:30

ŠH Športcentrum UJS

11.1.2014 - 14:30

11.1.2014 - 14:30

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

1 - 3

VK Spišská Nová Ves

Pivarček Milan
Kováč Boris

11.1.2014 - 14:30

1 - 3

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

VK Spišská Nová Ves

11.1.2014 - 17:00

ŠH FEI STU

11.1.2014 - 17:00

11.1.2014 - 17:00

VŠK Paneurópa

0 - 3

VISTA real Pezinok

Svorenčík Michal
Smolko Miloslav

11.1.2014 - 17:00

0 - 3

VŠK Paneurópa

VISTA real Pezinok



3. kolo

18.1.2014 - 17:00

ŠH Olympia

18.1.2014 - 17:00

18.1.2014 - 17:00

COP Nitra

0 - 3

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

Tiršel Fedor
Szász Marek

18.1.2014 - 17:00

0 - 3

COP Nitra

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

18.1.2014 - 18:00

ŠH ŠKM

18.1.2014 - 18:00

18.1.2014 - 18:00

VK Spišská Nová Ves

3 - 0

VŠK Paneurópa

Drobňák František
Banáš Tibor

18.1.2014 - 18:00

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

VŠK Paneurópa



4. kolo

25.1.2014 - 14:00

ŠH SOŠ

25.1.2014 - 14:00

25.1.2014 - 14:00

VISTA real Pezinok

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

Kováč Boris
Královič Lukáš

25.1.2014 - 14:00

3 - 0

VISTA real Pezinok

VK Spišská Nová Ves

25.1.2014 - 17:00

ŠH FEI STU

25.1.2014 - 17:00

25.1.2014 - 17:00

VŠK Paneurópa

3 - 1

COP Nitra

Gerboc Andrej
Szász Marek

25.1.2014 - 17:00

3 - 1

VŠK Paneurópa

COP Nitra



5. kolo

26.1.2014 - 14:30

ŠH Športcentrum UJS

26.1.2014 - 14:30

26.1.2014 - 14:30

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

1 - 3

VŠK Paneurópa

Juráček Miroslav
Viktoríni - Lisá Danica

26.1.2014 - 14:30

1 - 3

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

VŠK Paneurópa

26.1.2014 - 17:00

ŠH Olympia

26.1.2014 - 17:00

26.1.2014 - 17:00

COP Nitra

1 - 3

VISTA real Pezinok

Pivarček Milan
Tiršel Fedor

26.1.2014 - 17:00

1 - 3

COP Nitra

VISTA real Pezinok



6. kolo

8.2.2014 - 14:30

ŠH Športcentrum UJS

8.2.2014 - 14:30

8.2.2014 - 14:30

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

0 - 3

VISTA real Pezinok

Fiľo Ján
Novotný Martin

8.2.2014 - 14:30

0 - 3

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

VISTA real Pezinok

8.2.2014 - 17:00

ŠH Olympia

8.2.2014 - 17:00

8.2.2014 - 17:00

COP Nitra

1 - 3

VK Spišská Nová Ves

Pivarček Milan
Szász Marek

8.2.2014 - 17:00

1 - 3

COP Nitra

VK Spišská Nová Ves



7. kolo

15.2.2014 - 18:00

ŠH SOŠ

15.2.2014 - 18:00

15.2.2014 - 18:00

VISTA real Pezinok

3 - 0

VŠK Paneurópa

Vaško Pavel
Svorenčík Michal

15.2.2014 - 18:00

3 - 0

VISTA real Pezinok

VŠK Paneurópa

15.2.2014 - 19:00

ŠH ŠKM

15.2.2014 - 19:00

15.2.2014 - 19:00

VK Spišská Nová Ves

3 - 0

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

Niklová Jana
Myšková Petra

15.2.2014 - 19:00

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

VC Univerzita J. Selyeho Komárno



8. kolo

16.2.2014 - 17:00

ŠH FEI STU

16.2.2014 - 17:00

16.2.2014 - 17:00

VŠK Paneurópa

3 - 1

VK Spišská Nová Ves

Sloboda Imrich
Smolko Miloslav

16.2.2014 - 17:00

3 - 1

VŠK Paneurópa

VK Spišská Nová Ves

16.2.2014 - 18:00

ŠH Športcentrum UJS

16.2.2014 - 18:00

16.2.2014 - 18:00

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

3 - 2

COP Nitra

Svorenčík Michal
Viktoríni - Lisá Danica

16.2.2014 - 18:00

3 - 2

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

COP Nitra



9. kolo

20.2.2014 - 18:30

ŠH ŠKM

20.2.2014 - 18:30

20.2.2014 - 18:30

VK Spišská Nová Ves

3 - 0

VISTA real Pezinok

Porvazník Igor
Drobňák František

20.2.2014 - 18:30

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

VISTA real Pezinok

21.2.2014 - 18:00

ŠH Olympia

21.2.2014 - 18:00

21.2.2014 - 18:00

COP Nitra

0 - 3

VŠK Paneurópa

Szász Marek
Novotný Martin

21.2.2014 - 18:00

0 - 3

COP Nitra

VŠK Paneurópa



10. kolo

1.3.2014 - 18:00

ŠH SOŠ

1.3.2014 - 18:00

1.3.2014 - 18:00

VISTA real Pezinok

3 - 1

COP Nitra

Viktoríni - Lisá Danica
Gerboc Andrej

1.3.2014 - 18:00

3 - 1

VISTA real Pezinok

COP Nitra

1.3.2014 - 18:00

ŠH FEI STU

1.3.2014 - 18:00

1.3.2014 - 18:00

VŠK Paneurópa

3 - 0

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

Svorenčík Michal
Tiršel Fedor

1.3.2014 - 18:00

3 - 0

VŠK Paneurópa

VC Univerzita J. Selyeho Komárno