Extraliga Muži 2016/2017

Play-off

select
Finále Finále Matches

VKP Bystrina SPU Nitra - VK Prievidza

15.4.2017 18:00

Mestská ŠH

15.4.2017 18:00

15.4.2017 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

VK Prievidza

Mokrý Juraj
Daruľa Dušan

15.4.2017 18:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

VK Prievidza

16.4.2017 18:00

Mestská ŠH

16.4.2017 18:00

16.4.2017 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

VK Prievidza

Sarka Miroslav
Schimpl Igor

16.4.2017 18:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

VK Prievidza

22.4.2017 17:00

ŠH Prievidza

22.4.2017 17:00

22.4.2017 17:00

VK Prievidza

3 - 2

VKP Bystrina SPU Nitra

Porvazník Igor
Mokrý Juraj

22.4.2017 17:00

3 - 2

VK Prievidza

VKP Bystrina SPU Nitra

23.4.2017 18:00

ŠH Prievidza

23.4.2017 18:00

23.4.2017 18:00

VK Prievidza

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

Vaško Pavel
Malík Peter

23.4.2017 18:00

3 - 0

VK Prievidza

VKP Bystrina SPU Nitra

27.4.2017 18:00

Mestská ŠH

27.4.2017 18:00

27.4.2017 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 1

VK Prievidza

Juráček Miroslav
Kováč Boris

27.4.2017 18:00

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

VK Prievidza

30.4.2017 17:00

ŠH Prievidza

30.4.2017 17:00

30.4.2017 17:00

VK Prievidza

2 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Daruľa Dušan
Porvazník Igor

