Extraliga Ženy 2015/2016

Extraliga Ženy 1. časť

select
Extraliga Ženy 1. časť 1. časť Matches

1. kolo

24.9.2015 - 18:00

ŠH PKO

24.9.2015 - 18:00

24.9.2015 - 18:00

1. Bratislavský volejbalový klub

3 - 0

VTC Pezinok

Královič Lukáš
Schimpl Igor

24.9.2015 - 18:00

3 - 0

1. Bratislavský volejbalový klub

VTC Pezinok

26.9.2015 - 17:00

ŠH Olympia

26.9.2015 - 17:00

26.9.2015 - 17:00

COP Nitra

2 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Viktoríni - Lisá Danica
Svorenčík Michal

26.9.2015 - 17:00

2 - 3

COP Nitra

KV MŠK Oktan Kežmarok

26.9.2015 - 18:00

ŠK RSMS

26.9.2015 - 18:00

26.9.2015 - 18:00

SVK DDK-LED Senica

3 - 0

Dobré zo Slovenska - Prešov

Pivarček Milan
Szász Marek

26.9.2015 - 18:00

3 - 0

SVK DDK-LED Senica

Dobré zo Slovenska - Prešov

26.9.2015 - 19:00

ŠH ZŠ

26.9.2015 - 19:00

26.9.2015 - 19:00

TJ Slávia TU Zvolen

0 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Niklová Jana
Andrejčák Pavol

26.9.2015 - 19:00

0 - 3

TJ Slávia TU Zvolen

VK Slávia EU Bratislava



2. kolo

3.10.2015 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

3.10.2015 - 17:00

3.10.2015 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

2 - 3

Volley project UKF Nitra

Andrejčák Pavol
Novotný Martin

3.10.2015 - 17:00

2 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Volley project UKF Nitra

3.10.2015 - 17:00

ŠH Olympia

3.10.2015 - 17:00

3.10.2015 - 17:00

COP Nitra

3 - 0

TJ Slávia TU Zvolen

Svorenčík Michal
Juráček Miroslav

3.10.2015 - 17:00

3 - 0

COP Nitra

TJ Slávia TU Zvolen

3.10.2015 - 17:30

ŠH Mladosť

3.10.2015 - 17:30

3.10.2015 - 17:30

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

SVK DDK-LED Senica

Sarka Miroslav
Gerboc Andrej

3.10.2015 - 17:30

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

SVK DDK-LED Senica

3.10.2015 - 18:00

ŠH Spojená škola

3.10.2015 - 18:00

3.10.2015 - 18:00

Dobré zo Slovenska - Prešov

0 - 3

VTC Pezinok

Sluk Alexander
Čunočka Peter

3.10.2015 - 18:00

0 - 3

Dobré zo Slovenska - Prešov

VTC Pezinok



3. kolo

10.10.2015 - 18:00

ŠK RSMS

10.10.2015 - 18:00

10.10.2015 - 18:00

SVK DDK-LED Senica

0 - 3

COP Nitra

Moravčík Filip
Mokrý Juraj

10.10.2015 - 18:00

0 - 3

SVK DDK-LED Senica

COP Nitra

10.10.2015 - 18:00

ŠH SOŠ

10.10.2015 - 18:00

10.10.2015 - 18:00

VTC Pezinok

0 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Gerboc Andrej
Tiršel Fedor

10.10.2015 - 18:00

0 - 3

VTC Pezinok

VK Slávia EU Bratislava

10.10.2015 - 19:00

ŠH ZŠ

10.10.2015 - 19:00

10.10.2015 - 19:00

TJ Slávia TU Zvolen

0 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Pivarček Milan
Kováč Boris

