1. liga muži 2026/2027

1. liga muži

1. časť (základná) 1. časť (základná) Standing
TímBodyZápasySetyB(L)VýsledkySety ratioLopty ratio-Body
  PočetVPVPVP3-03-13-22-31-30-3   

ŠVK Tatran Sl. Ľupča - UMB B. Bystrica

6

2

2

0

6

0

153

105

2

0

0

0

0

0

-

1,457

-

VK Corrib Ivanka pri Dunaji

6

2

2

0

6

0

151

117

2

0

0

0

0

0

-

1,291

-

SŠŠ Volejbal Trenčín

4

2

1

1

5

3

175

169

1

0

0

1

0

0

1,67

1,036

-

VKM Stará Ľubovňa

3

2

1

1

4

3

161

163

1

0

0

0

1

0

1,33

0,988

-

Slovan VKP Bratislava

3

2

1

1

3

4

163

161

0

1

0

0

0

1

0,75

1,012

-

VO 1970 MŠK Púchov

2

2

1

1

3

5

169

175

0

0

1

0

0

1

0,60

0,966

-

VK Spartak UJS Komárno "B"

0

2

0

2

0

6

117

151

0

0

0

0

0

2

0,00

0,775

-

VK FMFI Karlova Ves

0

2

0

2

0

6

105

153

0

0

0

0

0

2

0,00

0,686

-

ŠK Loko Komjatice

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

VK Nové Mesto nad Váhom

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




1. časť (základná) 1. časť (základná) Standing Results Breakdown

Výsledky

1. časť (základná)

Hosťujúci tím

Komjatice

Nové Mesto

Púchov

Bratislava

Stará Ľubovňa

BB

Trenčín

Ivan.

Karl.

Komárno

Domáci tím

ŠK Loko Komjatice (Komjatice)

VK Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto)

VO 1970 MŠK Púchov (Púchov)

3 - 2


0 - 3

Slovan VKP Bratislava (Bratislava)

3 - 1


0 - 3

VKM Stará Ľubovňa (Stará Ľubovňa)

ŠVK Tatran Sl. Ľupča - UMB B. Bystrica (BB)

SŠŠ Volejbal Trenčín (Trenčín)

VK Corrib Ivanka pri Dunaji (Ivan.)

VK FMFI Karlova Ves (Karl.)

0 - 3


0 - 3

VK Spartak UJS Komárno "B" (Komárno)

0 - 3


0 - 3