Extraliga Muži 2009/2010

Play-off

select
Finále Finále Matches

Humenné - Prešov

14.4.2010 - 19:00

MŠH

14.4.2010 - 19:00

14.4.2010 - 19:00

VK Chemes Humenné

-

Slávia VK PU Prešov

Hodoň Dušan
Vaško Pavel

14.4.2010 - 19:00

-

VK Chemes Humenné

Slávia VK PU Prešov

15.4.2010 - 20:00

MŠH

15.4.2010 - 20:00

15.4.2010 - 20:00

VK Chemes Humenné

-

Slávia VK PU Prešov

Porvazník Igor
Hőger Peter

15.4.2010 - 20:00

-

VK Chemes Humenné

Slávia VK PU Prešov

20.4.2010 - 18:00

ŠH PU

20.4.2010 - 18:00

20.4.2010 - 18:00

Slávia VK PU Prešov

-

VK Chemes Humenné

Mokrý Juraj
Daruľa Dušan

20.4.2010 - 18:00

-

Slávia VK PU Prešov

VK Chemes Humenné

21.4.2010 - 20:00

ŠH PU

21.4.2010 - 20:00

21.4.2010 - 20:00

Slávia VK PU Prešov

-

VK Chemes Humenné

Hank Štefan
Porvazník Igor

21.4.2010 - 20:00

-

Slávia VK PU Prešov

VK Chemes Humenné

O 3.miesto O 3.miesto Matches

VKP Bratislava - Nitra

8.4.2010 - 17:00

ŠH PKO

8.4.2010 - 17:00

8.4.2010 - 17:00

VKP Bratislava

-

VK Ekonóm SPU Nitra

Fatrdla Zdenko
Bajči Peter

8.4.2010 - 17:00

-

VKP Bratislava

VK Ekonóm SPU Nitra

11.4.2010 - 18:00

ŠH SPU

11.4.2010 - 18:00

11.4.2010 - 18:00

VK Ekonóm SPU Nitra

-

VKP Bratislava

Vaško Pavel
Kováčik Marián

11.4.2010 - 18:00

-

VK Ekonóm SPU Nitra

VKP Bratislava

14.4.2010 - 19:00

ŠH PKO

14.4.2010 - 19:00

14.4.2010 - 19:00

VKP Bratislava

-

VK Ekonóm SPU Nitra

Schimpl Igor
Dovičovič Dušan

14.4.2010 - 19:00

-

VKP Bratislava

VK Ekonóm SPU Nitra

Semifinále Semifinále Matches

I) VKP Bratislava - Prešov

20.3.2010 - 18:00

ŠH PKO

20.3.2010 - 18:00

20.3.2010 - 18:00

VKP Bratislava

-

Slávia VK PU Prešov

Fatrdla Zdenko
Schimpl Igor

20.3.2010 - 18:00

-

VKP Bratislava

Slávia VK PU Prešov

24.3.2010 - 18:00

ŠH PU

24.3.2010 - 18:00

24.3.2010 - 18:00

Slávia VK PU Prešov

-

VKP Bratislava

Hank Štefan
Porvazník Igor

24.3.2010 - 18:00

-

Slávia VK PU Prešov

VKP Bratislava

27.3.2010 - 18:00

ŠH PKO

27.3.2010 - 18:00

27.3.2010 - 18:00

VKP Bratislava

-

Slávia VK PU Prešov

Bajči Peter
Dovičovič Dušan

27.3.2010 - 18:00

-

VKP Bratislava

Slávia VK PU Prešov

31.3.2010 - 18:00

ŠH PU

31.3.2010 - 18:00

31.3.2010 - 18:00

Slávia VK PU Prešov

-

VKP Bratislava

Porvazník Igor
Hőger Peter

31.3.2010 - 18:00

-

Slávia VK PU Prešov

VKP Bratislava



II) Humenné - Nitra

20.3.2010 - 19:00

MŠH

20.3.2010 - 19:00

20.3.2010 - 19:00

VK Chemes Humenné

-

VK Ekonóm SPU Nitra

Hőger Peter
Porvazník Igor

20.3.2010 - 19:00

-

VK Chemes Humenné

VK Ekonóm SPU Nitra

24.3.2010 - 18:00

ŠH SPU

24.3.2010 - 18:00

24.3.2010 - 18:00

VK Ekonóm SPU Nitra

-

VK Chemes Humenné

Kováčik Marián
Vaško Pavel

24.3.2010 - 18:00

-

VK Ekonóm SPU Nitra

VK Chemes Humenné

27.3.2010 - 19:00

MŠH

27.3.2010 - 19:00

27.3.2010 - 19:00

VK Chemes Humenné

-

VK Ekonóm SPU Nitra

Porvazník Igor
Sluk Alexander

27.3.2010 - 19:00

-

VK Chemes Humenné

VK Ekonóm SPU Nitra

O 5.-8.miesto O 5.-8.miesto Matches

O 5.miesto: Púchov - STU Bratislava

10.4.2010 - 17:00

ŠH VŠK Púchov

10.4.2010 - 17:00

10.4.2010 - 17:00

VŠK Púchov

-

VK STU Bratislava

Daruľa Dušan
Hodoň Dušan

10.4.2010 - 17:00

-

VŠK Púchov

VK STU Bratislava

17.4.2010 - 18:00

ŠH FEI STU

17.4.2010 - 18:00

17.4.2010 - 18:00

VK STU Bratislava

-

VŠK Púchov

Dovičovič Dušan
Fatrdla Zdenko

17.4.2010 - 18:00

-

VK STU Bratislava

VŠK Púchov

24.4.2010 - 17:00

ŠH VŠK Púchov

24.4.2010 - 17:00

24.4.2010 - 17:00

VŠK Púchov

-

VK STU Bratislava

Malík Peter
Faulhammer Štefan

24.4.2010 - 17:00

-

VŠK Púchov

VK STU Bratislava



O 7.miesto: Svidník - Nové Mesto n.V.