10.10.2015 - 19:00

0 - 3

TJ Slávia TU Zvolen

KV MŠK Oktan Kežmarok

11.10.2015 - 16:00

MŠH

11.10.2015 - 16:00

11.10.2015 - 16:00

Volley project UKF Nitra

3 - 1

1. Bratislavský volejbalový klub

Novotný Martin
Andrejčák Pavol

11.10.2015 - 16:00

3 - 1

Volley project UKF Nitra

1. Bratislavský volejbalový klub



4. kolo

14.10.2015 - 17:00

ŠH Olympia

14.10.2015 - 17:00

14.10.2015 - 17:00

COP Nitra

1 - 3

VTC Pezinok

Sloboda Imrich
Svorenčík Michal

14.10.2015 - 17:00

1 - 3

COP Nitra

VTC Pezinok

14.10.2015 - 18:00

MŠH Vlada Jančeka

14.10.2015 - 18:00

14.10.2015 - 18:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 2

1. Bratislavský volejbalový klub

Niklová Jana
Homolová Ivana

14.10.2015 - 18:00

3 - 2

KV MŠK Oktan Kežmarok

1. Bratislavský volejbalový klub

14.10.2015 - 18:00

ŠH Spojená škola

14.10.2015 - 18:00

14.10.2015 - 18:00

Dobré zo Slovenska - Prešov

0 - 3

Volley project UKF Nitra

Servický Ján
Hőger Peter

14.10.2015 - 18:00

0 - 3

Dobré zo Slovenska - Prešov

Volley project UKF Nitra

14.10.2015 - 19:00

ŠH ZŠ

14.10.2015 - 19:00

14.10.2015 - 19:00

TJ Slávia TU Zvolen

3 - 0

SVK DDK-LED Senica

Daruľa Dušan
Andrejčák Pavol

14.10.2015 - 19:00

3 - 0

TJ Slávia TU Zvolen

SVK DDK-LED Senica



5. kolo

17.10.2015 - 15:30

ŠH PKO

17.10.2015 - 15:30

17.10.2015 - 15:30

VTC Pezinok

2 - 3

TJ Slávia TU Zvolen

Szász Marek
Sarka Miroslav

17.10.2015 - 15:30

2 - 3

VTC Pezinok

TJ Slávia TU Zvolen

17.10.2015 - 19:00

ŠH PKO

17.10.2015 - 19:00

17.10.2015 - 19:00

1. Bratislavský volejbalový klub

-

Dobré zo Slovenska - Prešov

Viktoríni - Lisá Danica
Kováč Boris

17.10.2015 - 19:00

-

1. Bratislavský volejbalový klub

Dobré zo Slovenska - Prešov

17.10.2015 - 19:30

ŠK RSMS

17.10.2015 - 19:30

17.10.2015 - 19:30

SVK DDK-LED Senica

1 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Tiršel Fedor
Sloboda Imrich

17.10.2015 - 19:30

1 - 3

SVK DDK-LED Senica

KV MŠK Oktan Kežmarok

18.10.2015 - 17:00

MŠH

18.10.2015 - 17:00

18.10.2015 - 17:00

Volley project UKF Nitra

1 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Schimpl Igor
Vaško Pavel

18.10.2015 - 17:00

1 - 3

Volley project UKF Nitra

VK Slávia EU Bratislava



6. kolo

22.10.2015 - 17:00

ŠH Olympia

22.10.2015 - 17:00

22.10.2015 - 17:00

COP Nitra

0 - 3

Volley project UKF Nitra

Pivarček Milan
Szász Marek

22.10.2015 - 17:00

0 - 3

COP Nitra

Volley project UKF Nitra

23.10.2015 - 17:00

ŠH Mladosť

23.10.2015 - 17:00

23.10.2015 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

1. Bratislavský volejbalový klub

Schimpl Igor
Viktoríni - Lisá Danica

23.10.2015 - 17:00

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

1. Bratislavský volejbalový klub

24.10.2015 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

24.10.2015 - 17:00

24.10.2015 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 0

Dobré zo Slovenska - Prešov

Homolová Ivana
Daruľa Dušan

24.10.2015 - 17:00

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

Dobré zo Slovenska - Prešov

24.10.2015 - 19:30

ŠK RSMS

24.10.2015 - 19:30

24.10.2015 - 19:30

SVK DDK-LED Senica

0 - 3

VTC Pezinok

Hodoň Dušan
Moravčík Filip

24.10.2015 - 19:30

0 - 3

SVK DDK-LED Senica

VTC Pezinok



7. kolo

31.10.2015 - 18:00

ŠH SOŠ

31.10.2015 - 18:00

31.10.2015 - 18:00

VTC Pezinok

0 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Sloboda Imrich
Svorenčík Michal

