Extraliga Ženy 2013/2014

Extraliga Ženy 1. časť

select
Extraliga Ženy 1. časť 1. časť Matches

1. kolo

28.9.2013 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

28.9.2013 - 17:00

28.9.2013 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 1

VŠK Paneurópa

Andrejčák Pavol
Hnát Fedor

28.9.2013 - 17:00

3 - 1

KV MŠK Oktan Kežmarok

VŠK Paneurópa

28.9.2013 - 18:00

ŠH ŠKM

28.9.2013 - 18:00

28.9.2013 - 18:00

VK Spišská Nová Ves

3 - 0

COP Nitra

Kubáň Peter
Banáš Tibor

28.9.2013 - 18:00

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

COP Nitra

28.9.2013 - 20:00

ŠH SPU

28.9.2013 - 20:00

28.9.2013 - 20:00

Volley project UKF Nitra

3 - 0

VC UJS Komárno

Tiršel Fedor
Viktoríni - Lisá Danica

28.9.2013 - 20:00

3 - 0

Volley project UKF Nitra

VC UJS Komárno



2. kolo

2.10.2013 - 16:00

ŠH Olympia

2.10.2013 - 16:00

2.10.2013 - 16:00

COP Nitra

2 - 3

VISTA real Pezinok

Pivarček Milan
Szász Marek

2.10.2013 - 16:00

2 - 3

COP Nitra

VISTA real Pezinok

5.10.2013 - 14:30

ŠH Športcentrum UJS

5.10.2013 - 14:30

5.10.2013 - 14:30

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

2 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Královič Lukáš
Bajči Peter

