Extraliga Ženy 2015/2016

Play-off

select
Finále Finále Matches

Slávia EU Bratislava - Kežmarok

16.4.2016 - 19:00

ŠH Mladosť

16.4.2016 - 19:00

16.4.2016 - 19:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

Juráček Miroslav
Schimpl Igor

16.4.2016 - 19:00

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

KV MŠK Oktan Kežmarok

20.4.2016 - 18:00

MŠH Vlada Jančeka

20.4.2016 - 18:00

20.4.2016 - 18:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

1 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Hőger Peter
Malík Peter

20.4.2016 - 18:00

1 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

VK Slávia EU Bratislava

23.4.2016 - 17:00

ŠH Mladosť

23.4.2016 - 17:00

23.4.2016 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 1

KV MŠK Oktan Kežmarok

Schimpl Igor
Královič Lukáš

23.4.2016 - 17:00

3 - 1

VK Slávia EU Bratislava

KV MŠK Oktan Kežmarok

O 3.miesto O 3.miesto Matches

UKF Nitra - 1.BVK

16.4.2016 - 14:00

MŠH

16.4.2016 - 14:00

16.4.2016 - 14:00

Volley project UKF Nitra

2 - 3

1. Bratislavský volejbalový klub

Viktoríni - Lisá Danica
Sarka Miroslav

16.4.2016 - 14:00

2 - 3

Volley project UKF Nitra

1. Bratislavský volejbalový klub

20.4.2016 - 18:00

ŠH PKO

20.4.2016 - 18:00

20.4.2016 - 18:00

1. Bratislavský volejbalový klub

3 - 0

Volley project UKF Nitra

Kováč Boris

20.4.2016 - 18:00

3 - 0

1. Bratislavský volejbalový klub

Volley project UKF Nitra

24.4.2016 - 19:00

MŠH

24.4.2016 - 19:00

24.4.2016 - 19:00

Volley project UKF Nitra

0 - 3

1. Bratislavský volejbalový klub

Sarka Miroslav
Moravčík Filip

24.4.2016 - 19:00

0 - 3

Volley project UKF Nitra

1. Bratislavský volejbalový klub

Semifinále Semifinále Matches

EU Bratislava - 1.BVK

30.3.2016 - 17:00

ŠH Mladosť

30.3.2016 - 17:00

30.3.2016 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

1. Bratislavský volejbalový klub

Sarka Miroslav
Juráček Miroslav

30.3.2016 - 17:00

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

1. Bratislavský volejbalový klub

2.4.2016 - 19:00

ŠH PKO

2.4.2016 - 19:00

2.4.2016 - 19:00

1. Bratislavský volejbalový klub

1 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Královič Lukáš
Schimpl Igor

2.4.2016 - 19:00

1 - 3

1. Bratislavský volejbalový klub

VK Slávia EU Bratislava

6.4.2016 - 17:00

ŠH Mladosť

6.4.2016 - 17:00

6.4.2016 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 1

1. Bratislavský volejbalový klub

Viktoríni - Lisá Danica
Juráček Miroslav

6.4.2016 - 17:00

3 - 1

VK Slávia EU Bratislava

1. Bratislavský volejbalový klub



UKF Nitra - Kežmarok

30.3.2016 - 17:00

MŠH

30.3.2016 - 17:00

30.3.2016 - 17:00

Volley project UKF Nitra

3 - 2

KV MŠK Oktan Kežmarok

Schimpl Igor
Vaško Pavel

30.3.2016 - 17:00

3 - 2

Volley project UKF Nitra

KV MŠK Oktan Kežmarok

2.4.2016 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

2.4.2016 - 17:00

2.4.2016 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 0

Volley project UKF Nitra

Malík Peter
Niklová Jana

2.4.2016 - 17:00

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

Volley project UKF Nitra

6.4.2016 - 17:00

MŠH

6.4.2016 - 17:00

6.4.2016 - 17:00

Volley project UKF Nitra

0 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Sarka Miroslav
Kováč Boris