31.10.2015 - 18:00

0 - 3

VTC Pezinok

KV MŠK Oktan Kežmarok

31.10.2015 - 18:00

ŠH Spojená škola

31.10.2015 - 18:00

31.10.2015 - 18:00

Dobré zo Slovenska - Prešov

0 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Niklová Jana
Čunočka Peter

31.10.2015 - 18:00

0 - 3

Dobré zo Slovenska - Prešov

VK Slávia EU Bratislava

31.10.2015 - 19:00

MŠH

31.10.2015 - 19:00

31.10.2015 - 19:00

Volley project UKF Nitra

3 - 0

TJ Slávia TU Zvolen

Szász Marek
Královič Lukáš

31.10.2015 - 19:00

3 - 0

Volley project UKF Nitra

TJ Slávia TU Zvolen

31.10.2015 - 19:00

ŠH PKO

31.10.2015 - 19:00

31.10.2015 - 19:00

1. Bratislavský volejbalový klub

-

COP Nitra

Moravčík Filip
Schimpl Igor

31.10.2015 - 19:00

-

1. Bratislavský volejbalový klub

COP Nitra



8. kolo

7.11.2015 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

7.11.2015 - 17:00

7.11.2015 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

1 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Fiľo Ján
Andrejčák Pavol

7.11.2015 - 17:00

1 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

VK Slávia EU Bratislava

7.11.2015 - 17:00

ŠH Olympia

7.11.2015 - 17:00

7.11.2015 - 17:00

COP Nitra

2 - 3

Dobré zo Slovenska - Prešov

Gerboc Andrej
Svorenčík Michal

7.11.2015 - 17:00

2 - 3

COP Nitra

Dobré zo Slovenska - Prešov

7.11.2015 - 18:00

ŠK RSMS

7.11.2015 - 18:00

7.11.2015 - 18:00

SVK DDK-LED Senica

0 - 3

Volley project UKF Nitra

Kováč Boris
Čuntala Peter

7.11.2015 - 18:00

0 - 3

SVK DDK-LED Senica

Volley project UKF Nitra

7.11.2015 - 19:00

ŠH ZŠ

7.11.2015 - 19:00

7.11.2015 - 19:00

TJ Slávia TU Zvolen

2 - 3

1. Bratislavský volejbalový klub

Homolová Ivana
Vaško Pavel

7.11.2015 - 19:00

2 - 3

TJ Slávia TU Zvolen

1. Bratislavský volejbalový klub



9. kolo

14.11.2015 - 18:00

ŠH Spojená škola

14.11.2015 - 18:00

14.11.2015 - 18:00

Dobré zo Slovenska - Prešov

0 - 3

TJ Slávia TU Zvolen

Servický Ján
Sluk Alexander

14.11.2015 - 18:00

0 - 3

Dobré zo Slovenska - Prešov

TJ Slávia TU Zvolen

14.11.2015 - 18:30

ŠH Mladosť

14.11.2015 - 18:30

14.11.2015 - 18:30

VK Slávia EU Bratislava

3 - 0

COP Nitra

Sloboda Imrich
Szász Marek

14.11.2015 - 18:30

3 - 0

VK Slávia EU Bratislava

COP Nitra

14.11.2015 - 19:00

ŠH PKO

14.11.2015 - 19:00

14.11.2015 - 19:00

1. Bratislavský volejbalový klub

3 - 0

SVK DDK-LED Senica

Svorenčík Michal
Gerboc Andrej

14.11.2015 - 19:00

3 - 0

1. Bratislavský volejbalový klub

SVK DDK-LED Senica

15.11.2015 - 18:00

ŠH SPU

15.11.2015 - 18:00

15.11.2015 - 18:00

Volley project UKF Nitra

3 - 1

VTC Pezinok

