Extraliga Muži 2020/2021


  • 7.4.2021 - 18:00

    Rieker UJS Komárno

    TJ Spartak Myjava

    3 - 0

    25/19  25/21  25/12

  • 7.4.2021 - 19:00

    VK KDS Šport Košice

    VK MIRAD UNIPO Prešov

    3 - 1

    25/22  25/21  15/25  25/20

  • 10.4.2021 - 17:00

    VK MIRAD UNIPO Prešov

    VK KDS Šport Košice

    3 - 0

    25/16  25/17  25/19

    
7.4.2021 - 18:00

Rieker UJS Komárno

TJ Spartak Myjava

3 - 0

25/19  25/21  25/12

7.4.2021 - 19:00

VK KDS Šport Košice

VK MIRAD UNIPO Prešov

3 - 1

25/22  25/21  15/25  25/20

10.4.2021 - 17:00

VK MIRAD UNIPO Prešov

VK KDS Šport Košice

3 - 0

25/16  25/17  25/19

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#3

PatrikLamanec 5,27(596/113)

#3

LukaszSzarek 5(380/76)

#9

PeterMlynarčík 4,88(395/81)

#14

ĽubošKostoláni 4,69(380/81)

#11

LukaszPietrzak 4,69(319/68)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#13

MartinSopko 0,61(37/61)

#3

PatrikLamanec 0,52(59/113)

#23

MilanMacko 0,5(1/2)

#8

MichalPetráš 0,44(32/72)

#3

MilanJavorčík 0,43(29/67)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#16

RadoslavPrešinský 0,91(78/86)

#9

IvoMikovčík 0,78(53/68)

#8

PeterKašper 0,73(51/70)

#17

MarekLudha 0,7(48/69)

#9

FilipMačuha 0,67(33/49)

najviac bodujúci hráč(body)

#3

LukaszSzarek 380

#5

MarekGergely 341

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#1

SamuelGoč 44

#13

MartinSopko 37

najlepší blokár(úspešné bloky)

#4

EduardPizur 70

#6

MichalZeman 63

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#17

FrantišekOgurčák 67 %(188/279)

#7

MariánVitko 61 %(199/324)

#18

MatejKubš 61 %(233/381)

#11

MartinTuris 60 %(446/745)

#13

MartinSopko 59 %(223/378)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#4

AdriánVančo 53 %(48/91)

#2

ErikWatzka 52 %(260/500)

#5

MarekGergely 51 %(286/558)

#14

ĽubošKostoláni 51 %(338/666)

#13

MartinSopko 50 %(172/344)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Gergely M.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 1  
Hollý T.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Slávia Svidník )
  • LIBERO 2  
    Turis M.
    (Rieker UJS Komárno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pavličko B.
    (VKP Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Prešinský R.
    (VKP Bratislava)
  • BLOKÁR 4  
    Pizur E.
    (VK KDS Šport Košice)
  • DIAGONÁL 2  
    Szarek L.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • SMEČIAR 3  
    Pokopec P.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Ogurčák F.
    (Rieker UJS Komárno)

Tabuľka

1. časť

Prelínacia súťa

  
V
Body
No records to display.

O 5.-7.miesto

Tabuľka

1. časť

1. časť 1. časť Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

VK MIRAD UNIPO Prešov

34

14

11

3

38

15

1235

1090

6

4

1

2

1

0

2,53

1,133

-

TJ Spartak Myjava

31

14

11

3

35

20

1244

1114

3

5

3

1

0

2

1,75

1,117

-

VKP Bratislava

28

14

9

5

32

16

1131

985

8

1

0

1

3

1

2,00

1,148

-

Rieker UJS Komárno

24

14

8

6

28

22

1140

1104

5

2

1

1

2

3

1,27

1,033

-

TJ Slávia Svidník

20

14

7

7

26

26

1189

1157

4

1

2

1

3

3

1,00

1,028

-

VK KDS Šport Košice

20

14

6

8

25

30

1212

1234

1

4

1

3

1

4

0,83

0,982

-

VK OSMOS Prievidza

11

14

4

10

17

35

1078

1191

1

1

2

1

3

6

0,49

0,905

-

ŠŠ volejbal Trenčín

0

14

0

14

5

42

799

1153

0

0

0

0

5

9

0,12

0,693

-




1. časť 1. časť Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť

Hosťujúci tím

KN

TN

SK

MY

KE

PO

PD

BA

Domáci tím

Rieker UJS Komárno (KN)

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

0 - 3

ŠŠ volejbal Trenčín (TN)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

TJ Slávia Svidník (SK)

0 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 1

TJ Spartak Myjava (MY)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 2

3 - 1

3 - 1

VK KDS Šport Košice (KE)

3 - 2

3 - 1

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 1

VK MIRAD UNIPO Prešov (PO)

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

VK OSMOS Prievidza (PD)

1 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 2

1 - 3

0 - 3

3 - 2

VKP Bratislava (BA)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Prelínacia súťa

Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

O 5.-7.miesto

O 5.-7.miesto O 5.-7.miesto Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

VKP Bratislava

9

4

3

1

11

6

390

318

1

1

1

1

0

0

1,83

1,226

-

TJ Slávia Svidník

8

4

3

1

9

5

297

303

2

0

1

0

0

1

1,80

0,980

-

VK OSMOS Prievidza

1

4

0

4

3

12

290

356

0

0

0

1

1

2

0,25

0,815

-




O 5.-7.miesto O 5.-7.miesto Standing Results Breakdown

Výsledky

O 5.-7.miesto

Hosťujúci tím

SK

PD

BA

Domáci tím

TJ Slávia Svidník (SK)

3 - 0

3 - 2

VK OSMOS Prievidza (PD)

0 - 3

2 - 3

VKP Bratislava (BA)

3 - 0

3 - 1

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Gergely M.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 1  
Hollý T.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Slávia Svidník )
  • LIBERO 2  
    Turis M.
    (Rieker UJS Komárno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pavličko B.
    (VKP Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Prešinský R.
    (VKP Bratislava)
  • BLOKÁR 4  
    Pizur E.
    (VK KDS Šport Košice)
  • DIAGONÁL 2  
    Szarek L.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • SMEČIAR 3  
    Pokopec P.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Ogurčák F.
    (Rieker UJS Komárno)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Gergely M.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 1  
Hollý T.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Slávia Svidník )
LIBERO 2  
Turis M.
(Rieker UJS Komárno)
NAHRÁVAČ 2  
Pavličko B.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 3  
Prešinský R.
(VKP Bratislava)
SMEČIAR 3  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 4  
Pizur E.
(VK KDS Šport Košice)
SMEČIAR 4  
Ogurčák F.
(Rieker UJS Komárno)
DIAGONÁL 2  
Szarek L.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)