Extraliga Muži 2020/2021


Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing
TímBodyZápasySetyBodyVýsledkySety ratioLopty ratioKontumácia
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Prelínacia súťaž Prelínacia súťaž Standing Results Breakdown

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#3

PatrikLamanec 5,27(596/113)

#3

LukaszSzarek 5(380/76)

#9

PeterMlynarčík 4,88(395/81)

#14

ĽubošKostoláni 4,69(380/81)

#11

LukaszPietrzak 4,69(319/68)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#13

MartinSopko 0,61(37/61)

#3

PatrikLamanec 0,52(59/113)

#23

MilanMacko 0,5(1/2)

#8

MichalPetráš 0,44(32/72)

#3

MilanJavorčík 0,43(29/67)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#16

RadoslavPrešinský 0,91(78/86)

#9

IvoMikovčík 0,78(53/68)

#8

PeterKašper 0,73(51/70)

#17

MarekLudha 0,7(48/69)

#9

FilipMačuha 0,67(33/49)

najviac bodujúci hráč(body)

#3

LukaszSzarek 380

#5

MarekGergely 341

najlepšie podávajúci hráč(esá)

#1

SamuelGoč 44

#13

MartinSopko 37

najlepší blokár(úspešné bloky)

#4

EduardPizur 70

#6

MichalZeman 63

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#17

FrantišekOgurčák 67 %(188/279)

#7

MariánVitko 61 %(199/324)

#18

MatejKubš 61 %(233/381)

#11

MartinTuris 60 %(446/745)

#13

MartinSopko 59 %(223/378)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#4

AdriánVančo 53 %(48/91)

#2

ErikWatzka 52 %(260/500)

#5

MarekGergely 51 %(286/558)

#14

ĽubošKostoláni 51 %(338/666)

#13

MartinSopko 50 %(172/344)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Gergely M.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 1  
Hollý T.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Slávia Svidník )
  • LIBERO 2  
    Turis M.
    (Rieker UJS Komárno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pavličko B.
    (VKP Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Prešinský R.
    (VKP Bratislava)
  • BLOKÁR 4  
    Pizur E.
    (VK KDS Šport Košice)
  • DIAGONÁL 2  
    Szarek L.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • SMEČIAR 3  
    Pokopec P.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Ogurčák F.
    (Rieker UJS Komárno)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Gergely M.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 1  
Hollý T.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Slávia Svidník )
  • LIBERO 2  
    Turis M.
    (Rieker UJS Komárno)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Pavličko B.
    (VKP Bratislava)
  • BLOKÁR 3  
    Prešinský R.
    (VKP Bratislava)
  • BLOKÁR 4  
    Pizur E.
    (VK KDS Šport Košice)
  • DIAGONÁL 2  
    Szarek L.
    (VK MIRAD UNIPO Prešov)
  • SMEČIAR 3  
    Pokopec P.
    (TJ Spartak Myjava)
  • SMEČIAR 4  
    Ogurčák F.
    (Rieker UJS Komárno)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Lamanec P.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 2  
Ludha M.
(TJ Spartak Myjava)
SMEČIAR 1  
Sopko M.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)

SMEČIAR 2  
Gergely M.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 1  
Zeman M.
(TJ Spartak Myjava)
NAHRÁVAČ 1  
Hollý T.
(VKP Bratislava)
LIBERO 1  
Vitko M.
(TJ Slávia Svidník )
LIBERO 2  
Turis M.
(Rieker UJS Komárno)
NAHRÁVAČ 2  
Pavličko B.
(VKP Bratislava)
BLOKÁR 3  
Prešinský R.
(VKP Bratislava)
SMEČIAR 3  
Pokopec P.
(TJ Spartak Myjava)
BLOKÁR 4  
Pizur E.
(VK KDS Šport Košice)
SMEČIAR 4  
Ogurčák F.
(Rieker UJS Komárno)
DIAGONÁL 2  
Szarek L.
(VK MIRAD UNIPO Prešov)