5.10.2013 - 14:30

2 - 3

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

KV MŠK Oktan Kežmarok

5.10.2013 - 18:00

ŠH ŠKM

5.10.2013 - 18:00

5.10.2013 - 18:00

VK Spišská Nová Ves

0 - 3

Volley project UKF Nitra

Niklová Jana
Čunočka Peter

5.10.2013 - 18:00

0 - 3

VK Spišská Nová Ves

Volley project UKF Nitra



3. kolo

12.10.2013 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

12.10.2013 - 17:00

12.10.2013 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

Drobňák František
Myšková Petra

12.10.2013 - 17:00

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

VK Spišská Nová Ves

12.10.2013 - 18:00

ŠH SOŠ

12.10.2013 - 18:00

12.10.2013 - 18:00

VISTA real Pezinok

0 - 3

VŠK Paneurópa

Sarka Karol
Sloboda Imrich

12.10.2013 - 18:00

0 - 3

VISTA real Pezinok

VŠK Paneurópa

12.10.2013 - 20:00

ŠH SPU

12.10.2013 - 20:00

12.10.2013 - 20:00

Volley project UKF Nitra

3 - 2

COP Nitra

Gerboc Andrej
Schimpl Igor

12.10.2013 - 20:00

3 - 2

Volley project UKF Nitra

COP Nitra



4. kolo

16.10.2013 - 16:00

ŠH Olympia

16.10.2013 - 16:00

16.10.2013 - 16:00

COP Nitra

1 - 3

VŠK Paneurópa

Szász Marek
Kováč Boris

16.10.2013 - 16:00

1 - 3

COP Nitra

VŠK Paneurópa

19.10.2013 - 14:30

ŠH Športcentrum UJS

19.10.2013 - 14:30

19.10.2013 - 14:30

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

1 - 3

VISTA real Pezinok

Smolko Miloslav
Pivarček Milan

19.10.2013 - 14:30

1 - 3

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

VISTA real Pezinok

19.10.2013 - 17:00

ŠH SPU

19.10.2013 - 17:00

19.10.2013 - 17:00

Volley project UKF Nitra

3 - 2

KV MŠK Oktan Kežmarok

Vaško Pavel
Novotný Martin

19.10.2013 - 17:00

3 - 2

Volley project UKF Nitra

KV MŠK Oktan Kežmarok



5. kolo

26.10.2013 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

26.10.2013 - 17:00

26.10.2013 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 0

COP Nitra

Malík Peter
Hnát Fedor

26.10.2013 - 17:00

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

COP Nitra

26.10.2013 - 17:00

ŠH FEI STU

26.10.2013 - 17:00

26.10.2013 - 17:00

VŠK Paneurópa

3 - 0

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

Sloboda Imrich
Gerboc Andrej

26.10.2013 - 17:00

3 - 0

VŠK Paneurópa

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

26.10.2013 - 18:00

ŠH SOŠ

26.10.2013 - 18:00

26.10.2013 - 18:00

VISTA real Pezinok

1 - 3

VK Spišská Nová Ves

Bajči Peter
Svorenčík Michal

26.10.2013 - 18:00

1 - 3

VISTA real Pezinok

VK Spišská Nová Ves



6. kolo

30.10.2013 - 17:00

ŠH Olympia

30.10.2013 - 17:00

30.10.2013 - 17:00

COP Nitra

3 - 1

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

Viktoríni - Lisá Danica
Sloboda Imrich

30.10.2013 - 17:00

3 - 1

COP Nitra

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

2.11.2013 - 17:00

ŠH SPU

2.11.2013 - 17:00

2.11.2013 - 17:00

Volley project UKF Nitra

3 - 0

VISTA real Pezinok

Szász Marek
Pivarček Milan

2.11.2013 - 17:00

3 - 0

Volley project UKF Nitra

VISTA real Pezinok

2.11.2013 - 18:00

ŠH ŠKM

2.11.2013 - 18:00

2.11.2013 - 18:00

VK Spišská Nová Ves

2 - 3

VŠK Paneurópa

Čunočka Peter
Daruľa Dušan

2.11.2013 - 18:00

2 - 3

VK Spišská Nová Ves

VŠK Paneurópa



7. kolo

7.11.2013 - 18:30

ŠH SPU

7.11.2013 - 18:30

7.11.2013 - 18:30

Volley project UKF Nitra

3 - 0

VŠK Paneurópa

Kováč Boris
Tiršel Fedor

7.11.2013 - 18:30

3 - 0

Volley project UKF Nitra

VŠK Paneurópa

9.11.2013 - 14:00

ŠH SOŠ

9.11.2013 - 14:00

9.11.2013 - 14:00

VISTA real Pezinok

3 - 2

KV MŠK Oktan Kežmarok

Smolko Miloslav
Gerboc Andrej

9.11.2013 - 14:00

3 - 2

VISTA real Pezinok

KV MŠK Oktan Kežmarok

9.11.2013 - 14:30

ŠH Športcentrum UJS

9.11.2013 - 14:30

9.11.2013 - 14:30

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

2 - 3

VK Spišská Nová Ves

Královič Lukáš
Sarka Miroslav

9.11.2013 - 14:30

2 - 3

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

VK Spišská Nová Ves



8. kolo

16.11.2013 - 14:30

ŠH Športcentrum UJS

16.11.2013 - 14:30

16.11.2013 - 14:30

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

1 - 3

Volley project UKF Nitra

Gerboc Andrej
Bajči Peter

16.11.2013 - 14:30

1 - 3

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

Volley project UKF Nitra

16.11.2013 - 17:00

ŠH Olympia

16.11.2013 - 17:00

16.11.2013 - 17:00

COP Nitra

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

Pivarček Milan
Tiršel Fedor

16.11.2013 - 17:00

3 - 0

COP Nitra

VK Spišská Nová Ves

16.11.2013 - 17:00

ŠH FEI STU

16.11.2013 - 17:00

16.11.2013 - 17:00

VŠK Paneurópa

3 - 2

KV MŠK Oktan Kežmarok

Sloboda Imrich
Szász Marek

16.11.2013 - 17:00

3 - 2

VŠK Paneurópa

KV MŠK Oktan Kežmarok



9. kolo

21.11.2013 - 18:30

ŠH SPU

21.11.2013 - 18:30

21.11.2013 - 18:30

Volley project UKF Nitra

3 - 0

VK Spišská Nová Ves

Novotný Martin
Vaško Pavel

21.11.2013 - 18:30

3 - 0

Volley project UKF Nitra

VK Spišská Nová Ves

23.11.2013 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

23.11.2013 - 17:00

23.11.2013 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 0

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

Myšková Petra
Drobňák František

23.11.2013 - 17:00

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

23.11.2013 - 18:00

ŠH SOŠ

23.11.2013 - 18:00

23.11.2013 - 18:00

VISTA real Pezinok

3 - 0

COP Nitra

Svorenčík Michal
Sarka Miroslav

23.11.2013 - 18:00

3 - 0

VISTA real Pezinok

COP Nitra



10. kolo

28.11.2013 - 18:30

ŠH Olympia

28.11.2013 - 18:30

28.11.2013 - 18:30

COP Nitra

0 - 3

Volley project UKF Nitra

Sarka Miroslav
Juráček Miroslav

28.11.2013 - 18:30

0 - 3

COP Nitra

Volley project UKF Nitra

1.12.2013 - 17:00

ŠH ŠKM

1.12.2013 - 17:00

1.12.2013 - 17:00

VK Spišská Nová Ves

2 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Servický Ján
Čunočka Peter