6.4.2016 - 17:00

0 - 3

Volley project UKF Nitra

KV MŠK Oktan Kežmarok

9.4.2016 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

9.4.2016 - 17:00

9.4.2016 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 0

Volley project UKF Nitra

Porvazník Igor
Andrejčák Pavol

9.4.2016 - 17:00

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

Volley project UKF Nitra

O 5.-8.miesto O 5.-8.miesto Matches

O 5.miesto: Zvolen - Pezinok

16.4.2016 - 19:00

ŠH SOŠ

16.4.2016 - 19:00

16.4.2016 - 19:00

VTC Pezinok

3 - 0

TJ Slávia TU Zvolen

Szász Marek
Gerboc Andrej

16.4.2016 - 19:00

3 - 0

VTC Pezinok

TJ Slávia TU Zvolen

23.4.2016 - 17:00

ŠH ZŠ

23.4.2016 - 17:00

23.4.2016 - 17:00

TJ Slávia TU Zvolen

1 - 3

VTC Pezinok

Pivarček Milan
Fiľo Ján

23.4.2016 - 17:00

1 - 3

TJ Slávia TU Zvolen

VTC Pezinok



O 7.miesto: COP Nitra - Prešov

16.4.2016 - 18:00

ŠH Spojená škola

16.4.2016 - 18:00

16.4.2016 - 18:00

Dobré zo Slovenska - Prešov

0 - 3

COP Nitra

Servický Ján
Hőger Peter

16.4.2016 - 18:00

0 - 3

Dobré zo Slovenska - Prešov

COP Nitra

23.4.2016 - 17:00

ŠH Olympia

23.4.2016 - 17:00

23.4.2016 - 17:00

COP Nitra

3 - 1

Dobré zo Slovenska - Prešov

Svorenčík Michal
Sloboda Imrich

23.4.2016 - 17:00

3 - 1

COP Nitra

Dobré zo Slovenska - Prešov



Prešov - Pezinok

2.4.2016 - 18:00

ŠH Spojená škola

2.4.2016 - 18:00

2.4.2016 - 18:00

Dobré zo Slovenska - Prešov

0 - 3

VTC Pezinok

Andrejčák Pavol
Homolová Ivana

2.4.2016 - 18:00

0 - 3

Dobré zo Slovenska - Prešov

VTC Pezinok

9.4.2016 - 18:00

ŠH SOŠ

9.4.2016 - 18:00

9.4.2016 - 18:00

VTC Pezinok

3 - 0

Dobré zo Slovenska - Prešov

Szász Marek
Sloboda Imrich

9.4.2016 - 18:00

3 - 0

VTC Pezinok

Dobré zo Slovenska - Prešov



COP Nitra - Zvolen

2.4.2016 - 17:00

ŠH Olympia

2.4.2016 - 17:00

2.4.2016 - 17:00

COP Nitra

2 - 3

TJ Slávia TU Zvolen

Čuntala Peter
Smolko Miloslav

2.4.2016 - 17:00

2 - 3

COP Nitra

TJ Slávia TU Zvolen

9.4.2016 - 19:00

ŠH ZŠ

9.4.2016 - 19:00

9.4.2016 - 19:00

TJ Slávia TU Zvolen

3 - 0

COP Nitra

Fiľo Ján
Pivarček Milan

9.4.2016 - 19:00

3 - 0

TJ Slávia TU Zvolen

COP Nitra

Štvrťfinále Štvrťfinále Matches

Slávia EU Bratislava - Prešov

18.3.2016 - 17:00

ŠH Mladosť

18.3.2016 - 17:00

18.3.2016 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

Dobré zo Slovenska - Prešov

Svorenčík Michal
Szász Marek

18.3.2016 - 17:00

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

Dobré zo Slovenska - Prešov

23.3.2016 - 18:00

ŠH Spojená škola

23.3.2016 - 18:00

23.3.2016 - 18:00

Dobré zo Slovenska - Prešov

0 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Meždej Lukáš
Sluk Alexander

23.3.2016 - 18:00

0 - 3

Dobré zo Slovenska - Prešov

VK Slávia EU Bratislava



UKF Nitra - COP Nitra

18.3.2016 - 17:30

MŠH

18.3.2016 - 17:30

18.3.2016 - 17:30

Volley project UKF Nitra

3 - 0

COP Nitra

Vaško Pavel
Fiľo Ján

18.3.2016 - 17:30

3 - 0

Volley project UKF Nitra

COP Nitra

23.3.2016 - 17:00

ŠH Olympia

23.3.2016 - 17:00

23.3.2016 - 17:00

COP Nitra

3 - 1

Volley project UKF Nitra

Szász Marek
Pivarček Milan

23.3.2016 - 17:00

3 - 1

COP Nitra

Volley project UKF Nitra

26.3.2016 - 18:00

MŠH

26.3.2016 - 18:00

26.3.2016 - 18:00

Volley project UKF Nitra

3 - 0

COP Nitra

Smolko Miloslav
Szász Marek

26.3.2016 - 18:00

3 - 0

Volley project UKF Nitra

COP Nitra



Kežmarok - Zvolen

19.3.2016 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

19.3.2016 - 17:00

19.3.2016 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 0

TJ Slávia TU Zvolen

Hőger Peter
Porvazník Igor

19.3.2016 - 17:00

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

TJ Slávia TU Zvolen

23.3.2016 - 19:00

ŠH ZŠ

23.3.2016 - 19:00

23.3.2016 - 19:00

TJ Slávia TU Zvolen

1 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Niklová Jana
Homolová Ivana

23.3.2016 - 19:00

1 - 3

TJ Slávia TU Zvolen

KV MŠK Oktan Kežmarok



BVK - Pezinok

19.3.2016 - 19:00

ŠH PKO

19.3.2016 - 19:00

19.3.2016 - 19:00

1. Bratislavský volejbalový klub

3 - 0

VTC Pezinok

Sloboda Imrich

19.3.2016 - 19:00

3 - 0

1. Bratislavský volejbalový klub

VTC Pezinok

23.3.2016 - 18:00

ŠH SOŠ

23.3.2016 - 18:00

23.3.2016 - 18:00

VTC Pezinok

2 - 3

1. Bratislavský volejbalový klub

Gerboc Andrej
Moravčík Filip

23.3.2016 - 18:00

2 - 3

VTC Pezinok

1. Bratislavský volejbalový klub