30.4.2017 17:00

2 - 3

VK Prievidza

VKP Bystrina SPU Nitra

O 3.miesto O 3.miesto Matches

VK Mirad PU Prešov - VK KDS Šport Košice

12.4.2017 17:00

ŠH PU

12.4.2017 17:00

12.4.2017 17:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 1

VK KDS Šport Košice

Hőger Peter
Porvazník Igor

12.4.2017 17:00

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov

VK KDS Šport Košice

15.4.2017 19:00

ŠH Hotelová akadémia

15.4.2017 19:00

15.4.2017 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

Malík Peter
Niklová Jana

15.4.2017 19:00

3 - 0

VK KDS Šport Košice

VK MIRAD PU Prešov

19.4.2017 17:00

ŠH PU

19.4.2017 17:00

19.4.2017 17:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 1

VK KDS Šport Košice

Andrejčák Pavol
Vaško Pavel

19.4.2017 17:00

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov

VK KDS Šport Košice

22.4.2017 19:00

ŠH Hotelová akadémia

22.4.2017 19:00

22.4.2017 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov

Daruľa Dušan
Malík Peter

22.4.2017 19:00

3 - 1

VK KDS Šport Košice

VK MIRAD PU Prešov

27.4.2017 17:00

ŠH PU

27.4.2017 17:00

27.4.2017 17:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 2

VK KDS Šport Košice

Mokrý Juraj
Andrejčák Pavol

27.4.2017 17:00

3 - 2

VK MIRAD PU Prešov

VK KDS Šport Košice

Semifinále Semifinále Matches

VKP Bystrina SPU Nitra - VK KDS Šport Košice

25.3.2017 18:00

Mestská ŠH

25.3.2017 18:00

25.3.2017 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 1

VK KDS Šport Košice

Sarka Miroslav
Mokrý Juraj

25.3.2017 18:00

3 - 1

VKP Bystrina SPU Nitra

VK KDS Šport Košice

29.3.2017 19:00

ŠH Hotelová akadémia

29.3.2017 19:00

29.3.2017 19:00

VK KDS Šport Košice

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Hőger Peter
Porvazník Igor

29.3.2017 19:00

0 - 3

VK KDS Šport Košice

VKP Bystrina SPU Nitra

1.4.2017 18:00

Mestská ŠH

1.4.2017 18:00

1.4.2017 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

VK KDS Šport Košice

Malík Peter
Hodoň Dušan

1.4.2017 18:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

VK KDS Šport Košice



VK MIRAD PU Prešov - VK Prievidza

25.3.2017 17:00

ŠH PU

25.3.2017 17:00

25.3.2017 17:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 2

VK Prievidza

Porvazník Igor
Hőger Peter

25.3.2017 17:00

3 - 2

VK MIRAD PU Prešov

VK Prievidza

30.3.2017 18:00

ŠH Prievidza

30.3.2017 18:00

30.3.2017 18:00

VK Prievidza

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov

Daruľa Dušan
Malík Peter

30.3.2017 18:00

3 - 1

VK Prievidza

VK MIRAD PU Prešov

1.4.2017 17:00

ŠH PU

1.4.2017 17:00

1.4.2017 17:00

VK MIRAD PU Prešov

2 - 3

VK Prievidza

Mokrý Juraj
Vaško Pavel

1.4.2017 17:00

2 - 3

VK MIRAD PU Prešov

VK Prievidza

5.4.2017 18:00

ŠH Prievidza

5.4.2017 18:00

5.4.2017 18:00

VK Prievidza

3 - 1

VK MIRAD PU Prešov

Vaško Pavel
Mokrý Juraj

5.4.2017 18:00

3 - 1

VK Prievidza

VK MIRAD PU Prešov

O 5.-8.miesto O 5.-8.miesto Matches

VK Spartak UJS Komárno - COP Trenčín

26.3.2017 17:00

MŠH Na Sihoti

26.3.2017 17:00

26.3.2017 17:00

COP Trenčín

3 - 1

VK Spartak UJS Komárno

Hodoň Dušan
Vaško Pavel

26.3.2017 17:00

3 - 1

COP Trenčín

VK Spartak UJS Komárno

1.4.2017 18:00

MŠH

1.4.2017 18:00

1.4.2017 18:00

VK Spartak UJS Komárno

2 - 3

COP Trenčín

Viktoríni - Lisá Danica
Sarka Miroslav

1.4.2017 18:00

2 - 3

VK Spartak UJS Komárno

COP Trenčín



TJ Spartak Myjava - TJ Slávia Svidník

25.3.2017 17:00

MŠH