10.4.2010 - 18:00

MŠH

10.4.2010 - 18:00

10.4.2010 - 18:00

VK Slávia Svidník

-

VK Nové Mesto nad Váhom

Hank Štefan
Hőger Peter

10.4.2010 - 18:00

-

VK Slávia Svidník

VK Nové Mesto nad Váhom

17.4.2010 - 18:00

MŠH

17.4.2010 - 18:00

17.4.2010 - 18:00

VK Nové Mesto nad Váhom

-

VK Slávia Svidník

Viktoríni - Lisá Danica
Sarka Miroslav

17.4.2010 - 18:00

-

VK Nové Mesto nad Váhom

VK Slávia Svidník

24.4.2010 - 18:00

MŠH

24.4.2010 - 18:00

24.4.2010 - 18:00

VK Slávia Svidník

-

VK Nové Mesto nad Váhom

Savka Štefan
Sluk Alexander

24.4.2010 - 18:00

-

VK Slávia Svidník

VK Nové Mesto nad Váhom



III) Púchov - Nové Mesto n. Váhom

20.3.2010 - 17:00

ŠH VŠK Púchov

20.3.2010 - 17:00

20.3.2010 - 17:00

VŠK Púchov

-

VK Nové Mesto nad Váhom

Malík Peter
Tomčáni Jozef

20.3.2010 - 17:00

-

VŠK Púchov

VK Nové Mesto nad Váhom

27.3.2010 - 18:00

MŠH

27.3.2010 - 18:00

27.3.2010 - 18:00

VK Nové Mesto nad Váhom

-

VŠK Púchov

Daruľa Dušan
Mokrý Juraj

27.3.2010 - 18:00

-

VK Nové Mesto nad Váhom

VŠK Púchov

3.4.2010 - 17:00

ŠH VŠK Púchov

3.4.2010 - 17:00

3.4.2010 - 17:00

VŠK Púchov

-

VK Nové Mesto nad Váhom

Sňahničan Ľubomír
Hnát Fedor

3.4.2010 - 17:00

-

VŠK Púchov

VK Nové Mesto nad Váhom



IV) STU Bratislava - Svidník

20.3.2010 - 18:00

ŠH FEI STU

20.3.2010 - 18:00

20.3.2010 - 18:00

VK STU Bratislava

-

VK Slávia Svidník

Matúš Jozef
Bajči Peter

20.3.2010 - 18:00

-

VK STU Bratislava

VK Slávia Svidník

27.3.2010 - 18:00

MŠH

27.3.2010 - 18:00

27.3.2010 - 18:00

VK Slávia Svidník

-

VK STU Bratislava

Hőger Peter
Servický Ján

27.3.2010 - 18:00

-

VK Slávia Svidník

VK STU Bratislava

Štvrťfinále Štvrťfinále Matches

A) VKP Bratislava - Nové Mesto nad Váhom

3.3.2010 - 19:00

ŠH PKO

3.3.2010 - 19:00

3.3.2010 - 19:00

VKP Bratislava

-

VK Nové Mesto nad Váhom

Schimpl Igor
Fatrdla Zdenko

3.3.2010 - 19:00

-

VKP Bratislava

VK Nové Mesto nad Váhom

6.3.2010 - 18:00

MŠH

6.3.2010 - 18:00

6.3.2010 - 18:00

VK Nové Mesto nad Váhom

-

VKP Bratislava

Tomčáni Jozef
Ivanka Július

6.3.2010 - 18:00

-

VK Nové Mesto nad Váhom

VKP Bratislava

10.3.2010 - 19:00

ŠH PKO

