Extraliga Muži 2020/2021

Play-off

select
Finále Finále Matches

TJ Spartak Myjava - Rieker UJS Komárno

27.3.2021 - 15:00

MŠH

27.3.2021 - 15:00

27.3.2021 - 15:00

TJ Spartak Myjava

1 - 3

Rieker UJS Komárno

Moravčík Filip
Kováč Boris

27.3.2021 - 15:00

1 - 3

TJ Spartak Myjava

Rieker UJS Komárno

31.3.2021 - 18:00

MŠH

31.3.2021 - 18:00

31.3.2021 - 18:00

Rieker UJS Komárno

3 - 1

TJ Spartak Myjava

Juráček Miroslav
Sarka Miroslav

31.3.2021 - 18:00

3 - 1

Rieker UJS Komárno

TJ Spartak Myjava

3.4.2021 - 18:00

MŠH

3.4.2021 - 18:00

3.4.2021 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 1

Rieker UJS Komárno

Porvazník Igor
Malík Peter

3.4.2021 - 18:00

3 - 1

TJ Spartak Myjava

Rieker UJS Komárno

7.4.2021 - 18:00

MŠH

7.4.2021 - 18:00

7.4.2021 - 18:00

Rieker UJS Komárno

3 - 0

TJ Spartak Myjava

Schimpl Igor
Moravčík Filip

7.4.2021 - 18:00

3 - 0

Rieker UJS Komárno

TJ Spartak Myjava

O 3.miesto O 3.miesto Matches

VK MIRAD UNIPO Prešov - VK KDS Šport Košice

27.3.2021 - 17:00

ŠH PU

27.3.2021 - 17:00

27.3.2021 - 17:00

VK MIRAD UNIPO Prešov

3 - 1

VK KDS Šport Košice

Porvazník Igor
Hőger Peter

27.3.2021 - 17:00

3 - 1

VK MIRAD UNIPO Prešov

VK KDS Šport Košice

31.3.2021 - 19:00

ŠH Hotelová akadémia

31.3.2021 - 19:00

31.3.2021 - 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 1

VK MIRAD UNIPO Prešov

Andrejčák Pavol
Smolko Miloslav

31.3.2021 - 19:00

3 - 1

VK KDS Šport Košice

VK MIRAD UNIPO Prešov

3.4.2021 - 17:00

ŠH PU

3.4.2021 - 17:00

3.4.2021 - 17:00

VK MIRAD UNIPO Prešov

3 - 2

VK KDS Šport Košice

Hőger Peter
Mokrý Juraj

3.4.2021 - 17:00

3 - 2

VK MIRAD UNIPO Prešov

VK KDS Šport Košice

7.4.2021 - 19:00

ŠH Hotelová akadémia

7.4.2021 - 19:00

7.4.2021 - 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 1

VK MIRAD UNIPO Prešov

Tiňo Peter
Porvazník Igor

7.4.2021 - 19:00

3 - 1

VK KDS Šport Košice

VK MIRAD UNIPO Prešov

10.4.2021 - 17:00

ŠH PU

10.4.2021 - 17:00

10.4.2021 - 17:00

VK MIRAD UNIPO Prešov

3 - 0

VK KDS Šport Košice

Mokrý Juraj
Malík Peter

10.4.2021 - 17:00

3 - 0

VK MIRAD UNIPO Prešov

VK KDS Šport Košice

Semifinále Semifinále Matches

I) VK MIRAD UNIPO Prešov - Rieker UJS Komárno

20.3.2021 - 17:00

ŠH PU

20.3.2021 - 17:00

20.3.2021 - 17:00

VK MIRAD UNIPO Prešov

0 - 3

Rieker UJS Komárno

Hőger Peter
Andrejčák Pavol

20.3.2021 - 17:00

0 - 3

VK MIRAD UNIPO Prešov

Rieker UJS Komárno

24.3.2021 - 18:00

MŠH

24.3.2021 - 18:00

24.3.2021 - 18:00

Rieker UJS Komárno

3 - 1

VK MIRAD UNIPO Prešov

