Extraliga Ženy 2015/2016

Extraliga Ženy 2. časť

select
Skupina 1.-5. Skupina 1.-5. Matches

1. kolo

16.1.2016 - 17:00

ŠH Mladosť

16.1.2016 - 17:00

16.1.2016 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 2

Volley project UKF Nitra

Viktoríni - Lisá Danica
Smolko Miloslav

16.1.2016 - 17:00

3 - 2

VK Slávia EU Bratislava

Volley project UKF Nitra

16.1.2016 - 18:00

ŠH SOŠ

16.1.2016 - 18:00

16.1.2016 - 18:00

VTC Pezinok

2 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Gerboc Andrej
Sloboda Imrich

16.1.2016 - 18:00

2 - 3

VTC Pezinok

KV MŠK Oktan Kežmarok



2. kolo

23.1.2016 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

23.1.2016 - 17:00

23.1.2016 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

0 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Malík Peter
Andrejčák Pavol

23.1.2016 - 17:00

0 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

VK Slávia EU Bratislava

23.1.2016 - 19:00

ŠH PKO

23.1.2016 - 19:00

23.1.2016 - 19:00

1. Bratislavský volejbalový klub

3 - 0

VTC Pezinok

Smolko Miloslav
Gerboc Andrej

23.1.2016 - 19:00

3 - 0

1. Bratislavský volejbalový klub

VTC Pezinok



3. kolo

24.1.2016 - 15:00

MŠH

24.1.2016 - 15:00

24.1.2016 - 15:00

Volley project UKF Nitra

3 - 2

KV MŠK Oktan Kežmarok

Vaško Pavel
Novotný Martin

24.1.2016 - 15:00

3 - 2

Volley project UKF Nitra

KV MŠK Oktan Kežmarok

24.1.2016 - 16:00

ŠH Mladosť

24.1.2016 - 16:00

24.1.2016 - 16:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

1. Bratislavský volejbalový klub

Schimpl Igor
Kováč Boris

24.1.2016 - 16:00

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

1. Bratislavský volejbalový klub



4. kolo

30.1.2016 - 16:00

ŠH PKO

30.1.2016 - 16:00

30.1.2016 - 16:00

VTC Pezinok

0 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Schimpl Igor
Svorenčík Michal

30.1.2016 - 16:00

0 - 3

VTC Pezinok

VK Slávia EU Bratislava

30.1.2016 - 19:00

ŠH PKO

30.1.2016 - 19:00

30.1.2016 - 19:00

1. Bratislavský volejbalový klub

3 - 1

Volley project UKF Nitra

Sarka Miroslav

30.1.2016 - 19:00

3 - 1

1. Bratislavský volejbalový klub

Volley project UKF Nitra



5. kolo

6.2.2016 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

6.2.2016 - 17:00

6.2.2016 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 0

1. Bratislavský volejbalový klub

Tiňo Peter
Niklová Jana

6.2.2016 - 17:00

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

1. Bratislavský volejbalový klub

6.2.2016 - 18:00

ŠH SPU

6.2.2016 - 18:00

6.2.2016 - 18:00

Volley project UKF Nitra

3 - 1

VTC Pezinok

Viktoríni - Lisá Danica
Svorenčík Michal

6.2.2016 - 18:00

3 - 1

Volley project UKF Nitra

VTC Pezinok



6. kolo

11.2.2016 - 18:00

MŠH

11.2.2016 - 18:00

11.2.2016 - 18:00

Volley project UKF Nitra

0 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Juráček Miroslav
Kováč Boris

11.2.2016 - 18:00

0 - 3

Volley project UKF Nitra

VK Slávia EU Bratislava

13.2.2016 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

13.2.2016 - 17:00

13.2.2016 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 0

VTC Pezinok

Čunočka Peter
Servický Ján

13.2.2016 - 17:00

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

VTC Pezinok



7. kolo

20.2.2016 - 17:00

ŠH Mladosť

20.2.2016 - 17:00

20.2.2016 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 1

KV MŠK Oktan Kežmarok

Sarka Miroslav
Juráček Miroslav

20.2.2016 - 17:00

3 - 1

VK Slávia EU Bratislava

KV MŠK Oktan Kežmarok

20.2.2016 - 18:00

ŠH PKO

20.2.2016 - 18:00

20.2.2016 - 18:00

VTC Pezinok

0 - 3

1. Bratislavský volejbalový klub

Smolko Miloslav
Szász Marek

20.2.2016 - 18:00

0 - 3

VTC Pezinok

1. Bratislavský volejbalový klub



8. kolo

27.2.2016 - 16:00

ŠH PKO

27.2.2016 - 16:00

27.2.2016 - 16:00

1. Bratislavský volejbalový klub

2 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Královič Lukáš
Smolko Miloslav