1.12.2013 - 17:00

2 - 3

VK Spišská Nová Ves

KV MŠK Oktan Kežmarok

1.12.2013 - 17:00

ŠH FEI STU

1.12.2013 - 17:00

1.12.2013 - 17:00

VŠK Paneurópa

1 - 3

VISTA real Pezinok

Szász Marek
Viktoríni - Lisá Danica

1.12.2013 - 17:00

1 - 3

VŠK Paneurópa

VISTA real Pezinok



11. kolo

5.12.2013 - 18:30

MŠH Vlada Jančeka

5.12.2013 - 18:30

5.12.2013 - 18:30

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 2

Volley project UKF Nitra

Hnát Fedor
Banáš Tibor

5.12.2013 - 18:30

3 - 2

KV MŠK Oktan Kežmarok

Volley project UKF Nitra

7.12.2013 - 14:00

ŠH SOŠ

7.12.2013 - 14:00

7.12.2013 - 14:00

VISTA real Pezinok

3 - 0

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

Sloboda Imrich
Tiršel Fedor

7.12.2013 - 14:00

3 - 0

VISTA real Pezinok

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

7.12.2013 - 17:00

ŠH FEI STU

7.12.2013 - 17:00

7.12.2013 - 17:00

VŠK Paneurópa

3 - 0

COP Nitra

Svorenčík Michal
Bajči Peter

7.12.2013 - 17:00

3 - 0

VŠK Paneurópa

COP Nitra



12. kolo

8.12.2013 - 14:30

ŠH Športcentrum UJS

8.12.2013 - 14:30

8.12.2013 - 14:30

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

0 - 3

VŠK Paneurópa

Kováč Boris
Pivarček Milan

8.12.2013 - 14:30

0 - 3

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

VŠK Paneurópa

8.12.2013 - 17:00

ŠH Olympia

8.12.2013 - 17:00

8.12.2013 - 17:00

COP Nitra

3 - 2

KV MŠK Oktan Kežmarok

Královič Lukáš
Szász Marek

8.12.2013 - 17:00

3 - 2

COP Nitra

KV MŠK Oktan Kežmarok

8.12.2013 - 17:00

ŠH ŠKM

8.12.2013 - 17:00

8.12.2013 - 17:00

VK Spišská Nová Ves

3 - 1

VISTA real Pezinok

Niklová Jana
Novotný Martin

8.12.2013 - 17:00

3 - 1

VK Spišská Nová Ves

VISTA real Pezinok



13. kolo

14.12.2013 - 17:00

ŠH FEI STU

14.12.2013 - 17:00

14.12.2013 - 17:00

VŠK Paneurópa

0 - 3

VK Spišská Nová Ves

Sarka Miroslav
Gerboc Andrej

14.12.2013 - 17:00

0 - 3

VŠK Paneurópa

VK Spišská Nová Ves

14.12.2013 - 18:00

ŠH SOŠ

14.12.2013 - 18:00

14.12.2013 - 18:00

VISTA real Pezinok

3 - 0

Volley project UKF Nitra

Smolko Miloslav
Viktoríni - Lisá Danica

14.12.2013 - 18:00

3 - 0

VISTA real Pezinok

Volley project UKF Nitra

14.12.2013 - 19:00

ŠH Športcentrum UJS

14.12.2013 - 19:00

14.12.2013 - 19:00

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

2 - 3

COP Nitra

Pivarček Milan
Sloboda Imrich

14.12.2013 - 19:00

2 - 3

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

COP Nitra



14. kolo

21.12.2013 - 18:00

MŠH Vlada Jančeka

21.12.2013 - 18:00

21.12.2013 - 18:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

2 - 3

VISTA real Pezinok

Banáš Tibor
Hnát Fedor

21.12.2013 - 18:00

2 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

VISTA real Pezinok

21.12.2013 - 18:00

ŠH FEI STU

21.12.2013 - 18:00

21.12.2013 - 18:00

VŠK Paneurópa

3 - 0

Volley project UKF Nitra

Smolko Miloslav
Gerboc Andrej

21.12.2013 - 18:00

3 - 0

VŠK Paneurópa

Volley project UKF Nitra

21.12.2013 - 18:00

ŠH ŠKM

21.12.2013 - 18:00

21.12.2013 - 18:00

VK Spišská Nová Ves

3 - 1

VC Univerzita J. Selyeho Komárno

Myšková Petra
Drobňák František

21.12.2013 - 18:00

3 - 1

VK Spišská Nová Ves

VC Univerzita J. Selyeho Komárno