Moravčík Filip
Juráček Miroslav

24.3.2021 - 18:00

3 - 1

Rieker UJS Komárno

VK MIRAD UNIPO Prešov



II) TJ Spartak Myjava - VK KDS šport Košice

3.3.2021 - 18:00

MŠH

3.3.2021 - 18:00

3.3.2021 - 18:00

TJ Spartak Myjava

0 - 3

VK KDS Šport Košice

Královič Lukáš
Schimpl Igor

3.3.2021 - 18:00

0 - 3

TJ Spartak Myjava

VK KDS Šport Košice

6.3.2021 - 19:00

ŠH Hotelová akadémia

6.3.2021 - 19:00

6.3.2021 - 19:00

VK KDS Šport Košice

1 - 3

TJ Spartak Myjava

Porvazník Igor
Hőger Peter

6.3.2021 - 19:00

1 - 3

VK KDS Šport Košice

TJ Spartak Myjava

10.3.2021 - 18:00

MŠH

10.3.2021 - 18:00

10.3.2021 - 18:00

TJ Spartak Myjava

2 - 3

VK KDS Šport Košice

Moravčík Filip
Sarka Miroslav

10.3.2021 - 18:00

2 - 3

TJ Spartak Myjava

VK KDS Šport Košice

13.3.2021 - 19:00

ŠH Hotelová akadémia

13.3.2021 - 19:00

13.3.2021 - 19:00

VK KDS Šport Košice

2 - 3

TJ Spartak Myjava

Mokrý Juraj
Porvazník Igor

13.3.2021 - 19:00

2 - 3

VK KDS Šport Košice

TJ Spartak Myjava

17.3.2021 - 18:00

MŠH

17.3.2021 - 18:00

17.3.2021 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 0

VK KDS Šport Košice

Schimpl Igor
Kováč Boris

17.3.2021 - 18:00

3 - 0

TJ Spartak Myjava

VK KDS Šport Košice

O 5.-7.miesto O 5.-7.miesto Matches

1.kolo

10.3.2021 - 17:00

MŠH

10.3.2021 - 17:00

10.3.2021 - 17:00

TJ Slávia Svidník

3 - 0

VK OSMOS Prievidza

Tiňo Peter
Hudák Ivan

10.3.2021 - 17:00

3 - 0

TJ Slávia Svidník

VK OSMOS Prievidza



2.kolo

13.3.2021 - 18:00

ŠH FEI STU

13.3.2021 - 18:00

13.3.2021 - 18:00

VKP Bratislava

3 - 0

TJ Slávia Svidník

Dovičovič ml. Dušan
Schimpl Igor

13.3.2021 - 18:00

3 - 0

VKP Bratislava

TJ Slávia Svidník



3.kolo

17.3.2021 - 18:00

ŠH Prievidza

17.3.2021 - 18:00

17.3.2021 - 18:00

VK OSMOS Prievidza

2 - 3

VKP Bratislava

Yurlov Andrij
Kohút Ľuboš

17.3.2021 - 18:00

2 - 3

VK OSMOS Prievidza

VKP Bratislava



4.kolo

19.3.2021 - 17:00

ŠH Prievidza

19.3.2021 - 17:00

19.3.2021 - 17:00

VK OSMOS Prievidza

0 - 3

TJ Slávia Svidník

Hrčka Martin
Čuntala Peter

19.3.2021 - 17:00

0 - 3

VK OSMOS Prievidza

TJ Slávia Svidník



5.kolo

24.3.2021 - 17:00

MŠH

24.3.2021 - 17:00

24.3.2021 - 17:00

TJ Slávia Svidník

3 - 2

VKP Bratislava

Niklová Jana
Tiňo Peter

24.3.2021 - 17:00

3 - 2

TJ Slávia Svidník

VKP Bratislava



6.kolo

27.3.2021 - 18:00

ŠH Dom športu - Nová hala

27.3.2021 - 18:00

27.3.2021 - 18:00

VKP Bratislava

3 - 1

VK OSMOS Prievidza


27.3.2021 - 18:00

3 - 1

VKP Bratislava

VK OSMOS Prievidza

Štvrťfinále Štvrťfinále Matches