25.3.2017 17:00

25.3.2017 17:00

TJ Slávia Svidník

0 - 3

TJ Spartak Myjava

Tiňo Peter
Čunočka Peter

25.3.2017 17:00

0 - 3

TJ Slávia Svidník

TJ Spartak Myjava

1.4.2017 16:30

MŠH

1.4.2017 16:30

1.4.2017 16:30

TJ Spartak Myjava

3 - 1

TJ Slávia Svidník

Moravčík Filip
Tiršel Fedor

1.4.2017 16:30

3 - 1

TJ Spartak Myjava

TJ Slávia Svidník



O 5.miesto: TJ Spartak Myjava - COP Trenčín

9.4.2017 17:00

MŠH Na Sihoti

9.4.2017 17:00

9.4.2017 17:00

COP Trenčín

0 - 3

TJ Spartak Myjava

Moravčík Filip
Kováč Boris

9.4.2017 17:00

0 - 3

COP Trenčín

TJ Spartak Myjava

14.4.2017 18:00

MŠH

14.4.2017 18:00

14.4.2017 18:00

TJ Spartak Myjava

3 - 1

COP Trenčín

Čuntala Peter
Pivarček Milan

14.4.2017 18:00

3 - 1

TJ Spartak Myjava

COP Trenčín



O 7.miesto: Komárno - Svidník - Zlatý set: 15:11

8.4.2017 17:00

MŠH

8.4.2017 17:00

8.4.2017 17:00

TJ Slávia Svidník

3 - 0

VK Spartak UJS Komárno

Čunočka Peter
Tiňo Peter

8.4.2017 17:00

3 - 0

TJ Slávia Svidník

VK Spartak UJS Komárno

13.4.2017 15:00

MŠH

13.4.2017 15:00

13.4.2017 15:00

VK Spartak UJS Komárno

3 - 1

TJ Slávia Svidník

Juráček Miroslav
Viktoríni - Lisá Danica

13.4.2017 15:00

3 - 1

VK Spartak UJS Komárno

TJ Slávia Svidník

13.4.2017 15:00

MŠH

13.4.2017 15:00

13.4.2017 15:00

VK Spartak UJS Komárno

1 - 0

TJ Slávia Svidník

Juráček Miroslav
Viktoríni - Lisá Danica

13.4.2017 15:00

1 - 0

VK Spartak UJS Komárno

TJ Slávia Svidník

Štvrťfinále Štvrťfinále Matches

VKP Bystrina SPU Nitra - COP Trenčín

9.3.2017 18:00

Mestská ŠH

9.3.2017 18:00

9.3.2017 18:00

VKP Bystrina SPU Nitra

3 - 0

COP Trenčín

Sarka Miroslav
Szász Marek

9.3.2017 18:00

3 - 0

VKP Bystrina SPU Nitra

COP Trenčín

18.3.2017 15:30

MŠH Na Sihoti

18.3.2017 15:30

18.3.2017 15:30

COP Trenčín

0 - 3

VKP Bystrina SPU Nitra

Yurlov Andrij
Pivarček Milan

18.3.2017 15:30

0 - 3

COP Trenčín

VKP Bystrina SPU Nitra



VK MIRAD PU Prešov - TJ Slávia Svidník

11.3.2017 17:00

ŠH PU

11.3.2017 17:00

11.3.2017 17:00

VK MIRAD PU Prešov

3 - 0

TJ Slávia Svidník

Niklová Jana
Mokrý Juraj

11.3.2017 17:00

3 - 0

VK MIRAD PU Prešov

TJ Slávia Svidník

18.3.2017 17:00

MŠH

18.3.2017 17:00

18.3.2017 17:00

TJ Slávia Svidník

1 - 3

VK MIRAD PU Prešov

Hőger Peter
Porvazník Igor

18.3.2017 17:00

1 - 3

TJ Slávia Svidník

VK MIRAD PU Prešov



VK Prievidza - TJ Spartak Myjava

11.3.2017 18:00

ŠH Prievidza

11.3.2017 18:00

11.3.2017 18:00

VK Prievidza

3 - 0

TJ Spartak Myjava

Daruľa Dušan
Yurlov Andrij

11.3.2017 18:00

3 - 0

VK Prievidza

TJ Spartak Myjava

18.3.2017 18:00

MŠH

18.3.2017 18:00

18.3.2017 18:00

TJ Spartak Myjava

1 - 3

VK Prievidza

Tiršel Fedor
Sluk Alexander

18.3.2017 18:00

1 - 3

TJ Spartak Myjava

VK Prievidza



VK KDS Šport Košice - VK Spartak UJS Komárno

11.3.2017 19:00

ŠH Hotelová akadémia

11.3.2017 19:00

11.3.2017 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 1

VK Spartak UJS Komárno

Andrejčák Pavol
Vaško Pavel

11.3.2017 19:00

3 - 1

VK KDS Šport Košice

VK Spartak UJS Komárno

17.3.2017 18:00

MŠH

17.3.2017 18:00

17.3.2017 18:00

VK Spartak UJS Komárno

3 - 0

VK KDS Šport Košice

Schimpl Igor
Svorenčík Michal

17.3.2017 18:00

3 - 0

VK Spartak UJS Komárno

VK KDS Šport Košice

23.3.2017 19:00

ŠH Hotelová akadémia

23.3.2017 19:00

23.3.2017 19:00

VK KDS Šport Košice

3 - 2

VK Spartak UJS Komárno

Vaško Pavel
Andrejčák Pavol

23.3.2017 19:00

3 - 2

VK KDS Šport Košice

VK Spartak UJS Komárno