10.3.2010 - 19:00

10.3.2010 - 19:00

VKP Bratislava

-

VK Nové Mesto nad Váhom

Dovičovič Dušan
Sarka Miroslav

10.3.2010 - 19:00

-

VKP Bratislava

VK Nové Mesto nad Váhom



B) Humenné - Svidník

3.3.2010 - 19:00

MŠH

3.3.2010 - 19:00

3.3.2010 - 19:00

VK Chemes Humenné

-

VK Slávia Svidník

Savka Štefan
Sluk Alexander

3.3.2010 - 19:00

-

VK Chemes Humenné

VK Slávia Svidník

6.3.2010 - 18:00

MŠH

6.3.2010 - 18:00

6.3.2010 - 18:00

VK Slávia Svidník

-

VK Chemes Humenné

Hőger Peter
Servický Ján

6.3.2010 - 18:00

-

VK Slávia Svidník

VK Chemes Humenné

10.3.2010 - 19:00

MŠH

10.3.2010 - 19:00

10.3.2010 - 19:00

VK Chemes Humenné

-

VK Slávia Svidník

Tiňo Peter
Savka Štefan

10.3.2010 - 19:00

-

VK Chemes Humenné

VK Slávia Svidník



C) Nitra - STU Bratislava

3.3.2010 - 18:00

ŠH SPU

3.3.2010 - 18:00

3.3.2010 - 18:00

VK Ekonóm SPU Nitra

-

VK STU Bratislava

Kováčik Marián
Ivanka Július

3.3.2010 - 18:00

-

VK Ekonóm SPU Nitra

VK STU Bratislava

6.3.2010 - 18:00

ŠH FEI STU

6.3.2010 - 18:00

6.3.2010 - 18:00

VK STU Bratislava

-

VK Ekonóm SPU Nitra

Viktoríni - Lisá Danica
Bajči Peter

6.3.2010 - 18:00

-

VK STU Bratislava

VK Ekonóm SPU Nitra

10.3.2010 - 18:00

ŠH SPU

10.3.2010 - 18:00

10.3.2010 - 18:00

VK Ekonóm SPU Nitra

-

VK STU Bratislava

Vaško Pavel
Kováčik Marián

10.3.2010 - 18:00

-

VK Ekonóm SPU Nitra

VK STU Bratislava



D) Púchov - Prešov

3.3.2010 - 18:00

ŠH VŠK Púchov

3.3.2010 - 18:00

3.3.2010 - 18:00

VŠK Púchov

-

Slávia VK PU Prešov

Hodoň Dušan
Sňahničan Ľubomír

3.3.2010 - 18:00

-

VŠK Púchov

Slávia VK PU Prešov

6.3.2010 - 18:00

ŠH PU

6.3.2010 - 18:00

6.3.2010 - 18:00

Slávia VK PU Prešov

-

VŠK Púchov

Porvazník Igor
Hank Štefan

6.3.2010 - 18:00

-

Slávia VK PU Prešov

VŠK Púchov

10.3.2010 - 18:00

ŠH VŠK Púchov

10.3.2010 - 18:00

10.3.2010 - 18:00

VŠK Púchov

-

Slávia VK PU Prešov

Mokrý Juraj
Daruľa Dušan

10.3.2010 - 18:00

-

VŠK Púchov

Slávia VK PU Prešov

13.3.2010 - 18:00

ŠH PU

13.3.2010 - 18:00

13.3.2010 - 18:00

Slávia VK PU Prešov

-

VŠK Púchov

Savka Štefan
Hőger Peter

13.3.2010 - 18:00

-

Slávia VK PU Prešov

VŠK Púchov