A) VK MIRAD UNIPO Prešov - voľno

Zápasy ešte nie sú zadané



B) TJ Spartak Myjava - VK OSMOS Prievidza

10.2.2021 - 18:00

MŠH

10.2.2021 - 18:00

10.2.2021 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 0

VK OSMOS Prievidza

Čuntala Peter
Malík Peter

10.2.2021 - 18:00

3 - 0

TJ Spartak Myjava

VK OSMOS Prievidza

12.2.2021 - 18:00

ŠH Prievidza

12.2.2021 - 18:00

12.2.2021 - 18:00

VK OSMOS Prievidza

0 - 3

TJ Spartak Myjava

Niklová Jana
Andrejčák Pavol

12.2.2021 - 18:00

0 - 3

VK OSMOS Prievidza

TJ Spartak Myjava

17.2.2021 - 18:00

MŠH

17.2.2021 - 18:00

17.2.2021 - 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 0

VK OSMOS Prievidza

Sarka Miroslav
Moravčík Filip

17.2.2021 - 18:00

3 - 0

TJ Spartak Myjava

VK OSMOS Prievidza



C) VKP Bratislava - VK KDS Šport Košice

10.2.2021 - 18:00

ŠH FEI STU

10.2.2021 - 18:00

10.2.2021 - 18:00

VKP Bratislava

3 - 2

VK KDS Šport Košice

Moravčík Filip
Královič Lukáš

10.2.2021 - 18:00

3 - 2

VKP Bratislava

VK KDS Šport Košice

13.2.2021 - 19:00

ŠH Hotelová akadémia

13.2.2021 - 19:00

13.2.2021 - 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 2

VKP Bratislava

Smolko Miloslav
Porvazník Igor

13.2.2021 - 19:00

3 - 2

VK KDS Šport Košice

VKP Bratislava

17.2.2021 - 18:00

ŠH FEI STU

17.2.2021 - 18:00

17.2.2021 - 18:00

VKP Bratislava

3 - 1

VK KDS Šport Košice

Schimpl Igor
Dovičovič ml. Dušan

17.2.2021 - 18:00

3 - 1

VKP Bratislava

VK KDS Šport Košice

20.2.2021 - 19:00

ŠH Hotelová akadémia

20.2.2021 - 19:00

20.2.2021 - 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 2

VKP Bratislava

Hőger Peter
Smolko Miloslav

20.2.2021 - 19:00

3 - 2

VK KDS Šport Košice

VKP Bratislava

24.2.2021 - 18:00

ŠH FEI STU

24.2.2021 - 18:00

24.2.2021 - 18:00

VKP Bratislava

1 - 3

VK KDS Šport Košice

Kováč Boris
Moravčík Filip

24.2.2021 - 18:00

1 - 3

VKP Bratislava

VK KDS Šport Košice



D) RIEKER UJS Komárno - TJ Slávia Svidník

10.2.2021 - 18:00

MŠH

10.2.2021 - 18:00

10.2.2021 - 18:00

Rieker UJS Komárno

3 - 1

TJ Slávia Svidník

Tiršel Fedor
Kováč Boris

10.2.2021 - 18:00

3 - 1

Rieker UJS Komárno

TJ Slávia Svidník

13.2.2021 - 18:00

MŠH

13.2.2021 - 18:00

13.2.2021 - 18:00

TJ Slávia Svidník

3 - 2

Rieker UJS Komárno

Sluk Alexander
Tiňo Peter

13.2.2021 - 18:00

3 - 2

TJ Slávia Svidník

Rieker UJS Komárno

6.3.2021 - 18:00

MŠH

6.3.2021 - 18:00

6.3.2021 - 18:00

Rieker UJS Komárno

3 - 0

TJ Slávia Svidník

Sarka Miroslav
Juráček Miroslav

6.3.2021 - 18:00

3 - 0

Rieker UJS Komárno

TJ Slávia Svidník