Pivarček Milan
Schimpl Igor

15.11.2015 - 18:00

3 - 1

Volley project UKF Nitra

VTC Pezinok



10. kolo

17.11.2015 - 17:00

ŠH Mladosť

17.11.2015 - 17:00

17.11.2015 - 17:00

VK Slávia EU Bratislava

3 - 1

TJ Slávia TU Zvolen

Smolko Miloslav
Sloboda Imrich

17.11.2015 - 17:00

3 - 1

VK Slávia EU Bratislava

TJ Slávia TU Zvolen

17.11.2015 - 18:00

MŠH Vlada Jančeka

17.11.2015 - 18:00

17.11.2015 - 18:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 1

COP Nitra

Novotný Martin
Niklová Jana

17.11.2015 - 18:00

3 - 1

KV MŠK Oktan Kežmarok

COP Nitra

17.11.2015 - 18:00

ŠH Spojená škola

17.11.2015 - 18:00

17.11.2015 - 18:00

Dobré zo Slovenska - Prešov

1 - 3

SVK DDK-LED Senica

Hőger Peter
Meždej Lukáš

17.11.2015 - 18:00

1 - 3

Dobré zo Slovenska - Prešov

SVK DDK-LED Senica

19.11.2015 - 18:00

ŠH SOŠ

19.11.2015 - 18:00

19.11.2015 - 18:00

VTC Pezinok

0 - 3

1. Bratislavský volejbalový klub

Tiršel Fedor
Pivarček Milan

19.11.2015 - 18:00

0 - 3

VTC Pezinok

1. Bratislavský volejbalový klub



11. kolo

21.11.2015 - 15:00

MŠH

21.11.2015 - 15:00

21.11.2015 - 15:00

Volley project UKF Nitra

2 - 3

KV MŠK Oktan Kežmarok

Královič Lukáš
Kováč Boris

21.11.2015 - 15:00

2 - 3

Volley project UKF Nitra

KV MŠK Oktan Kežmarok

21.11.2015 - 18:00

ŠH SOŠ

21.11.2015 - 18:00

21.11.2015 - 18:00

VTC Pezinok

3 - 1

Dobré zo Slovenska - Prešov

Gerboc Andrej
Sloboda Imrich

21.11.2015 - 18:00

3 - 1

VTC Pezinok

Dobré zo Slovenska - Prešov

21.11.2015 - 18:00

ŠK RSMS

21.11.2015 - 18:00

21.11.2015 - 18:00

SVK DDK-LED Senica

0 - 3

VK Slávia EU Bratislava

Svorenčík Michal
Viktoríni - Lisá Danica

21.11.2015 - 18:00

0 - 3

SVK DDK-LED Senica

VK Slávia EU Bratislava

21.11.2015 - 19:00

ŠH ZŠ

21.11.2015 - 19:00

21.11.2015 - 19:00

TJ Slávia TU Zvolen

3 - 1

COP Nitra

Andrejčák Pavol
Homolová Ivana

21.11.2015 - 19:00

3 - 1

TJ Slávia TU Zvolen

COP Nitra



12. kolo

27.11.2015 - 17:30

ŠH Mladosť

27.11.2015 - 17:30

27.11.2015 - 17:30

VK Slávia EU Bratislava

3 - 2

VTC Pezinok

Viktoríni - Lisá Danica
Pivarček Milan

27.11.2015 - 17:30

3 - 2

VK Slávia EU Bratislava

VTC Pezinok

28.11.2015 - 17:00

MŠH Vlada Jančeka

28.11.2015 - 17:00

28.11.2015 - 17:00

KV MŠK Oktan Kežmarok

3 - 0

TJ Slávia TU Zvolen

Tiňo Peter
Servický Ján

28.11.2015 - 17:00

3 - 0

KV MŠK Oktan Kežmarok

TJ Slávia TU Zvolen

28.11.2015 - 17:00

ŠH Olympia

28.11.2015 - 17:00

28.11.2015 - 17:00

COP Nitra

3 - 2

SVK DDK-LED Senica

Szász Marek
Juráček Miroslav

28.11.2015 - 17:00

3 - 2

COP Nitra

SVK DDK-LED Senica

28.11.2015 - 19:00