27.2.2016 - 16:00

2 - 3

1. Bratislavský volejbalový klub

VK Slávia EU Bratislava

27.2.2016 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

27.2.2016 - 17:00

27.2.2016 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

1 - 3

Volley project UKF Nitra

Hőger Peter
Homolová Ivana

27.2.2016 - 17:00

1 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Volley project UKF Nitra



9. kolo

25.2.2016 - 18:00

ŠH Mladosť

25.2.2016 - 18:00

25.2.2016 - 18:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 1

VTC Pezinok

Královič Lukáš
Gerboc Andrej

25.2.2016 - 18:00

3 - 1

VK Slávia EU Bratislava

VTC Pezinok

28.2.2016 - 16:00

MŠH

28.2.2016 - 16:00

28.2.2016 - 16:00

Volley project UKF Nitra

1 - 3

1. Bratislavský volejbalový klub

Viktoríni - Lisá Danica
Sloboda Imrich

28.2.2016 - 16:00

1 - 3

Volley project UKF Nitra

1. Bratislavský volejbalový klub



10. kolo

10.3.2016 - 18:00

ŠH SOŠ

10.3.2016 - 18:00

10.3.2016 - 18:00

VTC Pezinok

0 - 3

Volley project UKF Nitra

Viktoríni - Lisá Danica
Sloboda Imrich

10.3.2016 - 18:00

0 - 3

VTC Pezinok

Volley project UKF Nitra

12.3.2016 - 18:00

ŠH PKO

12.3.2016 - 18:00

12.3.2016 - 18:00

1. Bratislavský volejbalový klub

2 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Smolko Miloslav
Sarka Miroslav

12.3.2016 - 18:00

2 - 3

1. Bratislavský volejbalový klub

KV MŠK Oktan Kežmarok

Skupina 6.-9. Skupina 6.-9. Matches

1. kolo

23.1.2016 - 17:00

ŠH Olympia

23.1.2016 - 17:00

23.1.2016 - 17:00

COP Nitra

2 - 3

SVK DDK-LED Senica

Pivarček Milan
Tiršel Fedor

23.1.2016 - 17:00

2 - 3

COP Nitra

SVK DDK-LED Senica

23.1.2016 - 19:00

ŠH ZŠ

23.1.2016 - 19:00

23.1.2016 - 19:00

TJ Slávia TU Zvolen

3 - 0

Dobré zo Slovenska - Prešov

Niklová Jana
Homolová Ivana

23.1.2016 - 19:00

3 - 0

TJ Slávia TU Zvolen

Dobré zo Slovenska - Prešov



2. kolo

30.1.2016 - 18:00

ŠH Spojená škola

30.1.2016 - 18:00

30.1.2016 - 18:00

Dobré zo Slovenska - Prešov

3 - 1

SVK DDK-LED Senica

Sluk Alexander
Meždej Lukáš

30.1.2016 - 18:00

3 - 1

Dobré zo Slovenska - Prešov

SVK DDK-LED Senica

30.1.2016 - 19:00

ŠH ZŠ

30.1.2016 - 19:00

30.1.2016 - 19:00

TJ Slávia TU Zvolen

3 - 1

COP Nitra

Novotný Martin
Fiľo Ján

30.1.2016 - 19:00

3 - 1

TJ Slávia TU Zvolen

COP Nitra



3. kolo

6.2.2016 - 17:00

ŠH Olympia

6.2.2016 - 17:00

6.2.2016 - 17:00

COP Nitra

3 - 1

Dobré zo Slovenska - Prešov


6.2.2016 - 17:00

3 - 1

COP Nitra

Dobré zo Slovenska - Prešov

6.2.2016 - 18:00

ŠK RSMS

6.2.2016 - 18:00

6.2.2016 - 18:00

SVK DDK-LED Senica

0 - 3

TJ Slávia TU Zvolen


6.2.2016 - 18:00

0 - 3

SVK DDK-LED Senica

TJ Slávia TU Zvolen



4. kolo

20.2.2016 - 18:00

ŠH Spojená škola

20.2.2016 - 18:00

20.2.2016 - 18:00

Dobré zo Slovenska - Prešov

3 - 0

TJ Slávia TU Zvolen


20.2.2016 - 18:00

3 - 0

Dobré zo Slovenska - Prešov

TJ Slávia TU Zvolen

20.2.2016 - 18:00

ŠK RSMS

20.2.2016 - 18:00

20.2.2016 - 18:00

SVK DDK-LED Senica

1 - 3

COP Nitra


20.2.2016 - 18:00

1 - 3

SVK DDK-LED Senica

COP Nitra



5. kolo

25.2.2016 - 18:00

ŠH Olympia

25.2.2016 - 18:00

25.2.2016 - 18:00

COP Nitra

1 - 3

TJ Slávia TU Zvolen

Pivarček Milan
Svorenčík Michal

25.2.2016 - 18:00

1 - 3

COP Nitra

TJ Slávia TU Zvolen

27.2.2016 - 18:00

ŠK RSMS

27.2.2016 - 18:00

27.2.2016 - 18:00

SVK DDK-LED Senica

3 - 2

Dobré zo Slovenska - Prešov

Tiršel Fedor
Sarka Miroslav

27.2.2016 - 18:00

3 - 2

SVK DDK-LED Senica

Dobré zo Slovenska - Prešov



6. kolo

12.3.2016 - 18:00

ŠH Spojená škola

12.3.2016 - 18:00

12.3.2016 - 18:00

Dobré zo Slovenska - Prešov

3 - 1

COP Nitra

Porvazník Igor
Meždej Lukáš

12.3.2016 - 18:00

3 - 1

Dobré zo Slovenska - Prešov

COP Nitra

12.3.2016 - 18:00

ŠH ZŠ

12.3.2016 - 18:00

12.3.2016 - 18:00

TJ Slávia TU Zvolen

3 - 1

SVK DDK-LED Senica

Homolová Ivana
Novotný Martin

12.3.2016 - 18:00

3 - 1

TJ Slávia TU Zvolen

SVK DDK-LED Senica