Slovenský Pohár Muži 2015/2016


Finálový Turnaj Finálový Turnaj Standing

VK MIRAD PU Prešov

Semifinále

Finále

 

VK MIRAD PU Prešov

3

 

VK Bystrina SPU Nitra

2

VK Slávia Svidník

0

 
 

VK Bystrina SPU Nitra

3

 

VK MIRAD PU Prešov

3

VK KDS Šport Košice

1

 

Semifinále

Finále

 

VK MIRAD PU Prešov

3

 

VK Bystrina SPU Nitra

2

VK Slávia Svidník

0

 
 

VK Bystrina SPU Nitra

3

 

VK MIRAD PU Prešov

3

VK KDS Šport Košice

1

 

najviac bodujúci hráč(body / sety)

#9

PatrikLamanec 4,33(52/12)

#1

MiroslavJakubov 4(44/11)

#2

MilanJavorčík 2,85(37/13)

#5

MichalŠčerba 2,17(26/12)

#14

TomášSkasko 2,08(25/12)

najlepšie podávajúci hráč(esá / sety)

#1

MiroslavJakubov 0,36(4/11)

#20

MichalHudák 0,36(4/11)

#16

MartinČupka 0,25(1/4)

#11

MarošKasperkevič 0,25(3/12)

#5

MichalŠčerba 0,25(3/12)

najlepší blokár(úspešné bloky / sety)

#15

VladimírKríž 1(13/13)

#14

TomášSkasko 0,92(11/12)

#7

MilošLabik 0,58(7/12)

#7

JakubBališin 0,54(7/13)

#5

MichalŠčerba 0,33(4/12)

najviac bodujúci hráč(body)

najlepšie podávajúci hráč(esá)

najlepší blokár(úspešné bloky)

#14

TomášSkasko 11

#1

MarekLudha 9

prihrávka - pozítívna prihrávka %(perfektná prihrávka + pozitívna prihrávka) / všetky prihrávky

#5

MichalŠčerba 58 %(29/50)

#1

MiroslavJakubov 49 %(23/47)

#2

LukášSmolej 44 %(25/57)

#14

OndrejHaky 39 %(21/54)

#20

MichalHudák 38 %(19/50)

útok - excelent %úspešný útok / všetky útoky

#1

MiroslavJakubov 50 %(37/74)

#9

PatrikLamanec 49 %(47/95)

#2

MilanJavorčík 45 %(31/69)

#16

MartinČupka 38 %(6/16)

#20

MichalHudák 35 %(17/48)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Rajduga M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 2  
Kríž V.
(VK KDS Šport Košice)
SMEČIAR 1  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)

SMEČIAR 2  
Ščerba M.
(VK Slávia Svidník)
BLOKÁR 1  
Skasko T.
(VK Slávia Svidník)
NAHRÁVAČ 1  
Kasperkevič M.
(VK KDS Šport Košice)
LIBERO 1  
Turis M.
(VK Bystrina SPU Nitra)
  • LIBERO 2  
    Vitko M.
    (VK Slávia Svidník)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Hriňák J.
    (VK Slávia Svidník)
  • BLOKÁR 3  
    Labik M.
    (VK Slávia Svidník)
  • BLOKÁR 4  
    Bališin J.
    (VK KDS Šport Košice)
  • DIAGONÁL 2  
    Szarek L.
    (VK Bystrina SPU Nitra)
  • SMEČIAR 3  
    Javorčík M.
    (VK KDS Šport Košice)
  • SMEČIAR 4  
    Hudák M.
    (VK MIRAD PU Prešov)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Rajduga M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 2  
Kríž V.
(VK KDS Šport Košice)
SMEČIAR 1  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)

SMEČIAR 2  
Ščerba M.
(VK Slávia Svidník)
BLOKÁR 1  
Skasko T.
(VK Slávia Svidník)
NAHRÁVAČ 1  
Kasperkevič M.
(VK KDS Šport Košice)
LIBERO 1  
Turis M.
(VK Bystrina SPU Nitra)
  • LIBERO 2  
    Vitko M.
    (VK Slávia Svidník)
  • NAHRÁVAČ 2  
    Hriňák J.
    (VK Slávia Svidník)
  • BLOKÁR 3  
    Labik M.
    (VK Slávia Svidník)
  • BLOKÁR 4  
    Bališin J.
    (VK KDS Šport Košice)
  • DIAGONÁL 2  
    Szarek L.
    (VK Bystrina SPU Nitra)
  • SMEČIAR 3  
    Javorčík M.
    (VK KDS Šport Košice)
  • SMEČIAR 4  
    Hudák M.
    (VK MIRAD PU Prešov)

Dream Team

DIAGONÁL 1  
Rajduga M.
(VK MIRAD PU Prešov)
BLOKÁR 2  
Kríž V.
(VK KDS Šport Košice)
SMEČIAR 1  
Jakubov M.
(VK KDS Šport Košice)

SMEČIAR 2  
Ščerba M.
(VK Slávia Svidník)
BLOKÁR 1  
Skasko T.
(VK Slávia Svidník)
NAHRÁVAČ 1  
Kasperkevič M.
(VK KDS Šport Košice)
LIBERO 1  
Turis M.
(VK Bystrina SPU Nitra)
LIBERO 2  
Vitko M.
(VK Slávia Svidník)
NAHRÁVAČ 2  
Hriňák J.
(VK Slávia Svidník)
BLOKÁR 3  
Labik M.
(VK Slávia Svidník)
SMEČIAR 3  
Javorčík M.
(VK KDS Šport Košice)
BLOKÁR 4  
Bališin J.
(VK KDS Šport Košice)
SMEČIAR 4  
Hudák M.
(VK MIRAD PU Prešov)
DIAGONÁL 2  
Szarek L.
(VK Bystrina SPU Nitra)